Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
η αντζελα ξαναγυρισε για λιγες εμφανισεις στο σπιτι της και θα μεινει δυο τρεις μερες απο οτι καταλαβα....αυτα για τους φαν της...wet look στο μαλλι,στα ιδια κυβικα χωρις ουσιωδεις αλλαγες ουτε στα εντος.....παραμενει καλη και καυλιαρα στο σεξ....

μετα θα επανελθει η αννα η πολωνεζα που την αντικαθιστα αξια ενω η πορτογαλεζα σιμονα μαλλον σουταριστηκε μετα και τις μετριες εως χαλια εντυπωσεις που αφησε σε ολους τους πελατες του μαγαζιου.....
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε λεσ την αντζελα την γαζελα που δουλευε και στην λαρισα στην βυρωνος? :fuck2:
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερη απο την γαζελα?ξερεισ που πηγε φιλε η γαζελα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ντιμιτς να παω καμια βολτα προς hotvilla λες ή θα ναι κλειστη;περασες καθολου χτες;να εφερε καμια καινουρια;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
ντιμιτς να παω καμια βολτα προς hotvilla λες ή θα ναι κλειστη;περασες καθολου χτες;να εφερε καμια καινουρια;
gl δεν ξαναπερασα απο το τελευταιο μου ποστ...τσατιστηκα γιατι εκεινη την ημερα ηθελα να γαμησω,ειχα πολυ ορεξη κ πηγα προς τα εκει αποκλειστικα για αυτο...αλλα μεχρι το τελος τησ βδομαδας λεω να ξαναπαω μια βολτα για να δω...αν με προλαβεις σφυρα...
 

ayrton1981

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
χθες μετα τις 6 το απογευμα που περασα ητανε κλειστα.....
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θα περασω και εγω σημερα απο βιλλα παιδεσ :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ok οποιος παει πρωτος ενημερωνει :rockon:.....εγω θα λειπω γενικως ΣΚ μαλλον...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
Μολις γυρισα απο Βιλλα,ξανα δουλευει η Ξενια απο βυρωνος (Λαρισα)... :cheesy:
δεν ανεβαζω κριτικη,ισχυει οτι εγραψα την τελευταια φορα,μονο για τους λατρεις των ιδιαιτερα παχουλων κ busty μωρων....οσοι αρεσκεστε σε μινιον καταστασεις μεινετε μακρυα...
τιμες 30 κ 50.
Απο οτι μου ειπαν ανοιγουν καμμια ωρα το πρωι κ μετα κανονικα το απογευμα...Η ελβιρα μου ειπαν λειπει προσωρινα...την τελευταια φορα η τσατσα μου ειπε οτι η ελβιρα εφυγε,οποτε βγαλτε ακρη... :think: :jerking:
τεσπα,προσωρινα θα πετυχετε μονο την Ξενια εκει.κοσμος δεν ειχε κανεναν,ψιλοερημια... :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
-ΠΥΛΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
-ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ η ιταλιδα Μονικα....σε δεκα μερες θα εχουν καινουρια κοπελα...
-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ η ελληνιδα Αντζελα,ανοιγει ομως απο τις τρεις....η αννα εφυγε και αγνωστο ποτε θα επανελθει....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
λοιπον τα νεα σημερα ειναι καλα.....dimmits και λοιποι ακουστε προσεκτικα....εχουμε εδω και τρεις μερες νεα αφιξη στην χοτβιλα στην οδο καρδιτσας-σοφαδων

το ονομα αυτης ντενιζα απο τσεχια και ειναι γνωστη στους αθηναιους συναγωνιστες απο την παρουσια της σε αθηναικα μαγαζια,τελευταια στην ρεμουνδου....

ξανθια,μαλλι μακρυ πιασμενο κοτσο,ωραιο σωματακι οχι πολυ σφιχτο ή εντυπωσιακα γυμνασμενο αλλα θηλυκο,μεγαλα βυζια με ωραια ρωγα,προσωπο συμπαθητικο χωρις να ειναι καμια καλλονη βεβαια,ασπρη επιδερμιδα,piercing στην μυτουλα

το βασικο ομως ειναι οι σουπερ gfe επιδοσεις της...γλωσσοφιλα,προκαταρκτικα με γλειψιμο στο στηθος και στις ρωγες μου,παιχνιδιαρικη διαθεση,καθαρο μουνακι και πολυ υγρο που δεν παρελειψα να γλειψω,δαχτυλα μεσα ελευθερα και σκληρο fingerfucking,δαχτυλο και γλειψιμο δεχτηκε και στην πισω τρυπουλα,παιξιμο με την κλειτοριδα της με τα γλωσσοφιλα να μην σταματαν με τιποτα.....πιπα με καραμελωμα και στα αρχιδακια και πολυ καλη,δυνατη σε τεμπο και λιγο αγρια αλλα οχι και αντικαυλωτικη,γαμησι σε ολες τις στασεις και αφθονια χρονου...καμια βιασυνη και στο τελος και χαλαρη κουβεντουλα περι παντος επιστητου λες και γνωριζομασταν απο καιρο....γενικα σου δινει την εντυπωση αψογης επαγγελματιας που θελει να περασεις καλα και να αισθανθεις σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου....

αξια εκπροσωπος της μεγαλης τσεχικης σχολης και της καταπληκτικης αυτης χωρας που δεν εξαγει μονο μπυρες αλλα και ωραιες και καυλιαρες γυναικες...θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα'

οσοι διαβαζετε σπευσατε γιατι θα μεινει ως την κυριακη μαλλον και μετα φευγει για τσεχια....αγνωστο αν θα ξαναγυρισει καρδιτσα αλλα υπαρχει πιθανοτητα απο οτι καταλαβα αργοτερα τον ιουλη

 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
55000 και βάλε μηνύματα - αδερφέ έχεις ρίξει τόσα γαμήσα; :S Πότε πρόλαβες; :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παρελειψα τιμες...

λοιπον 30 απλο,50 με 69 και 70 ειναι το πριβε με παραπανω χρονο που περιελαμβανε και γυμνη πιπα ....αυτο το προγραμμα ειναι με το οποιο περασα για να εξηγουμαστε και να μην παρεξηγουμαστε..... ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
λοιπον τα νεα σημερα ειναι καλα.....dimmits και λοιποι ακουστε προσεκτικα....εχουμε εδω και τρεις μερες νεα αφιξη στην χοτβιλα στην οδο καρδιτσας-σοφαδων

το ονομα αυτης ντενιζα απο τσεχια και ειναι γνωστη στους αθηναιους συναγωνιστες απο την παρουσια της σε αθηναικα μαγαζια,τελευταια στην ρεμουνδου....

ξανθια,μαλλι μακρυ πιασμενο κοτσο,ωραιο σωματακι οχι πολυ σφιχτο ή εντυπωσιακα γυμνασμενο αλλα θηλυκο,μεγαλα βυζια με ωραια ρωγα,προσωπο συμπαθητικο χωρις να ειναι καμια καλλονη βεβαια,ασπρη επιδερμιδα,piercing στην μυτουλα

το βασικο ομως ειναι οι σουπερ gfe επιδοσεις της...γλωσσοφιλα,προκαταρκτικα με γλειψιμο στο στηθος και στις ρωγες μου,παιχνιδιαρικη διαθεση,καθαρο μουνακι και πολυ υγρο που δεν παρελειψα να γλειψω,δαχτυλα μεσα ελευθερα και σκληρο fingerfucking,δαχτυλο και γλειψιμο δεχτηκε και στην πισω τρυπουλα,παιξιμο με την κλειτοριδα της με τα γλωσσοφιλα να μην σταματαν με τιποτα.....πιπα με καραμελωμα και στα αρχιδακια και πολυ καλη,δυνατη σε τεμπο και λιγο αγρια αλλα οχι και αντικαυλωτικη,γαμησι σε ολες τις στασεις και αφθονια χρονου...καμια βιασυνη και στο τελος και χαλαρη κουβεντουλα περι παντος επιστητου λες και γνωριζομασταν απο καιρο....γενικα σου δινει την εντυπωση αψογης επαγγελματιας που θελει να περασεις καλα και να αισθανθεις σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου....

αξια εκπροσωπος της μεγαλης τσεχικης σχολης και της καταπληκτικης αυτης χωρας που δεν εξαγει μονο μπυρες αλλα και ωραιες και καυλιαρες γυναικες...θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα'

οσοι διαβαζετε σπευσατε γιατι θα μεινει ως την κυριακη μαλλον και μετα φευγει για τσεχια....αγνωστο αν θα ξαναγυρισει καρδιτσα αλλα υπαρχει πιθανοτητα απο οτι καταλαβα αργοτερα τον ιουλη
gl αψογος!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
με εβαλες ασχημα στην πριζα...αυριο κατα 90% θα παω...δε θελω να χασω τετοια ευκαιρια...κριμμα που δεν θα μεινει παραπανω...βεβαια θα μου εφευγαν ολα τα φραγκα... :P :P :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
gl αψογος!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
με εβαλες ασχημα στην πριζα...αυριο κατα 90% θα παω...δε θελω να χασω τετοια ευκαιρια...κριμμα που δεν θα μεινει παραπανω...βεβαια θα μου εφευγαν ολα τα φραγκα... :P :P :P
εχεις πμ
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
αρχισε και το ξεσκουφωτο η ντενιζα? απο οτι ξερω στην αθηνα δεν εκανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom