Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 781K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
1.375
Πόντοι
481
κριμα τα λεφτα ρε συ....ντροπη να επιμενουν ακομη σε φολες.
στο φεις βεβαια εχουν φωτο μιας ξανθιας μιλφ με ονομα Λιζα,μαλλον δεν ισχυει?
τεσπα,Μαργαριτα ειναι οντως δυναμη.
Ω ναι φίλε. Γράψε λάθος. Λίζα ήθελα να γράψω. Όντως μοιάζει με τη φωτογραφία που ανεβάσανε. Αυτή είναι. Αλλά μη φανταστείς. Κι εμφανισιακά δε τη λες και καμιά καύλα.
 

paterpan

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ από αύριο, Τετάρτη 22.05 θά είναι η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ
1000038632.jpg
1000038636.jpg
1000038634.jpg
Το ωράριο είναι κάθε μέρα 10:00 - 1:00;
 

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
44
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα το πρωί από αυτό το υπέροχο πλάσμα την Μαργαρίτα, ότι και να πεις γιαυτό το κορίτσι είναι λίγο, είναι σε άλλο level.
 

Μακεδνος

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
80
Καλησπερα επειδη θα ειμαι σκ στην πολη σας εχει κανεις γνωμη γιαυτες τις 2?
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
89
Like
237
Πόντοι
20
πέρασα πάλι σήμερα με τον Έρωτα ,αυτό το πλάσμα μου έχει πάρει το μυαλό καταπληκτική όπως πάντα κάθε φορά και κάτι καινούργιο μου κάνει και με ξετρελαίνει ,στο τέλος τις έκανα λίγο μασάζ για να την χαλαρώσω μου είπε το είχε ανάγκη και το απόλαυσε τα είπαμε ως συνήθως καί ανανεώσαμε το ραντεβού μας μέσα στο Σαββατοκύριακο,να είσαι καλά κοριτσάρα :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
1716567968104.png
 

jordieln

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
πέρασα πάλι σήμερα με τον Έρωτα ,αυτό το πλάσμα μου έχει πάρει το μυαλό καταπληκτική όπως πάντα κάθε φορά και κάτι καινούργιο μου κάνει και με ξετρελαίνει ,στο τέλος τις έκανα λίγο μασάζ για να την χαλαρώσω μου είπε το είχε ανάγκη και το απόλαυσε τα είπαμε ως συνήθως καί ανανεώσαμε το ραντεβού μας μέσα στο Σαββατοκύριακο,να είσαι καλά κοριτσάρα :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
1716567968104.png
Μεχρι ποτε θα ειναι εδω αυτος ο θησαυρος?
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.710
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ αύριο Κυριακή 26.05 είναι τελευταία μέρα
1000038633.jpg
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
212
Πόντοι
20
η μαργαριτα ξερουμε απο αυριο που θα δουλευει?
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
89
Like
237
Πόντοι
20
:thumbsup:η μαργαριτα ξερουμε απο αυριο που θα δουλευει?
:cheesy::cheesy:Γιατρέ μου μάλλον μας δουλεύεις ,η Άντζελα έχει γράψει σχεδόν μια ώρα πριν και έχει ενημερώσει .Εγώ που συνάντησα χθές τη Μαργαρίτα την ρώτησα και μου είπε οπότε θα βρω χρόνο να την ξαναδώ :thumbsup::smitten::smitten::smitten:
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.710
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΛΟΥΊΖΑ το Σάββατο 1.06 είναι τελευταία μέρα
1000038692.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
89
Like
237
Πόντοι
20
Καλή η Λουίζα την είδα αλλά δεν πέρασα ,ο λόγος που δεν πέρασα είναι ότι αύριο είμαι για studio eros στη Λάρισα για να δω την Кохання, любов . Μαργαρίτα κορίτσι μου όπου κι αν γράψω σε αγαπώ κάτι θα το γκρεμίσει το έγραψα μες την καρδιά ❤️ κάνεις να μην το σβήσει και αν υπάρχει η καρδιά αφού δεν την ορίζω για να χτυπά στο στήθος σου σε σένα την χαρίζω :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.710
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΛΟΥΊΖΑ θα είναι για άλλες δύο μέρες σήμερα και το Σάββατο
1000038692.jpg
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
1.375
Πόντοι
481
Επειδή είδα από την Άντζελα πως η Βαρβάρα δουλεύει αυτές τις μέρες σε κάποιο από τα υπόλοιπα μαγαζιά, λέω δεν πάμε Λαρίσης για επιθεώρηση. Τι το θελα. Φτάνω εκεί, βλέπω μια γεμάτη γυναίκα στα όρια να την πεις χοντρή. Επειδή πάντα επιζητώ νέο αίμα λέω δε γαμιεται ας περάσω. Μέσα στο δωμάτιο ακουμπώντας το σώμα της κάτι μου θύμιζε. Τι μου θύμιζε; Μια από τις χειρότερες εμπειρίες μου στο στούντιο Χ. Τη Μαρία τη Βούλγαρογύφτισσα. Δε θα πω τίποτα παίδες. Θα σας πω πως δεν είναι να τις δώσετε όχι σαράντα που έδωσα εγώ ο μαλακας, γιατί τα σκοτάδια του Χ με μπέρδεψαν και τώρα με τον καλό φωτισμό του Λαρίσης δεν την κατάλαβα, αλλά ούτε πέντε ευρώ. Αισχος σε όλα. Ακόμη και το δέρμα της. Άσε που είχε μια μυρωδιά στα τέσσερα. Παρόλαυτα σε ημιστυση κατάφερα κι έχυσα. Οπότε πρώτη φορά θα πω μπράβο στον εαυτό μου.

Μετά πέρασα και στο Καρδίτσης. Είχα δει για μια Κατερίνα. Η υποδοχή μου την παρουσίασε ως Νικολέτα. Το λοιπόν άλλη μερακληδικη κατάσταση από εκεί. Η κυρία είναι αρκετά μεγάλη. Όχι γιαγιά. Προς θεού. Αλλά καταλαβαίνεις ότι είναι κοντά στα 55; Κάπου εκεί. Παρόλαυτα ομολογώ με εξέπληξε μέσα. Καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της, ωραία βυζιά φυσικά, έκανε πίπα άνετη και με διάρκεια. Έκανε και τα μπουκώματα της. Με καβαλησε, ξανά πίπα, ιεραπόστολος και στα τέσσερα όπου έπεσε λίγο η φωνητική της συμμετοχή. Ίσως γιατί η ζέστη ήτανε πλέον αφόρητη. Παρόλαυτα έκατσε να με τελειώσει με πίπα και δεν έφυγε τρέχοντας, παρότι τελείωνε ο χρόνος μας. Δεν σας την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί είναι ένας αστερίσκος η εμφάνιση της/ηλικία. Προσωπικά με κέρδισε.
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
89
Like
237
Πόντοι
20
Επειδή είδα από την Άντζελα πως η Βαρβάρα δουλεύει αυτές τις μέρες σε κάποιο από τα υπόλοιπα μαγαζιά, λέω δεν πάμε Λαρίσης για επιθεώρηση. Τι το θελα. Φτάνω εκεί, βλέπω μια γεμάτη γυναίκα στα όρια να την πεις χοντρή. Επειδή πάντα επιζητώ νέο αίμα λέω δε γαμιεται ας περάσω. Μέσα στο δωμάτιο ακουμπώντας το σώμα της κάτι μου θύμιζε. Τι μου θύμιζε; Μια από τις χειρότερες εμπειρίες μου στο στούντιο Χ. Τη Μαρία τη Βούλγαρογύφτισσα. Δε θα πω τίποτα παίδες. Θα σας πω πως δεν είναι να τις δώσετε όχι σαράντα που έδωσα εγώ ο μαλακας, γιατί τα σκοτάδια του Χ με μπέρδεψαν και τώρα με τον καλό φωτισμό του Λαρίσης δεν την κατάλαβα, αλλά ούτε πέντε ευρώ. Αισχος σε όλα. Ακόμη και το δέρμα της. Άσε που είχε μια μυρωδιά στα τέσσερα. Παρόλαυτα σε ημιστυση κατάφερα κι έχυσα. Οπότε πρώτη φορά θα πω μπράβο στον εαυτό μου.

Μετά πέρασα και στο Καρδίτσης. Είχα δει για μια Κατερίνα. Η υποδοχή μου την παρουσίασε ως Νικολέτα. Το λοιπόν άλλη μερακληδικη κατάσταση από εκεί. Η κυρία είναι αρκετά μεγάλη. Όχι γιαγιά. Προς θεού. Αλλά καταλαβαίνεις ότι είναι κοντά στα 55; Κάπου εκεί. Παρόλαυτα ομολογώ με εξέπληξε μέσα. Καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της, ωραία βυζιά φυσικά, έκανε πίπα άνετη και με διάρκεια. Έκανε και τα μπουκώματα της. Με καβαλησε, ξανά πίπα, ιεραπόστολος και στα τέσσερα όπου έπεσε λίγο η φωνητική της συμμετοχή. Ίσως γιατί η ζέστη ήτανε πλέον αφόρητη. Παρόλαυτα έκατσε να με τελειώσει με πίπα και δεν έφυγε τρέχοντας, παρότι τελείωνε ο χρόνος μας. Δεν σας την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί είναι ένας αστερίσκος η εμφάνιση της/ηλικία. Προσωπικά με κέρδισε.
Φίλε Panago φυσικό είναι να συμβαίνουν και αυτά στις επιλογές μας πέρα από τα στάνταρ επιλογές γίνεται καί καμία καταδρομική καί όπου βγει.Εγω χθές αποχαιρέτησα Μαργαρίτα στη Λάρισα σήμερα βλέπω ήρθε η Νίκη στη Λάρισα θα δω και τη έκπληξη θα έχουμε εδώ στα Τρίκαλα αλλά τη Νίκη θα την τιμήσω :headbang::headbang::happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom