Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 765K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά!
Ησυχία λόγω Πάσχα ;
:)
Ενημερώνω πως άνοιξε ο Αφρός στην Καρδίτσα.
Θα πάω και θα ενημερώσω.
:)
 

Γιώργης19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά
Ειμαι καινούργιο εδω αλλα και πρωτάρης στο θέμα sex
Έχετε να μου προτείνετε κάτι στα Τρίκαλα?
αξίζει να πάω σε ένα σπιτάκι?
Θα υπάρχει μήπως κάποιο πρόβλημα που είμαι πρωτάρης?
Και αν γίνεται να μου πείτε τις ώρες που δεν έχει πολύ κίνηση
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Βάλτα σήμερα χοτ βίλα Καρδίτσα κλειστό.μετα Τρίκαλα στο Λαρίσης η Μαρία gilf τα ίδια και τα ίδια καλή για μια δοκιμή τίμια αλλά δεν λέει καθόλου εμφανισιακά.μετα πύλης πρώτη φορά,καλά ο χώρος ένα επίπεδο πανό τα σπάει......η νίκη μικρή 25χρ φρέσκια κοπέλα με σώματαρα μικρό στήθος και κωλαρακι ωραίο προκαταρκτικά φιλάκια γλυψιματα χωρίς ωχ και όχι και να τραβιέται στήνετε τίμια σε όλες της στάσεις και με πάρα πολύ καλή αίσθηση χωρίς κρέμα στα 40 ξεκινάει κ πάει συν 10 ότι θέλεις μόνο πρωκτικό δεν κάνει ........μέχρι Παρασκευή μετά θα έχει νέα κοπέλα.....εκτός το 40αρι όλα είναι θετικά αν ήταν στα 30 θα τα έκλεινε τα άλλα γιατί πολύ τα σκέφτονται και τα 10 δύσκολες εποχές.....
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.534
Πόντοι
446
Καλησπέρα και χρόνια πολλά
Ειμαι καινούργιο εδω αλλα και πρωτάρης στο θέμα sex
Έχετε να μου προτείνετε κάτι στα Τρίκαλα?
αξίζει να πάω σε ένα σπιτάκι?
Θα υπάρχει μήπως κάποιο πρόβλημα που είμαι πρωτάρης?
Και αν γίνεται να μου πείτε τις ώρες που δεν έχει πολύ κίνηση
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Καλησπέρα, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που είσαι πρωτάρης τα πρωινά είναι χαλαρά. 4ος χιλιόμετρος Τρικάλων-Πυλης. Θα χαρούμε να σε δούμε
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
144
Πόντοι
1
Καλησπέρα, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που είσαι πρωτάρης τα πρωινά είναι χαλαρά. 4ος χιλιόμετρος Τρικάλων-Πυλης. Θα χαρούμε να σε δούμε
Τα πράγματα σας ποια είναι?
Μέχρι τι τιμή μπορούμε να φτάσουμε?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.298
Πόντοι
481
Στο Χ έχει μια Νεφέλη που είχε έρθει πριν κάνα χρόνο στο Καρδίτσης. Βαριεστημένη, με ύφος σα να σου λέει ξεκαβάλα μας κι εσύ ρε φίλε, στον κάνει να πέφτει επί τόπου! Θυμάμαι πως ήτανε τέρμα σιωπηλή, τέρμα ακίνητη κι ανέκφραστη. Μόνο για νεκροφιλικές τάσεις. Μέχρι Δευτέρα θα είναι είπε η τσατσά. Εννοείται έφυγα.

Η νέα κοπέλα στο Πύλης μονο νεα δεν είναι. Πρόκειται για τη Σάρα από το Λαρίσης για όσους τη θυμούνται. Κοντή, με ψιλοπαράξενο πρόσωπο, έχει χαλαρή κοιλιά, ωραία βυζιά και προσπαθεί πραγματικά να σε κάνει να περάσεις καλά. Φουλ διάθεση από μέρους της αλλά εγώ ήμουν ξενερωμένος. Οπότε μια συμβουλή: αν είναι να φέρνετε κοπέλες που έχουν δουλέψει ξανά Τρίκαλα, ας τις βάζετε στο σάιτ με το υπάρχον όνομά τους κι όχι με άλλο. Εκτός αν η ίδια η κοπέλα ζήτησε αλλαγή ονόματος.
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
32
Πόντοι
0
Στο Χ έχει μια Νεφέλη που είχε έρθει πριν κάνα χρόνο στο Καρδίτσης. Βαριεστημένη, με ύφος σα να σου λέει ξεκαβάλα μας κι εσύ ρε φίλε, στον κάνει να πέφτει επί τόπου! Θυμάμαι πως ήτανε τέρμα σιωπηλή, τέρμα ακίνητη κι ανέκφραστη. Μόνο για νεκροφιλικές τάσεις. Μέχρι Δευτέρα θα είναι είπε η τσατσά. Εννοείται έφυγα.

Η νέα κοπέλα στο Πύλης μονο νεα δεν είναι. Πρόκειται για τη Σάρα από το Λαρίσης για όσους τη θυμούνται. Κοντή, με ψιλοπαράξενο πρόσωπο, έχει χαλαρή κοιλιά, ωραία βυζιά και προσπαθεί πραγματικά να σε κάνει να περάσεις καλά. Φουλ διάθεση από μέρους της αλλά εγώ ήμουν ξενερωμένος. Οπότε μια συμβουλή: αν είναι να φέρνετε κοπέλες που έχουν δουλέψει ξανά Τρίκαλα, ας τις βάζετε στο σάιτ με το υπάρχον όνομά τους κι όχι με άλλο. Εκτός αν η ίδια η κοπέλα ζήτησε αλλαγή ονόματος.
Αξιζει δηλαδη επισκεψη στο Πυλης?ηλικια φιλε ποσο ηταν περιπου?νεα?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.298
Πόντοι
481
Αξιζει δηλαδη επισκεψη στο Πυλης?ηλικια φιλε ποσο ηταν περιπου?νεα?
Κοίτα. Μια επίσκεψη θα έλεγα την αξίζει. Απλά μεγάλη υποσημείωση το πρόσωπο της. Μπορεί να σε ξενερώσει. Δε ξέρω πώς να το περιγράψω. Ωστόσο μέσα είναι δυνατή και επιτρέπει πολλά που άλλες ούτε τα συζητούν (φιλιά, ρουφηγμα στις βυζάρες της). Ηλικία από 25 μέχρι 28 την κάνω. Καμία βέβαια σχέση με τη Νίκι της προηγούμενης εβδομάδος. Εκείνη ήτανε ανώτερη σε όλα
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.534
Πόντοι
446
Στο Χ έχει μια Νεφέλη που είχε έρθει πριν κάνα χρόνο στο Καρδίτσης. Βαριεστημένη, με ύφος σα να σου λέει ξεκαβάλα μας κι εσύ ρε φίλε, στον κάνει να πέφτει επί τόπου! Θυμάμαι πως ήτανε τέρμα σιωπηλή, τέρμα ακίνητη κι ανέκφραστη. Μόνο για νεκροφιλικές τάσεις. Μέχρι Δευτέρα θα είναι είπε η τσατσά. Εννοείται έφυγα.

Η νέα κοπέλα στο Πύλης μονο νεα δεν είναι. Πρόκειται για τη Σάρα από το Λαρίσης για όσους τη θυμούνται. Κοντή, με ψιλοπαράξενο πρόσωπο, έχει χαλαρή κοιλιά, ωραία βυζιά και προσπαθεί πραγματικά να σε κάνει να περάσεις καλά. Φουλ διάθεση από μέρους της αλλά εγώ ήμουν ξενερωμένος. Οπότε μια συμβουλή: αν είναι να φέρνετε κοπέλες που έχουν δουλέψει ξανά Τρίκαλα, ας τις βάζετε στο σάιτ με το υπάρχον όνομά τους κι όχι με άλλο. Εκτός αν η ίδια η κοπέλα ζήτησε αλλαγή ονόματος.
Εγώ όσο καιρό την ξέρω, Ρένα είναι το όνομα της, το ποια ποτέ έχει πάει σε άλλα μαγαζιά, δεν παρακολουθώ και με τί όνομα ούτε ξέρω ούτε με νοιάζει. Πάντως ευχαριστώ για το σχόλιο, καλημέρα
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
32
Πόντοι
0
Κοίτα. Μια επίσκεψη θα έλεγα την αξίζει. Απλά μεγάλη υποσημείωση το πρόσωπο της. Μπορεί να σε ξενερώσει. Δε ξέρω πώς να το περιγράψω. Ωστόσο μέσα είναι δυνατή και επιτρέπει πολλά που άλλες ούτε τα συζητούν (φιλιά, ρουφηγμα στις βυζάρες της). Ηλικία από 25 μέχρι 28 την κάνω. Καμία βέβαια σχέση με τη Νίκι της προηγούμενης εβδομάδος. Εκείνη ήτανε ανώτερη σε όλα
Ευχαριστω φιλε καταλαβα.. στο Λαρισης τι παιζει εχει εικονα καποιος?
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
ειχα πετυχει τη Στεφανια, την οποια θυμωμουν απο περσι τον Αυγουστο στο Καρδιτσης, τιμια σε υπηρεσιες.

ωραιος ο χορος και πολυ ευγενικη η γυναικα στην υποδοχη (ευκολα περναγα και με αυτη στο δωματιο:cheesy:)!
αλλα το αντιτιμο των 40 και ανεβαινουμε χτυπαει ασχημα.
λιγοι εχουν τοσα πλεων (και δεν ειμαι μεσα σε αυτους).
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
32
Πόντοι
0
ειχα πετυχει τη Στεφανια, την οποια θυμωμουν απο περσι τον Αυγουστο στο Καρδιτσης, τιμια σε υπηρεσιες.

ωραιος ο χορος και πολυ ευγενικη η γυναικα στην υποδοχη (ευκολα περναγα και με αυτη στο δωματιο:cheesy:)!
αλλα το αντιτιμο των 40 και ανεβαινουμε χτυπαει ασχημα.
λιγοι εχουν τοσα πλεων (και δεν ειμαι μεσα σε αυτους).
Στο λαρισης λες φιλε?
 

dominanteeeee

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Νέα κοπέλα στο πύλης με όνομα Ανίτα .. οποίος περάσει ας αφήσει μια γνώμη να μάθουμε αν αξίζει
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.298
Πόντοι
481
Η νέα κοπέλα στο Πύλης είναι η Κλεοπάτρα/Ανίτα που είχε αναφερθεί και πέρσι(τότε ήτανε στο Λαρίσης). Η κοπέλα είναι πανέμορφη: μεγάλα φυσικά βυζιά, τρομερό πρόσωπο και μαλλί μαύρο, μια χαρά κώλος με ένα ταττού από πάνω. Τελευταία φορά είχα άσχημη εμπειρία μαζί της, αλλά απ' ότι καταλαβαίνω είναι σε τι μέρα θα την πετύχεις(;) Σήμερα είχε πολλή όρεξη, έκανε μια τυπική πίπα, στήθηκε ηρωικά σε ιεραπόστολο και στα τέσσερα, όπου δεν χορταίνεται αυτό το μουνί της, ενώ έριχνε και μερικά καυλόλογα. Από τις τέσσερις φορές συνολικά μαζί της μόνο μία δεν ήτανε καλή, οπότε την προτείνω( να αναφέρω βέβαια πως, στο απλό πρόγραμμα τουλάχιστον, δεν αφήνει φιλιά/γλειψίματα πουθενά). Μέχρι Πέμπτη είπε η κυρία.
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
144
Πόντοι
1
Η νέα κοπέλα στο Πύλης είναι η Κλεοπάτρα/Ανίτα που είχε αναφερθεί και πέρσι(τότε ήτανε στο Λαρίσης). Η κοπέλα είναι πανέμορφη: μεγάλα φυσικά βυζιά, τρομερό πρόσωπο και μαλλί μαύρο, μια χαρά κώλος με ένα ταττού από πάνω. Τελευταία φορά είχα άσχημη εμπειρία μαζί της, αλλά απ' ότι καταλαβαίνω είναι σε τι μέρα θα την πετύχεις(;) Σήμερα είχε πολλή όρεξη, έκανε μια τυπική πίπα, στήθηκε ηρωικά σε ιεραπόστολο και στα τέσσερα, όπου δεν χορταίνεται αυτό το μουνί της, ενώ έριχνε και μερικά καυλόλογα. Από τις τέσσερις φορές συνολικά μαζί της μόνο μία δεν ήτανε καλή, οπότε την προτείνω( να αναφέρω βέβαια πως, στο απλό πρόγραμμα τουλάχιστον, δεν αφήνει φιλιά/γλειψίματα πουθενά). Μέχρι Πέμπτη είπε η κυρία.
Από σώμα φίλε πως ήταν?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.298
Πόντοι
481
Από σώμα φίλε πως ήταν?
Αδύνατη είναι, δε μου φάνηκε ιδιαίτερα ψηλή, ξεχωρίζουν οι βυζάρες της αλλά και κώλο για τα δεδομένα του σώματος της καλό έχει. Γενικά από εμφάνιση είναι από τις κορυφαίες (για μένα πάντα)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
η γνωστη Βαρβαρα στο Λαρισης παιδια,εφυγε η Μαρια...


στο μεταξυ συνδεομαι στο σαιτ κ μου πεταει οτι κερδισα τροπαιο αυτο>>

Ενεργό μέλος εδώ και 15 χρόνια!​

Ενεργό μέλος εδώ και 15 χρόνια (minimum 250 post/10 κριτικές)
πως περασανε τα χρονια...:glasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom