Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 761K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Μια Ρεμπέκα ήρθε στο Καρδίτσης και είναι σα να μην ήρθε ποτέ. Τη μυριστηκα τη φόλα από την αρχη. Ενώ εμφανισιακά είναι οκ, με μεγάλο βυζο και καλουτσικο κώλο, αν και πλαδαρή για την ηλικία της, είχε μια φάτσα σα να επρόκειτο να την εκτελέσουν αύριο. Μπαίνει δωμάτιο τέρμα βαριεστημενη, χασμουρηθηκε μια φορά, έκανε μια καλή πίπα απόρροια φρονω της προσπάθειας της να με τελειώσει πριν καν αρχίσει ο αγών. Μετά απλά άνοιξε τα πόδια και περίμενε να τελειώσει το μαρτύριο. Να σημειωθεί ότι έχει ωραίο μουνι αλλά τι να το κάνεις. Που να εσκαγα και σαράντα ευρώ για τούτο το πράγμα!! Εξωφρενικές καταστάσεις. Αύριο την πουλευει απ'ότι είπε. Άντε να δούμε
διαβασα τυχαια για αυτη στο νημα για πατρα κ δεν πηγα για αυτο το λογο...την φανταστηκα οτι θα βαριεται που θα ζει.
 

whoami

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Aυτό είδα και γω σήμερα περιμένουμε feedback!
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Πέρασα σήμερα με τη Στέλλα στο καρδίτσης. Ντάξει, μακράν ότι καλύτερο έχει περάσει σε υπηρεσίες από την πόλη. Όπως ακριβώς και την πρώτη φορά πριν κάνα μήνα, κάνει διαστημική πίπα, μιας και μπορεί να σε στείλει, βαθιά, με περιποιηση γύρω περιοχής και χωρίς χέρι. Υπέροχο μουνί και ηρωικό στήσιμο σε ιεραπόστολο και στα τέσσερα. Κρατά και οπτική επαφή και δε σου δίνει την εντύπωση ότι βαριέται τη ζωή της σαν μερικές - μερικές. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!
 

Smartakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η Φωτεινή δε διαλέγει πελάτες. Είναι με όλους φόλα! Χαχα .. πάντως δε ξέρω κατά πόσο ισχύει έχω παρατηρήσει σε πολλές κοπέλες πως όσο περνά ο καιρός χάνουν τελείως την όρεξη τους. Γι αυτό προσπαθώ αν είναι να πάω να πάω κατά τις πρώτες μέρες. Το είδα και με τη Χριστίνα και τη Λετίσια πρόσφατα και παλιότερα με Βικτώρια. Τι να πω. Στο μεταξύ πέρασα αυτές τις μέρες από Αναστασίας και για όνομα των θεών έχει ακόμα Βαρβάρα. Ας το ονομάσει της Βαρβάρας το κάγκελο να τελειώνουμε
Συναγωνιστή η φωτεινή είναι μια με βυζάρες πράσινα μπλε μάτια και μια μικρή καρδούλα τατουάζ πάνω στο δάχτυλο?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Τιμιότατη περίπτωση η Εβελίνα που έσκασε στο Καρδίτσης για δυο μέρες μόνο. Κοπέλα 22 χρόνων μου είπε η κυρία στην υποδοχή. Κι όντως φαίνεται αρκετά νεαρή. Μαύρο μαλλί, καθημερινό πρόσωπο, έχει λίγα κιλά παραπάνω που εντοπίζονται στην κοιλιά(όχι κάτι ακραίο), μικρό βύζο αλλά ωραία τροφαντή κωλάρα με διάφορα ταττού(αρκετά, αλλά προσωπικά μου είναι αδιάφορο, είτε έχουν είτε δεν έχουν). Ξεκίνησε χωρίς φιλιά ή ιδιαίτερη προετοιμασία μια καλή πίπα, με χέρι αρχικά, χωρίς λίγο αργότερα. Δεν ένιωσα δόντι και στο τέλος με άφησε να της γαμώ το στόμα. Δυο στάσεις ακολούθησαν. Ιεραπόστολο με ωραίο στήσιμο χωρίς να κλέβει και στα τέσσερα, όπου έσπρωχνε κι η ίδια αρκετά δυνατά προς τα πίσω. Να σημειωθεί ότι ενώ στράγγιζα, συνέχιζε να σπρώχνει. Γενικά προτείνεται άνετα για μια κατάθεση. Δυστυχώς μεθαύριο φεύγει κι έρχεται η Στεφανία.
 

seireios

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
17
Πόντοι
0
Τιμιότατη περίπτωση η Εβελίνα που έσκασε στο Καρδίτσης για δυο μέρες μόνο. Κοπέλα 22 χρόνων μου είπε η κυρία στην υποδοχή. Κι όντως φαίνεται αρκετά νεαρή. Μαύρο μαλλί, καθημερινό πρόσωπο, έχει λίγα κιλά παραπάνω που εντοπίζονται στην κοιλιά(όχι κάτι ακραίο), μικρό βύζο αλλά ωραία τροφαντή κωλάρα με διάφορα ταττού(αρκετά, αλλά προσωπικά μου είναι αδιάφορο, είτε έχουν είτε δεν έχουν). Ξεκίνησε χωρίς φιλιά ή ιδιαίτερη προετοιμασία μια καλή πίπα, με χέρι αρχικά, χωρίς λίγο αργότερα. Δεν ένιωσα δόντι και στο τέλος με άφησε να της γαμώ το στόμα. Δυο στάσεις ακολούθησαν. Ιεραπόστολο με ωραίο στήσιμο χωρίς να κλέβει και στα τέσσερα, όπου έσπρωχνε κι η ίδια αρκετά δυνατά προς τα πίσω. Να σημειωθεί ότι ενώ στράγγιζα, συνέχιζε να σπρώχνει. Γενικά προτείνεται άνετα για μια κατάθεση. Δυστυχώς μεθαύριο φεύγει κι έρχεται η Στεφανία.
Η κυρία είναι η γνωστή ξανθιά;;
 

Boldman91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες στο Λαρίσης ξέρουμε ποια είναι??
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Αλανια τιμη στα 40 ειναι?
Στεφανια στο Καρδιτσης καλη επιλογη, αλλα το 40αρι+καυσιμα+μπυρα για οσους δεν ειμαστε απο εκει γυρω
χτυπαει πολυυυ ασχημα.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Αλανια τιμη στα 40 ειναι?
Στεφανια στο Καρδιτσης καλη επιλογη, αλλα το 40αρι+καυσιμα+μπυρα για οσους δεν ειμαστε απο εκει γυρω
χτυπαει πολυυυ ασχημα.
Είχε πάει στο Καρδίτσης 40 αλλά το κατέβασαν ξανά στα 30(και μπράβο τους!!) Λαρίσης δεν άλλαξε ποτέ.
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπέρα στο Λαρίσης πήγε κανέναν αυτές τις μέρες
Ποια κοπέλα έχει?
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Καλησπέρα στο Λαρίσης πήγε κανέναν αυτές τις μέρες
Ποια κοπέλα έχει?
ΜΑΡΙΑ ευσωμη βυζαρες φυσικες καλη επικοινωνια στο δωματιο προθυμη και υπομονετικη απο μενα ειναι ναι αλλα για ιδιαιτερα γουστα απο θεμα εμφανισης
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
ΜΑΡΙΑ ευσωμη βυζαρες φυσικες καλη επικοινωνια στο δωματιο προθυμη και υπομονετικη απο μενα ειναι ναι αλλα για ιδιαιτερα γουστα απο θεμα εμφανισης
βουλγαρα τυπε? μακρια απο μενα αν ειναι μια ψηλη νταρντανα με καρε μαλλι
την ειχα πετυχει Λαμια πριν 3-4 μηνες, επικη ξεπετα. εκανε πως και καλα ποναγε, με τελειωσει με το χερι της.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
βουλγαρα τυπε? μακρια απο μενα αν ειναι μια ψηλη νταρντανα με καρε μαλλι
την ειχα πετυχει Λαμια πριν 3-4 μηνες, επικη ξεπετα. εκανε πως και καλα ποναγε, με τελειωσει με το χερι της.
Όχι άλλη είναι μαυρουλα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
καρδιτσης κλειστο,Λαρισης περιμενε κοπελα νιου
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Πέρασμα από το Καρδίτσης σήμερα και από τη νέα κοπέλα, τη Ρωξάνη. Κοντούλικο, μικροκαμωμένο κορίτσι από Σερβία, μαύρο μαλλί, 21 ετών μου το είπε η κυρία στην υποδοχή. Όντως φαίνεται νέα. Πέρασμα στο δωμάτιο με τυπικά καλή πίπα, χωρίς δόντι αλλά και χωρίς το κάτι αξιομνημόνευτο. Ξεκινήσαμε ιεραπόστολο, όπου και διαπίστωσα το πόσο στενό μουνί είχε. Μετά από λίγες διεισδύσεις χαλάρωσε το στήσιμό της και δέχτηκε πιο βαθιές διεισδύσεις. Για κάποιο διάστημα μ' έσπρωχνε κι η ίδια με τα πόδια της μέσα. Ακολούθησε γαμήσι στα τέσσερα, όπου το κωλαράκι της ήτανε πολύ δυνατό θέαμα. Αρκετά καλή/πειστική κι η φωνητική της συμμετοχή. Άλλες δυο μέρες μάλλον, μου είπε, θα είναι. Μπορεί να μην έκανε το κάτι παραπάνω, αλλά εννοείται την προτείνω για τουλάχιστον μιαν επίσκεψη.
 

Dimos(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Πέρασμα από το Καρδίτσης σήμερα και από τη νέα κοπέλα, τη Ρωξάνη. Κοντούλικο, μικροκαμωμένο κορίτσι από Σερβία, μαύρο μαλλί, 21 ετών μου το είπε η κυρία στην υποδοχή. Όντως φαίνεται νέα. Πέρασμα στο δωμάτιο με τυπικά καλή πίπα, χωρίς δόντι αλλά και χωρίς το κάτι αξιομνημόνευτο. Ξεκινήσαμε ιεραπόστολο, όπου και διαπίστωσα το πόσο στενό μουνί είχε. Μετά από λίγες διεισδύσεις χαλάρωσε το στήσιμό της και δέχτηκε πιο βαθιές διεισδύσεις. Για κάποιο διάστημα μ' έσπρωχνε κι η ίδια με τα πόδια της μέσα. Ακολούθησε γαμήσι στα τέσσερα, όπου το κωλαράκι της ήτανε πολύ δυνατό θέαμα. Αρκετά καλή/πειστική κι η φωνητική της συμμετοχή. Άλλες δυο μέρες μάλλον, μου είπε, θα είναι. Μπορεί να μην έκανε το κάτι παραπάνω, αλλά εννοείται την προτείνω για τουλάχιστον μιαν επίσκεψη.
Εμένα μου είπε ότι είναι 25 από Ρουμανία τή νά πω στον αγώνα παντός ήτα εξερετικα καλή την προτείνω ανεπιφύλακτα και εγώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom