Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 781K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Έφυγε η Αννίτα και είναι η Λένα Ελληνίδα στο Χ
 

GR18

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Λένα είναι καλή??
 

GR23GR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω του συναγωνιστες! Ξερει κανεις εαν το μπουρδελο προς πυλη ειναι ανοιχτο?
 

GR23GR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οσο για την Λενα εαν σε ενδιαφερει ενα μιλφ λιγο σπασμενο στο προσωπο με αγορε μαλι τοτε πηγαινε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Αλλαγη στην Βιλα,εχει φυγει η Μισελ (εδω κ μερες) κ εχει μια κοπελιτσα απο Μολδαβια ονοματι Σαρα.
Δοκιμαστηκε κ ειναι καλη.
καποια στιγμη κ κριτικη
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Το καρδιτσης τι λεει,εχουμε καμμια αλλαγη ή ακομη Σουζη εχει? :think:

στο τελος της προηγουμενης βδομαδας τιμηθηκε η Σαρα (Χ 2) στην Χοτ βιλα,μπουτι δεν προλαβαινε να κλεισει... :zfuck:
 

traveler2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές... θα ήθελα τη βοηθειά σας γιατί είμαι νέος σαν χρήστης στη σελίδα..
Εκτός από τα κλασσικά μαγαζιά στην περιοχή των Τρικάλων κ Καρδίτσας υπάρχει περίπτωση να βρούμε κοπέλα ανεξάρτητη :zfuck: :zfuck:;;;ακόμη και στη Λαρισα δεν με νοιάζει....
Τα φώτα σας αν μπορείτε....
 

traveler2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Η Λένα δεν άξιζε για εμένα... Η Στεφανία έχει δοκιμαστεί;;Εγκρίνεται απο επιδόσεις και καθαριότητα;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Η Λένα δεν άξιζε για εμένα... Η Στεφανία έχει δοκιμαστεί;;Εγκρίνεται απο επιδόσεις και καθαριότητα;
ναι εχει δοκιμαστει η Στεφανια,ειναι καθαρη παντα κ στην τιμη του απλου προγραμματος (30 €) ειναι απλα μια καλη καταθεση.Τιποτα παραπανω κ λιγοτερο,ειναι λιγο τυπικη στις υπηρεσιες της κ αυτο το εχω συμπερανει σε ολες τις φορες που την εχω τιμησει...κ δεν ειναι λιγες.
ειναι παντα το ιδιο δεν δινει το κατι παραπανω.
Στην κατηγορια αυτη προτιμω προσωπικα τη νικολετα οταν κ οποτε ξαναρθει.Ειναι πιο θερμη γυναικα κ πολυ πιο ομορφη.

Καλημέρα συναγωνιστές... θα ήθελα τη βοηθειά σας γιατί είμαι νέος σαν χρήστης στη σελίδα..
Εκτός από τα κλασσικά μαγαζιά στην περιοχή των Τρικάλων κ Καρδίτσας υπάρχει περίπτωση να βρούμε κοπέλα ανεξάρτητη :zfuck: :zfuck:;;;ακόμη και στη Λαρισα δεν με νοιάζει....
Τα φώτα σας αν μπορείτε....
μπες στο κανεσεξ.κομ κ βαλε επιλογες Τρικαλα,Καρδιτσα,Λαρισα κτλ θα σου βγαλει πολλα πραγματα.
 

traveler2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ναι εχει δοκιμαστει η Στεφανια,ειναι καθαρη παντα κ στην τιμη του απλου προγραμματος (30 €) ειναι απλα μια καλη καταθεση.Τιποτα παραπανω κ λιγοτερο,ειναι λιγο τυπικη στις υπηρεσιες της κ αυτο το εχω συμπερανει σε ολες τις φορες που την εχω τιμησει...κ δεν ειναι λιγες.
ειναι παντα το ιδιο δεν δινει το κατι παραπανω.
Στην κατηγορια αυτη προτιμω προσωπικα τη νικολετα οταν κ οποτε ξαναρθει.Ειναι πιο θερμη γυναικα κ πολυ πιο ομορφη.
μπες στο κανεσεξ.κομ κ βαλε επιλογες Τρικαλα,Καρδιτσα,Λαρισα κτλ θα σου βγαλει πολλα πραγματα.
Σε ευχαριστωωωω για τις πληροφορίες..ξέρεις τι φάση παίζει με αυτή την Betty στη λαρισα;;;
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Ανοικτά όλα με νέες αφιξεις
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
άψογη η νέα άφιξη στο Χ στουντιο βικη απο στούντιο στην μεταμορφωσης στν Αθηνα μεταγραφή

μπαμπατσικη ξανθιά μεγάλες φυσικές βυζαρες και αψογη επαγγελματιας με αρίστη γνώση του πως να περάσει καλά ένας αντρας,γλωσσοφιλα,πάθος,τελεια στησιματα ενω δινει και κωλο και κανει φοβερο στοματικο

την συνιστώ σε ολους οσους αρέσουν τα πληθωρικά μωρά με καμπύλες

νέο πιπίνι υπάρχει και προς μεγαλοχωρι

η βικη θα μείνει μέχρι και Κυριακή
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Ομολογώ ότι με έφτιαξες με την περιγραφή για την Βίκη.
Ξέρεις τι χρεώνει ;
Υπόσχομαι κριτική όταν θα την επισκεφτώ! ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
αλλαγη στην Βιλλα, εχει φυγει εδω κ μερες η Σαρα κ ξανα-ηρθε η Μισελ.
καλη περιπτωση  :zfuck:.
προσοχη στο δρομο εισοδου, οσοι ερχεστε εκ δεξιων, γτ εχει χιονι κ ενα μερος μονο της εισοδου εχει καθαριστει/
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Πάλι η Μισέλ ;;;;
Δεν έχω καλή χημεία μαζί της......αν και την έχω επισκεφθεί 4 φορές......  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom