Νέα

Μπουρδέλα και αλλοδαποί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 381
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣ

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 4 100,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΙΣΩΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια δεν ειμαι ρατσιστης αλλα πιστευω οτι κουβαλανε πολλες αρρωστιες (οχι τοσο οι αλβανοι που καποιοι ειναι και 15 χρονια στην Ελλαδα) αλλα οι υπολοιποι. Οι περισσοτεροι απο τις κακουχιες και την βρωμα ειναι φορεις ηπατητιδας. Γνωμη μου ειναι οτι καλως δεν τους βαζουν στα μπουρδελα (εγω οπου βλεπω φευγω).
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οσον αφορα τους πιτσιρικαδες πιστευω οτι η τελευταια γενια που γαμαγε ειναι οι σημερινοι 35αρηδες ισως και λιγο μικροτεροι. Οι υπολοιποι η τον παιζουν και το παιζουν υπερανω (οι περισσοτεροι) η γαμανε καμια συμμαθητρια (πολυ λιγοι)
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλα τα λες
δεν ειναι το πρόβλημα τοσο οι αλβανοί που αρκετοι ειναι περιποιημένοι
οσο κατι πακιστανοί και κούρδοι που ειναι με τη παντόφλα και μες τη μπίχλα.
Παντως σιγα σιγά τους βάζουν παντού μεσα.
Σε σχέση με πριν μια 5ετια που μόνο ενα 10% των μπουρδέλων δεχόταν ξένους τώρα πάμε σιγα σιγά σε μία φάση οπου μόνο ενα 10% των μπουρδέλων δεν θα δέχετε ξένους.
Και φυσικά περα απο τους ξένους πρόβλημα καθαριοτητας παιζει και με μερικούς Ελληνες.

Χα... αυτο με τους ελληνες ξαναπεστο γιατι μας πειραξαν μονο οι ξενοι. Αρε γαμωτο με ζεστο νερο ολα τα σπιτια και μερικοι τηρουν ακομα το καθε Σαββατο. Αυτες οι καριολες οι τσατσες κανονικα επρεπε να τους μυριζουν πριν τους βαλουν για να μην χαλαει αφενος η διαθεση των κοριτσιων και την πληρωνουμε οι υπολοιποι και αφετερου ρε βρωμυλο στο ιδιο σεντονι θα ξαπλωσουμε τι σου φταιω???
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Οσον αφορα τους πιτσιρικαδες πιστευω οτι η τελευταια γενια που γαμαγε ειναι οι σημερινοι 35αρηδες ισως και λιγο μικροτεροι. Οι υπολοιποι η τον παιζουν και το παιζουν υπερανω (οι περισσοτεροι) η γαμανε καμια συμμαθητρια (πολυ λιγοι)

Φίλε nobody, νομίζω πως γύρω στα 25 περίπου πρέπει να μπει η εμφανής διαφορά συμπεριφοράς. Τώρα, η κάθε γενιά (και υπογενιά) καθορίζει μόνη της τι γουστάρει και τι όχι. Αλλά ρε φίλε, ούτε και μένα μου αρέσει αυτό που βλέπω, που είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που βλέπεις και συ και ο φίλος savalas και πιθανόν πολλοί άλλοι. Και ποιό είναι το επόμενο βήμα? Φοβάμαι ότι θ' αρχίσουν να τον παίρνουν! Έτσι θα γίνουν trendy! Γάμησέ τα!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Κατα την γνωμη μου η νεα γενια συμπεριφερεται ετσι επειδη πλεον αν οχι η πλειοψηφια μεγαλο ποσοστο των κοριτσιων τα κανει ΟΛΑ απο τα 15.

Εχω διαβασει στο φορουμ πολλους μεγαλυτερης γενιας που δηλωνουν οτι πανε με πουτανες επειδη οι γυναικες του δεν τους κανουν στοματικο ή πρωκτικο.
Τωρα παιδες η πιπα πεφτει για την πλακα απο τα 15χρονα και τα οποια γυρω στα 18-20 τελικα δινουν και κωλο.
Οσοι βρισκονται σε αυτες τις ηλικιες ή δεν εχουν περασει τα 23-24 μπορουν να με επιβεβαιωσουν.
Οποτε ισως τελικα η νεα γενια να τα καταφερνει και καλυτερα...
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παπαριες...
οτι κανανε παντα κανουν και τωρα απλως τωρα πουλανε παραμυθι για μαγκια. οποιος τωρα ειναι παντρεμενος και η γυναικα του δεν του κανει τιποτα μαλλον αυτος εχει το προβλημα και οχι η γυναικα του.(να εχεις μια γυναικα 10 χρονια και να μην της εχεις δωσει πιπα η να μην εχεις παρει κωλο εισαι αξιολυπητος).
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μεταξουργειο  απο αλοδαπους βρομιαρηδες κυνδηνευης απο αρωστιες το λιγοτερο μουνοψειρες την πατησα πριν τρια χρονια,ουτε απεξω ξαναπερναω.
 

Επισκέπτης
οντως το μεταξουργιο ειναι γεματο απο αλλοδαπους βρωμιαριδες σε σημειο που να συχαινεσαι να μπεις και στο σπιτι.Μακρια και αγαπημενοι απ'αυτα τα σπιτια
 

peri_prine

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα τα λετε παιδια αλλα καπου πρεπει να πανε να γαμησουνε και αυτοι ανθροποι ειναι και στο κατω κατω οι περισοτερες πουτανες ειναι αλλοδαπες εκει δεν λετε τιποτα :jerking:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ρε σεις το θέμα δεν είναι αν ο άλλος είναι αλλοδαπός ή Έλληνας, το θέμα είναι πόσο καθαρός είναι και πόσο σέβεται τον εαυτό του. Εμένα μου ‘χει τύχει κάποιες φορές να φύγω από μπουρδέλο, αν και μου άρεσε η πουτάνα, γιατί αυτός που περίμενε στο σαλονάκι μαζί μου ήταν πολύ λεχρίτης. Δυστυχώς κυκλοφορούν πολλοί....

Βέβαια για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα αν ο άλλος είναι από Ασία ή Αφρική, ηπείρους όπου το AIDS και οι λοιπές σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες θερίζουν, έχεις ακόμα ένα λόγο για να μην περάσεις. 
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
καλυτερα να επιλεγουμε σπιτια που απαγορευουν την εισοδο προς αυτους...βεβαια το θεμα ειναι τι γινεται και με καποιους Ελληνες που ειναι μπιχλιαρηδες... :headbang:
ρε παιδια στη Φυλης στα περισσοτερα επιτρεπεται η εισοδος στους αλλοδαπους???
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Συμφωνώ απόλυτα ότι και με τους βρώμικους έλληνες υπάρχει πρόβλημα, έπρεπε να τους βάζουν με το ζόρι να κάνουν μπάνιο με χλωρίνη πριν μπουν στο δωμάτιο.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δεν παιζει ρολο αν εισαι αλλοδαπος τον αν εισαι βρομιαρης!
Οσοι εχουν παει στρατο εχουν δει οτι παρα πολυ Ελληνες ειναι βρομιαρηδες του κερατα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
καλα τα λετε παιδια αλλα καπου πρεπει να πανε να γαμησουνε και αυτοι ανθροποι ειναι και στο κατω κατω οι περισοτερες πουτανες ειναι αλλοδαπες εκει δεν λετε τιποτα :jerking:

Η καλή μέλισσα πηγαίνει σε όλα τα λουλούδια!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Η βρωμια δεν εχει εθνικοτητα.Αλλαξτε τα κολλημενα μυαλα αλλο ο ρατσισμος,ξενοφοβια και αλλο η  :jerking: που βαρανε οσοι νομιζουν οτι οι αλλοδαποι ειναι βρωμιαρηδες.Εχω δει στα μπουρδελα ελληνες που ειναι γιατο πουτσο πολλες φορες δυστυχως.Το ποιντ ειναι οτι ΜΟΝΟ αν πας εξωτερικο και δεις πως βλεπουν την ελλαδα(ενα μικρο χωριο της ευρωπης)
καταλαβαινεις πως πρεπει εσυ να βλεπεις τους αλλοδαπους.
Ελεος πια με τη :jerking: μερικων..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω ρε μαγκες καποτε στην ενδοξη εποχη του τριχιλιαρου εχω πετυχει στη φιλης να ειμαι στην αναμονη και μπενοντας πακιστανος του λεει ο τσατος...φιλαρακο...ονλυ γκρικς!!!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Οι αλλοδαποι να πανε να γαμησουν στις γυναικες τους :headbang:

Σκατα ρε :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom