Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 720K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
ρε παιδια τι βρζεστε ηρρεμα ρε σεις τιποτα δε μας χωριζχει
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Πήγα εχθές μεσημέρι στην Πωλίνα, Καλύμνου, η τσατσά άλλαξε σεντόνια μπροστά μου, η Πωλίνα πολύ καλή πίπα και άνεση χρόνου στο δωμάτιο, δίνει κώλο κανονικοτατα χωρίς μα καί μου, έμεινα ευχαριστημένος.
 

ioannis1983

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Γεια σας. Μπορείτε να γράψετε μια ενημέρωση, που υπάρχουν οίκοι ανοχής στην Αθήνα που να προσφέρουν πρωκτικό πρόγραμμα; Ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
Γενικά το Διδύμου 18Β. Έχει μιλφάκια που δίνουν κώλο. Η ΣΟΝΙΑ είναι μία εξ'αυτών, αλλά προσοχή διότι έχει πολύ μυγιάγγιχτη συμπεριφορά. Με αυτόν τον όρο δεν εννοώ πως δε δέχεται πουλί στον πισινό της. Τον παίρνει χωρίς μα - μου ακόμα κι αν είσαι ο John Holmes :P Εννοώ πως γενικά δεν αφήνει να την πολυακουμπάνε, μάλλον έχει θέμα με τα μικρόβια (δεν το λέω μόνο εγώ, το έχουν αναφέρει και πολλοί άλλοι). Κι αυτά φανταστείτε τα έκανε προ COVID-19. Δε θέλω να σκέφτομαι πώς θα κάνει τώρα :confused:
 

ioannis1983

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση. Εκτός από την οδό Διδύμου όμως μπορέι κάποιος εδώ να κάνει μια πληρέστερη ενημέρωση σχετικά με οίκους ανοχής που προσφέρουν πρωκτικό πρόγραμμα;
Πχ στην οδό Φυλής εχει; η στην Φωκαίας; Ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Λόγω Covid έχω να πάω σε ρδέλο από τον Φεβρουάριο!

Από όσο θυμάμαι όμως, περίπου τα μισά σπιτάκια στη Φυλής έχουν κώλο. Στο μετάξι παίζει κώλο το 60-70%, αλλά εκεί είναι μπάζα οι περισσότερες. Οπότε, έχουμε και λέμε:

- Στη Φυλής θα κάνεις περισσότερες βόλτες να βρεις, θα γαμήσεις ωραίο κώλο αλλά θα πληρώσεις 20 γιούργια.
- Στο Μετάξι θα βρεις πολύ πιο γρήγορα, θα πληρώσεις τα μισά από ότι στη Φυλής αλλά... δεν ξέρω τι σόι πλαδαροκώλο θα γαμήσεις! Εκτός αν σταθείς τυχερός, το Μετάξι έχει και τα διαμαντάκια του που και που.
 

ioannis1983

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...τι εννοείς θα πληρώσω 20 γιούργια; 20 ευρω΄; Από ότι εχω ρωτησει, τα 20 ευρώ είναι για ένα δεκάλεπτο σωστά? Δηλαδή αν θέλω να πάρω μισάωρο πρόγραμμα και εκέι στα φτθηνά μαγαζιά με το 20 ρικο, για μισή ώρα, από ότι έχω ρωτήσει απαιτούν 50 ευρώ, ή 60 σωστά? ανάλογα με το χρόνο δεν παέι? Ευχαριστώ
 

Tourtouristas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ξερει κανεις αν υπαρχει κομα το καλο ειρηνακι απο φυλης 9 το δεξι που δινε κωλο απο το 2016 μεχρι το 2019 ποσο εχω μετανιωσει που δε ιχα παει περισσοτερο μαζι της ξερετε αν κανει τιποτα τωρα που βρισκεται ξερω γω?θενκσ Εφυγε, παντρευτηκε
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Κανένα καλό κωλοτρυπιδι 2 βάρδια από φυλής και περιξ παιζει?
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Για μαύρη σε studio ή μπουρδέλο, δεν υπάρχει καμιά πληροφόρηση???
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Καλησπέρα που παίζει να βρώ καλό κωλαράκι? Περιοχή φυλής και πέριξ
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Φωκαιας κατερινα νομιζω σχετικα νεαρη και ψηλη, σφικτη σουφρα την δινει αδιαμαρτυρητα
 

BTCUSD

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχω ακούσει πολλά για την μπάρμπορα αλλά δεν έχει τύχει να περάσω, γνωρίζει κανείς μήπως αν δουλεύει ακόμα;
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Καλησπέρα, έχω ακούσει πολλά για την μπάρμπορα αλλά δεν έχει τύχει να περάσω, γνωρίζει κανείς μήπως αν δουλεύει ακόμα;
Κανονικα εδω και κανενα μηνα η Μπαρμπορα ειναι στην θεση της...
 

Nomoreregret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
280
Πρωκτικο προσφερει απο οσο γνωριζω στο Μεταξουργειο στο Ιασωνος 2α πρωινη βαρδια η Αλεξανδρα που παλια ηταν τσατσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom