Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panosanal87

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Μπάρμπορα, Βέργας 6Α, βάρδια πρωϊνή.
Δεν γράφω πολλά γιατί ακολουθεί κριτική.
Θα πω μόνο, γλείψτε της την κωλοτρυπίδα
και ξεκωλιάστε την.

Μόνο πρωί δουλεύει αυτή ρε γμτ; Έχω διαβάσει κριτικές και θέλω να τη δοκιμάσω, αλλά η βάρδιά της δε βολεύει ρε πούστη μου...

Απ' ότι έχω δει, μετά τη βέργας 6Α πάει Τροφωνίου 13 για απογευματινή βάρδια, αυτό είναι standar ή το κάνει απλά κάποιες μέρες; γνωρίζει κανείς;

Επίσης, το αργότερο που μπορούμε να τη πετύχουμε στη Τροφωνίου 13 τι ώρα πέφτει;

Ευχαριστώ!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μόνο πρωί δουλεύει αυτή ρε γμτ; Έχω διαβάσει κριτικές και θέλω να τη δοκιμάσω, αλλά η βάρδιά της δε βολεύει ρε πούστη μου...

Απ' ότι έχω δει, μετά τη βέργας 6Α πάει Τροφωνίου 13 για απογευματινή βάρδια, αυτό είναι standar ή το κάνει απλά κάποιες μέρες; γνωρίζει κανείς;

Επίσης, το αργότερο που μπορούμε να τη πετύχουμε στη Τροφωνίου 13 τι ώρα πέφτει;

Ευχαριστώ!

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι... από το κάτω Βέργας πάει απλά στο πάνω 2η βάρδια...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Μπάρμπορα, Βέργας 6Α, βάρδια πρωϊνή.
Δεν γράφω πολλά γιατί ακολουθεί κριτική.
Θα πω μόνο, γλείψτε της την κωλοτρυπίδα
και ξεκωλιάστε την.
:thumbsup:

Είναι ένα από τα "δυνατά" στανταράκια μου !!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Μόνο πρωί δουλεύει αυτή ρε γμτ; Έχω διαβάσει κριτικές και θέλω να τη δοκιμάσω, αλλά η βάρδιά της δε βολεύει ρε πούστη μου...

Απ' ότι έχω δει, μετά τη βέργας 6Α πάει Τροφωνίου 13 για απογευματινή βάρδια, αυτό είναι standar ή το κάνει απλά κάποιες μέρες; γνωρίζει κανείς;

Επίσης, το αργότερο που μπορούμε να τη πετύχουμε στη Τροφωνίου 13 τι ώρα πέφτει;

Ευχαριστώ!

Δεν νομίζω να παίζει "μπάλα" στο Τροφωνίου πλέον.Μόνο Βέργας πάνω κάτω σχεδόν όλη μέρα όποτε είναι.
 

panosanal87

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παίδες! Η αλήθεια είναι ότι το Χριστινάκι είναι το standard μου, αλλά με όσα διάβασα στα σχόλια, μου κίνησε το ενδιαφέρον να τη δοκιμάσω. Κερασάκι στη τούρτα ήταν το σχόλιο ενώς που την παρομοίασε ως την Ava Devine του φτωχού, εδώ η αλήθεια είναι ότι έπιασε φλέβα και είμαι περίεργος να δω τι θα δω!

Όσοι τη γνωρίζετε, έχετε κάποια συμβουλή; Έχω διαβάσει και τα αρνητικά σχόλια σχετικά με τη συγκεκριμένη, για κυκλοθυμίες κτλ...
 

panosanal87

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Πήγα πριν λίγο, έχει πάρει άδεια λέει η τσατσά, από το νέο έτος πάλι...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Όσοι τη γνωρίζετε, έχετε κάποια συμβουλή; Έχω διαβάσει και τα αρνητικά σχόλια σχετικά με τη συγκεκριμένη, για κυκλοθυμίες κτλ...
Είναι θέμα χειρισμού της πιστεύω απλά.Άμα φερθείς έξυπνα θα περάσεις "αρχοντικά".
Εκτίμησε την κατάσταση οταν πας και πράξε ανάλογα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Το Χριστινάκι στο υπόγειο στην γωνία Αχαρνών και... Φωκαίας? Αν θυμάμαι καλά... Η Ελληνο-ουκρανή αδύνατη κοπελίτσα που συνήθως έχει μια τσατσά εκεί με πάρκινσον!

Απίστευτο κωλοτρυπίδι και τον τρώει αβίαστα από κώλο σε όποιο στάση θέλεις κι αγαπάς! Επίσης είναι πεντακάθαρο, κάνει μπιντέ μετά από κάθε συνεύρεση!
 

AlexandrosMegas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
21
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες. Δουλευει όντως ακόμα η Χριστίνα που έκανε πρωκτικό στο Φωκέας 27 υπόγειο;;;; Η γκομενα ήταν πολύ μπόμπα κ άντεχε δυνατό pounding στον πάτο. Άν όντως ισχύει, δώστε απάντηση, να σπευσουμε...
ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gkd81

panosanal87

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Το Χριστινάκι στο υπόγειο στην γωνία Αχαρνών και... Φωκαίας? Αν θυμάμαι καλά... Η Ελληνο-ουκρανή αδύνατη κοπελίτσα που συνήθως έχει μια τσατσά εκεί με πάρκινσον!

Απίστευτο κωλοτρυπίδι και τον τρώει αβίαστα από κώλο σε όποιο στάση θέλεις κι αγαπάς! Επίσης είναι πεντακάθαρο, κάνει μπιντέ μετά από κάθε συνεύρεση!

Και αν αυτή είναι ελληνοουκρανεζα εγώ είμαι Αρειανός που κατοικώ κρυφά στη γη!

200% αλβανιδα είναι. Συμφωνώ όμως ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη και δεν έχει τύχει ποτέ να βγω δυσαρεστημένος.
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Αν γυρισετε λίγες σελίδες πίσω θα δείτε ότι είναι πολλά και διαχρονικα δεν αλλάζουν,έχει Στέλλα  τζουλι φυλής 71 και κάποιο διπλανό νομιζω, έχει φωκαιας δύο τρια, Αθηνα απόγευμα στο 27 αν δεν κάνω λαθος, διδύμου την Σόνια το πρωί, Αλκιβιάδου σχεδόν και τα τρια όλες όσες φέρνει, βεργας μπαρμπορα σταθερη αξια 1πρωινη, Πωλίνα στο Καλύμνου, κι αν ψαξετε θα βρείτε κι άλλες!

Κάποια από αυτές να είναι σχετικά μικρή σε ηλικία και λεπτή με ικανοποιητικές υπηρεσίες υπάρχει; Ή πολλά ζητάω;
 

mounopor8itis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Η μπάρμπορα γύρισε? Ακούω τόσα πολλά που λες πρέπει να δοκιμάσω
 

Bill_Psilos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες.
Λειπω κοντα 6 χρονια απο Αθηνα και κατεβαινω σε 5 μερες.Μπορει καποιος να μου στειλει 3-4 τιμιες κουλουρτζουδες για βαρδιες απο μεσανυχτα και μετα??
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Όλγα από Διδυμου 27. Δίνει την ροδέλα της εγγυημένα.
Εγώ τη βρήκα στην πρωϊνή βάρδια, αλλά νομίζω ότι στο
συγκεκριμένο δουλεύουν από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Ακολουθεί κριτική. Καλά να περνάτε.
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
μαγκες μου κανα τιμιο κωλοτρυπιδι με 10αρικο υπαρχει να γαμησουμε ή μονο στο 20αρικο παιζουν;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
Ρε μαγκες ξερει κανεις αν υπαρχει κομα το καλο ειρηνακι απο φυλης 9 το δεξι που δινε κωλο απο το 2016 μεχρι το 2019 ποσο εχω μετανιωσει που δε ιχα παει περισσοτερο μαζι της ξερετε αν κανει τιποτα τωρα που βρισκεται ξερω γω?θενκσ
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
εχω μετανιωσει κ γω για παρα πολλα τετια αχ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom