Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Χύστες, καλημέρα. :hi:

Πρωκτική ενημέρωση από την χθεσινή απογευματινή βάρδια. Το κωλαράκι τους λοιπόν προσέφεραν εκδιδόμενες στους εξής οίκους:

Φυλής 71 ισόγειο, Νικόλ. Η Αντζελίνα έκανε απλό πρόγραμμα χθες.

Φυλής 71 όροφος, η milf Στέλλα.

Φυλής 65 όροφος, Λάουρα (Δεν θυμάμαι με σιγουριά το όνομα, ήταν μια ξανθιά χοντροκώλα με σχετικά μεγάλο στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο, πρέπει να την είχα ξαναδεί στο Φυλής 86 όροφος).

Φυλής 86 ισόγειο, μια χοντρούλα με πατσέδες στην κοιλιά και ευμεγέθεις μαστούς.

Φυλής 74 υπόγειο-δεξιά, Άννα.

Φυλής 72 & Φωκαίας γωνία: Μια προμίλφ με συμπαθητικό σώμα και γαμήσιμο κωλαράκι, χωρίς κυτταρίτιδα.

Φωκαίας 9 μεσαίο: Ειρήνη, η γνωστή τίμια κουλουρτζού. :smitten:

Φωκαίας 19: Μαρία, έχει εργασθεί και στο Φυλής 69 ισόγειο.

Φωκαίας 25 όροφος: Άννυ, η γνωστή από Φυλής 86 όροφος.

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. :hi:
 

koloxanio

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Ρε παληκαρια απο πρωινη βαρδια τι παιζει ξερει κανενας?
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Φυλής 69Β, υπερυψωμένο ισόγειο.
Τζούλια κανονικά πρωϊνή βάρδια (εγώ την πέτυχα απόγευμα).
Κωλάρα σφιχτή, δίνει κώλο χωρίς πρόβλημα.
Ακολουθεί κριτική.
τίμια κουλουρτζου για όσους ψάχνουν κωλο στις πρωινές βάρδιες της φυλής
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε παιδια

δεν ειν οτι δεν μαρεσει ο κωλος

μεχρι ενα σημειο,χουφτωμα,φιλακια στα κωλομαγουλα ως εκει,αιντε εαν εχει κανει λευκανση κωλοτρυπας και ειναι πεντακαθαρη

αλλα ν τον χωσω μεσα τωρα και τον βγαλω εξω μετα με κανα δωρο τι κανω ?  :2funny:
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ρε παιδια

δεν ειν οτι δεν μαρεσει ο κωλος

μεχρι ενα σημειο,χουφτωμα,φιλακια στα κωλομαγουλα ως εκει,αιντε εαν εχει κανει λευκανση κωλοτρυπας και ειναι πεντακαθαρη

αλλα ν τον χωσω μεσα τωρα και τον βγαλω εξω μετα με κανα δωρο τι κανω ?  :2funny:
Την βάζεις να σου πάρει πιπα τυπε
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
ρε παιδια

δεν ειν οτι δεν μαρεσει ο κωλος

μεχρι ενα σημειο,χουφτωμα,φιλακια στα κωλομαγουλα ως εκει,αιντε εαν εχει κανει λευκανση κωλοτρυπας και ειναι πεντακαθαρη

αλλα ν τον χωσω μεσα τωρα και τον βγαλω εξω μετα με κανα δωρο τι κανω ?  :2funny:


Το "δώρο" είναι αμοιβή για τον μπουρδελιάρη που έσκαψε αρκετά βαθιά.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Λύδια, μελαχροινή, Διδύμου 22 πρωϊνή βάρδια.
Δίνει την στενή σούφρα της αδιαμαρτύρητα.
Ακολουθεί κριτική.
Να είστε καλά καλές γιορτές.
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές καλώς σας βρήκα κιόλας!  Μια γρήγορη βόλτα από διδύμου κατά τις 12 με βροχή, μόνο το τελευταίο αριστερά στο κατέβασμα ήταν ανοικτό. Χωρίς τσατσά, μου συστήθηκε το κορίτσι ευγενεστατο με ασιατικοφατσα και άσπρο πεταχτο κωλαράκι. Ωραίο χαμόγελο με απλό πρόγραμματακι, αν έδινε και κωλο είχα μπει σίγουρα με τέτοια βροχή. Περπατάω λίγο την φυλής προς φώκαιας και για καλή μου τύχη μπαίνω σ αυτό το γωνιακό που είναι απέναντι από το θέατρο. Ειρήνη η κοπέλα μελαχρινό πιασαρικο μωράκι με ματαρες. Όταν είπε η τσατσά και κωλαράκι μου έφυγε κάθε δισταγμός, δίνω τον οβολό μου και περνάω. Δεν περίμενα πολύ να πω την αλήθεια αλλά και να περίμενα δεν μ ένοιαζε με το ψωλοκρυο που χα φάει. Μπαίνει το μωρό μου σκουπιζει το καυλι με μωρομαντηλο ( έχει γούστο λέω...) και μου τον καποτιαζει, ήταν σε φάση λίγο πριν πάρει το πλήρες μέγεθος. Ξεκινάει το τσιμπουκι στα πλάγια, ωραίο τσιμπουκακι ζεστό και οικογενειακό. Σηκώνομαι λίγο και της χαϊδεύω την όμορφη κωλαρα της έτσι όπως ήταν στημένη ήθελα να τη βαλσαμωσω και να την πάρω σπίτι για καδρο.  Μου αρέσουν οι μπουταρες με αυτό το λίγο παραπάνω. Αβυζη στο μεταξύ αλλά δεν με χαλάει ποτέ δεν με χάλασε το μικρό βυζι. Χέρι δεν αφήνει ούτε φιλιά. Πέρασε η ώρα και την κόβω στην πίπα την γυρνάω ιεραποστολικο και της φιλάω το λαιμό.  Πολύ ωραία αίσθηση το μούνι της έκλεινε και ματάκια. Χωστον ολονα μέσα!  χτυπά μωρό μου. Έδωσα κ γω ο καημένος ότι μπορούσα την γύρισα κ στα τέσσερα την γαμησα δυνατά κ αρκετά χωρίς να παραπονεθεί. Στο τέλος της ζήτησα να τον βάλω στον κωλο της και βάζοντας λίγη κρεμουλα τον πήρε ευγενέστατη. Στο τέλος λύγισε και γω φώναξα που εχυσα. Σπάνια φωνάζω. Ωραία τρύπα ευτυχώς είχα πολύ σκληρή στύση και το χάρηκα πολύ. Τίμιο κορίτσι εργατρια σκέφτομαι να ξαναπάω τώρα για κατάθεση
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Τροφωνιου 11 απογευμα τιμιος κωλος
αντεχει σκληρους καργιοληδες!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.189
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα συναγωνιστές καλώς σας βρήκα κιόλας!  Μια γρήγορη βόλτα από διδύμου κατά τις 12 με βροχή, μόνο το τελευταίο αριστερά στο κατέβασμα ήταν ανοικτό. Χωρίς τσατσά, μου συστήθηκε το κορίτσι ευγενεστατο με ασιατικοφατσα και άσπρο πεταχτο κωλαράκι. Ωραίο χαμόγελο με απλό πρόγραμματακι, αν έδινε και κωλο είχα μπει σίγουρα με τέτοια βροχή. Περπατάω λίγο την φυλής προς φώκαιας και για καλή μου τύχη μπαίνω σ αυτό το γωνιακό που είναι απέναντι από το θέατρο. Ειρήνη η κοπέλα μελαχρινό πιασαρικο μωράκι με ματαρες. Όταν είπε η τσατσά και κωλαράκι μου έφυγε κάθε δισταγμός, δίνω τον οβολό μου και περνάω. Δεν περίμενα πολύ να πω την αλήθεια αλλά και να περίμενα δεν μ ένοιαζε με το ψωλοκρυο που χα φάει. Μπαίνει το μωρό μου σκουπιζει το καυλι με μωρομαντηλο ( έχει γούστο λέω...) και μου τον καποτιαζει, ήταν σε φάση λίγο πριν πάρει το πλήρες μέγεθος. Ξεκινάει το τσιμπουκι στα πλάγια, ωραίο τσιμπουκακι ζεστό και οικογενειακό. Σηκώνομαι λίγο και της χαϊδεύω την όμορφη κωλαρα της έτσι όπως ήταν στημένη ήθελα να τη βαλσαμωσω και να την πάρω σπίτι για καδρο.  Μου αρέσουν οι μπουταρες με αυτό το λίγο παραπάνω. Αβυζη στο μεταξύ αλλά δεν με χαλάει ποτέ δεν με χάλασε το μικρό βυζι. Χέρι δεν αφήνει ούτε φιλιά. Πέρασε η ώρα και την κόβω στην πίπα την γυρνάω ιεραποστολικο και της φιλάω το λαιμό.  Πολύ ωραία αίσθηση το μούνι της έκλεινε και ματάκια. Χωστον ολονα μέσα!  χτυπά μωρό μου. Έδωσα κ γω ο καημένος ότι μπορούσα την γύρισα κ στα τέσσερα την γαμησα δυνατά κ αρκετά χωρίς να παραπονεθεί. Στο τέλος της ζήτησα να τον βάλω στον κωλο της και βάζοντας λίγη κρεμουλα τον πήρε ευγενέστατη. Στο τέλος λύγισε και γω φώναξα που εχυσα. Σπάνια φωνάζω. Ωραία τρύπα ευτυχώς είχα πολύ σκληρή στύση και το χάρηκα πολύ. Τίμιο κορίτσι εργατρια σκέφτομαι να ξαναπάω τώρα για κατάθεση
Με την Ειρηνη ειχα περασει και εγω παραμονη Χριστουγεννων. Βασικα ειχα παει για μια αλλη εργαζομενη στον ιδιο χωρο. την Αλεξανδρα, μια βαβατσικη μελαχροινη μιλφαρα με πολυ καλη πιπα, και κωλο, η οποια ομως εκεινη την ημερα ελειπε.
Περασα λοιπον με την Ειρηνη, και μετα απο μια καυτη πιπα (προηγουμενως ειχα πλυθει στην βρυση και μου παγωσε το πουλι), στηθηκε κατευθειαν μπρουμητα βαζοντας ενα μαξιλαρι για να ανασηκωθει η λεκανη της, και την πηρα απο τον κωλο.
Μου εκανε εντυπωση η ευγενεια της, πρωτη φορα σε αυτο το χωρο ατομο μου μιλησε τοσο ευγενικα.
 

carpi77

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Τίμια κουλουρτζού το Χριστινάκι από Φώκαιας 27α.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Αμα ξερετε καμια καλη  milf που να δινει κωλο χωρις υπεκφυγες γραψτε
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Η Ντιάνα χαλια -βρωμια σαπια δοντια κτλ, αυτη η τζουλιανα που λεγατε που ηταν φυλης 69β που ειναι τωρα και αν ειναι καλη οποιος ξερει ας πει που να δινουν την κωλοτρυπιδα τους και να ειναι δεκτικες και υπομονετικες οχι σε 10 εξω. ΜΕ φουλ προγραμμα :assshake:  :gumtits:
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Η Ντιάνα χαλια -βρωμια σαπια δοντια κτλ, αυτη η τζουλιανα που λεγατε που ηταν φυλης 69β που ειναι τωρα και αν ειναι καλη οποιος ξερει ας πει που να δινουν την κωλοτρυπιδα τους και να ειναι δεκτικες και υπομονετικες οχι σε 10 εξω. ΜΕ φουλ προγραμμα :assshake:  :gumtits:
Η Τζουλιανα φίλε είναι στη Φωκαίας δεν θυμάμαι αριθμό κάπου στη μέση και είναι πολύ καλη για πρωκτικό! το γνωρίζει το αντικείμενο,επαγγελματίας!
 

koloxanio

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Οντως η τζουλιανα ειναι στην φωκαιας και στο διπλα σπιτι βρηκα την γνωστη βερονικα που πλεον δεν κανει ακα και τελειωτικο αλλα στα υπολοιπα κομπλε οπως πριν...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ου εκανε εντυπωση η ευγενεια της, πρωτη φορα σε αυτο το χωρο ατομο μου μιλησε τοσο ευγενικα.


καλημερα ειναι καποιοι ανθρωποι που οτι δουλεια και να κανουν ειναι πολυ ευγενικοι ...σιγουρα σας εχει κατσει παρκαδορος που να ειναι μπινες και να μιλαει ασχημα στραβωμενος απο το τρεξιμο που εχει φαει και σιγουρα καποιος να σας μιλαει με το σι και με το σας οπως και ταριφας,ντιλιβερας. Την κυριακη μου εσκασε ντιλιβερας που με αρχισε συγνωμη που αργησα αλλα ... ενω δεν ειχε αργησει και μετα μου λεει κυριακη σημερα ξεκουραση ... και κατι τετοια και στο τελος μου εδωσε και ενα γλυκο δωρο επειδη  αργησε.

Σε ρδελο δεν μου εχει τυχει ακομα ουτε καν σε στουντιο ...
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
η κατερινα η σερβα ειναι αυτη που ειναι τωρα στο ρεμουνδου 21 και τα κανει ολα; αν ειναι καλη με ανεση χρονου πειτε γνωμες .ευχαριστω
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
καμια καλη για 1 βαρδια που να δινει κωλο
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
409
Like
1.078
Πόντοι
201
κανενα update παιδια???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom