Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 723K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Μπορει καποιος να περιγραει μια την Ιουλια? Ειναι αυτο το κοκαλιαρικο ξανθο καπου στο Μεταξουργειο.. :huh: που βγαινει ο τσατσος και λεει 15 ευρω μουνακι και 25 ευρω κωλαρακι?  :huh:

Ειναι σχετικα μεγαλη η Ιουλια. ( Γιουλια προφερεται ).

Γυρω στα 33-35+, με καστανοξανθο μαλλι, και κουρασμενο βλεμμα. Κανει συνηθως διπλες βαρδιες και βγαινει σαν το κοτοπουλο καμια φορα.

Ο τσατσος λεει τσιμπουκακι μουνακι κωλαρακι, 15 ευρω. Μπορει να πει και καλα, σαν εξτρα εχει και κωλο στην ιδια τιμη.

Ειναι γυρω στο 1.70 - 1.75 με τα τακουνια, και στο κρεβατι τα βγαζει ολα αν θες, και αφηνει παιχνιδια μεσα αν της φερθεις καλα και ηρεμα.

Αξιζει να την επισκεφτεις, μπορει να ξενερωσεις επειδη δεν εχει πολυ συμμετοχη, αλλα αν αρχιζεις και την χαιδευεις η της γλυκομιλας, μπορεις να της κανεις ο,τι θες ;)

Και ο κωλος της δεν ειναι τερμα πηγαδι οπως συνηθως!!

 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Εφυγαααααα  :rockon: Ευχαριστω! Κεραμεικου 13α ε?  :rockon:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την Γιούλια, την έχω πάρει δύο φορές, η μία χειρότερη από την άλλη. Δε θα επεκταθώ, γιατί τα έχω πει κι εγώ, παλιότερα, αλλά και συνάδελφοι. Πιο μεγάλη συμμετοχή έχει ο καναπές σου. Τώρα, όποιος καυλώνει γαμώντας ένα άψυχο "πράγμα", ας πάει. Για όλους εμας τους υπολοίπους, απ' το να γαμήσουμε τη Γιούλια, ας δώσουμε τα λεφτά μας αλλού, ή ακόμα και η μαλακία καλύτερη είναι.
Τώρα, να πω για το "καινούριο" στην Αλκιβιάδου 16Α πρωινή βάρδια, το οποίο δίνει κωλαράκι. Είναι εκείνο που έπαιζε στην Κολωνού ψηλά (όχι σε αυτά 30-32), στο επάνω. Νομίζω τη λένε Στέλλα. Είναι ένα μαύρο χάλι. Επίσης, στην Κολωνού έπαιρνε 15 ευρώ, τώρα ζητάει 25. Ψάχνουν για μαλάκες. Τι να πω??!!
Τέλος, σε αυτό της Φ40 πρωί Σαββάτου ήταν μία που έδινε κουλούρι, αλλά δεν ήταν αδύνατη. Αντιθέτως, ήταν πολύ χοντρή. Τώρα, περί ορέξεως, κολοκυθοπιτα...
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Την Γιούλια, την έχω πάρει δύο φορές, η μία χειρότερη από την άλλη. Δε θα επεκταθώ, γιατί τα έχω πει κι εγώ, παλιότερα, αλλά και συνάδελφοι. Πιο μεγάλη συμμετοχή έχει ο καναπές σου. Τώρα, όποιος καυλώνει γαμώντας ένα άψυχο "πράγμα", ας πάει. Για όλους εμας τους υπολοίπους, απ' το να γαμήσουμε τη Γιούλια, ας δώσουμε τα λεφτά μας αλλού, ή ακόμα και η μαλακία καλύτερη είναι.
Τώρα, να πω για το "καινούριο" στην Αλκιβιάδου 16Α πρωινή βάρδια, το οποίο δίνει κωλαράκι. Είναι εκείνο που έπαιζε στην Κολωνού ψηλά (όχι σε αυτά 30-32), στο επάνω. Νομίζω τη λένε Στέλλα. Είναι ένα μαύρο χάλι. Επίσης, στην Κολωνού έπαιρνε 15 ευρώ, τώρα ζητάει 25. Ψάχνουν για μαλάκες. Τι να πω??!!
Τέλος, σε αυτό της Φ40 πρωί Σαββάτου ήταν μία που έδινε κουλούρι, αλλά δεν ήταν αδύνατη. Αντιθέτως, ήταν πολύ χοντρή. Τώρα, περί ορέξεως, κολοκυθοπιτα...
θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο αλεξη!πηρα τη γιουλια σαββατο βραδυ...που να μην την επαιρνα ποτε μου!χαλι ατελειωτο... νομιζα οτι γαμουσα πτωμα!!αφηστε που ειχα και προβλημα!καθως τη γαμουσα απο τον κωλο ακουω ενα φφσσσσ!τραβιεμαι αμεσως και ειχε σπασει το προφυλαχτικο!!!εχω χεστει πανω μου!ευτυχως ακομα δεν εχω τιποτα περιεργεσ ενδειξεις πανω στον που...τσο μου!αλλα θελω να κανω μια ερωτηση αφου ειμαι ανενημερωτος!μπορεις να κολλησεις καμια σοβαρη αρρωστια οταν γαμας απο κωλο???π.χ aids??!please συναγωνιστες  :helpplea:
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο αλεξη!πηρα τη γιουλια σαββατο βραδυ...που να μην την επαιρνα ποτε μου!χαλι ατελειωτο... νομιζα οτι γαμουσα πτωμα!!αφηστε που ειχα και προβλημα!καθως τη γαμουσα απο τον κωλο ακουω ενα φφσσσσ!τραβιεμαι αμεσως και ειχε σπασει το προφυλαχτικο!!!εχω χεστει πανω μου!ευτυχως ακομα δεν εχω τιποτα περιεργεσ ενδειξεις πανω στον που...τσο μου!αλλα θελω να κανω μια ερωτηση αφου ειμαι ανενημερωτος!μπορεις να κολλησεις καμια σοβαρη αρρωστια οταν γαμας απο κωλο???π.χ aids??!please συναγωνιστες  :helpplea:
ναι μπορεις.κανε εξετασεις καλυτερα.τα παντα μπορεις να κολλησεις
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ουφφφφφφ!! Ευτυχως δεν την πηρα την Γιούλη! Πηγα ομως και την γύρεψα.. και οταν μπηκα στο σπιτακι ειδα να βγαινει ενας μαυρουλης ιδιος ο μπαμπαγκιντα ηταν  :2funny: Ασε λεω απο μεσα μου..δεν μπαινω και ξενερωσα και την εκανα για Φυλης.. Να ναι καλα το παληκαρι παντως  ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ουφφφφφφ!! Ευτυχως δεν την πηρα την Γιούλη! Πηγα ομως και την γύρεψα.. και οταν μπηκα στο σπιτακι ειδα να βγαινει ενας μαυρουλης ιδιος ο μπαμπαγκιντα ηταν  :2funny: Ασε λεω απο μεσα μου..δεν μπαινω και ξενερωσα και την εκανα για Φυλης.. Να ναι καλα το παληκαρι παντως  ;)

Πάλι καλά που ήταν ο Μπαμπαγκίντα και δεν ήταν κανένας Lex Steel γιατί θα της είχε κάνει την κωλοβαλβίδα σαν τη σπηλιά του Νταβέλη... :rockon: :rockon: :rockon:
 

spymcc

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καμιά καινούργια Πόρνη που να δίνει κουλούρι, εβρέθει ;;;
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Προχθές στου 'Αρη κοντοπούτανο εξ Ρουμανίας 25 περίπου ετών μέτριας εμφάνησης μετά τις 10μμ που πήγα πρόσφερε κουλούρι έναντι 20 Ευρώ. Η γνωστή βρωμοκατάσταση. Ανεκτή πάντως.

:jerking:
 

bordelakia

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Που είναι του Αρη ρε παιδιά???
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Που είναι του Αρη ρε παιδιά???

φιλε το οικημα του αρη ειναι το τελευταιο αριστερα κατεβαινοντας την διδυμου.
ειναι ενα χαμοσπιτο πορνοχαουζ που συνηθως ενει υπηρεσια κουλουριου αλλα και δυστηχως συνηθως αθλια κατασταση. παντος παντα τσεκαρουμε μηπως και αλλαξει κατι......

δεν χανουμε τιποτα ..........

προσ ενημερωση απογευμα στο διδυμου πανω πανω κοντα αχαρνων στο υπογειο, απογευμα παιζει η βικη που δινει κολαρακι, και εαν επιθυμεις γυμνο τσιμπουκι. ολα αυτα με 20 γιουρο.
ειναι μιλφ με χαρακτηριστικα απο καυκασο, αλλα υπομονετικη και αντεχει σφυροκοπημα.
χαιρετω προσ το παρον......
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε guts  η βικυ η γνωστη?δινει κουλουρι?καινουρια υπηρεσια?στανταρ?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε guts είχα πάει πρόσφατα στην βίκυ και δεν μου αναφέρανε τίποτα για κουλούρι. Εσύ το ζήτησες από τι βίκυ και σου είπε ναι?
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
φιλε το οικημα του αρη ειναι το τελευταιο αριστερα κατεβαινοντας την διδυμου.
ειναι ενα χαμοσπιτο πορνοχαουζ που συνηθως ενει υπηρεσια κουλουριου αλλα και δυστηχως συνηθως αθλια κατασταση. παντος παντα τσεκαρουμε μηπως και αλλαξει κατι......

δεν χανουμε τιποτα ..........

προσ ενημερωση απογευμα στο διδυμου πανω πανω κοντα αχαρνων στο υπογειο, απογευμα παιζει η βικη που δινει κολαρακι, και εαν επιθυμεις γυμνο τσιμπουκι. ολα αυτα με 20 γιουρο.
ειναι μιλφ με χαρακτηριστικα απο καυκασο, αλλα υπομονετικη και αντεχει σφυροκοπημα.
χαιρετω προσ το παρον......
Mάλλον πρόκειται για παρανόηση. :think:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλοι συναθλητες, δεν προκειται για παρανοηση. απλα δεν αναφερεται απο την υπηρεσια του πορνοχαουζ, αλλα το ζητατε εσεις οι ιδιοι τα εξτρα απο την ιδια. ολα θελουν το τροπο τους.
ζητηστε το ομορφα και θα εχεται το επιθυμητο.
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Η Βίκυ με 20 ευρώ δίνει κολαράκι?Τι ώρες δουλεύει και πού?Ευχαριστώ.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δουλευει απογευματινη βαρδυα, ειναι διδυμου18β στο υπογειο.
φιλε δες κριτικες στην αρχικη οθονη του σαιτ.
αντε καλο πιτσιλισμα
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε μαλλον μας δουλευεις,την βικυ την εχω παρει 3 φορες και την ρωτησα και δεν δινει κουλουρι.αν εδινε θα το μαθαιναμε εδω περα ολοι.εγω της εδωσα και εξτρα και δεν δεχτηκε.
δεν ξερω την την σκοπιμοτητα αυτης της λαθος πληροφοριας σου.
παρ'ολα αυτα αν αποδειχθει οτι κανω λαθος και εισαι εσυ σωστος θα μπω και θα σου ζητησω συγνωμη.
απλα σκοπος του σαιτ εδω ειναι να πληροφορουμε σωστα ολουσ οσους δινουν τα λεφτα τουσ εδω μεσα
ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom