Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπουμπουλίνας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelopapas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 586
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, ποια απ'τις κοπέλλες προσφέρει ακάποτο εκεί μέσα? Επίσης ποια μπορείς να διαπραγματευτείς για δεύτερη φορά με το ανάλογο εξτραδάκι δεν λέω?

Λέω να κάνω μια βόλτα σε λίγη ώρα. Όποιος μπορεί να με ενημερώση για να πάω με γνώση θα του είμαι ευγνώμων, διότι πάντα περνάει καλύτερα όποιος ξέρει περισσότερα...

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
περασα χθεs, μηπωs ειχε φερει κατι του γουστου μου.  η βικυ στην πορτα.    3 κοπελλεs ειχε.( η μια  απο αυτεs ηταν αδυνατη, μελαχροινη  και παρα  πολυ σκυλι).  το μονο που θυμαμαι ηταν η ηλικια τουs( γυρω στα 35.)      και για οσουs ενδιαφερονται( η ΑΝΝΑ γεννησε. και μην ρωτησετε τιποτα αλλο, γιατι δεν ξερω  :2funny:).
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
περασα χθεs, μηπωs ειχε φερει κατι του γουστου μου.   η βικυ στην πορτα.    3 κοπελλεs ειχε.( η μια  απο αυτεs ηταν αδυνατη, μελαχροινη  και παρα  πολυ σκυλι).   το μονο που θυμαμαι ηταν η ηλικια τουs( γυρω στα 35.)      και για οσουs ενδιαφερονται( η ΑΝΝΑ γεννησε. και μην ρωτησετε τιποτα αλλο, γιατι δεν ξερω  :2funny:).

το μελαχροινο σκλί :cheesy: μου θυμίζει χριστίνα :pipa1:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το μελαχροινο σκλί :cheesy: μου θυμίζει χριστίνα :pipa1:
μαλλον εχειs δικιο.    ακουσα ενα ονομα χριστινα ,  αλλα δεν το κρατησα  με το ποια ηταν,  γιατι ειχα το μυαλο μου αλλου εκεινη την ωρα.  :2funny:  η βικυ εχει αλλαξει πολυ και στην εμφανιση και στην συμπεριφορα( εχουν ανεβει φαινεται οι μετοχεs τηs τωρα, που ανοιγει την πορτα, αφου η ΑΝΝΑ λειπει).
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Στην υποδοχή αρχίσαν τις αλλαξοκωλιές. Στο ρόλο του σέριφ η Χριστίνα ενώ η Βίκυ στις επάλξεις.
Η προσπάθεια της στη  :pipa1: να βάλει και τα αρχίδια μέσα στο στόμα, αν και αποτυχημένη, με συγκίνησε ιδιαίτερα  :sunglasses:. Respect
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πάντως για τους πραγματικούς "γνώστες" των σεξουαλικών δρωμένων της τηλεοπτικής πορνουφηλίου θα έλεγα ότι η χριστίνα αυτή η άτακτη γυνή θα ταίριαζε άριστα σε σκηνικό τραπεζαρίας μεζονέτας της λίμνης του κόμο δειληνό να τον παίρνει ασύστολα τουγκέδερ με karen lancaume.Σε συνδυασμό με την κούκλα ερίκα μπέλα(για να σπάει η καριολία) θα έκανε θραύση.Μπορεί και ο λούκα νταμιάνο να έκοβε το πουλί του για πάρτη της,την ώρα της βιντεοσκόπησης..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
πάντως για τους πραγματικούς "γνώστες" των σεξουαλικών δρωμένων της τηλεοπτικής πορνουφηλίου θα έλεγα ότι η χριστίνα αυτή η άτακτη γυνή θα ταίριαζε άριστα σε σκηνικό τραπεζαρίας μεζονέτας της λίμνης του κόμο δειληνό να τον παίρνει ασύστολα τουγκέδερ με karen lancaume.Σε συνδυασμό με την κούκλα ερίκα μπέλα(για να σπάει η καριολία) θα έκανε θραύση.Μπορεί και ο λούκα νταμιάνο να έκοβε το πουλί του για πάρτη της,την ώρα της βιντεοσκόπησης..
πέστα σκηνοθέτα!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Πήγα και εγω, που λέτε παιδιά σήμερα το απόγευμα, πρώτη φορά εκει. Στην πόρτα η Χριστίνα, μελαχρινλη, μαυρισμένη, πραγματικά όμορφη. Με ρώτησε αν έχω πάει και σε άλλα για μασαζ και ανέφερα τη μάρνης και τη στουρνάρη, μιας και αυτά είχα επισκευθεί. Της είπα ότι ήθελα την ίδια για μασαζ. Πολύ ωραίος χώρος. Πεντακάθαρος. Το μασαζ πολύ καλό και τα extra απολαυστικά. Η Χριστίνα κουλούρι δεν έδινε, ούτε και ακάποτο. Τιμή 60€ το μασαζ +20€ τα extra. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο πρωινη επισκεψη και ενημερωνω... Μαρινα ψηλη επεστρεψε στις επαλξεις... εδω και μιση ωρα που εφυγα το χαμογελο ικανοποιησης δεν λει να φυγει απο το προσωπο μου... προβλεπω θερμο Αυγουστο για εμας που θα μεινουμε Αθηνα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πως είναι εμφανισιακά η Μαρίνα?
 

Gus37

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες απόγευμα! Είχε μόνο μια κοπέλα την Άννα! Μελαχρινή, προς νταρντανοειδές! Σχετικά ωραίο σωματάκι και φατσούλα! Ηλικιακά την έκανα γύρω στα 24!
Από μασάζ μέτρια πράγματα κανένα 15λεπτο! και μετά γύρισμα :pipa1::fuck1:
Όλα τυπικά, τίποτα ιδιαίτερο που θα σε κάνει να το θυμάσαι για τουλάχιστον 2-3 μέρες ακόμα!!!
Κόστος 80 ευρώ! Δεν ξαναπάω! Να περνάτε καλά!
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες απόγευμα! Είχε μόνο μια κοπέλα την Άννα! Μελαχρινή, προς νταρντανοειδές! Σχετικά ωραίο σωματάκι και φατσούλα! Ηλικιακά την έκανα γύρω στα 24!
Από μασάζ μέτρια πράγματα κανένα 15λεπτο! και μετά γύρισμα :pipa1::fuck1:
Όλα τυπικά, τίποτα ιδιαίτερο που θα σε κάνει να το θυμάσαι για τουλάχιστον 2-3 μέρες ακόμα!!!
Κόστος 80 ευρώ! Δεν ξαναπάω! Να περνάτε καλά!
επεσες στην πιο αδιάφορη .Να ξαναπάς και να δοκιμάσεις την Βικυ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
επεσες στην πιο αδιάφορη .Να ξαναπάς και να δοκιμάσεις την Βικυ

ναι το βικάκι φρίξε μου είναι το πιό συμπαθητικό πλάσμα που υπάρχει!κορίτσι για σπίτι είναι πλάκα στη πλάκα!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
επεσες στην πιο αδιάφορη .Να ξαναπάς και να δοκιμάσεις την Βικυ
ναι το βικάκι φρίξε μου είναι το πιό συμπαθητικό πλάσμα που υπάρχει!κορίτσι για σπίτι είναι πλάκα στη πλάκα!

Να, να ... οι γαμπροί!!! :grin: :grin: :grin:
 

Lakisglukoulis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ναι το βικάκι φρίξε μου είναι το πιό συμπαθητικό πλάσμα που υπάρχει!κορίτσι για σπίτι είναι πλάκα στη πλάκα!

σύμφωνώ και επαυξάνω ρε πάθος , σύν ότι είναι κάνεις απο τις καλύτερες  :pipa2:
την έχω πάρει πολλές φορές
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
σύμφωνώ και επαυξάνω ρε πάθος , σύν ότι είναι κάνεις απο τις καλύτερες  :pipa2:
την έχω πάρει πολλές φορές
Να, να ... οι γαμπροί!!! :grin: :grin: :grin:

Τώρα, τώρα να δεις τι έχει να μαζευτεί ...!!! ;) :cheesy:

σύμφωνώ και επαυξάνω ρε πάθος , σύν ότι είναι κάνεις απο τις καλύτερες  :pipa2:
την έχω πάρει πολλές φορές

Άσε που έπαθε ταράκουλο μονο και μόνο με τη θύμηση ...!!! :2funny:


Καλώστον!!! Χάθηκες! :dancing:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom