Νέα

μποξερ η σλιπ για να παμε να γαμισουμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μπόξερ γιατί με το σλιπάκι φαίνεσαι σαν φλώρος.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μποξερακι με το σλιπ ιδρωνουν τα παπαρια σου
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Ξεβρακωτοι για να μην χανουμε τον χρονο μας !!!!!!!!!

Αλλωστε ο χρονος ειναι χρημα  :P
και αμα χεστεις πανω σου να βγει το σκατο εξω ;;; θα μου πεις ο πορνομεταστης παει χεζει στους καδους και δεν σκουπιζει τον πισινο του και μετα παει για γαμησει καρφωτος στο μπουρδελο :rockon: περιττό να περιγραψω πως θα εχει γινει το σεντονι,μην του εκανε και καμια γλυφοκωλαδα δεν ξερω :rockon:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  εχω φορεσει αυτο

FREE-SHIPPING-Men-s-leather-underwear-vest-piece-shorts-sexy-open-crotch-tight-leather-wholesale-retail.jpg


Εσκασα απο την ζεστη αλλα σε καποια φαση που ειχα κόψιμο με εσωσε

  Για καποιο λόγο παντως οταν με ειδε η κοπέλα μου λεει "φιλε μηπως εισαι αδελφη ?? Οι τραβεστι παντως ειναι 2 σπίτια παρακάτω" . Ακόμα να καταλάβω τι εννοουσε  :S :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
  εχω φορεσει αυτο

FREE-SHIPPING-Men-s-leather-underwear-vest-piece-shorts-sexy-open-crotch-tight-leather-wholesale-retail.jpg


Εσκασα απο την ζεστη αλλα σε καποια φαση που ειχα κόψιμο με εσωσε

  Για καποιο λόγο παντως οταν με ειδε η κοπέλα μου λεει "φιλε μηπως εισαι αδελφη ?? Οι τραβεστι παντως ειναι 2 σπίτια παρακάτω" . Ακόμα να καταλάβω τι εννοουσε  :S :S
τύπε εσυ που το βρηκες;
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
οτι ειναι πλυμενο εκεινη την ωρα
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Γεια σας παιδια.
Σας αρεσει περισσοτερο ναπατε να γαμησετε σε μπουρδελο η σε γκομενα φωροντας σλιπακι,η μποξερακι? πιστευω οτι στο μποξερακι οταν βγαλουμε το παντελονι η τη φορμα μας φουσκονι καλυτερα απο οτι στο σλιπακι,κ μας κανι καβλιαριδες,εσεις τι λετε σλιπακι η μποξερακι ειναι καλυτερο η δε δινετε βαση?
Mε την μαλαπερδα εξω ειμαι ρε φιλε σιγα μην περιμενω να μου την βγαλει η τυπισα απο το μποξερακι :grin:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Γεια σας παιδια.
Σας αρεσει περισσοτερο ναπατε να γαμησετε σε μπουρδελο η σε γκομενα φωροντας σλιπακι,η μποξερακι? πιστευω οτι στο μποξερακι οταν βγαλουμε το παντελονι η τη φορμα μας φουσκονι καλυτερα απο οτι στο σλιπακι,κ μας κανι καβλιαριδες,εσεις τι λετε σλιπακι η μποξερακι ειναι καλυτερο η δε δινετε βαση?
Γιατι αν δεν καυλωσεις την πουτανα λες να μην πετυχει το γαμησι; :headbang:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
οτα ξερω πως θα γαμησω στα σιγουρα φοραω μονο παντελονι..ουτε σλιπ ουτε μποξερακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom