Νέα

Μπορώ να τραβήξω βίντεο σε μπουρδέλο/στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thanox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ το έχω γράψει και σε άλλο θρέντ οτι με μια γνωστή ....τάνα  τα λεγαμε και έκτος δουλειάς.Τώρα έχουμε πολυ καλη φιλική σχέση.Όταν την επισκεφτόμουν παλιά στη δουλειά της την είχα τραβήξει με την αδειά της πολλά βίντεο.Κάθε φορά που πήγαινα την τράβαγα χωρίς πρόβλημα γιατί ήξερε οτι δεν πρόκειται να τα βγάλω στην φόρα και οχι μονο γούσταρε αλλά μακάρι να μπορούσα να δείξω έστω ένα να δείτε τι έκανε μπροστα στην κάμερα.Τύφλα να έχουνε οι πορνοστάρ !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Εγώ το έχω γράψει και σε άλλο θρέντ οτι με μια γνωστή ....τάνα  τα λεγαμε και έκτος δουλειάς.Τώρα έχουμε πολυ καλη φιλική σχέση.Όταν την επισκεφτόμουν παλιά στη δουλειά της την είχα τραβήξει με την αδειά της πολλά βίντεο.Κάθε φορά που πήγαινα την τράβαγα χωρίς πρόβλημα γιατί ήξερε οτι δεν πρόκειται να τα βγάλω στην φόρα και οχι μονο γούσταρε αλλά μακάρι να μπορούσα να δείξω έστω ένα να δείτε τι έκανε μπροστα στην κάμερα.Τύφλα να έχουνε οι πορνοστάρ !!!!!!!!!!!!!!!!

Ακριβώς αυτό λέμε.
Εξού και το τίποτε δεν απαγορεύεται αν δεν ανακαλύπτεται.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ανοιγω αυτο το θεμα διοτι πολες κοπελες πλεον στις φωτος τους απο οτι βλεπω δε κρυβουν πλεον το προσωπο τους αρα γιατι να μην θελουν να τραβηξουν ενα βιντεακι την ωρα της συνευρεσης η εστω χωρις προσωπο.υπαρχει καποιος συναγωνιστης που προτεινε κατι τετοιο;εγω παντως σε μια κοπελα που της ζητησα εφαγα φωλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
αλλο η φωτο και ΑΛΛΟ το βιντεο συναγωνιστη!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ρε φιλε το ιδιο ειναι να υπαρχει μια φωτο σου στο νετ και να σαι γυμνος και το ιδιο ειναι να σε βλεπει ο αλλος να κανεις SEX?
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
εσυ το λες.. η αλλη σε πιστευει?
Γιατι να το κανει, σε ξερει κι απο χθες?
Δυσκολα πραγματα ζητας
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εσυ το λες.. η αλλη σε πιστευει?
Γιατι να το κανει, σε ξερει κι απο χθες?
Δυσκολα πραγματα ζητας
ρε παιδι μου ενταξει μαζι σου ειναι δυσκολο πραγμα.αλλα επειδη το ενα φερνει το αλλο και στην περιοδο κρισης που ζουμε και θα ζησουμε στο μελλον μην δουμε το συγκεκριμενο στο πακετο των εξτρα.πχ στο φουλ προγραμα των 100 και βιντεο
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
το 100αρικο ειναι ο καταλυτης
Αν το πετυχεις θα ναι πολυ ενδιαφερον παντος
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
παντως αμα βγαλετε βιντεο σε ντελακι να βγαλετε και τη τσατσαρα
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
απο τι εχω δει παντως και πολλα ct το εχουν σαν εξτρα

Οντως το εχω δει κι εγω αλλα δε το κανουν ολες! Φυσικα οπως ειπες χρεωνεται εξτρα και συνηθως το κανουν κοπελιες που εχουν εμπειρια απο βιντεο(εχουν γυρισει δλδ τουλαχιστων μια τσοντα)...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ρε δε σας κόβει ΚΑΘΟΛΟΥ και ρωτάτε τέτοιες μαλακίες?

Η πουτάνα, είτε σε μπουρδέλο, είτε σε στούντιο, είτε CT, είτε CG, είτε στο δρόμο, είναι ΠΟΥΤΑΝΑ. Κάνει μια δουλειά για να βγάλει λεφτά.
Η δουλειά της είναι να γαμιέται με τον καθένα, και να εισπράττει το αντίτιμο της βίζιτας. Όσο είναι αυτή.  Αλλά ΑΥΤΗ είνει η δουλειά της, αυτή ξέρει, και αυτή κάνει.  Αν της πεις δηλαδή "Να μου πάρεις λίγο και τα μαλλάκια πίσω με την κουρευτική που έχω μαζί μου? και θα σε πληρώσω!" θα σου πει "Όχι", γιατί πουτάνα είναι, δεν είναι κομμώτρια.

Το να γαμιέται η πουτάνα είναι η δουλειά. Η προσφορά υπηρεσιών δηλαδή. Για να εισπράξει όμως, πρέπει να έχει και πελατεία. Και για να έχει πελατεία, πρέπει να ΠΟΥΛΗΣΕΙ το εμπόρευμα, δηλαδή ο πελάτης να πειστεί να αγοράσει. Εκτός από το να γαμιέται, πρέπει να κάνει και Marketing δηλαδή.
Αυτό γίνεται με διάφορους τρόπους, με το σαλονάρισμα στο μπουρδέλο ή το στούντιο, με το περπάτημα και το "Πακαε-πακαε" στο πεζοδρόμιο, και με το internet τα τελευταία χρόνια.

Μερικές (οι πολλές) ΔΕ βγάζουν τη φάτσα τους στις φωτογραφίες, και άλλες (λίγες) τη βγάζουν.  Η διαφορά είναι κατανοητή:  Αυτές που ΔΕ τη βγάζουν έχουν κάποιο κοινωνικό περίγυρο που ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ να τις δει να πλασάρονται ως πουτάνες, ενώ αυτές που τη βγάζουν, στο μουνί τους αν τις δει ο περίγυρος, δεν έχουν να χάσουν τίποτα.  Και αν η φάτσα είναι καλή, βοηθάει στην πώληση.

Το ίδιο ισχύει και με τις πορνοστάρ: ΔΕΝ τις ενδιαφέρει αν τις δει ο κόσμος (άρα και ο περίγυρος) να γαμιούνται.  Τα λεφτά θέλουν, και τα λεφτά τα παίρνουν (με αυτή τη μέθοδο).

Η Τζούλια δηλαδή στο μουνί της αν ο μπαμπάς της και η μαμά της τη δουν να παίρνει πίπα του Γάλλου στο DVD, τα λεφτά τα πήρε, με αυτό το (από πλευρά της) κόστος. Το ίδιο ισχύει και με όλες τις πορνοστάρ (Ελληνίδες και ξένες).

ΟΜΩΣ, αυτό (το να βγαίνεις αποτυπωμένη στην ταινία και να σκίζεσαι) ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, δεν είναι η δουλειά της "πουτάνας" όπως την ξέρουμε και την ξέρουν όλοι, είναι η δουλειά της πορνοστάρ.
Η πορνοστάρ (και ο πορνοστάρ) ΞΕΡΕΙ να την κάνει. Και όταν λέω "ξέρει" δεν εννοώ το να γαμιέται (αυτό το ξέρουν όλοι), αλλά ξέρει και πως να χειριστεί το θέμα. Δηλαδή πως θα κάνει τη συμφωνία, τι λεφτά θα πάρει, πότε θα τα πάρει, τι θα πληρώσει, πως θα συνεχίσει να κάνει αυτή τη δουλειά και στο μέλλον και θα πληρώνεται, κλπ λεπτομέρειες που ΚΑΘΕ δουλειά έχει (ακόμα και της κομμώτριας).
Η κλασσική πουτάνα που δουλεύει σε ένα μπουρδέλο ή studio ΔΕΝ ξέρει να την κάνει. Άρα αρνείται να την κάνει, όπως αρνείται να σου ρίξει και κούρεμα.

Το αντίστροφο (πορνοστάρ που να γαμιέται και σαν πουτάνα) είναι πιο εύκολο να το συναντήσει κανείς, γιατί η πορνοσταρ έχει σαν "παράπλευρο όφελος" τη δημοσιότητα από τις τσόντες που έχει παίξει και εύκολα η πελατεία (για να τη γαμήσει) θα βρεθεί και θα την αναζητήσει, παρά η πουτάνα του μπουρδέλου να το παίζει και πορνοσταρ, δηλαδή να γαμιέται μπροστά σε φακό.

ΣΠΑΝΙΑ (?) συναντάει κανείς διπλό ρόλο -και πορνοστάρ και πουτάνα- , υπάρχουν όμως. Κάποιες CT "διαφημίζονται" ως πορνοσταρ. Είναι επακόλουθο του παράπλευτου οφέλους που γράφω παραπάνω.

Άρα τι τα μπερδεύετε τα πράματα?  Η γυναίκα που γαμιέται στο studio θέλει να κάνει τη βάρδια της, να μαζέψει το χρήμα που έβγαλε και να πάει σπίτι της.  Γιατί να σου δώσει εσένα τη δυνατότητα να βαράς μαλακιες βλέποντας αργότερα στο σπίτι σου τις σκηνές από τα γαμίσια που της έριξες?  Και ΓΙΑΤΙ να ρισκάρει να βγάλεις εσύ τις σκηνές στο www. χωρίς αυτή να ξέρει ποιός τη βλέπει, ακόμα και το αν εσύ ΠΟΥΛΗΣΕΣ την τσόντα και κονόμησες απ' αυτήν (επομένως και απ' την ίδια) χωρίς η ίδια να βγάλει κάτι?

Είσαι μάγκας?  Ψήσε την να γίνει πορνοστάρ (με αρσενικό παρτεναίρ εσένα), δηλαδή να αλλάξει επάγγελμα, και θα 'χεις και τσόντες τσάμπα, και μερίδιο απ' τις εισπράξεις.

Ε μα πια!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Βουλγάρα του πεζοδρομίου δέχτηκε να την τρβήξω βίντεο με το κινητό μου για 100 ευρώ. Ήταν νέα σε ηλικία και στο βίντεο φαίνεται και πρόσωπο...ΆΛΛΗ φορά μία ώριμη Βουλγάρα του πεζοδρομίου επίσης, που της έδωσα 40 ευρώ για 2 φορές-της προτείνω πάνω στην κάβλα να την τραβήξω με το κινητό την ώρα της πίπας με ένα επιπλέον δωράκι 20 ευρώ και εκείνη δέχτηκε !!!
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Πάρε ένα call-girl είτε στο σπίτι σου, είτε σε ξενοδοχείο, κρύψε μια κάμερα (η οποία να τραβάει το κρεβάτι) και τράβα τα πάντα και μάλιστα ΤΖΑΜΠΑ...!!!
 

Kir-Kirios

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν για καποιο λογο θελεις κατι μικρο 15-20 δευτερολεπτων ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Αν για καποιο λογο θελεις κατι μικρο 15-20 δευτερολεπτων ?
Πολυ δυσκολο εως αδυνατο.

Μονο με ειδικη συμφωνια πως δεν θα φαινεται το προσωπο της κοπελας και αφου φυσικά "ακουμπησεις" αρκετα - Μην με ρωτησεις ποσα.

 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.753
Κριτικές
10
Like
2.135
Πόντοι
3.187
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΡΥΦΗ ΚΑΜΕΡΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΕΛΟ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕ ΚΑΠΝΟΣ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom