Νέα

Μπορεί κσνείς να μας πει αν την έχει πατήσει με τραβέλι ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 7of9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 568
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε μάγκες!!!
Την ξεφτυλίσατε την κοπέλα!!!!
Άν και δεν την έχω πάρει ποτέ παρα μόνο έχω δεί πάρα πολύ καλές κριτικές για τη συγκεκριμένη, και όπως έχουν πεί αρκετοί είναι κουκλάρα, και τιμά και σέβεται τα λεφτά που παίρνει!
Νομίζω παίξατε αθελά σας το παιχνίδι του κόπανου 7of9 και ίσως κλώνου!!!Άν είχες πρόβλημα ρε τέτοιε 1ο δεν θα πήγαινες και 2ο αφού όπως λές δεν είσαι σίγουρος δεν θάλεγες όνομα.
Άντε να χαθείς απο δω πέρα σα δε ντρέπεσαι μηχανοράφε.
Σταματήστε ρε παιδιά τις τοποθετήσεις και τις παραθέσεις δεν είναι σωστό, αυτός ο ελεεινός κάνει δυσφήμηση με τον τρόπο που βρήκε.
 
OP
OP
7

7of9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε hotyan,
τι εννοείς κλώνος;
[/img]
... τέλως πάντων, όπως εγώ δεν είμαι κλώνος, νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να ξέρω την αλήθεια όταν πηγαίνω σε ένα στούντιο... ας μου τη λέγανε και ας αποφάσιζα... μπορεί να καθόμουνα, μπορεί και όχι (το πιθανότερο) και όπως έγραψα επανειλλημένως, αν δεν καθόμουνα ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΑΝΑ!
Έχεις βέβαια δίκιο, δεν ήθελα να πάρει ούτε τέτοια διάσταση, ούτε τέτοια τροπή το θέμα, αλλά για έλα στη θέση μου, η απορία μου ήταν ειλικρινής και όσο το σκεφτόμουνα έπαθα ένα (αρκετά μεγάλο) σοκ...
Βέβαια, όπως πολύ σωστά είπε και ο φίλος CHEYENNE (όπως και ο φίλος ISO9002), τώρα το βλέπω σαν εμπειρία και δεν χάλασε και ο κόσμος, αλλά η απορία μου ήταν πραγματική και στην πραγματικότητα ήλπιζα ότι θα μου πουν οι πιο έμπειροι συναγωνιστές ότι φαντάζομαι πράγματα...
Ποτέ δεν ξέρεις πριν μάθεις, μην το ξεχνάμε αυτό...
Μη θυμώνουμε χωρίς λόγο, δεν ήθελα να προσβάλλω κανένα, αλλά νομίζω ότι η αλήθεια δε βλάφτει κανέναν, οι συναγωνιστές έχουν δικαίωμα να ξέρουν και βέβαια μετά από το εμπεριστατωμένο ρεπορτάζ του φίλου salieri δεν έχω πια καμμία αμφιβολία, γιατί το τελικό αποτέλεσμα ήταν ακριβώς αυτό που είδα...
... όσο για το κορίτσι, θέλω να ζητήσω συγνώμη, αλλά δεν θα είχε νόημα αν δεν ανέφερα όνομα γιατί πραγματικά δεν ήξερα τι παίζεται...
... τώρα που ξέρω, θα έγραφα κάτι σε στυλ "υπάρχουν trans σε στούντιο" χωρίς να αναφέρω ονόματα, αλλά πιστέψτε με, πραγματικά δεν ήμουν καθόλου σίγουρος...
... όσο για το γλυκό αυτό κοριτσάκι, θέλω να την ευχαριστήσω ξανά, καταλαβαίνω το να μη θέλει να αποκαλύψει προσωπικά της μυστικά και "ίσως" να την ξανάβλεπα, ξέροντας όμως περί τίνος πρόκειται...
... αυτό είναι όλο το θέμα, όπως εξελίχθηκε...
 

Συνημμένα

  • tcw_poster-012.jpg
    tcw_poster-012.jpg
    220,4 KB · Εμφανίσεις: 59
OP
OP
7

7of9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όλους τους φίλους για το ενδιαφέρον που έδειξαν, τις πληροφορίες και τις απαντήσεις τους (ενδεικτικά ανέφερα κάποια ονόματα, στα οποία να προσθέσω τους barozo, farkeli, avatar, EvilPlasma, CHEYENNE, ISO9002, countVronsky, rozkrotalias, DANAHTRANS, salieri και όλους τους άλλους...)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φίλε hotyan,
τι εννοείς κλώνος;
[/img]
... τέλως πάντων, όπως εγώ δεν είμαι κλώνος, νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να ξέρω την αλήθεια όταν πηγαίνω σε ένα στούντιο... ας μου τη λέγανε και ας αποφάσιζα... μπορεί να καθόμουνα, μπορεί και όχι (το πιθανότερο) και όπως έγραψα επανειλλημένως, αν δεν καθόμουνα ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΑΝΑ!
Έχεις βέβαια δίκιο, δεν ήθελα να πάρει ούτε τέτοια διάσταση, ούτε τέτοια τροπή το θέμα, αλλά για έλα στη θέση μου, η απορία μου ήταν ειλικρινής και όσο το σκεφτόμουνα έπαθα ένα (αρκετά μεγάλο) σοκ...
Βέβαια, όπως πολύ σωστά είπε και ο φίλος CHEYENNE (όπως και ο φίλος ISO9002), τώρα το βλέπω σαν εμπειρία και δεν χάλασε και ο κόσμος, αλλά η απορία μου ήταν πραγματική και στην πραγματικότητα ήλπιζα ότι θα μου πουν οι πιο έμπειροι συναγωνιστές ότι φαντάζομαι πράγματα...
Ποτέ δεν ξέρεις πριν μάθεις, μην το ξεχνάμε αυτό...
Μη θυμώνουμε χωρίς λόγο, δεν ήθελα να προσβάλλω κανένα, αλλά νομίζω ότι η αλήθεια δε βλάφτει κανέναν, οι συναγωνιστές έχουν δικαίωμα να ξέρουν και βέβαια μετά από το εμπεριστατωμένο ρεπορτάζ του φίλου salieri δεν έχω πια καμμία αμφιβολία, γιατί το τελικό αποτέλεσμα ήταν ακριβώς αυτό που είδα...
... όσο για το κορίτσι, θέλω να ζητήσω συγνώμη, αλλά δεν θα είχε νόημα αν δεν ανέφερα όνομα γιατί πραγματικά δεν ήξερα τι παίζεται...
... τώρα που ξέρω, θα έγραφα κάτι σε στυλ "υπάρχουν trans σε στούντιο" χωρίς να αναφέρω ονόματα, αλλά πιστέψτε με, πραγματικά δεν ήμουν καθόλου σίγουρος...
... όσο για το γλυκό αυτό κοριτσάκι, θέλω να την ευχαριστήσω ξανά, καταλαβαίνω το να μη θέλει να αποκαλύψει προσωπικά της μυστικά και "ίσως" να την ξανάβλεπα, ξέροντας όμως περί τίνος πρόκειται...
... αυτό είναι όλο το θέμα, όπως εξελίχθηκε...


Ευχαριστώ όλους τους φίλους για το ενδιαφέρον που έδειξαν, τις πληροφορίες και τις απαντήσεις τους (ενδεικτικά ανέφερα κάποια ονόματα, στα οποία να προσθέσω τους barozo, farkeli, avatar, EvilPlasma, CHEYENNE, ISO9002, countVronsky, rozkrotalias, DANAHTRANS, salieri και όλους τους άλλους...)

Νομίζω ότι αν δεν σβυστεί το θρεντ η τουλάχιστον κάποια ποστ θα  πρέπει να σταματήσουμε εδώ.
Δεν είναι σωστό να σχολιάζουμε αρνητικά και με τέτοιο βάναυσο τρόπο  :jerking: ένα άνθρωπο που στα κάτω κάτω δεν μπορεί ίσως να παρεμβει και να αμυνθεί για όσα ειπώθηκαν.
Τονίζω και βεβαιώνω για να μην παρεξηγηθώ ότι την κοπέλα δεν την έχω δεί ποτέ και ούτε την γνωρίζω κάν!  :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η Αφροδίτη στην Ισμήνης/Δάφνη είναι 10000% τρανς εγχειρισμένο. Καλό γαμήσι, τρυφερή. Εμένα μου άρεσε.. Ο καλός ο γαμιάς όλα τα γαμεί. Μην αγχώνεσαι

Δεν εχω παει ποτε στο συγκεκριμενο studio.

Μηπως ομως ξερεις να μου πεις, εαν η συγκεκριμενη Αφριδιτη, ειναι η γνωστη trans που ειχε φεριε πριν καμια 10αρια χρονια στην tv, στα "Στα παιδια της νυχτας" ο Κωστας Μυλωνας???
 

fyssex

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Άσχετε. Η  διαφορά  είναι  στο κυτταρικό  επίπεδο. ΧΧ  23 χρωμόσωμα  για  γυναίκα  ΧΥ  για  άντρα. Ένας ακρωτηριασμένος  δεν είναι γυναίκα.  Ευνούχο  μπορεί να τον πεις. Γυναίκα  ΔΕΝ  είναι. Τραβεστί είναι. Αλλά δεν είναι θηλυκό. ΜΕ  τίποτα.  Ανωμαλία της  φύσης  είναι.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Μηπως ομως ξερεις να μου πεις, εαν η συγκεκριμενη Αφριδιτη, ειναι η γνωστη trans που ειχε φεριε πριν καμια 10αρια χρονια στην tv, στα "Στα παιδια της νυχτας" ο Κωστας Μυλωνας???

οχι καμια σχεση αλλη η μια αλλη και η αλλη
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Άσχετε. Η  διαφορά  είναι  στο κυτταρικό  επίπεδο. ΧΧ  23 χρωμόσωμα  για  γυναίκα  ΧΥ  για  άντρα. Ένας ακρωτηριασμένος  δεν είναι γυναίκα.  Ευνούχο  μπορεί να τον πεις. Γυναίκα  ΔΕΝ   είναι. Τραβεστί είναι. Αλλά δεν είναι θηλυκό. ΜΕ  τίποτα.  Ανωμαλία της  φύσης  είναι.
Εγω τι ειμαι μωρο μου???
 

mantoyka

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εσυ μωρακι εισαι μια κουκλα...εναα αστερι δαναη..
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
καταρχας δεν λεγονται τραβεστι λεγονται transexual  (αλλα βαση νομου και της αλαγης των χαρτιων τους ανοικουν στις γυναικες)......μηπως εισαι ασχετος σε σχεση με τα μουνια????γιατι και ο πιο χαζος ανθρωπος θα καταλαβαινε αν ειναι original μουνι η οχι :think: :think: :think: :think:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Για μενα το πιο τιμιο απ ολα θα ηταν πριν την ερωτικη συνευρεση να στο ξεκαθαρισει η 'γκομενα' οτι ειναι τραβεστι...

...απο εκει και περα σημεια που μας κανουν να υποπτευθουμε οτι μια φαινοτυπικα γυναικα μπορει να ειναι τρανς,ειναι:

-Το υψος του...αν ειναι πανω απο 1,80 θα πρεπει να πονηρευτουμε

-Η μπασσα φωνη...

-Η διαπλαση του θωρακα...πλατυς και μεγαλος σε ογκο θωρακας με μαγαλη μυικη μαζα,συνηγορυν υπερ τρανς

-Οι ωμοι με μεγαλοι μυικη μαζα,μεγαλο ανοιχμα χεριων αλλα και σχετικα 'χοντροκομμενα' χερια με φλεβες

-'στενη' λεκανη οπως και να βλεπεις οτι δεν 'κοβει' μεση...

-Εμφανες 'μηλο' του Αδαμ

αυτα ειναι ισως μερικα απο τα σημεια που μας βεβαιωνουν η μας σιγουρευουν οτι προκειται για  τρανς...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Άσχετε. Η  διαφορά  είναι  στο κυτταρικό  επίπεδο. ΧΧ  23 χρωμόσωμα  για  γυναίκα  ΧΥ  για  άντρα. Ένας ακρωτηριασμένος  δεν είναι γυναίκα.  Ευνούχο  μπορεί να τον πεις. Γυναίκα  ΔΕΝ   είναι. Τραβεστί είναι. Αλλά δεν είναι θηλυκό. ΜΕ  τίποτα.  Ανωμαλία της  φύσης  είναι.
πω πω ρε μεγαλε τα ειπες ολα...ιδικα το τελευταιο...και αναρωτιεμε μηπως μερικοι αντρες μικροτσουτσουνοι που εχουν τετοιου ιδους αποψεις  δεν ειναι ανωμαλια της φυσης?????? :think: :think: :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom