Νέα

Μπορεί κσνείς να μας πει αν την έχει πατήσει με τραβέλι ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 7of9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 568
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποια Βικυ ρε φιλε? Για την Αντριαννα λεμε εμεις.
Ωπ, Συγνωμη.

Όπως ειδες τα αλλα μηνυματα παραπανω, ηταν για την βικυ και το ποσο ''γυναικαρα'' ειναι και για αυτο δεν διαβασα την παραθεση στην οποια ειχε απαντησει ο ηλιουπολης.

Και εγω για την αντριανα, γυναικα υποστηριζω οτι γεννηθηκε
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Eντάξει παιδιά, ευχαριστώ. Ήταν η μόνη για την οποία αμφέβαλα όλα αυτά τα χρόνια που γαμάω. Σίγουρα λοιπόν ως τώρα στα 32 μου με τραβέλι... δεν έχω πάει!  :grin:
Εχεις παααααάει!!!!!!
Και δεν τόχεις πάρει χαμπάρι κουτούτσικο!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Εχεις παααααάει!!!!!!
Και δεν τόχεις πάρει χαμπάρι κουτούτσικο!!! :2funny:

Δεν εχω παει ρε, σιγουρα πραγματα. Σχεδον παντα διαλεγω γλυκα και μικρα, καθαρα γυναικεια προσωπα. Δεν μου αρεσει καθολου το εκφυλο, το νταρντανε και γενικα τιποτα που μπορει να κρυβει κατι "αρσενικο". Ακου με που σου λεω...  ;)
 

Επισκέπτης
παντα διαλεγω γλυκα και μικρα, καθαρα γυναικεια προσωπα.
ααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ShowPhoto.php
 

Επισκέπτης
Ρε συ... φοβηθηκα ετσι αποτομα που την ειδα!  :S
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ξαναρωταω: μπορει να ειναι ενας αντρας σε αυτα τα κιλα-και με τετοια μεση δαχτυλιδι? Αν κρινω απο Χειλουδακη κ Σια ειναι νταρντανες οι τρανς,κι οχι με τετοιο μικρο κωλαρακι. Στο μεταξυ,ειναι και κατι αλλο...Ειχα "εξερευνησει" αρκετα το μουνι της οταν ειχα παει,και δεν μπορω να θυμηθω την παραμικρη διαφορα απο ενα κανονικο γυναικειο μουνι. Ουτε στο σχημα ουτε και στην αφη (εβαλα δαχτυλο).Βεβαια δεν εχω δει και μουνι εγχειρισμενο για να εχω αποψη επι του θεματος...

Εγω λεεω να εξερευνσεις και κανα μουνι γυναικειο εκ γενετης για να δεις τη διαφορα. Και για να ξερεις το κολπο υπαχου ν δυο πραγματα που θα πρεπει παντα να σε ψιλιαζουν. Κατ' αρχιν αξυριστο μουνι....η τριχα κρυβει ατελειες...και δευτερος ελληνιδα-ψηλη. Παντα υπάχουν εξαιρεσεις αλλά απλώς για να επιβεβαιώνουν τον κανονα
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Kαι  το μήλο  στο λαρύγγι,  και  οι  παλάμες  + πατούσες και η κλείδα- σκελετός  κοκκαλα κλπ  κλπ  -- μπλιαχ....
 

kavlwmenos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και αν ναι,με ποιο για να μην την πατήσει και άλλος.Το ρωτάω γιατί έχω βάσιμες υποψίες και αν κανείς πάρει στα σοβαρά αυτά που λέω θα δώσω και λεπτομέρειες

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
ελπιζω να εννοεις τρανσεξουαλ,τεσπα εχει ακουστει για το φυλλης 104,ειδικα αυτη που ακουει στο ονομα Αντζελα με τα κοντα μαλλια..
αλλα σιγα μωρε και κανα αγορακι να γαμησεις τι θα παθεις?ψυχη δεν εχουν και αυτα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Και αν ναι,με ποιο για να μην την πατήσει και άλλος.Το ρωτάω γιατί έχω βάσιμες υποψίες και αν κανείς πάρει στα σοβαρά αυτά που λέω θα δώσω και λεπτομέρειες

Ευχαριστώ προκαταβολικά
Πήγες να γαμήσεις τράβελο και σου πασάραν γυναίκα?
 

kavlwmenos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ελπιζω να εννοεις τρανσεξουαλ,τεσπα εχει ακουστει για το φυλλης 104,ειδικα αυτη που ακουει στο ονομα Αντζελα με τα κοντα μαλλια..
αλλα σιγα μωρε και κανα αγορακι να γαμησεις τι θα παθεις?ψυχη δεν εχουν και αυτα
Εννοώ για πιο κυριλλά μαγαζιά,Βριλησσού ας πούμε.Έχεις ακούσει τίποτα?
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Εννοώ για πιο κυριλλά μαγαζιά,Βριλησσού ας πούμε.Έχεις ακούσει τίποτα?
τσου αλλα αν γινεις πιο συγκεκριμενος ολο και καποιος μπορει να σε βοηθησει,για πολλους εδω τα στουντιο/μπουρδελα ειναι το δευτερο τους σπιτι..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το γάμησες ή όχι ρε φίλε?
Αν δε το γάμησες και έχεις υποψίες άστο να πάει μη το γαμάς.
Αν πάλι το γάμησες κι έχεις τραβελο-υποψίες άστο να πάει ξανα.Δεν θα αλλάξει κάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom