Νέα

'Μπηκε σε μπουρδελο και της ζητησε να κανει γρηγορα'

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.653
Πόντοι
10.686
Δεν βρέθηκαν όμως άξιοι συνεχιστές του ανεμογαμισμού,το είδος εξέλειψε... :(
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
378
Πόντοι
290
Πλήρωνε το 20ρικο ο Αξέχαστος foujim

Έμπαινε στα μπουρδέλα και έχυνε διάφορα αντικείμενα (καρέκλες, τηλεοράσεις, ρούχα, κτλ), χωρίς να έχει σαρκική επαφή με τα πουτανάκια.
Ανεμογάμης.

Παράθεση από: foujim  (19/10/10, 02:02)
Aδερφια καλησπερα και κατευθειαν στο ψητο...

Τύπε τόσο γέλιο είχα καιρό να ρίξω. Θεός ο τύπος
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
81
Πρίν μερικά χρόνια είχε εμφανιστεί ένας τύπος στην Ομόνοια που άραζε έξω από ένα ξενοδοχείο στην αρχή της Πειραιώς, το οποίο ξενοδοχείο είχε κρεμασμένες τηλεοράσεις απέξω και παίζανε μόνιμα το fashion tv. Τον έπαιζε εκεί και ύστερα κυνήγαγε περαστικές γυναίκες να τις χύσει. Μπορεί ο ίδιος μπορεί και άλλος ανεμογάμης
 
OP
OP
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
Πλήρωνε το 20ρικο ο Αξέχαστος foujim

Έμπαινε στα μπουρδέλα και έχυνε διάφορα αντικείμενα (καρέκλες, τηλεοράσεις, ρούχα, κτλ), χωρίς να έχει σαρκική επαφή με τα πουτανάκια.
Ανεμογάμης.

Παράθεση από: foujim  (19/10/10, 02:02)
Aδερφια καλησπερα και κατευθειαν στο ψητο...πρωινες καυλες στο φουλ και αφου εχω γινει μουνι απο τη βροχη μπαινω φωκαιας 25
(αυτο με τη κιτρινη πορτα}.νεα παρουσια κατα τη τσατσα μια μελαχρινη με σκουλαρικακι στη μυτη σαλοναρισμα πρωταρας ουτε λεξη δεν εβγαλε βυζακι μικρο και ενα παραξενο κολι με περιεργο περπατημα.επειδη η λεπτομερεια κανει τη διαφορα{τουλαχιστον σε μενα}
στο γυρισμα για να φυγει και ενω χαμογελουσε αμηχανα σκονταψε και πηγε να πεσει....παρε το εικοσαρικο και φερε τη καυλα γρηγορα για να τη χυσω λεω στη τσατσα και μπαινω στο δωματιο με το καυλι στο χερι ετοιμος για σοβατισμα σπατουλαριστο...
μπαινει το μωρο μεσα πως σε λενε καυλα της λεω?only english μου λεει και μενει στασιμη με τα ματια γουρλωμενα στο πρησμενο καυλι που το επαιζα σαν ουρακοταγκος....whatyour name kαυλα? αντρεα μου λεει and where are you from? της λεω και της χουφτωνω τα βυζακια ενω τη ξαπλωνω στο κρεβατι i am from london....ΣΕ ΧΥΝΩ ΡΕ ΛΟΝΔΙΝΟ και αρχιζω και τη χυνω στο προσωπο,μαγουλα χερια
οπου τη βρησκανε τα σκαγια....what?o no no no no μου λεει και βαζει τα χερια μπροστα στα μουτρα για να καλυφθει αλλα παραμενει
ακινητη μεχρι να τελειωσω το σπατουλαρισμα...antrea you are perfect της λεω thank you μου λεει και σηκωνεται σαστισμενη γεματη
χυσια να παει να σκουπιστει.η αληθεια ειναι οτι η γκομενα δεν ελεγε και πολλα αλλα γενικα γουσταρω τα ντροπαλα καυλακια απο
κατι αλλα και καλα εμπειρα...η λεπτομερη περιγραφη που παραθετω ειναι για μερικους συναγωνιστες που τους αρεσει η λεπτομερεια
καιδεν αρεσκονται μονο στο ονομα την εμφανιση και το που δουλευει η καθε καυλα...καλη συνεχεια


Παράθεση από: foujim  (22/10/10, 19:07)
συναγωνιστες καλησπερα....κατεβαινω φυλης χθες απογευμα καυλωμενος στο φουλ{οπως παντα}και μπουκαρω στο 54 για τη καυλοντενισα
ειμαι στο σαλονι και βγαινει η ξανθια η τσατσα ...καλησπερα μου λεει καλησπερα ποια καυλα εχεις?της λεω οριστε?μου λεει...η ντενισα ειναι?ναι μου λεει καλα θα δω τι φοραει και αν με καυλωσει θα περασω της λεω...παιδι μου εισαι καλα?μια χαρα ειμαι απλα θελω πρωτα να τη δω πειραζει?καλα οπως νομιζεις μου λεει ψιλοστραβωμενα.ελα γλυκια μου (το σαλονι αδειο τα δωματια αδεια)
βγαινει η καυλα με ενα μαυρο διαφανο babydall που κοντεψα να χυσω στο σαλονι....ελα καυλα γρηγορα μεσα γιατι εχω παρκαρει παρανομα της λεω και μπαινω στο δωματιο απεναντι ενω εχω αρχισει να ξεκουμπωνω το παντελονι απο το σαλονι....ερχεται η καυλομουνα και ανοιγει τη πορτασιγα σιγα(οπως ο αντρας που γυρναει στο σπιτι του στις 5 και μπαινει στις μυτες για να μην ξυπνησει η γυναικα του αλλα αυτη ειναι πισω απο τη πορτα)τσαααα....της λεω με το καυλι ετοιμο να εκραγει...μη χυσεις πανω μου
οχι καυλα εισαι καλα?της λεω και τη ξαπλωνω στο κρεβατι...σιγα σιγα μου λεει ενω της χουφτωνω τις βυζαρες της βιαια ενω με το αλλο χερι παιζω το καυλι μου....τι μουνι εισαι εσυ ρε μωρο?σαρεσω?με εχεις καυλωσει και θα σε χυσω για τη παρτη σου καυλα μου
ενω παιζω το καυλι μου διπλα στα μουτρα της σα τρελαμενος....ντενισα σε χυνω μωρη καυλα και αρχιζω να της ριχνω τις ριπες στο προσωπο στο σωμα ενω της κανω και το babydall κυριολεκτικα μουνι...οχι ρε πουστη μου κοιτα πως με εκανες...και τι θες ρε καυλα
να σου αγορασω αλλο?σηκωνεται αρπαγμενη και μου λεει τι θα γινει με σενα καθε φορα τα ιδια?για κατσε ρε καυλα εχουμε βρεθει
5 φορες και παραπανω μου εχεις παρει 100 ευρο το λιγοτερο και συνολικα 15 λεπτα δεν εχουμε κατσει μαζι και στραβομουτσουνιαζεις?υπαρχει πιο ευκολο 20ρικο απο αυτο που σου δινω εγω?ασε που σε εχω παρει 5 φορες και μια φορα δε σε εχω ξεσκισει και γκρινιαζεις?καλα δεν ειπα και τιποτα μου λεει...εχεις αγορι ρε καυλα?της λεω φυσικα μου λεει..σε πηδαει καλα?
πολυ καλα...ε αυτος θα σε πηδαει και εγω μονο θα σε χυνω καθε φορα να με θυμασαι της λεω και ξεκαρδιστηκαμε....παντως πρεπει
μετα τις οκτω να εβγαινε μονο με το κιλοτακι γιατι το BABYDALL το εκανα πραγματικα μουνι. Smiley :)καλη συνεχεια αδερφια

Παράθεση από: foujim  (23/10/10, 18:06)
αδερφε σευχαριστω.ολοι γραφουμε την ιστορια αλλος με τις ενημερωσεις αλλος με τις περιγραφες αλλος με τις λεπτομερειες
και ολοι μαζι για τη καλυτερη απολαυση που μπορουμε ναανακαλυψυμε στα σπιτακια αυτα.την επομενη χυσια θελω να τη ριξω στο
καουμποικο καπελακι της μπαρμπαρας....

Παράθεση από: xilnik  (26/10/10, 17:05)
ελπιζω να εχουμε νεα ανταποκριση απο τον foujim τον εκτοξευτη
Πιστευω πως πρεπει να του δοθει αυτος ο τιτλος και να χριστει αξιος διαδοχος του pitsilisti
Να επισημανω και τη μεγαλη συμβολη του στα θεματα προφυλαξης και υγειας καθως μπορει να μπει απειρες φορες στα δωματια με τις κοπελες και να βγει αμολυντος και καθαρος
Τελος εχω την εντυπωση οτι η ντενισα τις επομενες φορες ισως του ζητησει να ολοκληρωσουν τη σχεση τους..

Παράθεση από: foujim  (20/10/10, 16:04)
αδερφε σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...δε ξερω και πολλα απο PC γιαυτο και δεν εχω απαντησει.σε θεωρω ομως ηδη φιλαρακι μου.
η αληθεια ειναι οτι λογω δουλειας κατεβαινω σηνυθως φυλης και περιχωρα σχεδον μια φορα την εβδομαδα για τετοια γουστα και μονο.η κορυφωση για μενα ειναι αυτες οι
αντιδρασεις που εχουν τα καυλακια οταν τα χυνω και δε το περιμενουν και προσπαυω να τα περιγραψω οσο πιο λεπτομερεστερα μπορω...μεσα απο αυτες τις λεπτομερειες
προσπαυω να συμβαλω και εγω τοσο στην ενημερωση οσο και στην ψυχαγωγια των συναγωνιστων.συνεχιζουμε ολοι δυναμικα.....
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom