Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Θέμα: Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)  (Αναγνώστηκε 2029 φορές)




:erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Συνοψίζω αυτό που λένε Μενέδημος και Duke έτσι όπως το αντιλαμβανομαι εγω. Περιτό να πω οτι συμφωνω μαζι τους 100% Για να βγάλεις γκόμενα σε μαγαζί (ακόμα και amateur visitaki λέω εγώ) πρέπει να είσαι συχνός θαμώνας του μαγαζιού να τα ακουμπάς χοντρά δηλαδή ώστε κάποια στιγμή να γνωριστείς με τον μπάρμαν ή άλλον υπεύθυνο του  χώρου. Τα τσουλάκια τρελένονται να τους δίνουν σημασία απο το μαγαζί και για αυτό γνωρίζονται με μπάρμεν και υπευθύνους. Αυτοί είναι το κλειδί που ξεκλειδώνει τον γρίφο της γνωριμίας πουτανακίου σε νυχτερινό μαγαζί.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Συνοψίζω αυτό που λένε Μενέδημος και Duke έτσι όπως το αντιλαμβανομαι εγω. Περιτό να πω οτι συμφωνω μαζι τους 100% Για να βγάλεις γκόμενα σε μαγαζί (ακόμα και amateur visitaki λέω εγώ) πρέπει να είσαι συχνός θαμώνας του μαγαζιού να τα ακουμπάς χοντρά δηλαδή ώστε κάποια στιγμή να γνωριστείς με τον μπάρμαν ή άλλον υπεύθυνο του  χώρου. Τα τσουλάκια τρελένονται να τους δίνουν σημασία απο το μαγαζί και για αυτό γνωρίζονται με μπάρμεν και υπευθύνους. Αυτοί είναι το κλειδί που ξεκλειδώνει τον γρίφο της γνωριμίας πουτανακίου σε νυχτερινό μαγαζί.

εστι καταλαβα κ γω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Πορνολόρδε καλησπέρα και χρόνια πολλά. Πάντα να είσαι υγιής και χαρούμενος. Το  νέο έτος να σου φέρει ότι επιθυμείς περισσότερο.

Όσον αφορά αυτό που αναφέρεις. Δεν νομίζω κάποιος να ισχυρίστηκε μετ' επιτάσεως ότι μπορούμε να φλερτάρουμε με επιτυχία στα λεωφορεία, στα σουβλατζίδικα κλπ. Είναι γνωστό όπως και εσύ και ο καθένας καταλαβαίνει ότι η ελληνική κοινωνία είναι πάρα πολύ συντηρητική. Δυστυχώς ζούμε ακόμα στην εποχή των άμεσων ή έμμεσων προξενιών. Κάτι πάει να γίνει μέσω των social media αλλά και πάλι δεν γίνεται ούτε σωστά ούτε και με τρόπο. "Όλα μέσω γνωστών" Αυτή είναι η μία και η εντός εισαγωγικών αλάνθαστη φιλοσοφία (όσο φιλοσοφία μπορούμε να τη πούμε φυσικά). Ωστόσο αν κάποιος πετύχει στο timing σίγουρα μπορεί και να υπάρξει κάποια ανταπόκριση. Όλα είναι σχετικά.

Θα συμφωνήσω. Οι πιθανότητες να φάει κάποιος από καμάκι στην Ελλάδα είναι πολύ μικρές για τον μέσο Έλληνα. Με καμάκι στην Ελλάδα μπορείς να φας αν είσαι πχ στο σταφ ενός αρκετά in νυχτερινού μαγαζιού και σε καλή θέση.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Έχω ακούσει (με επιφύλαξη) για το Όλα ελληνικά της Γλυφάδας. Ωστόσο νομίζω οι ηλικίες εκεί είναι για πιτσιρικαρία (15 - 20 μαξ). Δεν λέω ότι είναι αρνητικό ούτε αναζητώ πουρά απλά το επισημαίνω σαν πληροφορία.
εκει εχει τα παντα ολα και οι ηλικιες που προαναφερουν δε παιζει ρολο
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Θα συμφωνήσω. Οι πιθανότητες να φάει κάποιος από καμάκι στην Ελλάδα είναι πολύ μικρές για τον μέσο Έλληνα. Με καμάκι στην Ελλάδα μπορείς να φας αν είσαι πχ στο σταφ ενός αρκετά in νυχτερινού μαγαζιού και σε καλή θέση.


o tsinas εγραψε οτι εχει γαμησει 3 στο γκαζι που τις γνωρισε εκει
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.896
Πόντοι
216
προτεινω μαγαζι
γουαι σλιπ στο γκαζι
βασικα σε ολα τα μαγαζια αμα θες γνωριζεις ειδικα σε αυτα που καθεστε ορθιοι
παλια στις καφετεριες γνωριζαμε και καθιστοι ηταν πιο extreme ομως γιατι σηκωνοσουν και πηγαινες στην αλλη που καθοταν και αυτη και εκανες παιχνιδι :2funny: :2funny:
Για το why sleep το λες σοβαρα?Γιατι πιο πολυ για τρολια μου μοιαζει
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Μπαρακια που να συχναζουν ρουμανες ή ουκρανεζες υπαρχουν?
Το τελευταίο διμηνο εφαγα 2 χυλοπιτες απο ελλεινιδες, δεν πάει άλλο. Θα αρχίσω να απευθύνομαι και σε αλλοδαπό προιόν παρα το οτι ειμαι εθνικοφρων. Μας εχουν φτασει στο αμην οι Ελληνιδες.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Μπαρακια που να συχναζουν ρουμανες ή ουκρανεζες υπαρχουν?
Το τελευταίο διμηνο εφαγα 2 χυλοπιτες απο ελλεινιδες, δεν πάει άλλο. Θα αρχίσω να απευθύνομαι και σε αλλοδαπό προιόν παρα το οτι ειμαι εθνικοφρων. Μας εχουν φτασει στο αμην οι Ελληνιδες.
Μην απελπίζεσαι φίλε μου! Ευκαιρία είναι με την αλλαγή του έτους να επαναπροσδιορίσεις τις πολιτικές σου πεποιθήσεις και να γίνεις ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΤΗΣ και να γυρίσεις την πλάτη στις ελλ(ε)ηνίδες!  :rockon: :rockon: :rockon:
Παρακάτω θα δεις και τις βασικές αρχές του κινήματος, όπως αυτές περιγράφονται από τον Πορνομετανάστη, το οποίο θα σου ανοίξει νέους ορίζοντες!


Καλή χρονιά με υγεία και πολλές επιτυχίες στο εξής!
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
καλη χρονια συναθλητες  :hi:


ειχατε καμια επιτυχια χτες στα μπαρακια?


κινητο γνωριμια ραντεβου για σημερα στο κεντρο ?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλημερα...Τα μπαρακια ειναι πολυ ωραια για μια προσεγγιση.. Αλλα το βασικο ειναι η γκομενα να σε προσεξει καπως... Και εσυ να την παιξεις με τα ματια...Αν δεν παιξει αυτη με τα ματια της το βλεπω δυσκολο!!  Θα πρεπει ομως να της κολλησεις γιατι πολυ αντρες  δεν κανουν καμακι στις γυναικες γιατι φοβουνται την χλεπα... Η ντρεπονται να μιληουν με γκομενα... Στειλε αν σε παιξει η γκομενα και και 2-3 σφηνακια... Να δειξεις οτι την ενδιαφερεις... Αλλα να ξερεις οτι μεγαλη πιθανοτητα να φας χλεπα...Δεν θελουν οι ελληνικες γκομενες τωρα τελευταια το καμακι.. Το θεωρουν ξεπερασμενο... :idiot: :idiot: :idiot:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
άρα μια λύση είναι να συχνάζει κανείς σε συγκεκριμένα μαγαζιά και να αποκτήσει επαφές εκεί με τα αφεντικα και το λοιπό προσωπικό - μόνιμους πελάτες.

Ειναι κατι πολυ συνηθισμενο σε οσους βγαινουν.... Να κανουν ενα μερος στεκι τους. Τα αλλα ερχονται μονα τους αν εισαι επικοινωνιακος ή αν εστω μπορεις να γινεις επικοινωνιακος οταν εχεις σκοπο. Σε μερικα παιδια φαινεται παραξενο γιατι ουσιαστικα δεν εχουν βγει ακομα στην κοινωνια και ας περασε η ηλικια τους. Κακα τα ψεματα φιλοι. Τα μπουρδελα ηταν κατι βασικο για τον αντρα την εποχη που οι γυναικες ζουσαν κλειδωμενες στο σπιτι και κοινωνια σημαινε καφενειο. Σημερα ο ασχετος απο νυχτερινη διασκεδαση ειναι ακοινωνητος (και σεξουαλικα στερημενος φυσικα).
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Συνοψίζω αυτό που λένε Μενέδημος και Duke έτσι όπως το αντιλαμβανομαι εγω. Περιτό να πω οτι συμφωνω μαζι τους 100% Για να βγάλεις γκόμενα σε μαγαζί (ακόμα και amateur visitaki λέω εγώ) πρέπει να είσαι συχνός θαμώνας του μαγαζιού να τα ακουμπάς χοντρά
Αμα πηγαινεις σε μικρα μπαρακια τακτικα δε χρειαζεται να τα ακουμπας για να σε προσεξουν - δεν ειναι κλαμπ. Η φωτογραφια που σας εβαλα στην προηγουμενη σελιδα ειναι απο ενα πολυ μικρο αλλα τρεντυ μπαρακι. Δεν το πιανει το ματι σου αν περασεις απ εξω.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Συνοψίζω αυτό που λένε Μενέδημος και Duke έτσι όπως το αντιλαμβανομαι εγω. Περιτό να πω οτι συμφωνω μαζι τους 100% Για να βγάλεις γκόμενα σε μαγαζί (ακόμα και amateur visitaki λέω εγώ) πρέπει να είσαι συχνός θαμώνας του μαγαζιού να τα ακουμπάς χοντρά δηλαδή ώστε κάποια στιγμή να γνωριστείς με τον μπάρμαν ή άλλον υπεύθυνο του  χώρου. Τα τσουλάκια τρελένονται να τους δίνουν σημασία απο το μαγαζί και για αυτό γνωρίζονται με μπάρμεν και υπευθύνους. Αυτοί είναι το κλειδί που ξεκλειδώνει τον γρίφο της γνωριμίας πουτανακίου σε νυχτερινό μαγαζί.
Ο μόνος λόγος που τις αρέσει να τις δίνουν σημασία από το μαγαζί, είναι γιατί νιώθουν ότι μετράνε και έχουν και τα ποτάκια τους τζάμπα. Και οι γνωριμίες και καλά....
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ο μόνος λόγος που τις αρέσει να τις δίνουν σημασία από το μαγαζί, είναι γιατί νιώθουν ότι μετράνε και έχουν και τα ποτάκια τους τζάμπα. Και οι γνωριμίες και καλά....

;)
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
επαναλαμβανω οτι καλο ειναι να λεμε κ σκηνικα με τσιμουκια γαμησια σε τουαλετες μπαρ με γκομενες που γνωρισαμε πριν λιγο στο μπαρακι



σας ευχαριστω

αυτα φιλε γινονται πιο πολυ στις ταινιες ή σε ηλικιες 14-17 και με παρτολακια... ειπαμε να γαμησουμε αλλα οχι κ χοανες
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Φήμες πάντως λένε ότι κάποιος είδε άτομο να την πέφτει σε λεωφορείο, στο δρόμο, σε σουβλατζίδικο κλπ μέρη που αναφέρεται ότι κάνετε καμάκι πολλοί εδώ μέσα! :2funny:

φιλε εχω βγαλει γκομενα κ μαλιστα πιτσιρικα 22χρ που δουλευε μπαρα απο γνωριμια σε λεωφορειο... οποτε παντου μπορεις να κανεις παιχνιδι αρκει η αλλη να δειχνει σημασια(ειτε οτι ειναι σε καλη φαση κ οχι πχ αγουροξυπνημενη ειτε αν σε καρφωνει/χαμογελα)...θαρρος κ θρασσος θελει,,ειδικα σε μεγαλες πολεις που η πιθανοτητα να την ξαναδεις ειναι μικρη...ενω αν μενεις σε επαρχια τοτε μονο μεσω κυκλου κ παλι δυσκολα ομως...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Ενταξει μαγκες το τερματισατε!!! Αν ειναι για να ριξω ενα πουτσο ή εστω να βρω μια κοπελα για σχεση κλπ να παω να πιασω κονε με μπαρμαν, μαγαζια αφεντικα κλπ δεν παω και σ ενα γραφειο συνοικεσιων να τους βαλω να μου ψαχνουν αυτοι. Πιο φθηνα θα ερθει στο συνολο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα ναι δικιο εχεις σιγα μην παω κ κανω κ πιπα στον καθε ποζερογλωρο αχρηστο που το μονο που ξερει ειναι να βαζει ποτα! απλα να εχεις ενα γεια κ να σε ξερουν ειναι καλο γιατι αν μια γκομενα γουσταρει μπορει ειτε να ρωτησει ειτε να τσεκαρει οτι εισαι approved εκει και να εχει μια εξικειωση...

βεβαια ολα αυτα ειναι μαλακιες,αν η γκομενα σε γουσταρει της αρεσεις κτλ τοτε και στην εφορια να εισαι να κανεις παιχνιδι η θα σ δωσει πασα για παιχνιδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom