Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μαγκες κανενας που να ξερει τι γινεται στο απλο  μπαρ?στο νεο κοσμο?ειναι μπουρδελομπαρ η ενα απλο μπαρ?

κωλομπαρο δικε μου με δυο τρεις κωλομπαρουδες

το αφεντικο ο τριανταφυλλος εχει πλουσια δισκογραφια στο μαγαζι

μικρο μαγαζακι με 5 ατομα εχει γεμισει


στη μπαρα χωρανε 3 χαλαρα

κατα καιρους ειχε φερει και τζουλια, βαβατση και κατι χορευτριες ματζουρανη κλπ



 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
κωλομπαρο δικε μου με δυο τρεις κωλομπαρουδες

το αφεντικο ο τριανταφυλλος εχει πλουσια δισκογραφια

μικρο μαγαζακι με 5 ατομα εχει γεμισει


στη μπαρα χωρανε 3 χαλαρα   Πώς διάολο θα κάνουνε social distancing εκεί μέσα που είναι όλοι αγκαλιά σχεδόν.  :think:  :2funny:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ε καλα στα αρχιδια τους γιατι ποιος θα το ελεγξει
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
Όταν λέμε κωλομπαρο εννοείς ότι τις φορτώνεις τις κωλομπαρουδες με χρήμα?έχεις πάρει καμία?να τη γαμησεις
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
μαγκες κανενας που να ξερει τι γινεται στο απλο  μπαρ?στο νεο κοσμο?ειναι μπουρδελομπαρ η ενα απλο μπαρ?
Δουλεύει εκεί μία νιγηριανοσέρβα τούμπανο. Πιο πολύ για βραζιλιάνα την κάνεις.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Όταν λέμε κωλομπαρο εννοείς ότι τις φορτώνεις τις κωλομπαρουδες με χρήμα?έχεις πάρει καμία?να τη γαμησεις

τις φορτωνεις με χρημα φυτιλιαζεις ευρω δικε μου

πρωταρης ??? :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Πόσα από αυτά θα ανοίξουν πάλι?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
Πρώταρης ρε παιδιά κάρα πρώταρης και Ναι για αυτή τη νιγηριανοσερβο ελληνίδα τι σκατα ειναι ενδιαφερομαι να τη ξεκωλιασω...με εχει τρελανει συο φεισμπουκ.την έχω φίλη πόσο παίρνει την έχει γαμησει κάνεις αν έχει τηλέφωνο ας το στείλει σε πμ.θενκσ Παιδιά.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Πρώταρης ρε παιδιά κάρα πρώταρης και Ναι για αυτή τη νιγηριανοσερβο ελληνίδα τι σκατα ειναι ενδιαφερομαι να τη ξεκωλιασω...με εχει τρελανει συο φεισμπουκ.την έχω φίλη πόσο παίρνει την έχει γαμησει κάνεις αν έχει τηλέφωνο ας το στείλει σε πμ.θενκσ Παιδιά.

επειδη εισαι πρωταρης οταν με το καλο ανοιξει το μαγαζι θα πας απο εκει

θα παρεις το ποτο σου και θα την φωναξεις

και θα εισαι ειλικρινης τι θελεις

θα σου πει να την κερασεις ποτο

θα την κερασεις ενα και θα της πει το ποιημα τι θες ακριβως

θα της πεις να πατε στο παταρι η θα στο προτεινει αυτη

προσεξε ομως θα ξεκαθαρισεις τι θες και ποσο θα σου στοιχισει

αν εχεις κανα 100ρικο για φυτιλιασμα αλλα δε νομιζω να αξιζει ρε μαγκα

τωρα γουστα ειναι αυτα και επιλογες

να κοιτας το vfm πανω απο ολα

αλλος πινει τα ποτα του και παει μετα και ριχνει γαμησι σε φυλλης η σε στουντιο αλλος περνει πιατσοβια η κολ γκιρλ

μπορεις να τα φυτιλιασσες σε στριπ και να γαμησεις με τα ιδια λεφτα η σε κωλομπαρο

εξαρταται τα λεφτα που διαθετεις και αποκλειστικα τι σε εκφραζει

δεν θα σου πω εγω τι να κανεις

το μονο που θα σου πω να εισαι ειλικρινης απο την αρχη τι θες και να το δειχνεις

εγω τα κανω ολα τα παραπανω απλα με τα χρονια και την εμπειρια εμαθα να ειμαι πιο ψυχραιμος



 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
  Ευχαριστώ για τη βοήθεια Παιδιά!
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
τι ειναι το παταρι εχει κρεβατια?εκει γαμας?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
επισης εκει περα χουφτωνεις σα στιπτιτζαδικο ?η ειναι πιο αυστηρα?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.707
Κριτικές
30
Like
7.237
Πόντοι
3.886
Πρώταρης ρε παιδιά κάρα πρώταρης και Ναι για αυτή τη νιγηριανοσερβο ελληνίδα τι σκατα ειναι ενδιαφερομαι να τη ξεκωλιασω...με εχει τρελανει συο φεισμπουκ.την έχω φίλη πόσο παίρνει την έχει γαμησει κάνεις αν έχει τηλέφωνο ας το στείλει σε πμ.θενκσ Παιδιά.

Που βρίσκεται αυτο το μωρο?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
δε ξερω αδελφε .ενα ξερω ειναι ο τυπος μου σε γυναικα και μολις ανοιξει θα παω χτες να τη βρω και θα δωσω οσο οσο να τη γαμησω!ξερεις αν κανεις λαιβ?
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
δε ξερω αδελφε .ενα ξερω ειναι ο τυπος μου σε γυναικα και μολις ανοιξει θα παω χτες να τη βρω και θα δωσω οσο οσο να τη γαμησω!ξερεις αν κανεις λαιβ?
   Τύπε ψυχραιμία θα καταλάβουν ότι είσαι πρωτάρης καυλωμένος και θα σε τσουρομαδησουν θέλει σύνεση, μέσα εκεί δεν νομίζω να μπορέσεις να κάνεις και πολλά πράγματα εκτός αν καταφέρεις και κανονίσεις κάτι για εκτός μαγαζιού με ότι αυτό συνεπάγεται σε χρήμα, ο Τριανταφυλλος το αφεντικό το προσέχει το μαγαζί και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πιεις καθαρό ποτό και όχι μπόμπα όλα τα άλλα παίζονται!!!     
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
ναι πολυ σωστο φιλε σε τετοια μερη μπορει να σου φυγουν λεφτα χωρις να το καταλαβεις
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
εγω τα κανω ολα τα παραπανω απλα με τα χρονια και την εμπειρια εμαθα να ειμαι πιο ψυχραιμος
Ρε μαλάκα βάγκον, δε σε χωνεύω επειδή είσαι κομμούνι και μαλάκας.

Αλλά όταν γράφεις τέτοια ποστ στη νεολαία, οφείλω να παραδεχτώ οτι παράγεις έργο (οχι σαν το νικο πλατ βέβαια)
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Πίσω στο θέμα μας...

Σαν γυναίκα έχω να πω ότι ακόμα και σε μικρές γυναικοπαρεές των 2-3 που συχνάζουν σε μπαρ/καφέ/κλαμπάκια υπάρχει πάντα (τουλάχιστον) μια ξενέρωτη/ζηλιάρα/πουριτανή στην παρέα που παίζει το ρόλο του "cockblocker" (γοογλάρετε το) και μπλοκάρει οποιαδήποτε αρσενική κίνηση προς την ίδια ή τις φιλές της, ενώ κάποια μπορεί να γουστάρει κάργα ενδόμυχα και να μην το δείχνει. Φυσικά για να μην την πουν και πουτάνα οι υπόλοιπες, θα υπερισχύσει η απορριπτική της φύση και θα ρίξει χυλόπιτα άμεσα. Μου χει τύχει πολλές φορές, είτε εγώ να γουστάρω ή κάποια άλλη της παρέας αλλά κάποια να πετάγεται σαν πορδή "έλεος, για πουτάνες μας περνάνε?άστε τους κορίτσια?" ή άλλα συναφή για να μπλοκάρει εντελώς την όλη φάση.

Η καλύτερη λύση σε αυτή την περίπτωση του "cockblocking" είναι πρώτα να κάνετε focus σε μια και μόνο μια γκόμενα της παρέας (αν είστε μικρή παρέα που είναι και το ιδανικό, κάνετε focus o καθένας σε μια γκόμενα διαφορετικής παρέας πάντα)--παίξετε πρώτα με τα μάτια και δείτε από την γλώσσα του σώματος αν ανταποκρίνεται π.χ σας κοιτάει εντονά και μετά κατεβάζει το κεφάλι της κάτω, κοκκινίζει, παίζει με τα μαλλιά της, χαμογελά φυσικά, κ.α. Μετά κάνετε την τελική κίνηση, προσεγγίστε την και πείτε της: "Mπορώ να σου μιλήσω για λίγο? Eίναι ώρα που σε κοιτάζω και σε βρίσκω απίστευτα ξεχωριστή και όμορφη ανάμεσα σε άλλες. Δεν θα σου ζητήσω το τηλέφωνο σου αλλά αν θές, πάρε με εσύ στο:....... και της πετάς ένα χαρτάκι. Φυσικά και η γκόμενα δεν θα σε πάρει αμέσως μπροστά στις φίλες της αλλά υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα, αν σου δώσε πρωταρχικά σημάδια να σε πάρει μέσα στις επόμενες μέρες. Και αν σε πάρει ή στείλε μύνημα, θα της πεις να βρεθείτε χαλάρα για καφεδάκι πρώτα σε ώρα που βολεύει εσάς πρωτίστως--αν καταλάβει η γκόμενα ότι είσαι τελείως απελπισμένος και διάθεσιμος όλες τις ώρες της εβδομάδας, θα ξενερώσει κάργα. Μου χει τύχει δύο φορές προσωπικά, ο άλλος να μου δίνει το τηλέφωνο του private αλλά για να μην φάνω "άνα" στις υπόλοιπες και γενικά εύκολη, να τον πάρω εγώ αργότερα και μετά να γίνει φάση, ξέρωντας φυσικά που το πήγαινε. Σαφώς και δεν δουλεύει σε όλες αλλά υπάρχουν πολύ περισσότερες πιθανότητες να γαμήσετε στην δεύτερη ή τρίτη φορά συνάντησης με γκόμενα παρά να κάνετε καμάκι σε διάφορες φότσα κάρτα και να ζητάτε τηλέφωνα ευθέως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom