Νέα

Μπαράκια με gilf στην Αθήνα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pontikiii
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    gilf
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kazanovas911

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
πειραια ισωσ εχει τπτ , γυρνανε κατι γκλιφαρες πειραια , αν ξερει κανεις ας μας γραψει
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
300
Like
763
Πόντοι
81
στον πειραια ναι εχει εχω δει αρκετα gilf εξω απο αγιο κωνσταντινο (πρωτη εξοδος μετρο πειραια) στην αγια τριαδα εκει μαζευονται απο νωρις γιατι εχει και συσσιτιο απο τις 12 το μεσημερι , τα σ.κ μαζευοντα αρκετα gilf στον αγιο βασιλη διπλα στο νοσοκομειο μεταξα αλλα και αγιο νειλο στην καλλιπολη και καθε πεμπτη εχει αγρυπνια και μαζευει πολυ gilfοκοσμο στην ευαγγελιστρια (εισοδος πειραια απο οδο πειραιαως στο ανεβασμα μετα την στατιστικη υπηρεσια)
πιστευω ειναι ιδανικη περιοδος αυτην την εποχη λιγο πριν την μ.εβδομαδα αρκετα gilf μονα και πληρωμενα με την συνταξη θα ψαχνονται σε αυτα τα στεκια
ελπιζω να βοηθησα
 

kazanovas911

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
στον πειραια ναι εχει εχω δει αρκετα gilf εξω απο αγιο κωνσταντινο (πρωτη εξοδος μετρο πειραια) στην αγια τριαδα εκει μαζευονται απο νωρις γιατι εχει και συσσιτιο απο τις 12 το μεσημερι , τα σ.κ μαζευοντα αρκετα gilf στον αγιο βασιλη διπλα στο νοσοκομειο μεταξα αλλα και αγιο νειλο στην καλλιπολη και καθε πεμπτη εχει αγρυπνια και μαζευει πολυ gilfοκοσμο στην ευαγγελιστρια (εισοδος πειραια απο οδο πειραιαως στο ανεβασμα μετα την στατιστικη υπηρεσια)
πιστευω ειναι ιδανικη περιοδος αυτην την εποχη λιγο πριν την μ.εβδομαδα αρκετα gilf μονα και πληρωμενα με την συνταξη θα ψαχνονται σε αυτα τα στεκια
ελπιζω να βοηθησα
μου χει τυχει τετοιο γκιλφ της εκκλησιας , εννοω που έβγαινε απο το σπιτι να παει σε εκκλησια αλλα ψωφια πραγματα , μονο μλκ μου επαιζε ουτε καν πιπα δεν εκανε , μου τον επαιζε τις χαιδευα τις βυζαρες και φευγε βιαστικα.
για πιο ξεκωλο γκιλφ αναζητω πιο ζωηρο
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
300
Like
763
Πόντοι
81
μου χει τυχει τετοιο γκιλφ της εκκλησιας , εννοω που έβγαινε απο το σπιτι να παει σε εκκλησια αλλα ψωφια πραγματα , μονο μλκ μου επαιζε ουτε καν πιπα δεν εκανε , μου τον επαιζε τις χαιδευα τις βυζαρες και φευγε βιαστικα.
για πιο ξεκωλο γκιλφ αναζητω πιο ζωηρο
φιλε μου εσυ τοτε θελεις να πας σε πιο σκληρες καταστασεις.......

Κύπρος: Sex shop… η Μονή Αββακούμ - Συλλογή που θα ζήλευε και το πιο ενημερωμένο κατάστημα εντοπίστηκε στο περιβόητο ησυχαστήριο​

 

kazanovas911

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
φιλε μου εσυ τοτε θελεις να πας σε πιο σκληρες καταστασεις.......

Κύπρος: Sex shop… η Μονή Αββακούμ - Συλλογή που θα ζήλευε και το πιο ενημερωμένο κατάστημα εντοπίστηκε στο περιβόητο ησυχαστήριο​

φιλε αυτες οι θεουσες ολες που το παιζουν ειναι οι μεγαλυτερες καριολες γυναικες , απο ολες τις αποψεις , μπορει να τρολαρεις εσυ , αλλα εγω σου απαντησα σοβαρα γιατι ειδες ακομα και τετοια μου εχει τυχει
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
300
Like
763
Πόντοι
81
φιλε αυτες οι θεουσες ολες που το παιζουν ειναι οι μεγαλυτερες καριολες γυναικες , απο ολες τις αποψεις , μπορει να τρολαρεις εσυ , αλλα εγω σου απαντησα σοβαρα γιατι ειδες ακομα και τετοια μου εχει τυχει
φιλε μου εδω δινουμε μαχη για να βρουμε ενα νορμαλ ανθρωπο και εσυ μου λες για θεουσες που ειναι τιγκα στα ψυχολογικα? gilf που να γαμιουνται τοσο ευκολα δεν υπαρχουν οι γυναικες μετα τα 50 δεν εχουν τοση διαθεση για σεξ αλλα και διαθεση να υπαρχει η σαρκς ειναι αδυνατη......
 

kazanovas911

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
φιλε μου εδω δινουμε μαχη για να βρουμε ενα νορμαλ ανθρωπο και εσυ μου λες για θεουσες που ειναι τιγκα στα ψυχολογικα? gilf που να γαμιουνται τοσο ευκολα δεν υπαρχουν οι γυναικες μετα τα 50 δεν εχουν τοση διαθεση για σεξ αλλα και διαθεση να υπαρχει η σαρκς ειναι αδυνατη......
θα διαφωνησω φιλε , μεχρι τα 60 οι γυναικες ξεκωλιαζονται ασχημα , οχι και 50 που λες το κανες πολυ δραματικο τωρα , 55 ετων πχ μεσα στις καυλες ειναι ολες,ισωσ επειδη δεν εισαι φαν του κλαδου να μην το χεις ζησει και λογικο. αλλα ακου με τι σου λεω
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
45
Πόντοι
0

Kouros Stage Club (Μπουμπουλινας 2Α Αγ.Ελεουσα Καλλιθεα)​

ΚΨΜ Εργένιδων 50+ και εμφανιζονται Παρασκευη και Σαββατο 50+ γυναικακια που ψαχνονται για γνωριμιες! Λιγο κερασμα λιγο μπλα μπλα λιγο χορο και την εκανες γνωριμία! Προσοχη δεν ειναι κωλομπαρο ειναι οι ιδιοι και οι ιδιες που πηγαιναν εκει απο το 1980 που ειναι ανοικτο! Και τοτε μεγαλους και μεγαλες μαζευε! Ο Φωτης ο ιδιοκτητης απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει που σεβεται τους πελατες και ΠΑΝΤΑ τους χαιρεταει ολους και σιγουρα στα 2 ποτα σε κερναει και αλλο ενα!

Αυτα ελπιζω να βοηθησα! Νομιζω κατι τετοιο ψαχνει το παλικαρι!


Τώρα είδα οτι εχει σημερα Καραοκε Παρτυ! Οποιος εχει φωνη και θελει να εντυπωσιαση καμια μεγαλοκοπελα ειναι Μεγαλη Ευκαιρία!
 

Συνημμένα

  • 435780884_1446724455942840_6733295335478297648_n.mp4
    692,7 KB · Εμφανίσεις: 0
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom