Νέα

Μπαλί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα markhsios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Έπεσα τυχαία χθες πάνω σε έναν γνωστό μου που είχε πάει στο Μπαλί και τον ρώτησα. Μου είπε ότι οι Μπαλινέζες είναι πολύ μπάζα, δεν βλέπονται κτλ. Τώρα, δεν ξέρω αυτό κατά πόσο ισχύει...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ξερει κανεις αν υπαρχει καποια walking street στο μπαλι οπως υπαρχι στην ταυλανδη?
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μου hellsex ημουν στο μπαλι τα περασμενα χριστουγεννα,δυστυχος απο προσωπικη μου εμπειρια δεν παιζει walking street,εχει κατι σπιτια (2 συγκεκριμενα) κοντα στη κουτα,δεν θυμαμαι το ονομα της περιοχης ακριβως,το ξερουν ομως αρκετοι ταξιτζηδες,οχι ολοι!!το πρωτο σπιτι που ειναι πανω στον κεντρικο δρομο ειχε λιγα κοριτσια,το δευτερο στο βαθος,ειναι κοντα,ειχε καμια 20ρια το βραδυ ειδικα,απο παροχες τιποτα σπεσιαλ,για μια ωρα μονο one time,μια φορα δηλαδη,και πολυ μα παρα πολυ παζαρι φιλε μου,απο 100 ευρω την επερνες στα 30.1 ευρω=15000 ρουπιες.τελοςπαντον απο την δικη μου εμπειρια το μπαλι για sex tour ειναι το χειροτερω νησι στην ινδονησια.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια,ενας φιλος πηγε μηνα του μελιτος (2 εβδομαδες καθησε) στο Μπαλι και του αρεσε πολυ σαν διακοπες απλες.μου ειπε ειχε γυναικες αλλα δεν μπορω να σας βοηθησω για αγοραιο ερωτα γιατι δεν επεκταθηκαμε.αυτα!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Θα ποστάρω αναλυτικότερα μόλις βρώ το ημερολόγιό μου.

Μόλις βρω το γαμημένο ημερολόγιό μου θα ποστάρω αναλυτικά ονόματα και διευθύνσεις μαγαζιών.

Αγαπητέ μου Μάκη,

Περιμένω 4 χρόνια να βρεις αυτό το γαμημένο το ημερολόγιό σου

Επειδή μπορεί να με στείλουν για δουλειά στο Μπαλί το φθινόπωρο, μήπως τελικά το βρήκες;

Με συναγωνιστικούς χαιρετισμούς,
Νέαρχος
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες την καλημερα μου. 2 Αυγουστου την κανω για Bali. Ειναι το 1ο μου υπερατλαντικο ταξιδι ,αν αναλογιστουμε οτι μετα το Bali θα βρισκομαι στην Αυστραλια.
Εχω διαβασει posts και posts και ειλικρινα εχω μπερδευτει. Εδω που τα λεμε βεβαια ,ειναι γραμμενα 2 και 3 χρονια πριν,οποτε θεωρω πως τα πραγματα θα εχουν ΣΙΓΟΥΡΑ αλλαξει και πιθανοτατα προς το καλυτερο.
Δε καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο χαλια εκει,αφου σχεδων το 80% ,επιλεγει το Bali για διακοπες. Μηπως υπερβαλλουμε λιγο?
Οπως και να εχει.Θα παω και θα σας πω εντυπωσεις.Μεχρι στιγμης διαβαζω οδηγους στο ιντερνετ και διαφορα αλλα σχετικα με το Trip μου.
Το πιο συγκλονιστικο ειναι οι πολυ πολυ χαμηλες τιμες. Αυτα για την ωρα!  :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Συναγωνιστες την καλημερα μου. 2 Αυγουστου την κανω για Bali. Ειναι το 1ο μου υπερατλαντικο ταξιδι ,αν αναλογιστουμε οτι μετα το Bali θα βρισκομαι στην Αυστραλια.
Εχω διαβασει posts και posts και ειλικρινα εχω μπερδευτει. Εδω που τα λεμε βεβαια ,ειναι γραμμενα 2 και 3 χρονια πριν,οποτε θεωρω πως τα πραγματα θα εχουν ΣΙΓΟΥΡΑ αλλαξει και πιθανοτατα προς το καλυτερο.
Δε καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο χαλια εκει,αφου σχεδων το 80% ,επιλεγει το Bali για διακοπες. Μηπως υπερβαλλουμε λιγο?
Οπως και να εχει.Θα παω και θα σας πω εντυπωσεις.Μεχρι στιγμης διαβαζω οδηγους στο ιντερνετ και διαφορα αλλα σχετικα με το Trip μου.
Το πιο συγκλονιστικο ειναι οι πολυ πολυ χαμηλες τιμες. Αυτα για την ωρα!  :)
το μπαλι δεν ειναι για σεξοτουρισμο,ειναι πανεμορφο για τουρισμο.αμα πας εκει για να βρεις να γαμησεις ατυχησες.ειναι μουσουλμανικη χωρα.δεν εχει την αφθονια που εχει στην ταυλανδη.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
το μπαλι δεν ειναι για σεξοτουρισμο,ειναι πανεμορφο για τουρισμο.αμα πας εκει για να βρεις να γαμησεις ατυχησες.ειναι μουσουλμανικη χωρα.δεν εχει την αφθονια που εχει στην ταυλανδη.
Καλημερα master21.
Ο βασικος σκοπος που παω στο Μπαλι ,ειναι ο γαμος μιας εξαδελφης απο την Αυστραλια και οχι ο σεξοτουρισμος. Οχι οτι αν μου δοθει η ευκαιρια δε θα κανω τιποτα ,αλλα αν πηγαινα καθαυτου για Sex trip θα επελεγα Thailand.
Οπως και να χει θα παω που θα παω ,θα προσπαθησω μπας και βρω τιποτα καλο. καποιοι γνωστοι που ειχαν επισκεφθει το νησι πριν 1-2 χρονια μου ελεγαν αλλα πραγματα. Εσυ εχεις παει ?
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
σεξοτουριμος υπαρχει παντου , παντου ομως!
το θεμα ειναι αυστηρα οικονομικο ;)
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια οσοι συναγωνιστες εχουν κανει συντομα ταξιδι να δωσουν περαιτερω πληροφοριες για τιμες σε εισητιρια και ξενοδοχεια...ευχαριστω πολυ!!!
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Για ριξε μια ματια σε αυτο!

Εγω εκει την εβγαλα και εμεινα αρκετα ικανοποιημενος.Εκτος αυτου ειναι παρα πολυ κοντα στα μαγαζακια και γενικα κοντα σε ολα.Ριξε μια ματια αν και θεωρω οτι ειναι καθαρα θεμα τσεπης συντεκνε!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.222
Πόντοι
3.846
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
3.344
Πόντοι
736
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.

Συναγωνιστή,

Για να έχουμε ένα τυπικό μέτρο σύγκρισης ...

Αν μπορείς ανέφερε τιμές για short time και long time.
Αν υπάρχουν massage parlors όπως στην Ταυλανδη
Επεισης αν έχεις εμπειρία από amateur freelancers
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.063
Like
2.843
Πόντοι
506
16 μέρες δε θυμάμαι να ειδα μια ωραια μπαλινεζα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.222
Πόντοι
3.846
Ο αλλος λεει ολες μουναρες...

Αντς τωρα τι να πιστέψουμε
Μάθε να διαβάζεις. Αναφέρομαι στις ξένες ως μουνάρες.
Οι ντόπιες είναι αρκετά όμορφες, σαφώς και δεν συγκρίνονται στα σώματα με Ευρωπαίες ή Αυστραλες.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.063
Like
2.843
Πόντοι
506
Μάθε να διαβάζεις. Αναφέρομαι στις ξένες ως μουνάρες.
Οι ντόπιες είναι αρκετά όμορφες, σαφώς και δεν συγκρίνονται στα σώματα με Ευρωπαίες ή Αυστραλες.
Κι εγω ξαναλεεω οτι δεν μου αρέσουν και οτι οι ινδονησιες είναι στον πατο απ τις εκατονταδες ασιατισες που εχω γνωρίσει τα τελευταία 15 χρόνια. Ο καθενας εφραζει την απόψη του , οχι οτι δεν υπαρχουν λάμπρες εξαιρέσεις σε μια χώρα 240 εκ, εννοειται.

Επίσης οντως ξαναδιαβάζοντας το ποστ να σε ενημερωσω οτι η ελευθερία τελειωνει καθότι ψηφιστηκε νομος οπου θα απαιτειται πιστοποιητικο γαμου στα ξενοδοχεία και θα εφαρμοστεί ΚΑΙ στο Μπαλι.
Μπορει να παίρνεις βιζα μακράς διαμονής ευκολότερα πλεον αλλα απο την άλλη μπλοκαρουν τον τουρισμό οι κανιβαλοι
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.222
Πόντοι
3.846
Κι εγω ξαναλεεω οτι δεν μου αρέσουν και οτι οι ινδονησιες είναι στον πατο απ τις εκατονταδες ασιατισες που εχω γνωρίσει τα τελευταία 15 χρόνια. Ο καθενας εφραζει την απόψη του , οχι οτι δεν υπαρχουν λάμπρες εξαιρέσεις σε μια χώρα 240 εκ, εννοειται.

Επίσης οντως ξαναδιαβάζοντας το ποστ να σε ενημερωσω οτι η ελευθερία τελειωνει καθότι ψηφιστηκε νομος οπου θα απαιτειται πιστοποιητικο γαμου στα ξενοδοχεία και θα εφαρμοστεί ΚΑΙ στο Μπαλι.
Μπορει να παίρνεις βιζα μακράς διαμονής ευκολότερα πλεον αλλα απο την άλλη μπλοκαρουν τον τουρισμό οι κανιβαλοι
Ενδιαφέρον αυτό με το πιστοποιητικό.
Θα χάσουν χιλιάδες τουρίστες έτσι που πάνε για γνωριμίες και γαμήσια.

Δηλαδή από την φουλ ελευθερία με δημόσια γλωσσοφυλα θα πάνε στο άλλο άκρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom