Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣ ΣΑΣΣ!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)ΣΗΜΕΡΑΑΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΚΑΡΟΛΙΝΑ,Η ΧΑΡΑ,Η ΕΛΕΝΗ, Η ΒΙΚΥ,Η ΔΗΜΗΤΡΑ!!!!!! ;) ;) ;)ΦΙΛΙΑΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

GUNS N ROSES

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
KAΛΗΜΕΡΑ ΟΛΓΑ.  ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΡΟΣΤΕΡ ?  :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣΣΣΣ!!!!!!!!!! :) :) :) :)ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΧΑΡΑ,Η ΕΛΕΝΗ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ!!!! ;) ;) ;) ;)ΦΙΛΙΑΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.293
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
καρολινα?διακοπουλες?
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣ ΣΑΣΣΣ!!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΝΗ, Η ΒΙΚΥ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑ!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!!! ;) ;) ;)ΣΗΜΕΡΑΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΕΛΕΝΗ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΙ ΒΙΚΥ!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*
 

eudemonios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας,μπορω να εχω μια περιγραφη για την ελενη??
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Ένα νέο μπαμπατσικο με βυζαρες το χει πάρει κανείς;πως την λένε;είναι καλή βυζοπνιχτρα;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα την περασμένη εβδομάδα από εδώ. Παρούσες Χαρά, Δήμητρα, Σαμπρίνα και η Ελένη (που ήταν σε δωμάτιο).
Επιλογή Σαμπρίνας που είχα ακούσει για το εξαιρετικό μασάζ που κάνει. Οι προσδοκίες επαληθεύθηκαν.  :rockon: :rockon:
Περισσότερα στην κριτική....
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!! ;) ;) ;) ;)ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΟΛΙΝΑ, Η ΕΛΕΝΗ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΙ Η ΒΙΚΥ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Το εν λογω καταστημα το εχω επισκεφτει 2 φορες!
Πρωτη συναντηση με Σαμπρινα. Μετρια εμφανιση , πολυ καλη στην επικοινωνια, καλουτσικο μασαζ και καλο ς δευτερος γυρος.
Δευτερη συναντηση με Καρολινα! Τετοιο σωμα δν εχω ξαναδει! Δεν αντεξα και μετα το μασαζ ηρθε μια φραπεδια και μετα τελος!
Σημερα ειπα να ολοκληρωσω με την Καρολινα να μη μου μεινει αχτι! Τηλεφωνακι, ραντεβου με Καρολινα, ολα ωραια και καλα! Φτανω εκει(25 λεπτα με το αμαξι,ολοκληρο ταξιδι), χτυπαω και δε μου ανοιγουν  και στα τηλεφωνα δεν απαντανε!
Αν δεν εγινε κατι πολυ σοβαρο το βρισκω παρα πολυ αντι- επαγγελματικο ολο αυτο και δυσκολα θα ξαναεπισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι!
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Το εν λογω καταστημα το εχω επισκεφτει 2 φορες!
Πρωτη συναντηση με Σαμπρινα. Μετρια εμφανιση , πολυ καλη στην επικοινωνια, καλουτσικο μασαζ και καλο ς δευτερος γυρος.
Δευτερη συναντηση με Καρολινα! Τετοιο σωμα δν εχω ξαναδει! Δεν αντεξα και μετα το μασαζ ηρθε μια φραπεδια και μετα τελος!
Σημερα ειπα να ολοκληρωσω με την Καρολινα να μη μου μεινει αχτι! Τηλεφωνακι, ραντεβου με Καρολινα, ολα ωραια και καλα! Φτανω εκει(25 λεπτα με το αμαξι,ολοκληρο ταξιδι), χτυπαω και δε μου ανοιγουν  και στα τηλεφωνα δεν απαντανε!
Αν δεν εγινε κατι πολυ σοβαρο το βρισκω παρα πολυ αντι- επαγγελματικο ολο αυτο και δυσκολα θα ξαναεπισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι!
έχει τόσο ωραίο σώμα η καρολίνα φίλε??
 

berzekermarlon

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μεσημεριανή επίσκεψη στο κατάστημα,έχοντας θετικές εικόνες από την προηγούμενη φορά........Παρούσες η Ολγα (οικοδέσποινα),η Χαρά και η Καρολίνα.....ήπιαμε καφέ με την Ολγα,σχολιάζοντας τον κρυο καιρό και την οικονομική κρίση και στη συνέχεια πέρασα στα ενδότερα........Αυτή τη φορά είπα να κάνω ένα δωρο στον εαυτό μου και πήρα διπλό τις 2 κοπέλλες......Μασαζ σε άσπρο και μαυρο φόντο που λένε...... :2funny:
Και οι 2 κοπέλλες ήσαν πολύ φιλικές και ευδιάθετες και με περιποιήθηκαν με τον καλύτερο τρόπο........στο τέλος μπήκαμε στην ντουσιέρα και οι 3 μαζί για να φύγουν τα λάδια....... :rockon: ήταν λίγο στριμωχτά βέβαια,αλλά τα καταφέραμε!!!  :bounce: :bounce:


το διπλο πόσο φίλε μου??στείλε και pm αν είναι γιατί δεν ξέρω αν θα το δω
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!! ;) ;) ;) ;)ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΝΗ,Η ΔΗΜΗΤΡΑ, Η ΒΙΚΥ!!!!!!!!! ;) ;) ;)ΦΙΙΛΙΑΑΑ ΠΟΛΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*
 

GUNS N ROSES

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
OΛΓΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ 2ΩΡΟ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΣΑΖ
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!! ;) ;) ;)ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΝΗ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΙ Η ΒΙΚΥ!!!!!! :) :) :)ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΗΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΩ ΔΕΦΤΕΡΑ ΑΝΙΧΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 11-21 ΩΡΑ!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑ ΠΟΛΑΑΑ!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom