Νέα

Μουνόψειρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Φαντάζομαι 15 μέλη τώρα να ψάχνουν τα παπάρια τους για ψείρες και τρελαίνομαι! :2funny:
Λοιπόν πέρα από την πλάκα σοβαρά μέτρα καθαριότητας για ψείρες ή γενικά στα μπουρδέλα δε μπορούν να παρθουν δυστηχώς.
Το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να διαλέγεις "ξυρισμένη" κοπέλα όπως προείπα.
Αλλαγή σεντονιών συχνά κατά τη διάρκεια της ημέρας δυστηχώς δεν πρόκειται να την κάνουν ποτέ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Το θέμα με τα σεντόνια είναι τεράστιο,αλλά οι ιδιοκτήτες που διαβάζουν το φόρουμ "ακούνε";Δεν έχουν μεγάλο κόστος να πάρουν αρκετά σεντόνια και στη διάρκεια της βάρδιας να αλλάζουν 2-3 φορές και μετά να τα βάζουν στο πλυντήριο για την επόμενη ή μεθεπόμενη ημέρα.Δεν τους είπε κανείς να πάρουν Α'ποιότητας,και διαλογής να βρουν,δεν νοιάζει κανέναν.
Περιμένεις φιλε τη γριά που βαριέται να κουνηθεί να αλλάζει σεντόνια κάθε τρεις και λίγο;
Δεν επέλεξε τυχαία αυτή τη "δουλειά"....
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αλλαγή σεντονιών συχνά κατά τη διάρκεια της ημέρας δυστηχώς δεν πρόκειται να την κάνουν ποτέ.

Αν αρχίζουν τα μέλη να τους βγάζουν στη σέντρα για την καθαριότητα,και να κόβουν επισκέψεις,θα το κάνουν...
Εγώ συνήθως πάω νωρίς το πρωί που θεωρητικά είναι καθαρά.
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Αν αρχίζουν τα μέλη να τους βγάζουν στη σέντρα για την καθαριότητα,και να κόβουν επισκέψεις,θα το κάνουν...
Εγώ συνήθως πάω νωρίς το πρωί που θεωρητικά είναι καθαρά.

μπαινω να κανω ενα ντουζακι με μια μπουκαλα ξυδι παιδια!!!8α τις εξοντωσωωωω!!!!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Παντως εγινε πολυ φασαρια για το τιποτα.
Ο ανθρωπος ειπε να ενημερωσει που δεν ειχε και κανενα λογο στο φιναλε.

Καλα εκανες ρε φιλε. :thumbsup:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Πως κάνετε μωρέ έτσι για 2 παλιομουνόψειρες,...!
Οπως μου είχε πει μιά (πρωην) στρίπερ, οι μουνόψειρες είναι κάτι που πρέπει να έχει αποκτήσει ο κάθε άντρας που τιμά τ αρχίδια του ! :2funny:
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φιλε περαστικα..
καλα εκανες και ενημερωσες μην ακους κανενα
κανε τις απαραιτητες εξετασεις και ενημερωσε μας για το τι σου ειπε ο γιατρος σου..
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε Ζάχο, πας να γλυτώσεις την επίσκεψη πονηρούλη,...? :grin:
ναι μωρε που να τρεχω με τετοια ζεστη...θα μου τα πει ο φιλος..
σοβαρα τωρα τετοιο φαινομενο δεν μου εχει τυχει και μακρια απο ολους..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ελα ρε συ μη μασας δεν είναι τίποτε ! Δυό φορές έχω κολήσει και δύο ξεκολλήσει ! Ανετα και χαλάρά! Μακάρι ότι κολλάγαμε ή κινδυνεύουμε να κολλήσουμε, να ήταν του επιπέδου της μουνόψειρας ! :cheesy:
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Ελα ρε συ μη μασας δεν είναι τίποτε ! Δυό φορές έχω κολήσει και δύο ξεκολλήσει ! Ανετα και χαλάρά! Μακάρι ότι κολλάγαμε ή κινδυνεύουμε να κολλήσουμε, να ήταν του επιπέδου της μουνόψειρας ! :cheesy:

εκτος απο αντιφ8ειρικο σαμπουαν και λοσιον που μου ειπε εμενα ο φαρμακοποιος εβαζες τπτ αλλο?
εγω εκανα ενα ντουζακι με σκετο ξυδι!!!βρωμοκοπαω :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Άσχετα μηνύματα και ανούσιες αντιπαραθέσεις σβήστηκαν. Παρακαλούνται τα μέλη να γράφουν αν έχουν να πουν κάτι ουσιαστικό αν είναι να μπείτε για να τσακωθείτε ή να περάσετε την ώρα σας πηγαίνετε κάπου αλλού. Επίσης το θρεντ συγχωνεύτηκε.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Πετρέλαιοοοοοοοο ! :2funny:
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Άσχετα μηνύματα και ανούσιες αντιπαραθέσεις σβήστηκαν. Παρακαλούνται τα μέλη να γράφουν αν έχουν να πουν κάτι ουσιαστικό αν είναι να μπείτε για να τσακωθείτε ή να περάσετε την ώρα σας πηγαίνετε κάπου αλλού. Επίσης το θρεντ συγχωνεύτηκε.

να σαι καλα ρε σεβαλιε!ευχαριστω για το πμ και την υποστηριξη...εχεις πμ...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άσχετα μηνύματα και ανούσιες αντιπαραθέσεις σβήστηκαν. Παρακαλούνται τα μέλη να γράφουν αν έχουν να πουν κάτι ουσιαστικό αν είναι να μπείτε για να τσακωθείτε ή να περάσετε την ώρα σας πηγαίνετε κάπου αλλού. Επίσης το θρεντ συγχωνεύτηκε.

5. Απαγορεύεται αυστηρά η μόνιμη χρήση χρωμάτων ή/και bold, italic και όλα τα σχετικά BB Codes. :s&m_2:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ελα! Που είσαι κάνουμε και καμιά πλακίτσα για να είναι και εύθυμο το σάιτ,...! Πάντως νομίζω πως με τα σαμπουάν σε λίγες μέρες θα είσαι εντάξ έτοιμος για νέες ανασκαφές !
Στο στρατό με πετρέλαο τις πολεμάγαμε πάντως !  :2funny:

moynopsira's war
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Ελα! Που είσαι κάνουμε και καμιά πλακίτσα για να είναι και εύθυμο το σάιτ,...! Πάντως νομίζω πως με τα σαμπουάν σε λίγες μέρες θα είσαι εντάξ έτοιμος για νέες ανασκαφές !
Στο στρατό με πετρέλαο τις πολεμάγαμε πάντως !  :2funny:

εγω παντως στο στρατο δεν επιασα ποτε τπτ κι ημουνα και στα χειροτερα...χαλαρα...η πλακα φαινεται,οπως κι η κακια...
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
1) Μήπως οι ψείρες αυτές κολλάνε και από τα σεντόνια ή μόνο από άνθρωπο ; Όποιος ξέρει ας πει.

Ναι, και από τα σεντόνια.

Για τις ψείρες του εφηβαίου:


"Pubic lice usually are spread through sexual contact and are most common in adults. Occasionally pubic lice may be spread by close personal contact or contact with articles such as clothing, bed linens, and towels that have been used by an infested person."

Για τις ψείρες του σώματος:


"Body lice are spread through direct contact with a person who has body lice or through contact with articles such as clothing, beds, bed linens, or towels that have been in contact with an infested person."

Στα ελληνικά υπάρχει η σελίδα της Ελληνικής Δερματολογικής και Αφροδισιακής Εταιρείας:


3) Δεν κατάλαβα με πιο σκεπτικό σου είπαν εξετάσεις για αφροδίσια.Επειδή τους είπες ότι πας με ιερόδουλες γενικά ή μπορούν οι ίδιες οι ψείρες να μεταδώσουν κάτι ; Γιατί τουλάχιστον λένε πως έντομα (πχ κουνούπια) δεν μπορούν να μεταφέρουν AIDS.

Για τις ψείρες του εφηβαίου:

"Pubic lice do not transmit disease; however, secondary bacterial infection can occur from scratching of the skin."

Πάντως κι αυτοί συνιστούν να γίνει εξέταση για STDs:


"Persons with pubic lice should be examined and treated for any other sexually transmitted diseases (STDs) that may be present."

Για τις ψείρες του σώματος:

"Body lice can transmit disease. Epidemics of typhus and louse-borne relapsing fever have been caused by body lice (typically in areas where climate, poverty, and social customs or war and social upheaval prevent regular changes and laundering of clothing)."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom