Νέα

Μουνόχειλα που κρέμονται. Γιατί γίνονται έτσι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
αυτο μου θυμηζει το αλλο thread με τα μουνακια πιροσκι και πεταλουδα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εχω κλασει στο γελιο μιλαμε  :2funny:

Το γλυφομουνι/ρουφομουνι ειναι ενα πραγμα, το γλυφοκωλι/ρουφοκωλι ειναι το κατι αλλο  :rockon:

Δυο διαφορετικες τακτικες που χρησιμοποιουμε στα προκαταρκτικα, με μεγαλες διαφορες μεταξυ τους, κυριως στον εγκεφαλικο τομεα  :rockon:

Ο καλυτερος συνδυασμος των δυο ειναι μετα απο ενα μακροσκελες γλυφομουνι, απο το οποιο η γκομενα θα εχει βρεξει αρκετα το μουνι της, να βαλουμε ενα-δυο δαχτυλα στο μουνι η να παιζουμε την κλειτοριδα, και μετα να χωθουμε με τα μουτρα στην κωλοτρυπα μεσω της στενης και επικινδυνης κωλοχαραδρας  :rockon:

Η ηδονη και για τους δυο θα ειναι απαραμιλλη, καθως μπαινουμε στα μονοπατια της υπερτατης ηδονης οπως θα ελεγε ο μεγας πιτσιλιστης.

Η μπορει να γινει και το αλλο, καθως ρουφαμε το μουνι σαν καλοκαιρινο ροφημα, να παιζουμε με την κωλοβαλβιδα με ενα δαχτυλο και σιγα σιγα να το σπρωχνουμε να μπει μεσα αλλα με εναν συγκεκριμενο τροπο. Να ακουμπαει ολο το δαχτυλο πανω στην κωλοχαραδρα η στο πισω μερος απο την κωλοτρυπιδα, και να πιεζεται σιγα σιγα η τρυπα ωστε να μπει το τελευταιο μερος του δαχτυλου μεσα. Ετσι ανοιγει καλυτερα και ενδεχομενως να γουσταρει περισσοτερο και η γκομενα καθως ο πονος δεν θα ειναι τοσο μεγαλος, και η καβλα ακομα μεγαλυτερη.

Του κωλου τα καμωματα  :rockon:
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Εχω κλασει στο γελιο μιλαμε  :2funny:

Το γλυφομουνι/ρουφομουνι ειναι ενα πραγμα, το γλυφοκωλι/ρουφοκωλι ειναι το κατι αλλο  :rockon:

Δυο διαφορετικες τακτικες που χρησιμοποιουμε στα προκαταρκτικα, με μεγαλες διαφορες μεταξυ τους, κυριως στον εγκεφαλικο τομεα  :rockon:

Ο καλυτερος συνδυασμος των δυο ειναι μετα απο ενα μακροσκελες γλυφομουνι, απο το οποιο η γκομενα θα εχει βρεξει αρκετα το μουνι της, να βαλουμε ενα-δυο δαχτυλα στο μουνι η να παιζουμε την κλειτοριδα, και μετα να χωθουμε με τα μουτρα στην κωλοτρυπα μεσω της στενης και επικινδυνης κωλοχαραδρας  :rockon:

Η ηδονη και για τους δυο θα ειναι απαραμιλλη, καθως μπαινουμε στα μονοπατια της υπερτατης ηδονης οπως θα ελεγε ο μεγας πιτσιλιστης.

Η μπορει να γινει και το αλλο, καθως ρουφαμε το μουνι σαν καλοκαιρινο ροφημα, να παιζουμε με την κωλοβαλβιδα με ενα δαχτυλο και σιγα σιγα να το σπρωχνουμε να μπει μεσα αλλα με εναν συγκεκριμενο τροπο. Να ακουμπαει ολο το δαχτυλο πανω στην κωλοχαραδρα η στο πισω μερος απο την κωλοτρυπιδα, και να πιεζεται σιγα σιγα η τρυπα ωστε να μπει το τελευταιο μερος του δαχτυλου μεσα. Ετσι ανοιγει καλυτερα και ενδεχομενως να γουσταρει περισσοτερο και η γκομενα καθως ο πονος δεν θα ειναι τοσο μεγαλος, και η καβλα ακομα μεγαλυτερη.

Του κωλου τα καμωματα  :rockon:

Τιμημένε συναγωνιστή έχω μείνει άναυδος και η ταπεινότητά μου προσκυνά τις περί κόλου γνώσεις σας.
Θα το εφαρμόσω άμεσα και θα μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου.
Τι να πω...
Να σαι καλά Κυνηγέ Μάστορα και Τιμημένε Υπηρέτη του κόλου.
Διατελώ μετά τιμής και σεβασμού.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
δεν παιζετστε ρε παιδια. Κορυφή ο SPINOS
 

Επισκέπτης
Pε 'σεις, τα διαβαζω(με ενα PPC μεσω bluetooth) και χασκογελαω σαν μαλακας μονος μου και οι γυρω μου με κοιτανε καλα-καλα!

Mπραβο ρε σπινο, μας εκανες και γελασαμε με ολη αυτη την μουνοχειλοκατασταση!!!
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές εκτιμώ την ανταπόκρισή σας.
Δεν νομίζω (η περίπτωσή μου τουλάχιστον) να έχει σχέση με "αιμάτωση αιδίου" διότι την είδα δε φάση άσχετη με σέξ και από το εσώρουχο "διαπιδούσε" τμήμα του αιδίου της και το αντιμετώπισε σαν φυσιολογικό (δεν κινήθηκε να το βάλει εντός του εσωρούχου της).
Στο γλυφομούνι (που της το κάνω ατελείωτα διότι είναι άλλη φάση όταν χύνει, καθώς παίρνει μια στάση σε στυλ "γέφυρα" αλλά Νάντια Κομανέντσι, πνίγοντας το βογγητό της για να μην μας ακούσει ο τόπος, το μουνί της έρχεται στα χείλη μου σαν χταπόδι, εξ αιτίας αυτών των κρεμαστών μουνόχειλών της.
Εχω ξεπεράσει πλέον το τράκ της πρώτης φοράς, διότι γαμιώμαστε εδώ και ένα μήνα συνεχώς (κάτι σαν... Connex talk, 24 ώρες την ημέρα, 7 ημέρες την εβδομάδα) και πλέον όταν ξεκινώ το γλυφομούνι αρχίζω και φαντασιώνομαι διάφορα.
Να, για παράδειγμα τις προάλλες, με το που έβαλα το μουνί της στο στόμα μου, φαντασιώθηκα ότι ήμουν ένας από το πλήρωμα του διαστημόπλοιου που δέχθηκε την επίθεση από το κάτι σαν χταπόδι πράγμα-άλιεν στο στόμα και ενώ την έγλυφα και την "έτρωγα" άρχισα να προσποιούμαι ασφυξία, ότι έμπαινε το πράγμα στο σώμα μου μέσα από το στόμα μου και άλλα τέτοια, που φυσικά μας απογείωσαν.
Ή τις προάλλες, που πάλι την έκανα γλυφομούνι, σκεφτόμουν ότι ήμουν ένας από τους πειρατές της καραιβικής και φιλούσα στο στόμα, αυτόν που έχει μούρι-χταπόδι. Τις το είπα και τρελάθηκε στα γέλια και πήγε νέο γύρο το πράγμα, χωρίς άγχος και πολύ διασκεδαστικά.
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ: Τη βρίσκω με το μουνί της πολύ και μ' αρέσει, αλλά θέλω να έχω μιά εξήγηση για την αιτία που είναι έτσι μακρυά τα μουνόχειλά της.
Έχετε κάποιο σάιτ που να δίνει επιστημονική εξήγηγιση σ΄αυτό το φαινόμενο, με τα μακρυά μουνόχειλα.
Δεν νομίζω πάντως να είναι από "ξέσκισμα" ή από "τράβηγμα". Κάτι ανατομικό ίσως είναι η αιτία.
Αναμένω τις απόψεις σας και διατελώ μετά τιμής και υπόλιψης προς όλους σας.
φιλαρακο, επειδη γαμαω και εγω μια κοπελα, που της κρεμονται τα μουνοχειλα...μημπως μπορεις να μου πεις το ονομα της?? και η δικια μου γκομενα γουσταρει το γλυφο-μουνι παρα πολυ..ρε συ μημπως γαμαμε την ιδια?
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Στη μητέρα φύση παίζει να οφείλονται Σπινάκο; ή δεν καλύπτεσαι με τέτοιες μπανάλ απαντήσεις;
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
αυτες με τα μεγαλα μουνο-χειλα θελουν να γαμιουνται συνεχεια, γουσταρουνε πουτσα, χυνουν εντονα, και τρελενονται για γλυφομουνι..αυτο λεει η εμπειρια μου..ειναι πολυ καλες στο κρεβατι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω παιδια της γυναικας μου το ξυριζω το μουνι και μετα το γλυφω μου αρεσει ξυρισμενο
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Συναγωνιστές καλημέρα σας.
Μοιράζομαι μια απορία που με αφορά άμεσα.
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Θα εκτιμήσω κάθε συνεισφορά σας.
Διατελώ μετα τιμής προς όλους σας.
Σπίνος.

Εχει να κανει με την υφη του συνδετικου ιστου. Τα μουνοχειλα δεν απαρτιζονται απο μυς, παρα ως επι το πλειστον απο συνδετικο ιστο, και εδω ακριβως εχει να κανει η ανατομια (καλυτερα κληρονομικοτητα). Η κοπελα εχει μαλακο συνδετικο ιστο. Αυτο δεν φαινεται μονο στα μουνοχειλα, αλλα σε ολο της το σωμα, γιατι παντου υπαρχει συνδετικος ιστος. Η κοπελα πρεπει να ειναι γενικα πολυ ευλυγιστη, το πιο απλο τεστ ειναι να δεις ποσο μπορει να γυρισει τα δαχτυλα της. Η κινηση αυτη, μπλοκαρεται πρωτα απο τους συνδεσμους (καθαρα συνδετικος ιστος, οπως φαινεται και απο την ορολογια), που δεν ειναι πολυ δυνατοι, ειναι πιο ελαστικοι.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
και οσο αυτο που λετε για το ρουφομουνι ;)....τελικα εχει πολυ μεγαλη επιτυχια και το γουσταρουνε πολυ οι γκομενες!
<μου το πε τυπισα αλλα επιστημονικα>

το δοκιμασα και στην σχση μου!!!!!!!!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καλημέρα σας.
Μοιράζομαι μια απορία που με αφορά άμεσα.
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Θα εκτιμήσω κάθε συνεισφορά σας.
Διατελώ μετα τιμής προς όλους σας.
Σπίνος.
Κατ' αρχήν, μία κρίσιμη ερώτηση: Είσαι ο Άρης Σπίνος, του "Αποκαλυπτικού Δελτίου" στο Extra3;

Επί του προκειμένου. Τα μουνόχειλα ξεχειλώνουν όταν αφού τα πλύνεις, τα κρεμάς από τα σκοινιά, κάθετα και δεν τα απλώνεις πάνω σε αυτά, ότι δηλαδή συμβαίνει και με τα πουλόβερ.
 

Επισκέπτης
Aπό την δική μου μικρή εμπειρία συνήθως οι γκόμενες με μεγάλα σαρκώδη χείλη έχουν και μεγάλα κρεμαστά μουνόχειλα. Eίναι νομίζω καθαρά θέμα DNA όπως τα μεγάλα ή μικρά βυζιά και οι τουρλωτοί ή πλακουτσωτοί κώλοι.

Tώρα είδα αυτά περί συνδετικού ιστού. O συναγωνιστής τα λέει καλά.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.642
Like
28.804
Πόντοι
6.056
αυτες με τα μεγαλα μουνο-χειλα θελουν να γαμιουνται συνεχεια, γουσταρουνε πουτσα, χυνουν εντονα, και τρελενονται για γλυφομουνι..αυτο λεει η εμπειρια μου..ειναι πολυ καλες στο κρεβατι

Το επιβεβαιώνω αυτό, η κοπέλα του κολλητού μου έχει μεγάλα μουνόχειλα και είναι φωτιά στο κρεβάτι δεν χορταίνει με τίποτα,τον έχει λιώσει το φουκαρά τον φίλο μου.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
φιλαρακο, επειδη γαμαω και εγω μια κοπελα, που της κρεμονται τα μουνοχειλα...μημπως μπορεις να μου πεις το ονομα της?? και η δικια μου γκομενα γουσταρει το γλυφο-μουνι παρα πολυ..ρε συ μημπως γαμαμε την ιδια?
παιδια ειναι διαπιστωμενο οτι η πλειοψηφια των γυναικων γουσταρει το γλυφομουνι και γλωσιτσα στην κλειτωριδα ασχετα εαν ειναι μεγαλα η μικρα τα μουνοχιλα ...ολα τα αλλα  που λετε ειναι περιτα ..τελεια και παυλα
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
μουνοανατομογαμορουφαγλειφολογοι χωρις συνορα σεινειδητοι ανθρωπιστες υπερμαχοι της προσφορας ενημερωσης του μουνιου και του κωλου ! ΣΥΝΑΝΑΔΕΛΦΟΙ
 

milfakiasx69

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
38
Like
8
Πόντοι
0
εννοείς κάτι τέτοιο?
 

Συνημμένα

  • 2015-06-25_185619.jpg
    2015-06-25_185619.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 124

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom