Νέα

Moυνετα του Euro 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βασιλοφρων13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 600
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Βασιλοφρων13

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.344
Like
5.213
Πόντοι
1.406
543931754-portugal-supporter-is-seen-prior-to-the-uefa-gettyimages.jpg
 

hellas666

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
84
Πόντοι
0
XdqzHA9.png


Σουηδική υπεροχή (και υπεροψία)
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Άει σιχτίρ ρε μαλάκες ... Καταφέρατε και αποκλείσατε την καλύτερη κερκίδα του Euro ...  :vomit: :vomit: :vomit:
 

hellas666

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
84
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, my personal favourite από το φετινό euro

Δεν είναι θεόμουνο, αλλά είναι μια γλυκιά γαλλιδούλα, με ωραίο πρόσωπο (και γλυκό παράπονο στα γκρίζα ματάκια), που θες να κλειστείτε σένα δωμάτιο για 48 ώρες.

Παρεπιμπτόντως, η μελαγχολία στο βλέππα  της είναι λόγω της εργασίας: μοίραζε κάρτες στους καπνιστές θεατές που εξηγούσαν ότι το καπνίζειν απαγορεύεται.

Στη φώτο, ρώσος μερακλής συναγωνιστής σκέφτηκε, μας τα πρήζει που μας τα πρήζει η μουνίτσα, ας την πάρω και μια φώτο να τη θυμάμαι.

pMJ2Qm5.jpg
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.868
Like
471
Πόντοι
36
Συναγωνιστές, my personal favourite από το φετινό euro

Δεν είναι θεόμουνο, αλλά είναι μια γλυκιά γαλλιδούλα, με ωραίο πρόσωπο (και γλυκό παράπονο στα γκρίζα ματάκια), που θες να κλειστείτε σένα δωμάτιο για 48 ώρες.

Παρεπιμπτόντως, η μελαγχολία στο βλέππα  της είναι λόγω της εργασίας: μοίραζε κάρτες στους καπνιστές θεατές που εξηγούσαν ότι το καπνίζειν απαγορεύεται.

Στη φώτο, ρώσος μερακλής συναγωνιστής σκέφτηκε, μας τα πρήζει που μας τα πρήζει η μουνίτσα, ας την πάρω και μια φώτο να τη θυμάμαι.

pMJ2Qm5.jpg
γλυκητατη
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ο στεκας72 πού σκατά χάθηκε;

Ούτε μια φωτό ή σχόλιο...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.383
Κριτικές
15
Like
5.971
Πόντοι
1.496
Συναγωνιστές, my personal favourite από το φετινό euro

Δεν είναι θεόμουνο, αλλά είναι μια γλυκιά γαλλιδούλα, με ωραίο πρόσωπο (και γλυκό παράπονο στα γκρίζα ματάκια), που θες να κλειστείτε σένα δωμάτιο για 48 ώρες.

Παρεπιμπτόντως, η μελαγχολία στο βλέππα  της είναι λόγω της εργασίας: μοίραζε κάρτες στους καπνιστές θεατές που εξηγούσαν ότι το καπνίζειν απαγορεύεται.

Στη φώτο, ρώσος μερακλής συναγωνιστής σκέφτηκε, μας τα πρήζει που μας τα πρήζει η μουνίτσα, ας την πάρω και μια φώτο να τη θυμάμαι.

pMJ2Qm5.jpg
Πολύ ομορφη.Επιτελους και μια κανονικη κοπελα γιατι οι πιο πολλες εως τωρα είναι μοντελα με ψευτικα βυζια που πανε στο Γιουρο για να φανουν λες και είναι οι Κανες.
 

hellas666

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
84
Πόντοι
0
Κι άλλη γαλλική κομψότητα για τους λάτρεις

7Ar2SmE.jpg
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.446
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστές, my personal favourite από το φετινό euro

Δεν είναι θεόμουνο, αλλά είναι μια γλυκιά γαλλιδούλα, με ωραίο πρόσωπο (και γλυκό παράπονο στα γκρίζα ματάκια), που θες να κλειστείτε σένα δωμάτιο για 48 ώρες.

Παρεπιμπτόντως, η μελαγχολία στο βλέππα  της είναι λόγω της εργασίας: μοίραζε κάρτες στους καπνιστές θεατές που εξηγούσαν ότι το καπνίζειν απαγορεύεται.

Στη φώτο, ρώσος μερακλής συναγωνιστής σκέφτηκε, μας τα πρήζει που μας τα πρήζει η μουνίτσα, ας την πάρω και μια φώτο να τη θυμάμαι.

pMJ2Qm5.jpg
  Πολυ  μου αρεσει  αυτο  το  θλιμενο  βλεμμα ,  αυτη  η μελανχολια  στα  ματια της , αυτα  ειναι που με καυλωνουν  σε μια  γυναικα ....
  Αν  ημουν  εκει  θα της  προσφερα  ενα  καλο  χαρτζιλικι  για να με συνοδευσει μεχρι  το  δωματιο  του  ξενοδοχειου  μου .... οπου και θα  της  ελουζα  τα ματια  και την μαπα  με το  καυτο  μου απο  καυλα  σπερμα , bon  nuit  mon  cherry  θα της  ελεγα  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

hellas666

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
84
Πόντοι
0
Πολύ ομορφη.Επιτελους και μια κανονικη κοπελα γιατι οι πιο πολλες εως τωρα είναι μοντελα με ψευτικα βυζια που πανε στο Γιουρο για να φανουν λες και είναι οι Κανες.
Ε, ναι κι εγώ για αυτό γουστάρω αυτά τα threads. Γιατί έχουν κοπέλες με νορμάλ εμφάνιση. Τα "μοντέλα" (όπως η ρωσίδα που έχει άπειρες γυμνές φώτο στο διαδύκτιο) δεν είναι του γούστου μου.

Εδώ άλλη μία, αυτή τη φορά από Πορτογαλία.

4NVoeIU.jpg
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Αν  ημουν  εκει  θα της  προσφερα  ενα  καλο  χαρτζιλικι  για να με συνοδευσει μεχρι  το  δωματιο  του  ξενοδοχειου  μου .... οπου και θα  της  ελουζα  τα ματια  και την μαπα  με το  καυτο  μου απο  καυλα  σπερμα , bon  nuit  mon  cherry  θα της  ελεγα  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Περίεργο πράγμα. αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.223
Πόντοι
786
Συναγωνιστές, my personal favourite από το φετινό euro

Δεν είναι θεόμουνο, αλλά είναι μια γλυκιά γαλλιδούλα, με ωραίο πρόσωπο (και γλυκό παράπονο στα γκρίζα ματάκια), που θες να κλειστείτε σένα δωμάτιο για 48 ώρες.

Παρεπιμπτόντως, η μελαγχολία στο βλέππα  της είναι λόγω της εργασίας: μοίραζε κάρτες στους καπνιστές θεατές που εξηγούσαν ότι το καπνίζειν απαγορεύεται.

Στη φώτο, ρώσος μερακλής συναγωνιστής σκέφτηκε, μας τα πρήζει που μας τα πρήζει η μουνίτσα, ας την πάρω και μια φώτο να τη θυμάμαι.

pMJ2Qm5.jpg

Ωρέ ο Κινεζοκύπριος της χρειάζεται :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom