Νέα

μου την επεσε ενα μιλφ σε γνωστο καταστημα ηλεκτρικων!τι να καμω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Μουλινέξ;
Μοθλινέξ θες να πεις. Δεν σε αναγνωρίζω! Αγόρασες πληκτρολόγιο;
εγω εξ αρχησ δεδομενησ ειπα μολινέξ το αλλο ποθ λεσ ειναι ξενικόν με κοπι και μετα παιηστ!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
να της ξεσκισεις την πατουρα ρε μλκ ρωτας κιολας????ελεος..αν δυσκολευεσαι στηλτην σε μενα να την κανω καλα την τσουλαρα
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Παρε τηλέφωνο και πες : "ειμαι ο γιασοθ απο το πορδελλοθ"
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Να τηs κατσειs..........Αυτη ειναι η συμβουλη μου
Οχι για την γκωλαρα-αεροδιαδρομο....αλλα για το μοντελο τηs τοστιεραs
Για μια τετοια τοστιερα......πρεπει να κανειs τα παντα
Ειναι Μουλινεξ :grin: :grin:

Φαντάσου η τοστιέρα να λεγόταν Μουνινέξ..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ελα ντε ρε φιλε αλλη μαλακια δεν εχεις να μας πεις?
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.651
Κριτικές
47
Like
15.051
Πόντοι
5.885
Κοίταξε να κην πιαστείς κορόιδο σε ότι και να κάνεις,,,, :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τη καθεσαι φιλαρακι. Τσαμπα μουνακι ειναι, ορμα τη καθεσαι. Ριξε και για μενα ενα ορφανο :bigdick:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.651
Κριτικές
47
Like
15.051
Πόντοι
5.885
Ετσι έτσι...γάμα ρεεεεεεεεεεεεεεεε.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
πιες ενα ποτηρακι και δωσε της τα στη μουρη να ευχαριστηθεις και εσυ και αυτη!!!!!!
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
ολη αυτη η ιστορια μου θυμιζει το ανεκδοτο με την τοστιερα που τελειωνει με την φραση "ασε, γυναικα... εχω βαλει στο ματι ενα ψυγειο τωρα"
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καλα μολισ γυρισα απο γνωστο καταστημα ηλεκτρικων και ηλεκτρωνικων ειδων!! :think:
και ειμαι σε συχειση!! :S
εκει ποθ διαλεγα να παρω μια τοστιέρα για να φτιανω τοστακια το πρωι να παιρνω στη δοθλεια(λογω οικομικής κρισεωσ) :rockon:
τοτε!!
ερχεται διπλα μοθ μια πιπιόλα με τσιμοθκοχειλα  :pipa2:και με βυζαρεσ  :tits:ποθ ειχαν ξεχυλισει απο την πλοθζα ! :tits2:
_γεια σοθ ,ξερεισ απο τοστιέρεσ καλα ?γιατι θελω να παρω μια και δεν ξερω τι να διαλεξω? :think:

-γεια σασ!!ε οχι πολλα πραματα αλλα νομίζω αυτη η μολινεξ MOULINEX IZZY 6876 ειναι καλη απο τι φαινεται και φτηνη! :rockon:

_αχ καλε πωσ τα ξερεισ εσυ αφτα!!!? φτιανεισ καλα τοστ? :think:

-ε το προσπαθω τι να καμω !βλεπεισ η κριση τωρα !!θα τη βγαζοθμε με τοστακια!! :helpplea:

_αχ ναι!!σε εφχαριστω ποθ με βοηθησεσ γιατι οι υπαλληλοι θελοθν να μοθ πωλησοθν τα δικά τοθσ,και δεν ξερω απο τετοια,
βλεπεισ μενω μονη μοθ και δεν εχω και παιδιά και τι να κανω?
δωσε μοθ το τηλεφωνο σοθ αμα σε χρειαστω τιποτα να τα ποθμε απο κοντα!
να παρε και το δικό μοθ!!
-μα πωσ αφοθ δεν με ξερεται?

_δεν πειραζει φαινεσαι ωραιο παιδί και καλο!!αντε να κανονίσοθμε να ερθεισ απο το σπητι να μοθ την συνδεσεισ και να μοθ δειξεισ πωσ ψηνεισ τα τοστ!!σε περιμένω!!


-γεια σασ!! :S
και εφυγα χωρισ να παρω τοστιέρα για να γλυτωσω!! :jerking: :S

τι να καμω ρε παιδιά να την παρω τηλ>?
βεβαια εχει μια γκωνλάρα αεροδρόμιο για μποθντζοπροσγειωσεισ και γενικα φαινεται γκαβλιάρα ,το στιβει γερα το παλαμαρι!

λετε να μπλεξω?
παντωσ δεν φαινεται ποθτανα πολυκατστημάτων με λεφτα,τησ λειπει ο μποθντζοσ μαλον! :knockinb:


ρε αγόρι πας να μας τρελάνεις;

στην έπεσε καράμουνο μιλφ και ακόμη εδώ είσαι;;

ρε μλκ ακόμη και στο όνειρο κόλησες...πώ ρε φίλε..είσαι να έρθεις στο γαμο και να πεις και του χρόνου

παρεπιμπτώντος σε ποιό κατάστημα πήγες να πάω να την πιάσω κουβέντα γω..γιατί αν περιμένουμε να μας βγάλεις ασπροπρόσωπους την κάτσαμε..ουγκκ...χαχα
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.674
Πόντοι
266
καλα μολισ γυρισα απο γνωστο καταστημα ηλεκτρικων και ηλεκτρωνικων ειδων!! :think:
και ειμαι σε συχειση!! :S
Λοιπόν πήγες σ' ένα πολυκαταστημα να πάρεις τοστιέρα, σε εξυπηρέτησε μια ωραία πωλήτρια που είχε την ευγένεια και σε έσκασε και δύο χαμόγελα, εσύ τα κράτησες, πήγες σπίτι έφτιαξες μια φαντασίωση την έγραψες εδω μέσα, βάρεσες μια πηχτή για πάρτη της... αλλά τοστιέρα δεν αγόρασες....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Λοιπόν πήγες σ' ένα πολυκαταστημα να πάρεις τοστιέρα, σε εξυπηρέτησε μια ωραία πωλήτρια που είχε την ευγένεια και σε έσκασε και δύο χαμόγελα, εσύ τα κράτησες, πήγες σπίτι έφτιαξες μια φαντασίωση την έγραψες εδω μέσα, βάρεσες μια πηχτή για πάρτη της... αλλά τοστιέρα δεν αγόρασες....

σωστοστ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
στον τιτλο του θεματος εχεις κανει ενα λαθος,δεν γράφεται ''μου την επεσε''...

''μοθ την επεσε'' ειναι το σωστο  ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
καλα μολισ γυρισα απο γνωστο καταστημα ηλεκτρικων και ηλεκτρωνικων ειδων!! :think:
και ειμαι σε συχειση!! :S
εκει ποθ διαλεγα να παρω μια τοστιέρα για να φτιανω τοστακια το πρωι να παιρνω στη δοθλεια(λογω οικομικής κρισεωσ) :rockon:
τοτε!!
ερχεται διπλα μοθ μια πιπιόλα με τσιμοθκοχειλα  :pipa2:και με βυζαρεσ  :tits:ποθ ειχαν ξεχυλισει απο την πλοθζα ! :tits2:
_γεια σοθ ,ξερεισ απο τοστιέρεσ καλα ?γιατι θελω να παρω μια και δεν ξερω τι να διαλεξω? :think:

-γεια σασ!!ε οχι πολλα πραματα αλλα νομίζω αυτη η μολινεξ MOULINEX IZZY 6876 ειναι καλη απο τι φαινεται και φτηνη! :rockon:

_αχ καλε πωσ τα ξερεισ εσυ αφτα!!!? φτιανεισ καλα τοστ? :think:

-ε το προσπαθω τι να καμω !βλεπεισ η κριση τωρα !!θα τη βγαζοθμε με τοστακια!! :helpplea:

_αχ ναι!!σε εφχαριστω ποθ με βοηθησεσ γιατι οι υπαλληλοι θελοθν να μοθ πωλησοθν τα δικά τοθσ,και δεν ξερω απο τετοια,
βλεπεισ μενω μονη μοθ και δεν εχω και παιδιά και τι να κανω?
δωσε μοθ το τηλεφωνο σοθ αμα σε χρειαστω τιποτα να τα ποθμε απο κοντα!
να παρε και το δικό μοθ!!
-μα πωσ αφοθ δεν με ξερεται?

_δεν πειραζει φαινεσαι ωραιο παιδί και καλο!!αντε να κανονίσοθμε να ερθεισ απο το σπητι να μοθ την συνδεσεισ και να μοθ δειξεισ πωσ ψηνεισ τα τοστ!!σε περιμένω!!


-γεια σασ!! :S
και εφυγα χωρισ να παρω τοστιέρα για να γλυτωσω!! :jerking: :S

τι να καμω ρε παιδιά να την παρω τηλ>?
βεβαια εχει μια γκωνλάρα αεροδρόμιο για μποθντζοπροσγειωσεισ και γενικα φαινεται γκαβλιάρα ,το στιβει γερα το παλαμαρι!

λετε να μπλεξω?
παντωσ δεν φαινεται ποθτανα πολυκατστημάτων με λεφτα,τησ λειπει ο μποθντζοσ μαλον! :knockinb:

...Άμα δεν ξέρεις τι να κάνεις, στείλε μου με pm το τηλέφωνό της...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
...ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΣΤΙΕΡΕΣ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom