Νέα

Μου πρότεινε γκόμενα να πάμε σε στριπτιτζάδικο...Σε ποιο πάμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ss21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
ο νηματοθετης ειπε θα ενημερωσει μολις εχει νεα - μπορει να μην πηγε ακομη
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
πρωτο ραντεβου σε στριπτιζαδικο ειναι υποπτο
εγω του ειπα να την πιασει πρωτα γκομενα και μετα να την παει εκει
Τύποι μ έχετε μπερδέψει λιγο
Τελικά έγινε πρώην?
Γιατι βλέπω thread "η πρώην που έγινε θαμώνας σε στριπτίτζαδικο"  :2funny:
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Ότι λέει ο τίτλος παίδες. Μου πρότεινε μια πιτσιρίκα φίλη που από ότι φαίνεται ψήνεται να πάμε μαζί σε στριπ γιατί δεν έχει πάει ποτέ. Ποιο είναι καλό για τέτοια φάση? Προφανώς δε με ενδιαφέρουν τα καλά πριβέ και οι "έξτρα" υπηρεσίες. Απλά να έχει ωραίες κοπέλες, καλό show και όσο γίνεται καθαρά ποτά. Πείτε καμιά πρόταση γιατί δεν τα κατέχω τα strip της Αθήνας.

Ευχαριστώ παίδες

Πρωτον αν σου προτεινε η ιδια να πατε σε στριπτιτζαδικο με σκοπο να δει η ιδια γυναικες χορευτριες τοτε τζαμπα ελπιζεις(εχω διαβασει και τα επομενα μηνυματα σου για την πιτσιρικα που λες). Εγω ουτε καν που θα πηγαινα. Αμα ειναι λεσβο, γιατι να ελπιζεις?

Δευτερον αν σου προτεινε να πατε για τους αντρες χορευτες τοτε ειναι καλη ιδεα να πατε. Το Aclatraz ειναι το καλυτερο και το πιο γνωστο. Εγω πηγα και περασα γαματα. Απλα πηγαιντε ομως Σαββατο(τοτε κανουν Live Sex) και γυρω στις 12:30 για να βρειτε τραπεζι. Ειναι 15 ευρω η εισοδος για ενα ατομο. Οποτε θα πληρωσετε 30 ευρω και οι δυο

Και τριτον αν γουσταρει αντρες δεν θα επρεπε να σε νοιαζει να εχει καλες χορευτριες. Αν το λες για σενα οκ. Αλλα αν το κανεις για εκεινη δεν νομιζω να την απασχολει. Τους αντρες θα κοιταει εκτος και αν ειναι λεσβο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Τύποι μ έχετε μπερδέψει λιγο
Τελικά έγινε πρώην?
Γιατι βλέπω thread "η πρώην που έγινε θαμώνας σε στριπτίτζαδικο"  :2funny:
ειανι και η ιδια που γυρισε πισω και μυρισε χυσιλα το στομα της.πρεπει να ενοποιηθουν τα νηματα :S :S :S
 

nickal64

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
δοκιμασε το athens queens ειναι πολυ τιμιο μαγαζακι. εχει live show teo ina  τα σαββατοκυριακα πολυ μουναρες γκομενες (λυδια,σοφια κλπ) και καλες τιμες. πληρωνεις 10 ευρω το ποτο και 5 το χορο εαν εχεις διαφημιστικο 1 και 2 χοροι 10 ευρω. τσεκαρε το
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Πήγαινε και μετά, αν είναι να σου κάτσει θα φανεί χωρίς να το πιέσεις.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Φέρε την μια βόλτα από το 2+2 να βρει την υγεία της.πες της ειναι στριπτίζ έκπληξη και μην πεις που θα την πας μέχρι να έρθει μέσα.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Φέρε την μια βόλτα από το 2+2 να βρει την υγεία της.πες της ειναι στριπτίζ έκπληξη και μην πεις που θα την πας μέχρι να έρθει μέσα.

Μηπως να παρει και στραπον καλου κακου? Επισης ξεχασες να πεις για τις γυναικες που προτιμουν μουνι εκει μεσα...

SS21 μονο Αlcatraz σου προτεινω εγω. Θα περασετε σουπερ
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
δοκιμασε το athens queens ειναι πολυ τιμιο μαγαζακι. εχει live show teo ina  τα σαββατοκυριακα πολυ μουναρες γκομενες (λυδια,σοφια κλπ) και καλες τιμες. πληρωνεις 10 ευρω το ποτο και 5 το χορο εαν εχεις διαφημιστικο 1 και 2 χοροι 10 ευρω. τσεκαρε το

Διαβασες το αρχικο μηνυμα? Alcatraz πρεπει να παει γιατι εχει και αντρες χορευτες. Για γυναικα μιλαμε οχι για αντρα. Το το οτι εχει μουναρες γκομενες δεν νομιζω η φιλη του να την νοιαζει αν ειναι μουναρες. Εκτος και αν το Athens Queens εχεις και αντρες χορυετες
 

Επισκέπτης
Θα πατε γκομενα να χαμουρευτει με Αλβανους και Ρουμανους χορευτες; Αμ τα θελει ο κωλος σας Ελληνες.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Θα πατε γκομενα να χαμουρευτει με Αλβανους και Ρουμανους χορευτες; Αμ τα θελει ο κωλος σας Ελληνες.

Αλβανοι και Ρουμανοι ειναι? Εκτος αυτου οι χορευτριες νομιζεις Ελληνιδες ειναι? Οταν πηγα  ειδα οτι ολες ξενες ειναι. Σημασια εχει η εμφανιση σε ενα στριπτιτζαδικο και οχι απο που ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom