Νέα

Μου πάσσαραν 16χρονη σε έναν γάμο στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
στο χωριο εχει τυχει αρκετες φορες το σκηνικο ομως γινοταν πολυ ευθεως...εχω ακουσει ατακες "ο μπαμπης ειναι πολυ καλο παιδι και δουλευταρας...να κανονισετε να πατε για κανενα καφε καμια μερα"...τοσο χυμα και τσουβαλατα...προσφατως σε μια τυπισσα νεοφερμενη (Εργαζομενη σε μαγαζι του χωριου) της κανανε σχεδον οντισιον 3 γαμπρους για να διαλεξει!! :2funny:
τον πακιστανο τον πηγες στο χωριο σου?η ντρεποσουν?
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
ποδολαγνε, ποσα φορεματα αλαξε η μικρη μεχρι να κατεβει απο το λεωφ? ποσα εκστενσιον φορουσε? η μανα της της εκανε νοηματα να σε χαιδεψει? ο πατερας τι υφος ειχε και τι ελεγε κατα την διαρκεια του ταξιδιου? στο τελος σε χαιρετισε? η κοπελα που κοιτουσε? σε ποια θεση καθοσουν απο μεσα στο παραθυρο η απο εξω?

αναπαντητα ερωτηματα αφηνεις αλλα σιγουρια προξενιο μου μυριζει...........  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καλυτερα,προφανως δεν θα ειχε γουστο

αλητισες φιλε... δεν ξερουν να εκτιμησουν
ολο κατι τεντυμποηδες θελουνε με μαλια καρφακια
και τατουαζια.... ενω εμεις τα σοβαρα και μορφωμενα παιδια
θα φαμε το καυλι μας στο τελος.
 

Επισκέπτης
με καυλωσες ασχημα,για πες τι εγινε;στον  επαιξε καθολου;

Τι με περασες ρε, σαν τα μουτρα σου ? Εγω ειμαι σοβαρος ανθρωπος. Σιγα μη γραψω στο ιντερνετ τα προσωπικα μου. 
Ασε που δεν εγιναν και πολλα......
 
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σε εμενα παντως μια φορα στην σταση λεωφορειου πεταχτηκε ενα χαζοχαρουμενο 16χρονο απο μια παρεα και με σοβαρο υφος μου λεει εχετε τσιγαρο? της δινω και δεν λεει ουτε ευχαριστω!Γυρναει στην παρεα της και βλεπω οτι το πεταει.Δεν μου την επεσε,απλα εκανε self control στο καπνισμα...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τι με περασες ρε, σαν τα μουτρα σου ? Εγω ειμαι σοβαρος ανθρωπος. Σιγα μη γραψω στο ιντερνετ τα προσωπικα μου.  
Ασε που δεν εγιναν και πολλα......
 
για πες..τριβατε τα μπουτακια σας;καλα κανεις και δεν τα γραφεις γιατι υπαρχουν πολλοι ανωμαλοι εδω μεσα,να προσεχεις
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αλητισες φιλε... δεν ξερουν να εκτιμησουν
ολο κατι τεντυμποηδες θελουνε με μαλια καρφακια
και τατουαζια.... ενω εμεις τα σοβαρα και μορφωμενα παιδια
θα φαμε το καυλι μας στο τελος.
ετσι!!!δεν πειραζει,για αυτο τον παιζουμε μονοι μας
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
αλητισες φιλε... δεν ξερουν να εκτιμησουν
ολο κατι τεντυμποηδες θελουνε με μαλια καρφακια
και τατουαζια.... ενω εμεις τα σοβαρα και μορφωμενα παιδια
θα φαμε το καυλι μας στο τελος.

Ξανθοπουλε  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
URL]] ;D
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλα σκηνικα τετοια παιζουνε αρκετα εγω προσφατα σε γαμο εχει κατσει ο πατερασ της διπλα μου και η κοπελα απο την αλλη και ειχε στησει αυτι ενω ο πατερας της αρχιζε μια κουβεντα ανακριση και που δουλευεις και ποσα παιρνεις και εμαθα οτι φτιαχνεις σπιτι και μπραβο σου και καιρος σου ειναι να παρεις και συ μια κοπελα καλη απο τα μερη σου και τετοια.... :headbang: Εγω την σακουλευτικα την κατασταση και αρχισα κατι σημασια εχει να περνας καλα και τις καλες τις εχουνε καπαρωμενες και κατι τετοια με αποτελεσμα να φριξει και να την κανει αρων αρων απο διπλα μου χαχαχαχαχαχααχχαχα Νεο παιδι θα κατσω να παρω οτι απογαμιδι κυκλοφωρει ρε αντε απο δω  :rockon: :rockon: :rockon:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
η παροιμια λέει η μικρός παντρεψού ή καλογερέψου

εσυ αποφασίζεις,  τα μοναστηρια να είναι καλα  :grin:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.979
Πόντοι
4.895
που την ειδες την πασα ρε φιλε...την παλευεις?
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
δεν μιλησα για την αποψη μου μιλησα για το τι θελουν οι γονεις και οτι κατανοω την λογικη τους ασχετως αν την δεχομαι.

Δηλαδή κατανοείς την λογική τού ξεφορτώματος;Kάπως έτσι λειτουργεί ο λεβεντομαλάκας νεοέλληνας γονιός.....αφού δεν έχουμε λεφτά να κάνουμε την κόρη μας αυτόνομη προσωπικότητα, ας πουτανίσει μήπως και "στραβωθεί" κανείς!
Οταν η κόρη έχει φτωχό πατέρα η μοναδική ιδιοκτησία της είναι το μουνί της.Στις ελληνικές ταινίες τού 1960 πού εξέθρεψαν πολλές γενηές νεοελλήνων τής αντιπαροχής, το "καθαρό κούτελο" είναι το ηθικό πλεόνασμα τού υλικού ελλείμματος.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Για την erinal:, μάλλον είχαν οικονομικό πρόβλημα με την έννοια οτι το αμάξι τους ήταν μέσων δεκαετίας 90 και ο μπαμπάς μιλούσε πολύ αγχωμένα για την οικονομική κατάσταση, τους άνεργους γνωστούς του κλπ.

Όσο για τα τρία φορέματα και το extensions, τα extensions τα θεωρώ πολύ υπερβολη για 16χρονο αλλά τέλος πάντων, προσωπική άποψη. Τα τρία φορέματα ήταν μάλλον μια επένδυση για τους ανθρώπους νομίζω. Εσύ αλλάζεις φόρεμα για δεξίωση αμέσως μετά τον γάμο;
Συμβαίνει στους χωριατογάμους και στους χωριατοεγκέφαλους. Στάαανταρ!!!
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Συμβαίνει στους χωριατογάμους και στους χωριατοεγκέφαλους. Στάαανταρ!!!

Αυτό πού έγραψες ισχύει ανεξάρτητα από γεωγραφικό προσδιορισμό.Ασφαλώς συμβαίνει και στίς μεγάλες πόλεις.Ο Νεοέλληνας είναι εξ ορισμού χωριάτης (βλ. ΝΙΤΡΟ-Κωστόπουλος)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
είναι πολύ μικρή για να στην πασσάρουν, αν ήταν 20+ ίσως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom