Νέα

Μου έχουν πρήξει τ'αρχίδια 2 σκύλοι με το γάβγισμα τους,έχετε καμιά ιδέα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rantanplangr30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos nastos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Θα πρέπει να καταλάβετε κάποτε ότι δεν φταίει το σκυλί, φταίει το αφεντικό. Δεν θυμάμαι την ζωή μου χωρίς σκύλο, ποτέ κανένα σκυλί μου δεν ενόχλησε γείτονα. Οπότε όλοι αυτοί που λένε "φολιάστε τα" καλό είναι να φτιάξουν μια φόλα και να την φάει με πατάτες τηγανητές και κέτσαπ.

Αυτό που μπορεί να κάνει κάποιος είναι καταγγελία κι όταν πέσει η "καμπάνα" των 400-500 ευρώ που είναι το πρόστιμο (αν θυμάμαι καλά), τότε να δεις πως σφίγγουν τα κωλοτρυπίδια και θα διαπιστώσετε ότι ξαφνικά ο σκύλος θα σταματήσει να γαυγίζει! :grin:
Συμφωνω απολυτα!
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.208
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Μην ασχολεισαι με τον ριρη, αν ριξεις μια ματια στις στατιστικες του προφιλ του θα δεις οτι ειναι φαν των τσοντοσινεμα και των γκει/τρανς. Το κανελωνει το ρυζογαλο

Κουτοπονηρε πανιβλακα κοιταξες τα στατιστικά μου και ειδες 7 μηνύματα και νομιζες οτι θα μου την πεις,ανωμαλη τσιμπουκλου σκυλων.
Και τα 7 μήνυματα ειναι απαντησεις στο νικ1410,την εποχη που ειχα ανοιξει πολεμο μαζι του και τον εβγαζα απο την ντουλάπα του καθε μερα!
Πηγαινε καμια βολτιτσα με Καρανικα και Παολα να ξελαμπικαρεις
Οριστε και τα μηνυματα μου στοκε!
Ο νικ1410 είναι ο ορισμός της κρυφής αδερφής πού πηγαίνει με τραβεστί και κατηγορεί όλους τους άλλους
Μπείτε στο δικό του νημα, όπου το ξεμπροστιάζουμε.
Εγγυημένο γελιο
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.208
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Μωρη Μυρτω που την ειδες την κοπελα; με Αντρα μιλας ρε πρεζονι σου εφαγε κανενα αδεσποτο των ανδρισμο σου και δεν ξερεις τι λες; εγω τουλαχιστων γαμαω ελεινιδα φιλοζωη αντιθετα με σενα του 10ρικου που πας στα φτηνα μπουρδελα και ολα αυτα για πιπα γιατι απο το παχος σου δεν μπορεις και τιποτα αλλο, ποσο ακομα ρεζιλι θα γινεις; ουτε γυφτισσα δεν σου καθεται ρεεεε τρομπα.
Ενας παντοφλακιας και στραπονακιας μια ψυχοπαθους ανωμαλης τσιμπουκλους σκυλων εισαι!
αντρας δεν εισαι!
εσυ εισαι ολα οσα ειπες για μενα για να εχεις εγκλωβιστει σε σχεση με τρελη ελεινιδα φακλανα και να ανεχεσαι την παρανοια της καθημερινα.
εγω γαμαω,δεν μπορω να σου ποσταρω βιντεο απο γαμησια μου με ελεινιδες,να μαθεις πως γαμανε.
γινανε ολα τα ψοφιμια,γαμιαδες του πληκτρολογιου!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.724
Κριτικές
6
Like
8.913
Πόντοι
1.686
Ενας παντοφλακιας και στραπονακιας μια ψυχοπαθους ανωμαλης τσιμπουκλους σκυλων εισαι!
αντρας δεν εισαι!
εσυ εισαι ολα οσα ειπες για μενα για να εχεις εγκλωβιστει σε σχεση με τρελη ελεινιδα φακλανα και να ανεχεσαι την παρανοια της καθημερινα.
εγω γαμαω,δεν μπορω να σου ποσταρω βιντεο απο γαμησια μου με ελεινιδες,να μαθεις πως γαμανε.
γινανε ολα τα ψοφιμια,γαμιαδες του πληκτρολογιου!
:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.208
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Μην ασχολεισαι με τον ριρη, αν ριξεις μια ματια στις στατιστικες του προφιλ του θα δεις οτι ειναι φαν των τσοντοσινεμα και των γκει/τρανς. Το κανελωνει το ρυζογαλο
Ωπ σορρυ ψηλε!
το μηνυμα σου ηταν κατω απο τη στραπονιασμενη και μπερδευτηκα!
ενας αντρας που γλωσσοφιλαει σκυλια ειναι λογικο να εχει περιεργα γουστα!
γουστο του και καπελο του!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.724
Κριτικές
6
Like
8.913
Πόντοι
1.686
Ωπ σορρυ ψηλε!
το μηνυμα σου ηταν κατω απο τη στραπονιασμενη και μπερδευτηκα!
ενας αντρας που γλωσσοφιλαει σκυλια ειναι λογικο να εχει περιεργα γουστα!
γουστο του και καπελο του!
:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
.
 

Συνημμένα

  • 471891E6-2285-4507-9E00-E76BEB4227AC.jpeg
    471891E6-2285-4507-9E00-E76BEB4227AC.jpeg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 25

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Εμενα παλι εδω και πολλα βραδια με ξυπνα ο καυλωμενος γατος της γειτονιας  :S
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.208
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Εμενα παλι εδω και πολλα βραδια με ξυπνα ο καυλωμενος γατος της γειτονιας  :S
Οι γάτες ενοχλούν μόνο όταν έχουν καύλες.
Δεν γαυγίζουν, δεν δαγκώνουν, δεν σκοτώνουν, δεν δημιουργούν αγέλες, δεν γεμίζουν τα πεζοδρόμια με τις κουράδες τους
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
467
Κριτικές
26
Like
1.391
Πόντοι
1.011
Οι γάτες ενοχλούν μόνο όταν έχουν καύλες.
Δεν γαυγίζουν, δεν δαγκώνουν, δεν σκοτώνουν, δεν δημιουργούν αγέλες, δεν γεμίζουν τα πεζοδρόμια με τις κουράδες τους
Γεμίζουν με πολύ τρίχα τη πάνινη σκεπή της spider.
 

scouser88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
280
Όποιος έχει βάλει φόλα σε σκύλο ή οποιοδήποτε άλλο ζώο του εύχομαι τον ίδιο φρικτό θάνατο να έχει… Τώρα από κει και πέρα αν κάποιον τον ενοχλεί κάποιο ζώο λόγο αμέλειας του ιδιοκτήτη  είναι δικαίωμα του να κάνει ό,τι προβλέπει ο νόμος όμορφα και ωραία και να το λύσει
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Οι γάτες ενοχλούν μόνο όταν έχουν καύλες.
Δεν γαυγίζουν, δεν δαγκώνουν, δεν σκοτώνουν, δεν δημιουργούν αγέλες, δεν γεμίζουν τα πεζοδρόμια με τις κουράδες τους
Μα για αυτο τονισα το καυλωμενος. Εχει κανει την πυλωτη γαμιστρωνα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Γενικότερα η εγωπάθεια και ο ατομικισμός πολλώ συνανθρώπων μας έχει οδηγήσει στο να ιοθετούν τα ζώα συντροφιάς. Με το σώο δεν χρειάζεται να συζυτήσειςς, να διαφωνήσεις κλπ. Του δίνεις φαγητό και νερό και σε έχει σαν βασιλιά. Όμως το να έχεις ένα ζωάκι και δη σκύλο είναι σαν να έχεις παιδί. Χρειαζεται υπευθυνότητα. Δεν είναι υποκατάστατο συντροφικότητας.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
το μπου εχει εναν σκυλαρο που δεν μασαει ταραμα

xc.gif


 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.110
Κριτικές
1
Like
33.125
Πόντοι
6.256
Η νομοθεσία φυσικά προστατευει και τις αδεσποτες γατες και ισχυει ότι και με τα σκυλιά
Αν βέβαια παρεις τηλέφωνο το δημο ή την αστυνομία για αδεσποτη γάτα θα γελάνε και θα σε γράψουν κανονικά
Οι δήμοι όμως επιδοτουνται και για τις γάτες,
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Η νομοθεσία φυσικά προστατευει και τις αδεσποτες γατες και ισχυει ότι και με τα σκυλιά
Αν βέβαια παρεις τηλέφωνο το δημο ή την αστυνομία για αδεσποτη γάτα θα γελάνε και θα σε γράψουν κανονικά
Οι δήμοι όμως επιδοτουνται και για τις γάτες,
Ενταξει δεν θα παρω και τηλεφωνο. Θα περιμενω να ξεδωσει. Εχει ηδη πηδηξει οποια γατα υπαρχει στη γειτονια.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Αρχισε να γαβγιζεις και συ ρε τυπε στο μπαλκονι να δουμε αν θα τα μαζεψουν :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.110
Κριτικές
1
Like
33.125
Πόντοι
6.256
Δεκαεξάχρονη κοπέλα παει καθε μερα το πιτ μπουλ ,για χεςιμο κατουρημα ,με λουρι χωρις φιμωτρο στην πλατεια,
Βασικα αυτο που βλέπω ειναι ενα σκυλι που πηγαινει βολτα μια κοπέλα.
Η πλατεια γεματη παιδακια ,
Αν ενα παιδακι τραβηξει την ουρα του σκυλιου τι θα γινει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom