Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.157
Κριτικές
5
Like
58.734
Πόντοι
12.056
PUSSY POWER :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • Blonde_531.jpg
    Blonde_531.jpg
    62,8 KB · Εμφανίσεις: 94
  • Blonde_518.jpg
    Blonde_518.jpg
    97,4 KB · Εμφανίσεις: 54
  • Blonde_469.jpg
    Blonde_469.jpg
    51,1 KB · Εμφανίσεις: 52
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.157
Κριτικές
5
Like
58.734
Πόντοι
12.056
:dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • Nude_003.jpg
    Nude_003.jpg
    101,6 KB · Εμφανίσεις: 72
  • Nude_013.jpg
    Nude_013.jpg
    100,8 KB · Εμφανίσεις: 78

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ρε παιδιά,
Σταματείστε την άνευ ουσίας κόντρα! Τι λέτε τώρα εδώ?

Να ρίξω μια ιδέα? (εγώ έχω ένα FJ1200).

Να μαζευτούμε οι μοτόβιοι του site (3? 4? 5? 10? δε θα μαζευτούμε παραπάνω), να βρούμε και αντίστοιχο αριθμό CG ή καμπαρετζούδες απ τα διάφορα "Gold" και να πάμε ένα Σ/Κ κάπου (Σάβατο πρωϊ με Κυριακή απόγευμα) καμμιά 200-300 km πέρα να γίνει ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ...

Τώρα γρήγορα μάλιστα, πρίν χαλάσει πολύ ο καιρός!

Πως μαζεύεται η ΛΕΜΟΤ και κάνει την ετήσια εκδρομή της? (έχω πάει).
Εκεί πας με τη γυναίκα/γκόμενά σου.
Εμείς να πάμε με πουτάνες!

Πολύ καλή ιδέα. Θα έχω την ευκαιρία να σας εξηγήσω από κοντά (και στον φίλο savalas) το λόγο που με εκνευρίζουν όχι οι HD αλλά οι περισσότεροι αναβάτες τους.

Ας αφήσουμε τα λόγια και ας μπούμε στην πράξη. Πως θα το κανονίσουμε;

Έχω ένα R1150GS Adventure - εύκολη λεία για το fj1200 στην άσφαλτο.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
φίλε savalas είναι πράγματι χαζό να μαλώνουμε για μηχανές.

Να κανονίσουμε για μπύρες και να τα πούμε.

Δεν ήξερα για το long way round - καλή πληροφορία. Θα ψάξω να το βρώ.

Συνάδελφοι εχω μια φωτό απο ρέθυμνο με το μοτοσακό μου. Πως την κάνω attachment στο post;
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.157
Κριτικές
5
Like
58.734
Πόντοι
12.056
Ωραιο και αξιοπιστο το GS Αλλα δεν μου παει..μου κανει ξενο πανω μου...μαλλον γουσταρω να εχει πλαστικουρα πανω η μηχανη.. :P
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.157
Κριτικές
5
Like
58.734
Πόντοι
12.056
XEXEXE...Μπουρδελοτσαρκα με μηχανες...και να καιμε τα στροφομετρα εξω απο το μαγαζι τις ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ..τιμης ενεκεν  :dancing: :dancing:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
- Οδηγοί νταλίκας (ιδίως αυτές που είναι με χωματουργικά και τις αφήνουν ξεσκέπαστες με αποτέλεσμα όταν είσαι από πίσω να τρως το ξύλο της αρκούδας από πέτρες - που είναι και παράνομο)

αστα να πανε αμα δεν φορας και κρανος......
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
altec21, έχω και ένα K1200GT. Μιλάμε ρε φίλε, για να αλλάξω μπουζί έβγαζα 1 ώρα βιδάκια. Το δε πλαστικό το αφαίρεσα με ακρίβεια χειρουργική γιατί εκεί το παραμικρό σπάσιμο βάσης κοστιζει πολλά. Από την άλλη κάτι μέρες με βροχή και κρύο ή και πάνω από τα 160 το πλαστικό είναι σημαντικό. Αλλού χάνεις, αλλού κερδίζεις.

ais8hsh πολύ καλή ιδέα - το προχωράμε; Η μηχανή δεν παίζει ρόλο. Μόνο η διάθεση.

 

lordbyron

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
Και κάτι τελευταίο... Μηχανόβιοι να βρίζουν μηχανόβιους είναι ντροπή...
Απολυτα μαζι σου φιλαρακι!!Τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβουν καποια ατομα οτι καθε μοτο εχει τα δικα της υπερ κ κατα..?
Ομως το οτι ολοι μας καβαλαμε 2 τροχους ασχετα με την νοωτροπια, μας κανει αδελφια..Οταν μου κανουν σινιαλο στις εθνικες,αλλες μοτο κ το ανταποδιδω,χωρις να γνωριζω εθνικοτητα,κιβυκα,μαρκα,προωρισμο,η τριχα μου γινεται καγκελο.Ειναι ενα συναισθημα που μου δινει δυναμη κ με φορτωνει για ολο το ταξιδι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Εν τάξει ρε παιδιά, αφου θέλετε να το πάμε έτσι...

Η φίλη μου η Milena:
(Στο συνεργείο, έ? Μη ξεφεύγουμε απ το θέμα!)
 

Συνημμένα

  • Milena01.jpg
    Milena01.jpg
    55,8 KB · Εμφανίσεις: 48
  • Milena02.jpg
    Milena02.jpg
    57,6 KB · Εμφανίσεις: 50

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ευτυχώς που δε μοιάζει με τη Μιλένα Αποστολάκη.

Σταύρο δήλωσε συμμετοχή στο club. Ψήνεται καλή φάση

Πως ποστάρω attachment ρε παιδιά; Βοήθεια
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Α, να μην ξεχάσω!
Και η φίλη μου η Ροζίτα!
(αυτή λέω να πάρω στην εκδρομή).

 

Συνημμένα

  • Helmet2.jpg
    Helmet2.jpg
    48,6 KB · Εμφανίσεις: 45

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
φιλοι συναγωνιστες  ανοιξατε θεμα που εμενα με χαροποιει αλλα και με ποναει...βλεπετε ενω ειμαι και θα ειμαι μονιμα καυλωμενος με τους 2 τροχους λογω ενος ΓΑΜΙΟΛΗ που περασε κοκκινο σουρομενος  αναγκαστηκα λογω αναπηριας που μου προξενισε , να μη μπορω να καβαλαω πια την μεγαλη μου αγαπη( τωρα μονο γυναικες :P)...μη τρωγεστε για τυπυς μοτοσυκλετων απλα διαδωστε το μεσο που τοσο πολυ ΑΓΑΠΑΜΕ, προσωπικα εχω κουφανει κοσμο που λεει ειμαι τρελος που παρακινω αλλα παιδια του κυκλου μου να μαθουν να οδηγουν μοτο...λες και ρε  η μηχανη μου προξενησε την κουτσαμαρα μου και οχι το μουνοπανο με το χιουνται.....ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΡΕ !! 
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
φιλοι συναγωνιστες   ανοιξατε θεμα που εμενα με χαροποιει αλλα και με ποναει...βλεπετε ενω ειμαι και θα ειμαι μονιμα καυλωμενος με τους 2 τροχους λογω ενος ΓΑΜΙΟΛΗ που περασε κοκκινο σουρομενος  αναγκαστηκα λογω αναπηριας που μου προξενισε , να μη μπορω να καβαλαω πια την μεγαλη μου αγαπη( τωρα μονο γυναικες :P)...μη τρωγεστε για τυπυς μοτοσυκλετων απλα διαδωστε το μεσο που τοσο πολυ ΑΓΑΠΑΜΕ, προσωπικα εχω κουφανει κοσμο που λεει ειμαι τρελος που παρακινω αλλα παιδια του κυκλου μου να μαθουν να οδηγουν μοτο...λες και ρε  η μηχανη μου προξενησε την κουτσαμαρα μου και οχι το μουνοπανο με το χιουνται.....ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΡΕ !! 

Θα ήταν τιμή μας αν ήσουν μέλος του club. Δεν είναι θέμα μηχανής, είναι θέμα τρόπου σκέψης.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
DESAPARECIDO πες ναι. Θα ήταν τιμή μας αν ήσουν πρόεδρος.
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Να πω κι εγώ εδώ ότι από τότε που το διάβασα έχω μείνει μαλάκας και δε ξέρω τι να πώ. Λυπάμαι αφάνταστα για αυτό που συνέβη στον φίλο και παράλληλα χαίρομαι και θαυμάζω το attitude και την αύρα που εκπέμπει. Παιδιά προσοχή πάντα και παντού.
 

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
Παιδια τι να πω...να πω οτι με συγκινησατε θαναι λιγο( τι κλαις ρε κωλογερεεε  :P)..Nα ειστε καλα με τιματε πολυ αλλα δε μπορω να το δεχτω...  Βλεπετε μπορει να το εχω αποδεχθει το ολο μου θεμα ( και το εχω ξεπερασει ) αλλα αν ασχοληθω εστω και ετσι παλι με μοτοσυκλετες, θα παω εκει που δε πηγα στο τσακ...στο δαφνι :P..H φαση ειναι οτι τεχνικα μπορω να ξαναοδηγησω , το προβλημα του ποδιου εχει λυθει με μελος, και εχω μελετησει τροπο να φερω τις ταχυτητες στο χερι με ντιζα, αλλα δε το κανω γιατι ξερω οτι θα πανε αδιαβαστοι πολλοι δικοι μου...εκτος και αν παρω παλι καμμια <<κουκλαρα>> και την σπιτωσω σε κανενα γκαραζ και ειναι εκεινη η παρανομη καυλα μου :)  ναστε ολοι καλα  μακαρι να τα πουμε σε πιθανη σας συναντηση, θα ερθω θα εχω κοπανησει καμμια καρτελα ηρεμιστικα για να μη παρω καμμια μηχανη σας και φυγωωω
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
εγω εχω cbf 250 06 μαυρο και το ανταλλασω με το busa 03.ποτε θα ανοιξουμε τη λεσχη BBC εγω μεσα ειμαι να παμε σε κανα μπουρδελο απο εξω και τα στροφομετρα στο κοκκινο.αλλα τωρα αμα θελετε να πατε καμια βολτα μακρια εγω δεν μπορω να ακολουθησω αφου με το ζορι πιανει τα 160χλ/ω σε κατηφορα και κατηφορα γκρεμο :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom