Νέα

μοθ εσπασε το κινητο ποθτανα με την γκωνλαρα τησ!!και τωρααα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Προτιμουμε κωλο (γυναικειο)  :rockon: :rockon: :rockon:
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
κωλαρες  γυναικειες ρεεε
 

ilias38

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το ωριμο γιατι η γρια η κοτα εχει τα ζουμια..... :uglystupid:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Οταν εχω σωσιβιο, δεν με νοιαζει το μεγεθοs
Φοραω και βατραχοπεδιλα εν αναγκη
 

Μύλος

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Οτι μεγεθοσ και να ειναι μονο να εχει ωραια χειλακια για φιλημα και γλωσσα   :2on1:
 

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ανεξάρτητου μεγέθους αρκεί η υπόλοιπη περιοχή που περιβάλεται του μονιού να μη είναι υπερμεγέθης.
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Αυτό που ξέρω είναι ότι δεν μου αρέσουν τα μπεγλερωτα ..
τέτοια π.χ. [ftp=ftp://[URL unfurl="true"]http://img.mobypicture.com/1699b1217303210dd7cd122ea9fe6a09_full.jpg]http://img.mobypicture.com/1699b1217303210dd7cd122ea9fe6a09_full.jpg[/ftp[/URL]]
(και βέβαια; το πηδάω και το ευχαριστιέμαι αλλά σε σύγκριση δεν θα το επέλεγα..)

 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικα πιστευω πως το σχημα δε παιζει κανενα ρολο στη αισθηση που μας προσδιδει επανω στο κ@υλι μας. Παρολα αυτα θα ελεγα οτι παιζει σημαντικο αισθησιακο ρολο αν ειναι καλοσχηματισμενο. Για καθε εναν απο μας καλοσχηματισμενο μπορει να ειναι το καθε ειδος νουνου. Για αλλον τα παχια νουνοχειλα...για αλλον τα σχιστα...για αλλον οι τριχες κτλ. Προσωπικα λοιπον θα ελεγα ειναι καλο κατα το γουστο μου νουνου θα ηταν με νορμαλ χειλη (ουτε τεραστια αλλα σε καμια περιπτωση σχιστα), καθαρο εννοειται, οχι πολυ κοκκινο αλλα ουτε πολυ μαυρο, με λιγη υβη τυπου landing strip και το υπολοιπο καθαρο. Τεραστιο ρολο που δε θα πρεπει να παραληφθει ειναι και το σχημα του πωπου και πως το συνολο αυτο σχηματιζεται στα 4! Γενικως παντως οτι και να σου κατσει καλο ειναι αρκει η γυνη να πληρει το πακετο που σε ενδιαφερει!
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Προσωπικα πιστευω πως το σχημα δε παιζει κανενα ρολο στη αισθηση που μας προσδιδει επανω στο κ@υλι μας. Παρολα αυτα θα ελεγα οτι παιζει σημαντικο αισθησιακο ρολο αν ειναι καλοσχηματισμενο. Για καθε εναν απο μας καλοσχηματισμενο μπορει να ειναι το καθε ειδος νουνου. Για αλλον τα παχια νουνοχειλα...για αλλον τα σχιστα...για αλλον οι τριχες κτλ. Προσωπικα λοιπον θα ελεγα ειναι καλο κατα το γουστο μου νουνου θα ηταν με νορμαλ χειλη (ουτε τεραστια αλλα σε καμια περιπτωση σχιστα), καθαρο εννοειται, οχι πολυ κοκκινο αλλα ουτε πολυ μαυρο, με λιγη υβη τυπου landing strip και το υπολοιπο καθαρο. Τεραστιο ρολο που δε θα πρεπει να παραληφθει ειναι και το σχημα του πωπου και πως το συνολο αυτο σχηματιζεται στα 4! Γενικως παντως οτι και να σου κατσει καλο ειναι αρκει η γυνη να πληρει το πακετο που σε ενδιαφερει!
σωστος  ....... με καλυπτεις απολυτα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Τι μεγεθος μονι μας αρεσει να γαμωμεν?

μισον  να παρον την  μεζουραν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom