Νέα

μονος για ποτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peinasmenos_lukos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
έχετε πάει ποτέ μόνοι για ποτό σε μπαράκι κανονικό ή του κώλου?
είναι τραβηγμένο?
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
3
Like
852
Πόντοι
96
Άντε του κώλου να πας μόνος σου αλλά σε μπαράκι κανονικό είναι ψυχεδελεια...
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
φτάνει στα όρια του τελειώματος πιστεύω,
θα κοιτάνε οι άλλοι περίεργα λογικά?
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
1.322
Πόντοι
216
Ειμαι απο την μέσα μεριά της μπάρας. Δεν φανταζεστε ποσοι πινουν μονοι τους και ενα και δυο και τρια ποτα.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
γιατι ειναι τραβηγμενο και ψυχεδελια???????,δηλαδη πρεπει απαραιτητα  για να χαλαρωσεις κ να πιεις ενα ποτο να κουβαλας κ αλλον μαζι σου καθε φορα?Στα αρχιδια σου αν σε κοιτουν οι αλλοι κ τι λενε οι αλλοι,ο μονος εχει αυτοπεποιθηση, οι πολλοι θελουν να κρυφτουν πολλες φορες...
Τα σεβη μου. :hi:
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
καλα εγω σκεφτομουν να σκασω να πιω καμια ποταρα να ακουσω και μουσικη και στημπουτζαμου αν κοιτανε απλα ανησυχω μηπως εχω γινει φουλ αντικοινωνικος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.806
Κριτικές
1
Like
31.601
Πόντοι
8.006
καλα εγω σκεφτομουν να σκασω να πιω καμια ποταρα να ακουσω και μουσικη και στημπουτζαμου αν κοιτανε απλα ανησυχω μηπως εχω γινει φουλ αντικοινωνικος
Καλα βρε ανθρωπε.
Γουσταρεις να πας μια βολτα μονος σου να πιεις ενα ποτο, και ανοιξες θρεντ για να σε κανουμε να ξεπερασεις τις επιφυλαξεις σου?
Εγω παω πολυ συχνα μονος μου, ειδικα αν θελω να σκεφτω.
Σε ποιον θα δωσεις λογαριασμο?
Ποιος θα ασχοληθει νομιζεις?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλα βρε ανθρωπε.
Γουσταρεις να πας μια βολτα μονος σου να πιεις ενα ποτο, και ανοιξες θρεντ για να σε κανουμε να ξεπερασεις τις επιφυλαξεις σου?
Εγω παω πολυ συχνα μονος μου, ειδικα αν θελω να σκεφτω.
Σε ποιον θα δωσεις λογαριασμο?
Ποιος θα ασχοληθει νομιζεις?
συμφωνω απολυτα,κανε αυτο που θελεις κ ολα τα αλλα στα αρχιδια σου :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Καλα βρε ανθρωπε.
Γουσταρεις να πας μια βολτα μονος σου να πιεις ενα ποτο, και ανοιξες θρεντ για να σε κανουμε να ξεπερασεις τις επιφυλαξεις σου?
Εγω παω πολυ συχνα μονος μου, ειδικα αν θελω να σκεφτω.
Σε ποιον θα δωσεις λογαριασμο?
Ποιος θα ασχοληθει νομιζεις?

ηταν προβληματισμός περισσότερο για να δω αν το κάνουν και άλλοι  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.806
Κριτικές
1
Like
31.601
Πόντοι
8.006
Τυπε μην ακους τον Αλεξη,εχει γνωμη και αποψη για ολα τα θεματα και αμα δεις τα εχει κανει ολα bourdela  :grin:
Ειναι τοσο περιεργο να εχω αποψη για κατι που κανω κι εγω?  :think:
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
:think: να κανονισουμε να παμε μαζι , οσοι δεν εχουν φιλους που κανουν "παρανομες"  :erection: πραξεις.... ή καποιον να βγουν.....  :rockon:

γιατι οχι ?  :hi:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Οχι,γενικος μιλαω εγω,εξαλλου και γω ορισμενες φορες παω μονος για ποτο,ασχετα που μετα γινομαστε παρεα καμια 10αρια ατομα   :2on1:
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι τοσο περιεργο να εχω αποψη για κατι που κανω κι εγω?  :think:

αυριο μετα το καρφωμα μιας συμφοιτητριας θα παω να πιο την κρασαρα μου σαν σωστος αντρας,
τωρα μαλακιες θα κανουμε....
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
Οχι,γενικος μιλαω εγω,εξαλλου και γω ορισμενες φορες παω μονος για ποτο,ασχετα που μετα γινομαστε παρεα καμια 10αρια ατομα   :2on1:

:effemine: ? ? ?                                        :hi:                                  :dancing:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.806
Κριτικές
1
Like
31.601
Πόντοι
8.006
αυριο μετα το καρφωμα μιας συμφοιτητριας θα παω να πιο την κρασαρα μου σαν σωστος αντρας,
τωρα μαλακιες θα κανουμε....
Ποιο καρφωμα ρε φιλε, εσυ δεν ελεγες χθες οτι εχει προβλημα το πουλι σου και σου ελεγαν να πας για εξετασεις μηπως εχεις κολλησει βλεννορροια?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.806
Κριτικές
1
Like
31.601
Πόντοι
8.006
αχαχα δεν το ειπα καθαρα,
στο στομα εχω αφτρες
το πεος μου μυριζει και εχω ενα θεματακι με την ουρηθρα τσουζι καποιες φορες καθως και μου φαίνεται λίγο πρησμένη η περιοχή
δεν ξερω αν ολα ειναι η ιδεα μου λογο αγχους αλλα σκεφτομαι αν κοστιζουν οι εξετασεις κανα 30-40αρι να το δωσω να ηρεμησω
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο καρφωμα ρε φιλε, εσυ δεν ελεγες χθες οτι εχει προβλημα το πουλι σου και σου ελεγαν να πας για εξετασεις μηπως εχεις κολλησει βλεννορροια?

ναι δεν πήγα χωρίς καπότα με την εν λόγο ούτε η ενόχληση είναι τόσο τρομερή, είπαμε δεν έφτασα και ένα βήμα πριν τον θάνατο.
το θέμα μπορεί να είναι και απλή συγκυρία λόγο άγχους θελω να το ψαξω
δεν τρολάρω κύριε σε δύσκολη φάση είμαι κύριε και πέσαν όλα μαζι...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
ναι δεν πήγα χωρίς καπότα με την εν λόγο ούτε η ενόχληση είναι τόσο τρομερή, είπαμε δεν έφτασα και ένα βήμα πριν τον θάνατο.
το θέμα μπορεί να είναι και απλή συγκυρία λόγο άγχους θελω να το ψαξω
δεν τρολάρω κύριε σε δύσκολη φάση είμαι κύριε και πέσαν όλα μαζι...

Άφτρες στο στόμα και τσούξιμο στη βάλανο; Κάτι δεν πάει καλά αδερφέ, δεν νομίζεις; Μάλλον δεν έκανες ακάποτο με την κοπέλα και πιθανότατα την έγλειψες κιόλας...μια ερωτησούλα στα γρήγορα...μήπως ο κόλπος της κυράς μύριζε σαν...χαλασμένο ψάρι;Αν ναι, πιθανότατα η τύπισσα έχει μύκητες και σε κόλλησε...αν είναι αυτό, μη σκας...η θεραπεία είναι εύκολη και ανώδυνη...για περισσότερα σε έναν δερματολόγο και γρήγορα πριν η κατάσταση ξεφύγει και πετάξει τίποτα...λειχήνες το πουλί σου :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom