Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
IMG_2249.jpg


IMG_2248.jpg
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
445
Πόντοι
36
ακομα ενα αγαμητο ναυαγιο απο την κολοφαρα των δασκαλων-καθηγητων του ελληνικου γενους.
οταν αποφοιτουν η οταν ειναι να διοριστουν πρεπει υποχρεωτικα ολα αυτα τα ζωα να εξεταζοντε απο ψυχιατρους αν ειναι ικανοι να ερχοντε σε επαφη με παιδια. αλλα ο κολοσυνδικαλισμος αυτης της κολοφαρας δεν δεχετε τετοια πραγματα.
οπως ειδα απο τις φωτο κοκκαλιαρα και με κολομαγκιστικο tattoo στο μπρατσο σιγουρα ειναι και χασικλα και οποτε εχει φραγκα ρουφαει και κανενα κοκορετσι.
και αντι αυτο το κολοκρατος να της αφαιρεση το πτυχιο αμεσως καθετε και ασχολητε με ΕΔΕ και αλλες κοτρυπιδιστικες νομικες μαλακιες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.593
Like
13.764
Πόντοι
3.656
και βέβαια δεν είδαμε τη φάτσα της, ούτε μάθαμε το όνομά της, αν και είναι βέβαιο το αδίκημα από τα στοιχεία του τηλεφώνου. Και είναι αποπλάνηση, όχι βιασμός. Τη φάτσα του παράγοντα όμως την είδαμε και μάθαμε το όνομά του, απλά με μια καταγγελία. Και οι τύποι εδώ φαντασιώνονται να ήσαν στη θέση του πιτσιρικά. Και βέβαια θα τη γλυτώσει πάρα πολύ φτηνά, ενώ αν τα φύλα ήταν αντίθετα θα ούρλιαζαν όλοι να κρεμάσουν ανάποδα τον παιδεραστή που βίασε το ανήλικο
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.215
Like
5.529
Πόντοι
1.056
και βέβαια δεν είδαμε τη φάτσα της, ούτε μάθαμε το όνομά της, αν και είναι βέβαιο το αδίκημα από τα στοιχεία του τηλεφώνου. Και είναι αποπλάνηση, όχι βιασμός. Τη φάτσα του παράγοντα όμως την είδαμε και μάθαμε το όνομά του, απλά με μια καταγγελία. Και οι τύποι εδώ φαντασιώνονται να ήσαν στη θέση του πιτσιρικά. Και βέβαια θα τη γλυτώσει πάρα πολύ φτηνά, ενώ αν τα φύλα ήταν αντίθετα θα ούρλιαζαν όλοι να κρεμάσουν ανάποδα τον παιδεραστή που βίασε το ανήλικο
Πολύ πιθανόν μετά την απολογία της που είναι σε λίγες μέρες και φάτσα της θα δούμε και το όνομα της θα μάθουμε. Έκανε ιδιαίτερα στην περιοχή και σε άλλους εφήβους οπότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχει αποπλανήσει και άλλους. Το γεγονός ότι η κοινωνία το αντιμετωπίζει με φαιδροτητα και όχι με σοβαρότητα, δυστυχώς οφείλεται σε εμάς τους άντρες. Η είδηση "παίζει" από χθες στα social media και ενώ όλες οι γυναίκες την κράζουν, η πλειοψηφία των ανδρών αναρωτιέται "που ήταν αυτές οι καθηγήτριες" όταν αυτοί ήταν 13χρονων.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.347
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.034
Like
30.207
Πόντοι
6.056
Για να κοινοποιηθούν τα στοιχεία της και να δούμε φάτσα πρέπει πρώτα να γίνει σύλληψη, χαλαρώστε!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Λέτε και το παιδί να το'κανε με κανα μαθητή;:tooth:

 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Η μανα του πιτσιρικα λογικα σκυλιασε γιατι καταλαβε γιατι ο αντρεας της ηταν τοσο προθημος να πηγαινει στην ενημερωση γονεων. Ετσι μολις ειδες τις φωτο τρελαθηκε και την εδωσε.
Τραγικη φιγουρα στη ιστορια ο πιτσιρικας που εχασε τετοια καβατζα.. και βαθμο και γαμησι.

Περαν της πλακας δεν καταλαιβω πως ενας αντρας μπορει να κανει σεξ με ενα μουναρο χωρις την θεληση του, πραγματικα..

Κι εγώ την ίδια απορία έχω. Αναζητείται μούναρος πρόθυμος για δοκιμή :P
 
OP
OP
tteautteau231996

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16


Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η 35χρονη φιλόλογος, η οποία κατηγορείται ότι αποπλάνησε τον 13χρονο μαθητή της. Αυτό σημειώνει με ανακοίνωσή του ο δικηγόρος της καθηγήτριας, Απόστολος Κόντος.
Ο δικηγόρος της 35χρονης εκπαιδευτικού τονίζει ότι η καθηγήτρια δηλώνει την ειλικρινή συγγνώμη της και θα κάνει ό,τι μπορεί για την προστασία του ψυχισμού του 13χρονου. Όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση του κ. Κόντου η 35χρονη από την πρώτη στιγμή εμφανίστηκε ενώπιον των αρμόδιων αρχών και πήρε νόμιμη προθεσμία για την απολογία της.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του δικηγόρου της 35χρονης φιλολόγου έχει ως εξής:
«Το δικηγορικό γραφείο Απόστολος Γ. Κόντος & Συνεργάτες έλαβε εντολή να εκπροσωπήσει την κατηγορούμενη ενώπιον της 16ης Ανακρίτριας για τα αδικήματα της αποπλάνησης ανηλίκου και κατάχρησης ανηλίκου σε ασέλγεια Επιδοκιμάζουμε το υγιές αντανακλαστικό της κοινωνίας μας να ευαισθητοποιείται μπροστά σε τέτοια αδικήματα. Ωστόσο, συνιστά ιερή υποχρέωση όλων η προσέγγιση της υπόθεσης με κύριο μέλημα το βέλτιστο συμφέρον του ανηλίκου. Την ίδια στιγμή, αποτελεί καθήκον ο σεβασμός των δικαιωμάτων της κατηγορούμενης και της αρχής της νομιμότητας του Ποινικού μας Δικαίου. Με αφορμή μερίδα δημοσιευμάτων που κινούνται στην αντίθετη κατεύθυνση επισημαίνεται ότι:
– Η εντολέας μου από την πρώτη κιόλας στιγμή προσήλθε ενώπιον των Αρχών αιτούμενη και λαμβάνοντας νόμιμη προθεσμία για την απολογία της.

– Βρίσκεται σε κατάσταση σοκ και προσπαθεί να αντιληφθεί τις συνέπειες των πράξεών της. Δηλώνει την ειλικρινή της συγγνώμη για την συνθήκη που έχει υποβάλλει τον ανήλικο και την οικογένεια του με τη συμπεριφορά της. Εφόσον της ζητηθεί θα κάνει κάθε τι ανθρωπίνως δυνατό για την προστασία του ψυχισμού του.

– Ο ρόλος της υπερασπιστής είναι να διαφυλάξει τη νομιμότητα της διαδικασίας, να διευκολύνει τις Ανακριτικές Αρχές στο έργο τους, θέτοντας όμως στην κορυφή των ενεργειών της την προστασία του ανηλίκου.
– Η συμπεριφορά της εντολέως μου φέρει μεγάλη ηθική απαξία και ο κοινωνικός συναγερμός είναι απαραίτητος σε τέτοια περιστατικά. Η ποινική αξιολόγηση της ωστόσο αφορά τη Δικαιοσύνη που θα πρέπει να μείνει απερίσπαστη στο έργο της.

– Σε κάθε περίπτωση, η δημοσίευση ανακριβειών ή άσχετων με την υπόθεση πληροφοριών, βλάπτει πρώτα και κύρια τον ανήλικο και δευτερευόντως την εντολέα μου και το δύο χρονών παιδί της. Δε θα επιτρέψουμε να παραβιαστεί η μυστικότητας της ανάκρισης και η προσβολή των προσωπικών δεδομένων των εμπλεκομένων», καταλήγει η ανακοίνωση του δικηγόρου της κατηγορουμένης εκπαιδευτικού.


:( :( :( :(
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.985
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Η καθηγήτρια ή είναι τελείως χαζή ή ήταν μαστουρωμενη τέρμα....τι μπορεί να της.κανει ένας 13χρονος πιτσιρικάς?Ας ήταν 16-17 έφηβος οκ θα της άλλαζε τα βαρδουλα.. από την αρχή είναι φάουλ η ιστορία
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
8
Like
3.472
Πόντοι
736
Ειναι πυροβολημενες ...

Αν της την επεφτες θα ελεγε ...

1.ειμαι παντρεμενη
2.για πια με περασες
3. Εισαι ανωμαλος
4. Επεσα θυμα παρενοχλησης

Αλλα το ανηλικο το πιπωνε μια χαρα...!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.892
Κριτικές
1
Like
6.261
Πόντοι
2.306
Έλα ρε φίλε,κι εγώ ήλπιζα να'ναι καμια χοντρή :(

Ρε τον πούστη τον 13χρονο,κακοπέρασε

Αν μου εκανε τετοια ζημια η μανα μου δεν θα της ξαναμίλαγα, το μουνετο ειναι πολυ δυνατο!
Δεν είναι έτσι φίλε μου. Έχει πολλά αρνητικά για τον πιτσιρικά αυτή η ιστορία λόγω του πολύ νεαρού της ηλικίας του. Ένα παιδί 13 χρόνων δεν έχει καμμία δουλειά με την τριάνταπενταρα. Δικαίως έχουν φρικάρει οι γονείς με την αθλιότητα της «εκπαιδευτικού».
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.011
Πόντοι
216
Ειναι πυροβολημενες ...

Αν της την επεφτες θα ελεγε ...

1.ειμαι παντρεμενη
2.για πια με περασες
3. Εισαι ανωμαλος
4. Επεσα θυμα παρενοχλησης

Αλλα το ανηλικο το πιπωνε μια χαρα...!
Έτσι όπως πάμε σε λίγο θα του κάνει μήνυση του 13χρονου για σεξουαλική παρενόχληση και θα μπαίνει αυτός μέσα :2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.216
Like
16.131
Πόντοι
3.556
ρε τι παιχτηκε εδω με την ανώμαλη ξεκωλιαρα τωρα τα βλεπω. ετσι σκινι που ειναι θα της κανουν το κωλαντερο ακορντεόν στην τούφα :fuck1::confused:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.540
Κριτικές
56
Like
6.314
Πόντοι
4.806
Έλα ρε φίλε,κι εγώ ήλπιζα να'ναι καμια χοντρή :(

Ρε τον πούστη τον 13χρονο,κακοπέρασε

Αν μου εκανε τετοια ζημια η μανα μου δεν θα της ξαναμίλαγα, το μουνετο ειναι πολυ δυνατο!
Δεν είναι έτσι φίλε μου. Έχει πολλά αρνητικά για τον πιτσιρικά αυτή η ιστορία λόγω του πολύ νεαρού της ηλικίας του. Ένα παιδί 13 χρόνων δεν έχει καμμία δουλειά με την τριάνταπενταρα. Δικαίως έχουν φρικάρει οι γονείς με την αθλιότητα της «εκπαιδευτικού».
Ναι πολύ μεγάλη ζημιά που ξεκωλώθηκε στον πούτσο ο πιτσιρικάς. Αν ο γιός μου σε λίγα χρόνια γαμάει ένα τετοιο μουνί ,θα του δώσω συγχαρητήρια ,δεν θα τον δώσω στους μπάτσους. Έλεος
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Η καθηγήτρια ή είναι τελείως χαζή ή ήταν μαστουρωμενη τέρμα....τι μπορεί να της.κανει ένας 13χρονος πιτσιρικάς?Ας ήταν 16-17 έφηβος οκ θα της άλλαζε τα βαρδουλα.. από την αρχή είναι φάουλ η ιστορία

Μν το λες τυπε. Εγω εκει γυρω τραβαγα τις πρωτες μαλακιες.

Κ μιλαμε τον εκανα λαστιχο. Απειρες αντοχες.

Εγω εικαζω οτι την ειχε ξεμουνιασει για αυτο ηταν μαζι του.

Αξιος ο πιτσιρικας.

:headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.011
Πόντοι
216
Είστε γελοίοι πάντως.
Ας έβλεπα τα ίδια σχόλια σε 35αρη με 13χρονη.
Εκεί θα λέγατε όλοι "Θα καλοπεράσει στη φυλακή".
Δε μπορείτε να έχετε δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Ή είναι ΟΚ και τα δύο ή λάθος και τα δύο.

Μήπως είστε αδερφές και γουστάρετε 12χρονα αγοράκια;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.601
Κριτικές
12
Like
6.521
Πόντοι
2.646
Τον καημένο τον πατέρα του πιτσιρικά σκέφτομαι μόνο που εχει για γυναίκα μια σιχαμένη ελλεηνιδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom