Νέα

Μήπως είναι ακριβό σπορ το σεξ στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Νομίζω φτηνότερο σεξ απο 10 ευρώ δεν υπάρχει στην Ευρώπη. Πως ειναι ακριβό αυτο?

Οντως δεν υπάρχει,σε οποιον το εχω πει νομίζουν ότι τους τρολάρω.
Ούτε οι Σλάβοι δεν το πίστευαν,οι Γερμανοί ούτε καν..

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
100 ευρω την ωρα ειναι η ταριφα στην Ελλαδα. Το δεκαευρο σου αγοραζει 6 λεπτα.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Γενικα ειναι ακριβη χωρα η ελλαδα ρε πουστη μου..,,
Οταν σου χει 5€ το μεγαλο βαρελι μπιρα σε συνοικιακο καφε δε θα ναι ακριβο το γαμησι;;;;
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ποια ωρα ρε παλικάρια... Μια χυσιά, ενα γαμισι πως το λένε? Που θα βρεις φτηνότερο?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχουμε το πιο φτηνό σεξ στην Ευρώπη με διαφορά. Γαμάς και χύνεις 20-χρονα πιπίνια με 10 ευρώ. Πουθενά αλλού!
 

Επισκέπτης
Η Ελλαδα εγινε η "Ταιλανδη" της Ευρωπης.
Μπουρδελο στα 10 ευρω, μασαζακι και  :fuck2: στα 50-60, με τα ιδια περιπου γαμας για καμια ωρα τη γειτονισα σου που βγηκε "ανεξαρτητη" στη βυζιτα. Βοηθαει και το internet. Κι αν θες το κατι παραπανω...το εχεις αρκει να το σηκωνει η τσεπη σου. Η φτωχεια φερνει τζογο, φτηνη πορνεια κτλ...κτλ..

Στο Βερολινο το πιο φτηνο που εχω βρει ειναι τσιμπουκι με καποτα απο κατι σαπιες του δρομου.  :vomit:
Γαμησα και Ρουμανα που μιλουσε ελληνικα κι εσκασα 70 ευρω για 20 λεπτα. Την οποια πριν μερικους μηνες τη γαμουσαν με 10 ευρω στο μεταξι αντε 20 στη Φυλης.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ποια ωρα ρε παλικάρια... Μια χυσιά, ενα γαμισι πως το λένε? Που θα βρεις φτηνότερο?
Δεν ειναι μια χυσια φιλε, γιατι η κοπελα σηκωνεται και φευγει στο 6λεπτο για 10 ευρο και στο 12 λεπτο για 20 ευρο. Η ταριφα ειναι 100 ευρο την ωρα. Οχι τοσο διαφορετικα απο μερικες ευρωπαικες χωρες. Απλα εδω σπανε το χρονο σε εξαλεπτα. Μεξικο νομιζω το σπανε σε ακομα μικροτερη διαρκεια και μπαινει ο νταβας ο μεσα στο δωματιο σε σπρωχνει εξω απο την πουτανα και βαζει αλλον να γαμησει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι, Duke Nukem, ό,τι πεις... 10 λεπτά κάθεσαι στο δωμάτιο με 10 ευρώ. Και είναι το πιο φτηνό σεξ στην Ευρώπη.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Σου ποσταρω ένα παράδειγμα για να καταλάβεις ότι δεν έχεις ιδέα.

εγω εδώ βλεπω ξεκιναει με 40 τα 15 λεπτα, όπως εδώ με 10-20 ή στην θεσσαλονικη 30,
αρα αναλογα με τον μισθο αν εχουν διπλο περιπου μισθο στην γερμανια.
η ποιοτητα είναι εκει μαλλον καλυτερη γιατι προφανως η ψηλη ρουμανα θα παει εκει και η κοντη ελλαδα.

Έχω γαμήσει στο Fröbelgasse 41 δύο φορές και μπορώ να εκφέρω άποψη.

Μία φορά την Lili πέρσι,όταν βρισκόταν στον 6ο-7ο μήνα και πριν 2 μήνες του Αγ.Πνεύματος που πήγα με την Jeny Teeny.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΝ ΧΩΡΟΣ.

Ακόμα και με στάνταρντς Μεταξιού.

Γενικά το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό σ'αυτά τα μαγαζιά.

Και το photoshop στο kontaktbazar και στο booksusi είναι συνήθως της τάξης του 70-80%

Μην βιάζεστε να βγάζετε συμπεράσματα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Καλησπέρα συναγωνιστές. Κρίνοντας από τις τιμές που παίζουν στην Ευρώπη σε Call Girls, και συγκρίνοντας τους μισθούς που παίζουν έξω και στην Ελλάδα, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι παίζει φουλ ακρίβεια στην Ελλάδα. Δεν γίνεται να έχω επιλογες όπως 1 ώρα τα πάντα όλα στο πρόγραμμα (και ρομαντικό σεξ εάν είσαι από αυτούς) με μοντέλο έξω, και εδώ να ζητάνε ακόμα 100-200€ την ώρα. Ποια η γνώμη σας;
Την καλημέρα μου συναγωνιστή!  :hi:

Ρίχνοντας μία γρήγορη ματιά στα προηγούμενα post, θέλω να τονίσω στα υπόλοιπα μέλη ότι εφόσον μιλάμε για call girls θα συμφωνήσω μαζί σου αναφορικά με το κόστος υπηρεσιών και τις αποδοχές που παίζουν για πολλά άτομα (συμπεριλαμβανομένου και εμένα). Αν δε, λάβουμε υπόψιν και τον παράγοντα της καλής εμφάνισης (για όποιον τον ενδιαφέρει, όπως εμένα) τότε... τα πράγματα είναι ακόμα πιο τραγικά!!!  :headbang:

Τώρα για Μεταξουργείο και Φυλής, για τα οποία κάνουν λόγο και άλλοι, είναι σχετικά μια συνειδητοποιημένη επιλογή του στυλ: "κάνω τη δουλειά μου και φεύγω" χωρίς ωστόσο αυτό να είναι - κατά τη γνώμη μου πάντα - top value for money... Φαντάζομαι δεν είναι λίγα τα 10ρικα και τα 20ρικα που έχουν φύγει άκλαφτα με τα "παλτά" που φέρνουν αρκετοί οίκοι τώρα τελευταία, για να μη μιλήσω και την κατάσταση στην οποία βρίσκονται κάποιοι από αυτούς...

Σε τελική ανάλυση, περί ορέξεως ουδείς λόγος! Ελπίζω να μην κούρασα και (δοθείσης της ευκαιρίας) να ευχηθώ καλή Παναγιά να έχουμε!
 
OP
OP
K

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
Συναγωνιστές μίλησα για Call Girls. Και σε όποιον σχολιάζει τους χώρους στο εξωτερικό, ας δώσει 10-20€ παραπάνω και ας τη φέρει σπίτι του. Το συγκεκριμένο στούντιο που ανέφερα πάντως, έχει και βιντεακι με τις γκομενες. Καλό το Photoshop αλλά στο βίντεο όλα φαίνονται καλύτερα.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Στην Αθήνα και στη Θες/νίκη δεν ειναι ακριβό. Στις υπόλοιπες πόλεις ειναι απο ακριβό έως πανάκριβο, εξαρτάται βέβαια απο την κοπελα... Πάντως ακολουθούνται σε ολα οι διεθνείς τιμές.
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
όταν ο μέσος μισθός στην Ελλάδα των μνημονιών είναι 450€ όπως καταλαβένεται τα 100€ ακόμα και τα 50€ για call girl είναι απλησίαστα , τώρα για μετάξι και φυλής πιστεύω πως είναι για πιτσιρικάδες περισσότερο, ο 40αρης+ δύσκολα πιστεύω θα ασχοληθεί, εαν ειναι και παντρεμένος ,  θα προτιμήσει την ασφάλεια ενός ξενοδοχείου αλλά και πάλι τα χρήματα είναι πολλά , εάν πχ καλέσει στο bill μια του 60 ή 70 προσθέντοντας το κόστος της διαμονής πάμε χονδρικα στο 100€, ο μισθός αυτομάτως μειώθηκε στα 350€ έαν έχεις ενοίκιο (άλλη ακριβή κατηγορια στην ελλάδα) λογαριασμούς, φαι κτλ κάθεσαι στα αυγά σου και περιμένεις δώρα χριστουγεννων κτλ.
 
OP
OP
K

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
Μέσος μισθός Ελλάδα είναι στα 800€ καθαρά. Μια ώρα με Call girl μαζί με ξενοδοχείο είναι στα 100€. Καποιες φορές και περισσότερα. Λιγότερα είναι πολύ σπάνιο. Δηλαδή μιλάμε για το 1/8 του μισθού ή αλλιώς το 12.5%. Όταν Αυστρία παίζει μέσος μισθός 2000€, και δίνεις κατά μο 100€+20€(να έρθει σπίτι) είναι 120€, δηλαδή  το 6% του μισθού. Και πιστέψτε με άλλη βαρύτητα έχουν τα 100€ στα 800 και άλλη στα 2000. Το αν θες να πας να πηδηξεις εκεί που πηδανε οι Πακιστανοί με 10€, μαγκιά σου. Και γω το κάνω που και που και πάω Φυλής. Αλλά το επίπεδο δεν συγκρίνεται.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ο  καθενας αναλογα με το μπατζετ που διαθετει  και αναλογα τα λεφτα που  θα δωσει γαμαει  οπου  θελει 
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom