Νέα

Μινωταύρου 16 (Venus Angels)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prague

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
67
Like
33
Πόντοι
0
Eντάξει πολυ καλός χώρος,αλλά πάρα πολλά τα 50 ευρώ για την συνεσταλμένη Ρουμάνα Μπιάνκα και το άχαρο κρεβάτι.Δε ξαναπάω.
 

nickstamos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για τους φίλους του αυταρχικού, νέα "παιχνιδάκια":

dsc3428j.jpg


dsc3427l.jpg


dsc2473i.jpg


...και το σετάκι συμπληρώθηκε !

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ε ρε γλεντια που θα κανουμε εκει μεσα!!! :)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για τους φίλους του αυταρχικού, νέα "παιχνιδάκια":

dsc3428j.jpg

Τι ειν ΄τουτο παλι ? μαιευτηριο ?  :think:, Ερε βιτσια που εχει ο κοσμος , πολυ πισω εχουμε μεινει ... μεχρι και ο  ο καραμαν μας περασε ....


Ωραιος ο φιλος , αντε οι επομενες να ειναι απο καμια κορασιδα  ;) :tits2:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Πρωϊνή σήμερα η Βικτώρια από τη Κρήτη.

Μελαχρινή, με τατουάζ , βυζάκια μικρά αλλά φυσικά και συμπαθητική φατσούλα. Περισσότερα στη κριτική μου.

Να συγχαρώ την ευγενική υπηρεσία (την Κυρία Μαίρη) για τη ζεστή υποδοχή. Το τζάκι είναι όλα τα λεφτά και η όλη ατμόσφαιρα γαμάτη.

Επίσης θεωρώ ότι το συγκεκριμένο studio είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή στη περιοχή.

Εύχομαι να διατηρηθεί σε αυτό το επίπεδο καθαριότητας και χλίδας πάντα.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρωϊνή σήμερα η Βικτώρια από τη Κρήτη.

Μελαχρινή, με τατουάζ , βυζάκια μικρά αλλά φυσικά και συμπαθητική φατσούλα. Περισσότερα στη κριτική μου.

Να συγχαρώ την ευγενική υπηρεσία (την Κυρία Μαίρη) για τη ζεστή υποδοχή. Το τζάκι είναι όλα τα λεφτά και η όλη ατμόσφαιρα γαμάτη.

Επίσης θεωρώ ότι το συγκεκριμένο studio είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή στη περιοχή.

Εύχομαι να διατηρηθεί σε αυτό το επίπεδο καθαριότητας και χλίδας πάντα.

Μπραμ' μπρε συντεκνε , το εκουτουπωσες το κοπελι  :zfuck: Ειδα τσε την κριτιστη σου, ωραιοοος .
Βλεπω σαζιοναρες , πετσετες , κουβαριστες βελονατσια ,  ωραια πραματα  :grin: .... Ζελε για το μαλλι δεν εζητηξες  ?   :2funny:

Ενδιαφερων το κοριστουδι ακουγεται , πρεπει να παω να δω αν κατεχει και απο μαντιναδα ...  :pipa1:

Παρε και μια για σενα  :zfuck:
Βγηκε ο ηλιος κι εφεξε , το λιγοστο μαλλι σου  Και σαν φωτοβολταϊκο  , φορτησε του πουλι σου
Στη μπαντα καν΄τε χωριανοι ερχετε καυλωμενος , ο καραφλος Μινωταυρος ο ηλιοφορτησμενος
:tooth:


Υγ
Παρακαλω οπως αλλαξατε τον τιτλο εις : Μινώταυρου 16 ( Venus Angels )
 

xristaras4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετε και απο μενα!!πηγαμε σημερα με ενα φιλο μια βολτα μετα απο καιρο μια τσαρκα.το σπιτι γιατι σαν σπιτι, ειναι απο μεσα ειναι καταπληκτικο με το τζακι του και την σαλοναρα του.ειδαμε την κοπελα αλλα θα με συνχωρεσετε ονομα δεν θυμαμαι ειναι ελληνιδα μας ειπε η τσατσα αλλα δεν μας μιλησε για να καταλαβουμε αν οντως ειναι,απο ροδο λεει ξανθια με πολυ ωραιο κορμη και ενα τατου στο αριστερο κωλομερι απο 40 η τιμη στο απλο.βλεπουμε και στα υπολοιπα της λεμε και επιστρεφουμε.οντος επιστρεφουμε μετα απο 30 λεπτα χτυπαμε το κουδουνι και μπαινουμε μαζι με ενα παλικαρι ασχετο με τον φιλο μου.μας λεει η τσατσα ηρθατε παλι??λεει ο ο φιλος μου ο οποιος θα εμπαινε πες στο παλικαρι το προγραμμα της κοπελας και θα σου πω,θα μπω της λεει ο φιλος μου αλλα προφανως δεν το ακουσε,με εναν τροπο απαραδεκτο μας λεει το ξερω το παιδι και καθετε μαζι του και μας αγνοει,της λεει ο φιλος μου οτι θα μπει και η απαντηση της ηταν   "κανει μπανιο τωρα ελατε μετα" νευριαζουμε και σηκωνομαστε να φυγουμε,βγαινοντας της λεμε οτι ο φιλος μου θελει να μπει και μας ριχνεις ακυρο??και λεει θελετε να μπειτε??εμ τι λεμε τοση ωρα της απανταμε.συγνωμη λεει δεν το ακουσα περαστε στο δωματιο.καλα της λεω αφου ειπες οτι κανει μπανιο περαστε μετα.οχι λεει βγηκε απο το μπανιο,οτι να ναι με λιγα λογια.μετα απο ολα αυτα τα απιστευτα γιατι παμε χρονια στην πιατσα και πραγματικα πρωτη φορα ακουσαμε κατι τετοιο μπαινει ο φιλος μου με 40 ευρω.δεν περνανε 2-3 λεπτα και βλεπω την τσατσα να πηγαινει στο δωματιο και βλεπω τον φιλο μου να βγαινει και να μου λεει παμε :think:του λεω τι εγινε??μου λεει η κοπελα δεν ηθελε να μπει :jerking:.απαραδεκτη συμπεριφορα και πραγματικα δεν προκειται να ξανα παμε,πηγαμε σε ενα αλλο με 30 ευρω και περασαμε πολυ ωραια.αυτα τα λιγα και ευχομαι αν πατε να μην σας τυχει κατι τετοιο και να περασετε ωραια γιατι πραγματικα ο χωρος ειναι τελειος!!
 

Daniella.xXx

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Δεκ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι η Ντανιελα, η καινούργιο κορίτσι στο Venus. Σας περιμένο κάτι μέρα στο μαγαζι με πόλι όρεξη! Σας δείχνο ένα βίντεο, να με δείτε λίγο, καλα να περάσετε! (Είμαι η κορίτσι με τα μεγάλα τατουάζ, όχι η τραγουδίστρια )

[youtube=700,500]S9eC3Hw-4Oo[/youtube]


Φιλακηα  :-*
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι η Ντανιελα, η καινούργιο κορίτσι στο Venus. Σας περιμένο κάτι μέρα στο μαγαζι με πόλι όρεξη! Σας δείχνο ένα βίντεο, να με δείτε λίγο, καλα να περάσετε! (Είμαι η κορίτσι με τα μεγάλα τατουάζ, όχι η τραγουδίστρια )
Φιλακηα  :-*
Πολυ Δυνατο..Καυλακι φαινεσαι!!!!
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
καλή φάση. κάθε πότε δουλεύεις κ ποιες ώρες? προγράμματα κάνεις? γλωσσόφυλλα δέχεσαι?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ντανιελα ο φακος σε αδικει... :grin:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
η τραγουδιστρια ποτε θα ερθει να δουλεψει στο μαγαζι?
 

Daniella.xXx

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Δεκ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Καλησπέρα παιδεία! 231 0566412 - αυτο είναι το αριθμό του Venus Angels. Εδο απαντάμε σε όλες τις ερωτήσεις σας! Καυτό νύχτα να έχετε! ;) Φιλακηα :*
 

mitsos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Μιας που γραφει εδω η Ντανιελα ας πω την χθεσινοβραδυνη μου εμπειρια μπας και γλυτωσω κανενα συναγωνιστη τα λεφταδακια του.
Η Ντανιελα ειναι ενα κοριτσι ξανθο περιπου στα 23-25 με γλυκο προσωπακι και μετριο κορμι γεματο τατουαζ.
Στο κρεββατι τα + ειναι η καλουτσικη πιπα με μαλαξη στα ευαισθητα η καλη κινιση που εχει οταν ερχεται απο πανω και τιποτα παραπανω.
Στα μειων ειναι οτι εχει πολλα τατουαζ και θα σου λεει μην αγγιζεις εδω μην αγγιζεις εκει γιατι ειναι καινουριο και ακομα το βαζω αλοιφη,
οτι εχει μεγαλα στρογγυλα σιλικονατα βυζια αλλα πολυ μαλακα στην αφη και θα σε αφηνει ισα ισα να τα αγγιζεις γιατι την πονανε,
οι ρωγες της ειναι επιπεδες και ειτε γλυφεις αυτες ειτε το υπολοιπο βυζι στη γλωσσα αφηνει την ιδια αισθηση και αν τις γλυψεις λιγο παραπανω απο οσο ειναι το οριο της στραβωνει,
το μουνακι της ειναι απαγορευμενη ζωνη για τα χερια και δεν επιτρεπει ουτε ενα απαλο χαδακι οπως και η πισω τρυπουλα της,
αν την εχεις στο doggy style τα βυζια τα εχει παρκαρισμενα στο μαξιλαρι για να μην εχεις προσβαση και αν τολμησεις να την δωσεις και καμια χλυαρη
σφαλιαριτσα στα οπισθια ισα που σε παραταει παγωτο στο δωματιο να την παιξεις μονος σου,
και γενικα ειναι απλα διεκπεραιωτικη στο στο σεξ μεχρι να χυσεις και να παει στον επομενο.
 
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
τουλαχιστο μαγειρευει καλα?
γυναικα για σπιτι!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
τουλαχιστο μαγειρευει καλα?
γυναικα για σπιτι!

Δηλαδη αντι για καλη πιπα κανει καλη πιτα.??  :think:  :2funny:

Γενικα τα σχολια για την Ντανιελα δεν ειναι και τα καλυτερα, στο χερι της ειναι διαβαζοντας τα να διωρθωθει...παντως ξοφαλτσα την εχω περασει να μπω μεσα μεχρι στιγμης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom