Νέα

Μηνιαία στατιστικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πάντα τέτοια και ακόμα περισσότερα

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ :

Eπισκεψεις σε κοκκινα σπιτια: 7

Επισκεψεις σε μασαζ :  1 ( και δεν ξαναπαω )

Eπισκεψεις σε στουντιο : 1 ( αλλα 7 φορες στο ιδιο )


Ηταν ενας καυλιαρικος μηνας πανω απο 1000 ευρω τον μηνα νοεμβριο ( να ειμαστε  καλα και υγειης για να δουλευουμε )

Ευχαριστουμε!  ( που μας δεχεστε στην παρεα σας )

Υ.Σ.  οντως το επιπεδο στο φορουμ ειναι καλο  ας το κρατησουμε ετσι και μονο  κερδισμενη θα ημαστε ολοι     
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
10 πρώτες χώρες (εκτός Ελλάδας) που μας επισκέφτηκαν:

Αγγλία
Γερμανία
Κύπρος
USA
Ιταλία
Γαλλία
Τουρκία
Καναδάς
Σουηδία
Βέλγιο

Ευχαριστούμε!

μαλιστα...
μηπως ηρθε η ωρα να φτιαξετε μια λιστα με τα μπουρδελα στο τοροντο, την αγκυρα, το μιλανο και το αμβουργο?  :crazy:
 
OP
OP
O

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Έκλεισε και Δεκέμβριος με:

159.926 επισκέψεις (μέσο όρο 5.160 επισκέχεις/ημέρα)
Ανοίχτηκαν συνολικά 1.631.501 σελίδες
23.000 μέλη

Ευχαριστούμε
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Έκλεισε και Δεκέμβριος με:

159.926 επισκέψεις (μέσο όρο 5.160 επισκέχεις/ημέρα)
Ανοίχτηκαν συνολικά 1.631.501 σελίδες
23.000 μέλη

Ευχαριστούμε
Καλά πάμε και φέτος πιο δυνατά
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ολα μπορει να τα παρατησουμε αλλα το  φικι φικι  και το  bourleda.com  ποτε

αντε παιδια και σε λιγο τα χτυπισαμε τα 30000 μελη
 
OP
OP
O

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Έκλεισε και ο Ιανουάριος με τους παρακάτω αριθμούς:

Επισκέψεις: 196.043 (μέσο όρο 6.323 την ημέρα)
Ανοίχτηκαν συνολικά 2.068.427 σελίδες!
24.000 μέλη!

Ευχαριστούμε! :cheesy:
 

Επισκέπτης
Alexxx δεν ξέρω κατά πόσο ευκαιρείς να κάνεις κάτι τέτοιο, αλλά θα έλεγα ότι θα παρουσίαζε ιδιαίτερο ενδιαφέρον να τραβήξεις στατιστικά για όλο το 2006, τα οποία να δείχνουν:

- Επισκέψεις
- Σελίδες που ανοίχτηκαν
- Πόσα μέλη άνοιξαν λογαριασμό
- Το πιο δραστήριο μέλος (από πλευράς posts)
- Το πιο δραστήριο μέλος (από πλευράς ανοίγματος thread)
- To μέλος που ξόδεψε τον περισσότερο χρόνο μέσα στο site

... και γενικά ό,τι άλλο ανάλογο σκεφτείς! Θα 'χει ενδιαφέρον!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Κ τα πιο διάσημα θρεντ σε αριθμό post.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
αλεξ συγχρητηρια για το σαιτ ειναι μοναδικο και πολυ ιδιαιτερο πρωτοτυπο το ποιο εντυπωσιακο απο ολα προσωπικα  και παρακαλω να διαψευστω αν δεν ειναι ετσι ειναι το παζλ των ανθρωπων που γραφουν και συμμετεχουν απο 13χρονο μαθητη του γυμνασιου μεχρι καθηγητες πανεπιστημιου και επιχειρηματιες ειναι πολυ ευκολο να το καταλαβει κανεις απο τον τροπο που γραφουν. τα γενικα θεματα εχουν επισης πολυ ενδιαφερον πολιτικη.αθλητισμος κλπ αισθανομε οτι βρισκομε σε ενα καμπαρε του 1900 στο παρισι με ζωγραφους,καλλιτεχνες τραπεζιτες αλλα και πλανοδιους πωλητες και διανουμενους  δεν θα συμωνησω οτι ειναι το σαιτ λαικο καφενειο διοτι σε ενα λαικο καφενειο δεν μαζευοντε ολες οι κατηγοριες που αναφερα ποιο πανω καλη επιτυχια καλές δουλειες ειμαι προθυμος οπως και 100δες μελη να συνεισφερουμε αν χρειασθει και οικομικα για καλυτερες υπηρεσίες αν και εφοσον το κρινετε οτι ειναι απαραιτητο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πως πηγε το σαιτ τον τελευταιο μηνα?
 
OP
OP
O

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Φερβουάριος 2007:

Επισκέψεις: 181.771 (μέσο όρο 6491 την ημέρα)
Ανοίχτηκαν 1.783.864 σελίδες
25.000 μέλη
371 νέα θέματα στο forum
18877 νέα μηνύματα στο forum

Ευχαριστούμε!
 
OP
OP
O

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Μάρτιος 2007:

Επισκέψεις: 197.790 (μέσο όρο 6380 την ημέρα)
Ανοίχτηκαν 1.977.933 σελίδες
26.000 μέλη
434 νέα θέματα στο forum
24595 νέα μηνύματα στο forum

Ευχαριστούμε!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
ο συνδυασμός περιεχομένου είναι συνδυασμός επιτυχίας και αφορά ένα θέμα που εκτός εικονικής πραγματικότητας είναι ταμπού, το bourdela.com καλύπτει το κενό και είναι ένας γαργαλιστικά εθιστικός ιστότοπος.

Καλή ανοδική συνέχεια.
 

Επισκέπτης
Mήπως (λέω μήπως!!!) θα έπρεπε να εμβαθύνουμε λίγο περισσότερο στα στατιστικά? Π.χ. εγώ πολύ θα ήθελα να έβλεπα το ποσοστό νέων θεμάτων τα οποία έχουν σχέση με την θεματολογία του site και θεμάτων εκτός θεματολογίας. Όπως επίσης και τους πιο active members του μήνα σχετικά με θέματα σχετικής θεματολογίας και μη. Θα έχει ενδιαφέρον πιστεύω!

Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο θα μπορούσε να γίνει σύγκριση με τους προηγούμενους μήνες (Ιανουάριο-Φεβρουάριο 2007).
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
2
Πόντοι
1
liomas πρέπει να κάνουμε ένα SWOT analysis καθώς και μια ανάλυση των επισκεπτών με βάση τα δημογραφικά και ψυχογραφικά στοιχεία. Στη συνέχεια και βάσει αυτών των στοιχείων θα δούμε ποιος γαμάει τι και πως το γράφει. Το θέμα είναι τι θα τα κάνουμε.... Ρε μπαγάσα μην και ετοιμάζεσαι να βγάλεις κι εσύ σαιτ; studio.com ας πούμε; (α ρε η πρωινή τι κάνει...., αχαχαχαχχα)
 

Επισκέπτης
liomas πρέπει να κάνουμε ένα SWOT analysis καθώς και μια ανάλυση των επισκεπτών με βάση τα δημογραφικά και ψυχογραφικά στοιχεία. Στη συνέχεια και βάσει αυτών των στοιχείων θα δούμε ποιος γαμάει τι και πως το γράφει. Το θέμα είναι τι θα τα κάνουμε.... Ρε μπαγάσα μην και ετοιμάζεσαι να βγάλεις κι εσύ σαιτ; studio.com ας πούμε; (α ρε η πρωινή τι κάνει...., αχαχαχαχχα)

Όχι βέβαια, δεν έχω κανέναν σκοπό να βγάλω site. Εδώ ο Alexxx μου πρότεινε για moderator και αρνήθηκα γιατί δεν έχω χρόνο, πόσο μάλλον να έχω το δικό μου site. Αυτά τα έκανα στα νιάτα μου σαν φοιτητής που ο χρόνος είναι άπλετος!!!

Εγώ απλά θα ήθελα να δω αυτά τα στοιχεία για να βλέπαμε όλοι που βαδίζουμε... θα ήταν ενδιαφέρον!
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως πλάκα στην πλάκα αν κάποιος θέλει να ανοίξει μπουρδέλο μπαίνει μια εδώ και παίρνει όλα τα στοιχεία που του χρειάζονται... Χμμμμ... Αν φτιάξω ένα καλό business plan λέτε να πάρω δάνειο απο καμιά τράπεζα;;; Κατερίνα είσαι για ένα joint venture? Η να κάνω hostile takeover;
 

Επισκέπτης
Μπράβο και απο εμένα .
Πέραν των στατιστικών ,  το site είναι πολύ ενδιαφέρον , όχι μόνο λόγω της θεματολογίας του αλλά και για το γεγονός ότι είναι απο τα λιγοστά στέκια αντρών που υπάρχουν ακόμα .
Εξάλλου το καλό γαμήσι , ΔΕΝ είναι καλό εάν δεν το αφηγηθείς κάπου  :dancing: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom