Νέα

Μίνα Ιορδανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panic2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 609
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Εννοειται οτι παιζει ακομα αλλα με πολυ στενο κυκλο, απο τοτε που γεννησε εχει λιγους και καλους
Κοντευει 40 αν δεν ειναι ηδη και με προσφατη γεννα! ευχαριστω δε θα παρω :badair:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

adidas79

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
40
Like
94
Πόντοι
0
Κοντευει 40 αν δεν ειναι ηδη και με προσφατη γεννα! ευχαριστω δε θα παρω :badair:
Δεν ειναι το προβλημα η ηλικια.... απο σεξ εντελως αδιαφορη ψαχνει αφορμες να σου φαει το χρονο, την τελευταια φορα ενω της ξεσκιζα τον κωλο με σταματαγε για να παει στο μπανιο... μου το εκανε 3 φορες, ειχε περιοδο η μαλακω και ετρεχε γιατι μαλλον ενιωθε να τρεχει αιμα και δεν ενημερωσε ποτε και στο μουνι της εννοειται τα λεφτα ηθελε να παρει
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
101
Πόντοι
6
Μετά τη γέννα , έχει ακόμα αυτό το εφηβικό στενό κορμι ? Κορμάρα κλαρινο
 

roccosifredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
222
Πόντοι
280
Δεν ειναι το προβλημα η ηλικια.... απο σεξ εντελως αδιαφορη ψαχνει αφορμες να σου φαει το χρονο, την τελευταια φορα ενω της ξεσκιζα τον κωλο με σταματαγε για να παει στο μπανιο... μου το εκανε 3 φορες, ειχε περιοδο η μαλακω και ετρεχε γιατι μαλλον ενιωθε να τρεχει αιμα και δεν ενημερωσε ποτε και στο μουνι της εννοειται τα λεφτα ηθελε να παρει
Για άλλο λόγο πήγαινε στην τουαλέτα συχνά μπρο.........
και μένα το κάνει αυτό , αλλά για λόγους διακριτιτικοτητας δεν της έλεγα τίποτα.

Άλλωστε οι γυναίκες γαμιουνται καλύτερα όταν χιονιζονται .

το θέμα είναι ότι ασχέτως κλειστού κύκλου κτλ, το κινητό πάνω από 2-3 μέρες δεν το κλείνε ποτέ.
Τώρα και τα 2 κλειστά από το καλοκαίρι.Μπας και την μπουζουριασανε σκέφτομαι.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Για άλλο λόγο πήγαινε στην τουαλέτα συχνά μπρο.........
και μένα το κάνει αυτό , αλλά για λόγους διακριτιτικοτητας δεν της έλεγα τίποτα.

Άλλωστε οι γυναίκες γαμιουνται καλύτερα όταν χιονιζονται .

το θέμα είναι ότι ασχέτως κλειστού κύκλου κτλ, το κινητό πάνω από 2-3 μέρες δεν το κλείνε ποτέ.
Τώρα και τα 2 κλειστά από το καλοκαίρι.Μπας και την μπουζουριασανε σκέφτομαι.
Μπουζου για ποιο λογο? :2funny:

Εντωμεταξυ το οτι ζωντανεψε το νημα μετα απο 3 χρονια μου φαινεται καπως :coffee:
 

roccosifredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
222
Πόντοι
280
Μπουζου για ποιο λογο? :2funny:

Εντωμεταξυ το οτι ζωντανεψε το νημα μετα απο 3 χρονια μου φαινεται καπως :coffee:
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο που κάποια του χώρου κλείνει τα κινητά . για 4 μήνες.Η συγκεκριμένη έχει τα ίδια εδώ και 20 χρόνια και δεν έχει αλλάξει αριθμούς ποτέ.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο που κάποια του χώρου κλείνει τα κινητά . για 4 μήνες.Η συγκεκριμένη έχει τα ίδια εδώ και 20 χρόνια και δεν έχει αλλάξει αριθμούς ποτέ.
Αρα να φανταστω το σερβικο δε το εχεις.Τελοσπαντων κακως ασχολουμαι αφου εγω προσωπικα οτι ηταν να παρω το πηρα και η κοπελα δεν εχει να μου προσφερει κατι αλλο.Η κυρα Μινα για οποιον ενδιαφερεται ζει και βασιλευει παντως
 
  • Like
Αντιδράσεις: thiras

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.016
Πόντοι
10.411
JuYJD79.gif
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.016
Πόντοι
10.411
Μια αιωνιότητα πίσω είναι εδώ !!! Μετά τη γεννά , είναι λίγο πιο θείτσα, αλλά και πάλι καβλα βγάζει.
Αγνοούσα την ύπαρξή της,εδώ μέσα την έμαθα με το που ανέστησαν το νήμα :confused:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.576
Κριτικές
1
Like
4.983
Πόντοι
456
Ρε αλάνια μη μου πείτε ότι ακόμα παίζει η Μίνα κ δουλεύει;
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Κριτικές
8
Like
538
Πόντοι
301
Η emma19/nikol/mina/milena που γέννησε και παιδάκι, ξαναβγήκε στο παιχνίδι ρε παιδιά;
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Απο τον περασμένο Νοέμβριο εξαφανισμένη......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom