Νέα

Milf στο Παπαδοπουλο 'στην Υγεια μας'

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Μάλλον κάποιον ΧΟΝΤΡΟΠΟΥΤΣΟ  :bigdick: , ανεξαρτήτου κόμματος. Διαφωνείς?
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.320
Πόντοι
3.506
Οτι εχει... ο καθενας δειχνει!

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
:thumbsup:
και το εξαργυρώνει ανάλογα  :2funny: :2funny: :2funny:

IMG_1009.JPG

 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Δεξιούλα....εσύ φίλε μου τι λες,προτιμάει να τον τρώει από δεξιούς ή από αριστερούς;
θα πρότεινα να σκεφτείς σοβαρά το ενδεχόμενο να μην την σπρώχνει κανείς...
τούτες δω είναι + ανοργασμικές...  ;)
 

Επισκέπτης
Μάλλον κάποιον ΧΟΝΤΡΟΠΟΥΤΣΟ  :bigdick: , ανεξαρτήτου κόμματος. Διαφωνείς?


Όχι βέβαια :grin:



θα πρότεινα να σκεφτείς σοβαρά το ενδεχόμενο να μην την σπρώχνει κανείς...
τούτες δω είναι + ανοργασμικές...  ;)



Αυτά πες τα στον λάκη33.... :grin:








Ωχ....αυτή η φώτο δεν την κολακεύει καθόλου....οπότε λογικό να υπάρχουν και αποδοκιμασίες.....
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ρε παιδια και μονο που εχει κανει αυτο το πραγμα οχι γαμησι ουτε να την φτυσεις την καριολα...
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
ρε παιδια και μονο που εχει κανει αυτο το πραγμα οχι γαμησι ουτε να την φτυσεις την καριολα...
συμφωνώ, αλλά τί να τους κάνεις που κάποιοι είναι του στυλ "τρύπα να΄ναι και ότι να΄ναι..."  :grin:
ποιόν θα "προτιμίσει" να την :zfuck:?
τούτον εδώ...   ;)
 

Συνημμένα

  • front 1 (Custom).jpg
    front 1 (Custom).jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 25

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Thread για την Ράγιου δεν υπάρχει?? Και αν δεν υπάρχει μήπως πρέπει να μπει στο ποια πολιτικό θα γουστάραμε να χύσουμε?? (ή κάπως έτσι, δεν θυμάμαι πως το λένε)
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Mπράβο το Crazy Girl

 

Επισκέπτης
ρε παιδια και μονο που εχει κανει αυτο το πραγμα οχι γαμησι ουτε να την φτυσεις την καριολα...



Καλά εμείς σαν γκόμενα θα την αξιολογήσουμε....όχι σαν πολιτικό και μαλακίες....αυτά τα κάνουν τα σαχλά πατριωτάκια :uglystupid:


Μη μου το χαλάς ρε ταφτάρ και σ'είχα συμπαθήσει :sunglasses:




συμφωνώ, αλλά τί να τους κάνεις που κάποιοι είναι του στυλ "τρύπα να΄ναι και ότι να΄ναι..."  :grin: τούτον εδώ...  ;)


Ο Ξανθόπουλος τώρα είναι χούφταλο κοντά 80 χρονών....πώς θα την :zfuck:; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
ρε παιδια και μονο που εχει κανει αυτο το πραγμα οχι γαμησι ουτε να την φτυσεις την καριολα...
Παιδία, μην είμαστε άδικοι, τέτοια μπουτάκια και να μέναν αγάμητα, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,
πάντα θα θέλουν ένα χοντρό  :bigdick: για ευθυγράμμιση  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παιδία, μην είμαστε άδικοι, τέτοια μπουτάκια και να μέναν αγάμητα, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,
πάντα θα θέλουν ένα χοντρό  :bigdick: για ευθυγράμμιση  :2funny: :2funny: :2funny:



Τότε ήταν μουνάρα :)


Τώρα έχει σπάσει η φάτσα της,αλλά από σώμα όπως στο προηγούμενο βίντεο που πόσταρες καλά τα πάει....
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά το μιλφονι έχει κάτι βύζους ατελείωτους. Νο 6 και βάλε. Δεν κρύβονται με τίποτα  :tits: :tits: :tits:

Για πολλά και άγρια γαμίσια. Αυτό μου βγάζει

Να χαστουκίζεις τα κωλομάγουλα και τα μάγουλα και να τα χύσεις. :2on1: :2on1:

ΑΓΡΙΑ ΓΟΥΣΤΑ. ΜΟΥΝΑΡΟΣ και σε ηλικία ό,τι πρέπει... :grin:
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
478
Κριτικές
1
Like
411
Πόντοι
21
Εγώ δεν γουστάρω καν να την τιμήσω με το σπέρμα μου. Το μόνο κίνητρο που θα είχα είναι να της το χώσω στο λαρύγγι για να μην την ακούσω να μιλάει.... Όποιος την έχει ακούσει ποτέ ως δημοσιογράφω και ακόμη χειρότερα ως βουλευτίνα καταλαβαίνει.
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...ενταξει ωραια γκομενα ειναι για ενα αδειασμα.....αλλα επειδη ειναι πουτανα στην ψυχη,... στον κουβα η καριολα...αυτο για τα λεγομενα της σε εκπομπη τα οποια οδηγησαν καποιον σε αυτοκτονια...(σεβομαι απεριοριστα της πουτανες)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ δεν γουστάρω καν να την τιμήσω με το σπέρμα μου. Το μόνο κίνητρο που θα είχα είναι να της το χώσω στο λαρύγγι για να μην την ακούσω να μιλάει.... Όποιος την έχει ακούσει ποτέ ως δημοσιογράφω και ακόμη χειρότερα ως βουλευτίνα καταλαβαίνει.
Επικροτώ καί επαυξάνω !! αυτή ή ξεφτυλισμένη καριόλα αφού λοιδώρησε , συκοφάντησε καί τελικά οδήγησε στον θάνατο έναν αθώο άνθρωπο , όχι μόνο δεν ζήτησε έστω για τα προσχήματα συγγνώμη αλλά είχε το θράσος να ζητήσει καί την ψήφο του κόσμου για βουλευτής ! αλλά καί αυτοί τόσο καλοί μαλάκες την ψήφισαν ! ευτυχώς το λάθος δεν επαναλήφθηκε δεύτερη φορά , τέτοιο υποκείμενο το να της πείς πουτάνα την ανεβάζεις επίπεδα ούστ ύαινα !!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μια αταλαντη δημοσιογραφος που εζησε τις καλες στιγμς της ελληνικης γαμωτηλεορασης..εβγαινε μεσημεριατικα σαν ξεκωλο με τα μπουτια φορα παρτιδα..

το  αποκορυφωμα στην φοβερη καρριερα της ηταν η εκλογη της σαν βουλευτινα του μπουρδελου που λεγετε νδ..

αλλο ενα ξεκωλο που μπηκε στην βουλη

βεβαια θα εκανε τα ρουσφετακια της καργα στους 15,000 μαυριδερους, αγραμματους πυργιωτες που την ''τιμησαν''.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom