Νέα

Μικροπροβληματάκια σε λογαριασμούς χρηστών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

captain mortimer 7

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
προσπαθω να σχολιασω καποιο ποστ αλλα εδω και δυο μερες μ λεει οτι το μηνυμα ειναι γι εγκριση..επισης δε μπορω να στειλω pm . μπορει κανεις ν βοηθησει ;
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2015
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
προσπαθω να σχολιασω καποιο ποστ αλλα εδω και δυο μερες μ λεει οτι το μηνυμα ειναι γι εγκριση..επισης δε μπορω να στειλω pm . μπορει κανεις ν βοηθησει ;

Πρεπει να εχεις καποιο αριθμο μηνυματων (5-10 δεν θυμαμαι) για να μπορεις να στειλεις πμ.
Κι εγω εχω γραψει εδω και 5 μερες και ακομη ειναι στην...προεγκριση.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Έχω την εντύπωση ότι κάτι δεν πάει καλά στην καταμέτρηση των ποστ  :S :S,σαν να είναι πειραγμένος ο μετρητής  :rolleyes:,εκτός κι αν μου σβήνονται κάθε μέρα 2-3 ποστ  :S :S
 

dottore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
προσπαθω να σχολιασω καποιο ποστ αλλα εδω και δυο μερες μ λεει οτι το μηνυμα ειναι γι εγκριση..επισης δε μπορω να στειλω pm . μπορει κανεις ν βοηθησει ;


το ιδιο ακριβως προβλημα εχω και γω....μπορει να γινει κατι?? πως μπορουμε να επικοινωνισουμε με καποιον διαχειριστη??
Ευχαριστω πολυ
 

Johnermaj

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έκανα μερικά post αλλά βλέπω το μετρητή μου να λέει 0. Δε μου φαίνεται λογικό :)

Βέβαια επειδή δε μπορώ να στείλω και ΠΜ σε διαχειριστή / mod, μπορείτε να το δείτε λίγο από δω μέσα? Ευχαριστώ!
 

starlet_gt

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
21
Like
5
Πόντοι
0
προσπαθω να σχολιασω καποιο ποστ αλλα εδω και δυο μερες μ λεει οτι το μηνυμα ειναι γι εγκριση..επισης δε μπορω να στειλω pm . μπορει κανεις ν βοηθησει ;
Το ίδιο παθαίνω και εγώ  :headbang:

Πως θα γίνει να μάθουμε γιατί δεν μπορούμε να δημοσιεύσουμε;
 

Athens girls Agency

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Καλησπέρα σε όλους, γενικα ένα προβλημα που παρουσιάζει ρκετές φορές είναι αμέσως μετά τη σύνδεση στο προφίλ μας.
Και ενώ εμφανίζει το όνομα προφίλ και πως είσαι συνδεδεμένος, με το που πας να προχωρήσεις στο site, εμφανίζει ένα μήνυμα στο στυλ
"Το προφίλ του συγκεκριμένου χρήστη έχει πρόβλημα"
Και αναγκαστικά κάνουμε αποσύνδεση και ξανα σύνδεση για να μπουμε.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους, γενικα ένα προβλημα που παρουσιάζει ρκετές φορές είναι αμέσως μετά τη σύνδεση στο προφίλ μας.
Και ενώ εμφανίζει το όνομα προφίλ και πως είσαι συνδεδεμένος, με το που πας να προχωρήσεις στο site,  :S :S :S
Και αναγκαστικά κάνουμε αποσύνδεση και ξανα σύνδεση για να μπουμε.

Πάρα πολλές φορές!  :headbang:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Προφιλ - ενέργειες- διαγραφή λογαριασμού.
 

Sunn

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Οταν ποσταρω σε ενα θεμα περιμενω εγκριση. Επισης δεν εχω πια την επιλογη να στειλω pm. Γιατι αυτο;
 

Sunn

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ο αριθμος των ποστ μου ειναι παραπανω απο αυτο που δειχνει (οχι πως εχει καποια πρακτικη σημασια αυτο αλλα λεμε)
 

Sunn

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Τα ποστ δεν εγκρινονται. Χελπ
 

Mr.Puravlos1312

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
πως μπορω να αλλαξω το ονομα που φαινετε οταν ποσταρω ???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αναγκαζομαι να σπασω για ενα μηνυμα την σιωπη και επειδη ο αντμιν με εχει αποκλεισει απο τα ΠΜ του και δεν μπορω να του στειλω μνμ τον παρακαλω απο αυτο εδω το θρεντ να διαγραψει οριστικα το προφιλ μου οπως δυο φορες εχω αιτηθει μεχρι τωρα

θα στειλω εκ νεου αιτημα διαγραφης λογαριασμου αμεσως μετα για τριτη φορα

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
αναγκαζομαι να σπασω για ενα μηνυμα την σιωπη και επειδη ο αντμιν με εχει αποκλεισει απο τα ΠΜ του και δεν μπορω να του στειλω μνμ τον παρακαλω απο αυτο εδω το θρεντ να διαγραψει οριστικα το προφιλ μου οπως δυο φορες εχω αιτηθει μεχρι τωρα

θα στειλω εκ νεου αιτημα διαγραφης λογαριασμου αμεσως μετα για τριτη φορα

αναγκαζομαι να σπασω λεει. ο σπασμενος ρεζιλης  :tooth:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
αναγκαζομαι να σπασω για ενα μηνυμα την σιωπη και επειδη ο αντμιν με εχει αποκλεισει απο τα ΠΜ του και δεν μπορω να του στειλω μνμ τον παρακαλω απο αυτο εδω το θρεντ να διαγραψει οριστικα το προφιλ μου οπως δυο φορες εχω αιτηθει μεχρι τωρα

θα στειλω εκ νεου αιτημα διαγραφης λογαριασμου αμεσως μετα για τριτη φορα

Να απορριφθει το αιτημα. Αναγκαστε τον να σιωπα μονος του.....αν μπορει........ ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom