Νέα

Μηγιάγγιχτες εκδιδόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolis6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μαλιστα.
Και γιατι πατε τοτε?
ετσι μαθαμε απο μικροι. Γιναμε μπουρδελιαρηδες. Ουτε λεφτα για κολ γκερλ εχουμε οπως εσυ ο πλουσιος δικηγορος.

Θα σου βγαλω μια φωτογραφια την πουτσα μου να δεις πως εχει στραβωσει μετα απο 20 χρονια μαχων στα ελληνικα μπουρδελα. Ο πονος ειναι καθημερινος πλεον, αλλα συνεχιζω απτοητος! :headbaning2:
 

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
ετσι μαθαμε απο μικροι. Γιναμε μπουρδελιαρηδες. Ουτε λεφτα για κολ γκερλ εχουμε οπως εσυ ο πλουσιος δικηγορος.

Θα σου βγαλω μια φωτογραφια την πουτσα μου να δεις πως εχει στραβωσει μετα απο 20 χρονια μαχων στα ελληνικα μπουρδελα. Ο πονος ειναι καθημερινος πλεον, αλλα συνεχιζω απτοητος! :headbaning2:

Οχι! Αυτα ειναι επικινδυνα. Ειπαμε να μην το γουσταρουν και να εχουν ξινισμενη φατσα αλλα αυτο ειναι ασκηση βιας!! Καλα εκανες και τη διαλοστειλες..
 

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Εμενα μου χει τυχει να μου βαζουνε καποτε σε πεσμενη πουτσα! Αλλα ολα αυτα ειναι αφοτου εχεις πληρωσει.. Και να παρεις λεφτα πισω απο πουτανα, δεν μου ακουγεται πολυ πιθανο
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Εμενα μου χει τυχει να μου βαζουνε καποτε σε πεσμενη πουτσα! Αλλα ολα αυτα ειναι αφοτου εχεις πληρωσει.. Και να παρεις λεφτα πισω απο πουτανα, δεν μου ακουγεται πολυ πιθανο

αν το προλαβεις στην αρχη τη σταματας και της λες δεν μου κανεις ! ισως και τα παρεις ... διαφορετικα κατσε να δεις μηπως πετυχει και δεσει το γλυκο στο παρακατω βημα ... αν δεν δεσει ... απλα δεν ξαναπας μαζι της ! και ερχεσε και γραφεις και κριτικη για να κρινουμε και οι υπολοιποι !
 

MisterGrey

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
22
Πόντοι
0
Οι πουτάνες όταν σε γουστάρουν πολύ σαν άντρα χύνουν, όταν σε γουστάρουν σαν πελάτη πάλι "χύνουν", ενώ όταν θέλουν να σου γαμήσουν το μυαλό φροντίζουν με κάποιο αόρατο τρόπο να μην σου σηκώνεται καλά και να σε κάνουν να πιστεύεις ότι φταις εσύ για αυτό που σου συμβαίνει!
Αορατος τροπος δεν νομιζω να υπαρχει. Πριν παρα πολλα χρονια που υπηρχαν συνηθως χαλια πουτανες , ανω των 35 κ χαλια σερβις.
Εχω παει ξημερωματα πιωμενος φουλ για να γαμησει φιλος παντρεμενος κ βλεπω ενα πιτσιρικι 19χρ,7αρακι, ελληνογερμανιδα οπως μου ειπε, ξανθο ανωμαλη φατσουλα, με βυζι 3αρακι , φαρδυ, με μεγαλη ρογα, κωλαρα πεταχτη, κ θολωσα. Μπαινουμε μεσα κ μασωντας τσιχλα αρχιζει να μου τον παιζει πολυ δυνατα κοιτωντας το ταβανι. Της λεω γλυψτον να σηκωθει, κ αυτη μου λεει πρωτα στον παιζω κ μετα γλυφω. Ε αυτο ηταν την εδιωξα, τον επαιξα κ εκανα τα σεντονια μουνι βρεγμενα!
 

dimitris_k8

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Ίσως να φτάνουν, υπό πολλές και σπάνιες προϋποθέσεις , σε ένα ποσοστό 20% πραγματικής διέγερσης. Λυπάμαι που σας το χαλάω, αλλά η δουλειά είναι δουλειά και συνίσταται στο να τελειώσει ο πελάτης το ταχύτερο και με την μικρότερη δυνατή καταπόνηση της εγαζομένης.

Και είναι φυσιολογικό. Αλλά μπορεί να το κάνει μια ωραία εμπειρία για τον πελάτη. Και οι δύο ξέρουμε πως εκείνη δεν το ζει αλλά δημιουργεί για μένα μια ωραία ψευδαίσθηση. Μπορεί, αν είναι τυχερή, να αισθάνεται μια ευχαρίστηση που δίνει ευχαρίστηση.
 
OP
OP
M

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Τελικά δεν διάβασα πολλές γνώμες σχετικά με το ΠΩΣ αντιμετωπίζουμε μια τέτοια φάση.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Τελικά δεν διάβασα πολλές γνώμες σχετικά με το ΠΩΣ αντιμετωπίζουμε μια τέτοια φάση.

Κοιτα, από την εμπερία μου, άμα το γλυκο δεν δέσει, δεν το ξανατρώς.

Άμα η άλλη είναι μη και μη, παίρνεις ότι μπορείς και δεν ξαναπάς.

Π

 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Παλαιοτερα πριν μαθω τα "κολπα" και μαθω να "διαβαζω" την περιπτωση ειχα πεσει σε περιπτωσεις που σηκωθηκα κι εφυγα. Σε μια φαση ειμαι Prive με μια "ανεξαρτητη" (του κωλου) και καλα, αρχιζει το παιχνιδι κι αρχιζει τα μη αυτο, οχι ετσι, οχι εκει, μη βαζεις δαχτυλο ετσι ... και να σημειωσω οτι μεχρι και τωρα με οσες τυπισες εχω παει ειτε cg ειτε γκομενες κανονικες μονο ασχημα δεν εχω φερθει, απεναντιας θα ελεγα εχω ακουσει και το "λιγο δυνατα βρε, αντρας εισαι!" Οποτε της λεω αντε γεια παρε 20 για τον κοπο σου και αντε σπιτι σου. Αρχισε τα "θα φωναξω το σεκιουριτι...και το φιλο μου κ.λ.π οποτε της ειπα να θυμηθει το επαγγελμα της,το ποσο ανεξαρτητη δηλωνει και αν θελει εγω θα περιμενω στο δωματιο να ερθει οποιος θελει να τα βρουμε! Διοτι αλλα ελεγε κι αλλα ηθελε να κανει, εννοειτε οτι τα μαζεψε κι εφυγε.  :hi: Σε αλλη φαση απλα η τυπισα μου ειπε οτι θελέι εξτρα για να κανουμε φιλια, γλυψιματα, δαχτυλακια κ.λ.π. οποτε της ειπα καληνυχτα πριν ακομη μπει για μπανιο.  :jerking: Καλο ειναι να ρωτας πριν ξεκινησεις τιποτα,να εισαι ξεκαθαρος οτι θελεις να παιξεις ετσι αλλοιως σε πανε σε ξεπετα. οχι ολες βεβαια αλλα οι πιο πολλες θα το προσπαθησουν σιγουρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom