Νέα

Midas Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα afasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sardanapalos13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει αρκετες φορες πολυ καλυτερο απο αλλα τετοιου ειδους στο κεντρο της αθηνας.Η ηχομονωση δεν ειναι πολυ καλη αλλα εμενα δεν με ενοχλει κατι τετοιο.
Τωρα με την κριση εχει βγαλει κ κουπονακι στις 3 επισκεψεις στο ξενοδοχειο εχεις ποτα δωρεαν στις 5 δωματιο και στις 10 σουιτα  :grin:
 

comms

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Περνόντας απο Εθνική Οδό πριν από περίπου μία εβδομάδα, είδα ότι το ξενοδοχείο έχει αλλάξει όνομα. Δεν το έχω συγκρατήσει. Αν κάποιος το θυμάται, ας το σημειώσει....
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΙΔΑΣ ΤΩΡΑ
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
μηπως το εχει επισκεφθει καποιος προσφατα? διαβασα για βρωμα κλπ...
σκεφτομαι να κλεισω μια σουιτα... Cavali εχει παει κανεις?
Επισης, απο θεμα βιντεοσκοπησεις, παιζει προβλημα?
 

arxwntas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΒΡΩΜΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΟΥΙΤΑ CAVALI ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΑΥΡΗ ΣΟΥΙΤΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ (ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΙΑ-ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ, ΚΡΑΣΙ ΚΛΠ).
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΒΡΩΜΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΟΥΙΤΑ CAVALI ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΑΥΡΗ ΣΟΥΙΤΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ (ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΙΑ-ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ, ΚΡΑΣΙ ΚΛΠ).

thanks arxwnta. το εχεις επισκεφθει προσφατα?
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
τελικα πηγα, οποτε να κανω μια ενημερωσει.

Δεν εχει τυχει να ξανα παω σε "τετοιου ειδους" ξενοδοχειο, αλλα σε γενικες γραμμες μου φανηκε πολυ καλο.

Κλεισαμε την σουιτα Roberto Cavali. Ενα ανετο δωματιο σε αποχρωσεις του μαυρου και κοκκινου. Γενικα dark δωματιο και λιγο kinky. Υδρομασαζ το οποιο δεν δοκιμασαμε... που χρονος να δεις πως δουλευει κλπ...  :)
Σφραγισμενες πετσετεσ, μπουρνουζια και παντοφλες. Ξεχωρηστο μπανιο.
Στην τιμη περιλαμβανετε και 2 ατομικα μπουκαλακια λευκο κρασι.
Πηραμε αλλα 2 προς 3 ευρω / μπουκαλακι... Not bad.

Σε γενικες γραμμες καθαρο και περιοιπημενο.

Παρκιν μπροστα, με στεγαστρο (μην φαινονται και οι πινακιδες απ τον δρομο...)
Μπηκα, ζητησα το δωματιο που ηθελα και περιμεναμε 10λεπτα στο αμαξι να το ετοιμασουν.

Στην εξοδο, ο υπαλληλος της υποδοχης, διακριτικος. Εφυγε η κοπελα μπροστα να παει στο αμαξι και σχεδον δεν κοιταξε.

Συνολο 4 ωρες μαζι με 2 εξτρα κρασακια 96 ευρω.
μου ειπαν οτι ειναι 80 ευρω της 3 ωρες... αλλα ειπαμε να βγαλουμε τα ματια μας  :knockinb: :pipa1: :fuck1: :kissass:  :pipa3: :lheel: και κατσαμε λιγο παραπανω.

Τσιμπημενη τιμι ειναι η αληθεια, αλλα περασα πολυ καλα, οποτε χαλαλι...
Θα πηγαινα πιο συχνα αν ηταν λιγο πιο φτηνα.



 

arxwntas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΟΥΙΤΕΣ ΜΕ 50€
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
τελικα πηγα, οποτε να κανω μια ενημερωσει.

Δεν εχει τυχει να ξανα παω σε "τετοιου ειδους" ξενοδοχειο, αλλα σε γενικες γραμμες μου φανηκε πολυ καλο.

Κλεισαμε την σουιτα Roberto Cavali. Ενα ανετο δωματιο σε αποχρωσεις του μαυρου και κοκκινου. Γενικα dark δωματιο και λιγο kinky. Υδρομασαζ το οποιο δεν δοκιμασαμε... που χρονος να δεις πως δουλευει κλπ...  :)
Σφραγισμενες πετσετεσ, μπουρνουζια και παντοφλες. Ξεχωρηστο μπανιο.
Στην τιμη περιλαμβανετε και 2 ατομικα μπουκαλακια λευκο κρασι.
Πηραμε αλλα 2 προς 3 ευρω / μπουκαλακι... Not bad.

Σε γενικες γραμμες καθαρο και περιοιπημενο.

Παρκιν μπροστα, με στεγαστρο (μην φαινονται και οι πινακιδες απ τον δρομο...)
Μπηκα, ζητησα το δωματιο που ηθελα και περιμεναμε 10λεπτα στο αμαξι να το ετοιμασουν.

Στην εξοδο, ο υπαλληλος της υποδοχης, διακριτικος. Εφυγε η κοπελα μπροστα να παει στο αμαξι και σχεδον δεν κοιταξε.

Συνολο 4 ωρες μαζι με 2 εξτρα κρασακια 96 ευρω.
μου ειπαν οτι ειναι 80 ευρω της 3 ωρες... αλλα ειπαμε να βγαλουμε τα ματια μας   :knockinb: :pipa1: :fuck1: :kissass:  :pipa3: :lheel: και κατσαμε λιγο παραπανω.

Τσιμπημενη τιμι ειναι η αληθεια, αλλα περασα πολυ καλα, οποτε χαλαλι...
Θα πηγαινα πιο συχνα αν ηταν λιγο πιο φτηνα.

Πολύ dark δωμάτιο και δεν δουλεύουν και τα dimmerάκια, τρομερά σπαστικό, δεν μπορείς να φτιάξεις σκηνικό για φωτός, αλλά και γενικότερα.

Εάν θες χαμηλό φωτισμό καταλήγεις να έχεις ανοιχτή την πόρτα του μπάνιου που είναι στο πιο απαράδεκτο σημείο του χώρου.

Δοκίμασε ιταλική σουίτα την άλλη φορά, πιο low profile αλλά έχει αποδειχτεί πιο κατάλληλη IMHO, ειδικά για κάτι κοπελιές που δεν θέλουν να νιώθουν ότι παίζουν σε τσόντα (καβαλημένες ελλεηνίδες).
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ dark δωμάτιο και δεν δουλεύουν και τα dimmerάκια, τρομερά σπαστικό, δεν μπορείς να φτιάξεις σκηνικό για φωτός, αλλά και γενικότερα.

Εάν θες χαμηλό φωτισμό καταλήγεις να έχεις ανοιχτή την πόρτα του μπάνιου που είναι στο πιο απαράδεκτο σημείο του χώρου.

Δοκίμασε ιταλική σουίτα την άλλη φορά, πιο low profile αλλά έχει αποδειχτεί πιο κατάλληλη IMHO, ειδικά για κάτι κοπελιές που δεν θέλουν να νιώθουν ότι παίζουν σε τσόντα (καβαλημένες ελλεηνίδες).

Θα τα παρω τα πραγματα απ το τελος... Ημουν τυχερος και πηγα με μη-ελλεηνιδα. Το kinky σκηνικο μας αρεσε. Για το φως, ναι δικιο εχεις, αλλα εγω δυναμωσα το dimmer που ηταν πανω απ το υδρομασαζ. εκανε δουλιτσα... ειχαμε και την tv να παιζει mtv για μουσικουλα, κατι που ξεχασα πριν, οτι δεν ειχε ραδιοφωνο... αυτο ηταν απαραδεκτο. αλλα και το φως της tv ηταν οκ.

Θα δοκιμασω που λες και την Ιταλικη... για πιο ρομαντικες καταστασης!  :s&m_3:

Οσο για φωτος, δεν πηρα μηχανη μαζι μου, οποτε δυστυχως δεν εχω στοιχεια  :)
Αλλα την αλλη φορα, σιγουρα!



 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Συμφωνώ ότι η Ιταλική σουίτα είναι must!

Οι photos είναι ανάμεσα στις μάχες με local cg. (Δυστυχώς η ποιότητα δεν είναι καλή λόγω μέτριου κινητού.. >:( )
Φιλική συμβουλή...βγάζε την κουβέρτα/πάπλωμα πριν ξαπλώσεις σε αυτό το κρεβάτι, για να ακουμπάς σε σεντόνια που ελπίζουμε να είναι καθαρά. Η κουβέρτα πάντως, δεν είναι σίγουρα!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Φιλική συμβουλή...βγάζε την κουβέρτα/πάπλωμα πριν ξαπλώσεις σε αυτό το κρεβάτι, για να ακουμπάς σε σεντόνια που ελπίζουμε να είναι καθαρά. Η κουβέρτα πάντως, δεν είναι σίγουρα!

Ναι το ξέρω και πάντα το κάνω...απλά ο πρώτος γύρος ήταν σχεδόν με τα ρούχα και ούτε καν ξάπλα.... ;)
 

darquilel45

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εγω που πηγα ηταν πεντακαθαρο και το θεωρω ενα απο τα καλυτερα του ειδους
 

peokratoras

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ναι, ζει και βασιλευει
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Πανακριβο με μηδενικες παροχες (2 μικρες πετσετες)ουτε παντοφλες ουτε μπουρνουζια ,εδωσα για 1 ωρα με 2 καφεδες 38 ευρω ,καμμια σχεση με τα ξενοδοχεια του κεντρου ,αναγκαστικα πηγα εκει για πρωτη φορα και δεν θα ξαναπατησω βεβαια .
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Πανακριβο με μηδενικες παροχες (2 μικρες πετσετες)ουτε παντοφλες ουτε μπουρνουζια ,εδωσα για 1 ωρα με 2 καφεδες 38 ευρω ,καμμια σχεση με τα ξενοδοχεια του κεντρου ,αναγκαστικα πηγα εκει για πρωτη φορα και δεν θα ξαναπατησω βεβαια .

Αστα να πανε

Εγω μια φορα πλερωσα 120 για σουιτα για παρτουζα :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom