Νέα

Μία μέρα το στόμα μίας γκομενάς μου μύριζε χυσίλα και της το είπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γύρισε από τη δουλειά και το στόμα της μύριζε χυσίλα

  • Έκανε τσιμπούκι πριν έρθει σπίτι

    Ψήφοι: 149 74,1%
  • Καμμιά φορά το στόμα μυρίζει (σαν) χυσίλα για άλλους λόγους

    Ψήφοι: 52 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

Επισκέπτης
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...
μας εχει καταστρεψει η υποκρισια σαν εθνος. Η υποκρισια οδηγει στη λαμογια η λαμογια στην ανδρικη αγαμια και η ανδρικη αγαμια στην καταπτωση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Θα με πείραζε γιατί δεν με κάλεσε για τριο
Τι μου θυμισες τύπε, καποτε τα ειχα με μια κοπελα και της ειπα να ψησει μια φιλη μας για τριο, τελικα εμαθα οτι πανω στο ψησιμο φασωθηκανε μεταξυ τους και δεν με καλεσανε. Κοινώς η γκομενα μου μού εφαγε τη γκομενα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Τι μου θυμισες τύπε, καποτε τα ειχα με μια κοπελα και της ειπα να ψησει μια φιλη μας για τριο, τελικα εμαθα οτι πανω στο ψησιμο φασωθηκανε μεταξυ τους και δεν με καλεσανε. Κοινώς η γκομενα μου μού εφαγε τη γκομενα
τουλαχιστον θα ηταν μονες τους τυπε :S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 39

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Τι μου θυμισες τύπε, καποτε τα ειχα με μια κοπελα και της ειπα να ψησει μια φιλη μας για τριο, τελικα εμαθα οτι πανω στο ψησιμο φασωθηκανε μεταξυ τους και δεν με καλεσανε. Κοινώς η γκομενα μου μού εφαγε τη γκομενα
Χαλάλι..
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
ΝΑΑΙΙΙ !!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ! ........ και αφου ειχα δει προσφατα ενα ντοκυμαντερ (τυπου μηχανη του χρονου) αφιερωμενο στον παλιο ελληνικο κινηματογραφο και φυσικα ειχε μεσα και την απολυτη σταρλετα της εποχης ,το Αλικακι θυμηθηκα και παλι το εν λογω τραγουδι ..........απλα αυτη την φορα το παραποιησα λιγακι τους στιχους...........

Ωραια που 'ναι η Κυριακη
μα να 'ταν πιο μεγαλη
για να ποσταρουν ολοι τους
και οχι μεεεεερα, αααλλη

Η Κυριακη , η Κυριακη
να ηταν πιοοο μεγαλη

Κυριακη, γιορτη του trolling
και τα Σαββατα bourdeling
τετοια thread να ανοιγουν μονο
κανα δυο φορες το χρονο
λαλαλαλαλα λαλα λαλαλαλα

(μουσικη Ζαμπετα)

Της Κυριακης ποσταρισμα
εχει δικια του χαααρη
μα μερα μην τ' αλλαζετε
γιατι μας πιαααανει ζαλη

Κυριακη, γιορτη του trolling
και τα Σαββατα bourdeling
τετοια thread να ανοιγουν μονο
κανα δυο φορες το χρονο
λαλαλαλαλα λαλα λαλαλαλα

(μουσικη Ζαμπετα)
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
αν ειναι καλή στις πίπες ( σε κοιτάει οταν σε πιπώνει???) και τις γουστάρει, τότε .....
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...
Toυλαχιστον εσυ την πηρες ειδηση τυπε και την σεντραρες..
Να 'ξερες ομως ποσοι δεν το πηραν πρεφα γιατι οι γκομενες τους ειναι γατες και
εχουν φροντισει να το καλυψουν με την φρεσκαδα του λιστεριν.  
Και εκεινοι ανυποψιαστοι εξακολουθουν να κανουν ονειρα..
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
ΝΑΑΙΙΙ !!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ! ........ και αφου ειχα δει προσφατα ενα ντοκυμαντερ (τυπου μηχανη του χρονου) αφιερωμενο στον παλιο ελληνικο κινηματογραφο και φυσικα ειχε μεσα και την απολυτη σταρλετα της εποχης ,το Αλικακι θυμηθηκα και παλι το εν λογω τραγουδι ..........απλα αυτη την φορα το παραποιησα λιγακι τους στιχους...........

Ωραια που 'ναι η Κυριακη
...

Κυριακη, γιορτη του trolling
και τα Σαββατα bourdeling
τετοια thread να ανοιγουν μονο
κανα δυο φορες το χρονο
λαλαλαλαλα λαλα λαλαλαλα

(μουσικη Ζαμπετα)
Πραγματικά... Δεν μπορούν να κάνουν λίγες ωρίτσες υπομονή προτού ανοίξουν τέτοια thread; Σάββατο ξημερώνει σήμερα...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...



τυπε την αληθεια γιατι το στομα του μουνετου μυριζε χυσιλα την ξερει μονο ο πιπαλεκος που ρουφαει ψωλες ολη την ωρα    :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

Επισκέπτης
Φωτιά όλα τα νήματα
και εσείς πυγολαμπίδες
πάρτε φόρα όλοι μαζί
και κλάστε μου τις αρχίδες   :rockon:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Είσαι σίγουρος ρεέε φίλε πως ΔΕΝ είχε πάει πρωτύτερα να κοινωνήσει και την έδιωξες τσάμπα ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom