Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasvts120

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...πρωτη φορα γραφω εδω μεσα...Χτες ειχα καβλες και επρεπε να ριξω εναν στα πολυ γρηγορα!Περνω το παπακι και ανηφορησα για το μεταξουργιο.Στο μπαμ μπαινω στη κεραμεικου στο 15α..ΧΑΛΙΑ!
15β...λιγακι καλυτερο...(παντα στην εμφανηση)
μπαινω και στο 13α να δω την θεια γιουλεια και βγηκε ενα πιπινακι στα 20 περιπου,Αντζελα στο ονομα.Καταπληκτικη κατω κατασκευη!!παταρος!
κατεθεσα εκει.Καλη πιπα και καλο στησιμο στα 4...η θεα απιστευτη!.Αυτα.
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι  λογικο  το ερωτημα του Ryu ,απ  οτι  ξερω  ειναι θεμα  κυκλωματων  δηλαδη αναλογα  με τουs  κατα  τοποus  manager των κο  ριτσιων και των  σχεσεων  που  εχουν  αυτεs  με  τουs  αξιοτιμουs  κυριουs  προαγωγουs  τουσ/νταβαντζηδεs  ειs  την  καθομιλουμενην ελληνικην 
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ειναι  λογικο  το ερωτημα του Ryu ,απ  οτι  ξερω  ειναι θεμα  κυκλωματων  δηλαδη αναλογα  με τουs  κατα  τοποus  manager των κο  ριτσιων και των  σχεσεων  που  εχουν  αυτεs  με  τουs  αξιοτιμουs  κυριουs  προαγωγουs  τουσ/νταβαντζηδεs  ειs  την  καθομιλουμενην ελληνικην 
γιατι εχω την εντυπωση οτι μανατζερ και νταβατζης ειναι το ιδιο?τουλαχιστον στα cg ετσι ειναι
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες στα πορνοχαουζ του μεταξουργιο εχει ερθει ενας διαμαντενιος βυζαρος ξανθος στο ιασωνος 19. λεει πολυ!1

τιμηθηκε το μεσημερακι και αξιζε το 20ρακι
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Στο πάνω, στο κάτω και τι ώρα;;;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε δουλευει στο κατω πορνοχαουζ της ιασωνος19
ειναι ψηλη ξανθια, βυζια τρελα!!!!! φυσικα και οχι σιλικονατα, αλλα λογο μεγεθους κρεμονται αλλα ειναι ολο τρελα οπως ταλατευονται κατα το καρφωμα του πορνιδιου.
εχει τατου μικρο πανω και στο πλαι απο το μουνακι της, σκουλαρικακι στη μυτη και το ποιο γαματο φιλαρα μου ειναι στο στογγυλο σαν μπιλια που εχει μεσα στην γλωσσα της.
πανω στην πιπα που σου κανει το νοιωθεις αυτο το μεταλικο σφαιριδιο που εχει στην γλωσσα και ειναι πολυ ερεθιστικο.
βυζια τρελλα, και ιδικα οταν ανεβαινει πανω σου γινεται το ελα να δεις.!!!!!!!
δουλευει απο οτι μου ειπε 09:30 - 16:30 σταθερα σε αυτο το πορνοχαουζ.
την ρωτησα εαν ειναι προσωρινη εκει αλλα μου απαντησε οτι θα ειναι μονιμη.
ελπιζω να αληθευει γιατι οντως αξιζει το πορνιδιο αυτο.
την ειχα τιμιση για πρωτη φορα προχθες και ξαναπηγα σημερα κατα της 13:00, ηταν εξισου πολυ καλη οπως και οταν την πρωτοειδα.
φιλαρα αξειζει!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
να σαι καλά καυλιάρη....
δύσκολη ώρα επειδή είναι εργάσιμη... αλλά
κάτι θα κάνουμε...χαχα!!!!!
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε συμφωνω απολυτα, αλλα παιζουν τα σαβ/κα.
απογευματα κ βραδακια παιζουν κ αλλα πορνιδια.....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
καθημερινές και Σ/Κ θα είναι εκεί;;
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Μετα απο μπυροποσια χθεσινοβραδυνη καταδρομικη στο Μεταξουργειο..Δεν θα αναφερθω αναλυτικα σε ολα τα σπιτια γιατι στα περισσοτερα συναντησα χοντρες,κοντες,μαυρες,γριες και γενικως ολες αυτες με τις οποιες δεν προκειται να γινει ποτε <<δουλεια>>..Τελικα κατεθεσα στο Ιασωνος37Α(η κριτικη στον καταλογο)..Η τσαρκα απο ενα σημειο και μετα διακοπηκε γιατι κατι Αλβανοι πλακωθηκαν μες στην μεση του δρομου και μετα απο λιγο πλακωσαν και οι μπατσοι και μιας και δεν ειχα ταυτοτητα μαζι μου την εκανα με ελαφρια..
Υ.Γ Δεν εχω τιποτα με τους αλλοδαπους αλλα οταν μπαινεις σε ενα μπουρδελο και απο τα 10 ατομα που ειναι μαζι σου τα 8 ειναι αλλοδαποι νιωθεις οτι γαμας μαζι με την πλεμπα..
 
OP
OP
poppop

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Κατεβηκα υστερα απο πολυ καιρο σημερα το πρωι στο Μεταξουργειο υστερα απο πληροφορια συναγωνιστη για τη Ναταλυ στο ιασωνος 19.Για να μη χανω χρονο και για οσους ειναι τακτικοι της φυλης απλα η κοπελα εινα αντιγραφο της βυζαρους Στελλας, συν 5-6 κιλα, που δουλευε πριν κανα μηνα μεταμεσονυκτια στο αντελλοσπιτο γεγονος που τη καθιστα ελαφρως νταρντανα για τα δικα μου γουστα.Για οσους δε καταλαβαν και πολλα απο τα παραπανω,εν ολιγοις προκειται για πιτσιρικα πολωνεζα,ξανθια,1.70 + υψοσ,βαρος καμμια 60αρια + κιλα μεγαλα φυσικα και ελαφρως πεσμενα βυζια η οποια μεσα  παιρνει καλη και εντονη  πιπα ,αλλαζει υπομονετικα οτι σταση της πεις και στα θετικα της οτι ειναι χαμογελαστη και ευχαριστη καθολη τη διαρκεια.Κατα τα αλλα για το επιπεδο γυναικων που παιζουν στο Μεταξουργείο ειναι πολυ καλη εμφανισιακα
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε poppop συμφωνω απολυτα με την αποψη σου.
τωρα εχουμε πλεον τρεις βυζαρουδες με πολυ καλες υπηρεσιες , φυσικα οι γνωστες στελλα της φυλης, ειρηνη του μεταξουργιου και το καινουργιο αιμα του μεταξουργιου την ναταλυ.
αξια πορνιδια για τους βυζολατρες με τα φυσικα τους βυζια και οχι  σιλικονατα.
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Παιδια να προστεσω και ενα αλλο πορνιδιο που δουλευει στην Λιοσιων και συγκεκριμενα στην Τροφωνιου ακριβως δεν θυμαμαι αριθμο αλλα ειναι το τελευταιο και ειναι το ισογειο.Το πορνιδιο αυτο ονομαζεται Ειρηνη,ειναι καμια 40,καλο σωμα με φυσικα βυζια για γλειψιμο...Ας βρισκεται στο νου μας..
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ρε παιδια να σας πω.Χθες στην τσαρκα μου στο μετα/ργειο στην κολονου με πλησιασε ενας 30αρης με το ονομα Κωστας ειχε το ενα ματι του μπλαβισενο και μισοβγαλμενο.Ισχυριζοταν οτι εχει να studio με καμποσες 10 κοπελες και συνεργαζεται μονο με ελληνες.επιση οτι κανει διανομες σε διαφορα σπιτια.Μετα μου ειπε να τον ακολουθησω για να μου δειξει που ειναι το studio φυσικα δεν τον ακολουθησα γιατι δεν τον ηξερα του ζητησα αν ηθελε να μου δωσει την διευθηνση του studio αλλα δεν ηθελε.Αν καποιος απο σας που ειστε τακτικοι πελατες του Μετα/ργειου τον ξερει και τον εχει ακολυθησει γραψτε αν εκανα καλα η οχι που δεν το ακολουθησα και αν οχι και υπαρχει πραγματι αυτο το studio που εχει γραψτε μου την διευθυνση του studio.Ευχαριστω
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
231
Πόντοι
26
Μην πας κωλομπαρο πρέπει να είναι σου τρώνε τα λεφτά στο λεπτό πρόσεχε .





*Παρακαλώ να γράφουμε με Ελληνικούς χαρακτήρες


 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
μακριάαααα...  κράχτης είναι ρε.. είχαμε κάνει και αντίστοιχο thread.Σε πάνε και σου τρώνε τα λεφτά όπως είπε και ο κολεου
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Αν ειναι κολομπαρο παλι καλα που δεν πηγα γιατι εχω χαλασει ουτε ξερω στα κολο-μπαρα. Βαζουν νερο το οποιο αδειαζουν σε ενα λεπτο και το πληρωνΩ και χρυσο. εχω να παω 4 χρονια και ουτε προκειται να ξαναπαω.Ευχαριστω παιδια.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ρε παιδια να σας πω.Χθες στην τσαρκα μου στο μετα/ργειο στην κολονου με πλησιασε ενας 30αρης με το ονομα Κωστας ειχε το ενα ματι του μπλαβισενο και μισοβγαλμενο.Ισχυριζοταν οτι εχει να studio με καμποσες 10 κοπελες και συνεργαζεται μονο με ελληνες.επιση οτι κανει διανομες σε διαφορα σπιτια.Μετα μου ειπε να τον ακολουθησω για να μου δειξει που ειναι το studio φυσικα δεν τον ακολουθησα γιατι δεν τον ηξερα του ζητησα αν ηθελε να μου δωσει την διευθηνση του studio αλλα δεν ηθελε.Αν καποιος απο σας που ειστε τακτικοι πελατες του Μετα/ργειου τον ξερει και τον εχει ακολυθησει γραψτε αν εκανα καλα η οχι που δεν το ακολουθησα και αν οχι και υπαρχει πραγματι αυτο το studio που εχει γραψτε μου την διευθυνση του studio.Ευχαριστω

απάτη μεγάλη φίλε... μακρία... πρόσεχε....
κράχτης είναι...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Βρε παιδια γνωριζει κανεις τι παιζει Μεταξουργειο μεταμεσονυχτιες ωρες???Υπαρχει κανενα καλο μουνακι για σκησιμο...?Οποιος συναγωνιστης γνωριζει ας ριξει τα φωτα του...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Παιδια να προστεσω και ενα αλλο πορνιδιο που δουλευει στην Λιοσιων και συγκεκριμενα στην Τροφωνιου ακριβως δεν θυμαμαι αριθμο αλλα ειναι το τελευταιο και ειναι το ισογειο.Το πορνιδιο αυτο ονομαζεται Ειρηνη,ειναι καμια 40,καλο σωμα με φυσικα βυζια για γλειψιμο...Ας βρισκεται στο νου μας..

Την κοκκινομάλλα λές ? Αν ναι, επικροτώ για την εμφάνιση (γούστα είναι αυτά βέβαια μπορεί σε άλλους να μην αρέσει), αλλά στην συμμετοχή και στην συμπεριφορά είναι λίγο έπιπλο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom