Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
poppop

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.584
Πόντοι
4.765
Ρε παιδιά μηπως ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτη την περίοδο η μαύρη γαζέλα Κορίνα που δούλευε ένα φεγγάρι στο Ιάσωνος 20Β?
Γιατι υπηρχε και μαυρη Κορινα στο μαγαζι αυτο?Μια μελαχρινη νταρντανα ονοματι Κορινα δουλευε πολυ καιρο εκει.Τωρα μεταμεσονυκτια παιζει ρωσσιδι ονοματι Ντανια το οποιο λεει οτι ειναι 26 αλλα milfoφερνει καργα.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά μηπως ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτη την περίοδο η μαύρη γαζέλα Κορίνα που δούλευε ένα φεγγάρι στο Ιάσωνος 20Β?
πιγενε πιτσιλα τιν γαζελα στι μεγαλου αλεξανδρου 17 μεταμεσονιχτια βαρδια!τεσταρισμενι γαζελα απο  σιναδερφο πορνορεπορτερ!χεχε!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Λόγω αφραγκιάς αποφάσισα να πάω μια βόλτα από το Μετάξι σε αναζήτηση οικονομικού μπουρδέλου, απλά για να φύγουν τα χοντρά. Κατέληξα στο νούμερο 36 της Ιάσωνος όπου πιτσιλιέται στην τιμή των 15 ευρώ η γαζέλα Ρεμπέκα. Της λέω κοίτα θα σου δώσω 10 εωρώ για μία πίπα. Δεν ήθελά και κάτι παραπάνω. Μου λέει οκ και μπαίνω στο δωμάτιο. Το μπουρδέλο αυτό είναι πραγματικά για κομμάντος. Τα δωμάτια ετοιμόροπα και μέσα στη βρώμα, αντί για πόρτες είχε κουρτίνες, τι να πει κανείς. Η γαζέλα στο δωμάτιο αρκετά καλή με χαδάκια, καλό στίσιμο της κωλάρας της και μετά άρχισε ένα πολύ καλό τσιμπουκάκι χωρίς βιασύνες όπου μετά από δέκα λεπτά τελείωσα. Μία τίμια πρόταση στην τιμή των δέκα ευρώ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Χτες απόγευμα λίγο μετά την απογευματινή αλλαγή βάρδιας (περίπου 17:00) Κολοκυνθούς 38Β δυστυχώς όχι η www.bourdela.tv/component/option,com_jreviews/task,bou_girlreviews/comp,com_content/criteria,1/id,2661/bou_review_id,11097/]Ιρίνα[/url] αλλά μια άλλη κοντή μαυροτσούκαλη με σώμα σαν του αθληταρά Σουλεϊμάνογλου. Και κώλο έδινε και ακά τσιμπούκ, αλλά ποτέ δεν ήμουν φαν των extreme sports. Ούτε είχα φαντασιώσεις με το Ναΐμ. Δίπλα στο Κολοκυνθούς 38Α έτερο μπάζο με τις ίδιες υπηρεσίες. Εκεί μιλάμε για κωλοχανείο πραγματικό. Βρώμα στο χώρο υποδοχής και έπιπλα (λέμε τώρα) και καρέκλες που μόνο σε σκουπίδια μπορεί να δει κανείς. Έτσι πως έφευγα από κεί και ρίχνοντας μια φευγαλέα ματιά δεξιά στο μισοσκότεινο σαλονάκι που ήταν η τσατσά με την πουτάνα, μου ήρθε στο μυαλό ο παρακάτω πίνακας (Frida Kahlo):

tsaf.jpg


Η τσατσά σε πρώτο πλάνο να με κοιτάζει όπως στον πίνακα, αλλά με βλέμμα πολύ πιο θολό και βλακώδες, δείγμα προφανές χαμηλότατης νοημοσύνης σε επίπεδο νοητικής στέρησης. Επίσης είχε πιο παχύ μουστάκι. Η πουτάνα πάλι ήταν λίγο πιο άσχημη απ' τη μαϊμού του πίνακα.

Ιάσωνος μετά. Στο συμπαθητική παρουσία. Στο μία με ανατολίτικα χαρακτηριστικά. Παίζει και Καζακστανή. Όχι κακή επιλογή για τους φαν των Ασιατισσών (δεν είμαι ένας απ' αυτούς). Απ' το 20Α σχόλαγε η Χριστίνα που έπαιζε και Κεραμεικού και εδώ και αρκετό καιρό τα 'χει βάψει ξανθά. Με ρούχα είναι πιο ωραία. Το δε ύφος και το περπάτημά της πολύ μάγκικο και μόρτικο ναούμ'. Μέσα έπαιζε μιά άλλη Χριστίνα. www.bourdela.tv/content/view/423/225/#jreview_11153]Έπαιξα κι έχασα[/url]. Δίπλα (20Β), πάλι Χριστίνα. Μα τι διάααααολο; Όλες Χριστίνες τις λένε εκεί; :think: :S Άλλη www.bourdela.tv/content/view/410/225#jreview_11154]απάτη[/url] από κεί.
Στα "κλου" της μίνι βόλτας ο συναγωνιστής που έκανε την τσάρκα του τρέχοντας. Δεν βιαζόταν μέσα στα σαλόνια (τον πέτυχα σε 2) και περίμενε υπομονετικά πολλή ώρα, αλλά από ντέλο σε ντέλο πήγαινε τρέχοντας. Θυμήθηκα www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,26.msg1396867#msg1396867]ΑΥΤΟ το κορυφαίο post[/url].

Φεύγοντας, κατεβαίνοντας την Καλλέργη προς πλατεία Καραϊσκάκη, έβλεπα μια μορφή από μακριά (στο ύψος του 33) που έμοιαζε με πρεζάκι. Καθόλου παράξενο για την περιοχή. Δε μπορούσα να δω καθαρά - είχε αρχίσει να σκοτεινιάζει. Τελικά ήταν η γνωστή ανισόρροπη τσατσά του Καλλέργη 33 που έκοβε βόλτες έξω απ' τον χώρο εργασίας της. Το Καλλέργη 33 σημειωτέον είναι απ' τα λίγα ντέλα που το βράδυ δεν έχει το άσπρο φωτάκι, αλλά κάτι που φέρνει πιο πολύ στο παραδοσιακό κόκκινο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
Χτες απόγευμα λίγο μετά την απογευματινή αλλαγή βάρδιας (περίπου 17:00) Κολοκυνθούς 38Β δυστυχώς όχι η www.bourdela.tv/component/option,com_jreviews/task,bou_girlreviews/comp,com_content/criteria,1/id,2661/bou_review_id,11097/]Ιρίνα[/url] αλλά μια άλλη κοντή μαυροτσούκαλη με σώμα σαν του αθληταρά Σουλεϊμάνογλου. Και κώλο έδινε και ακά τσιμπούκ, αλλά ποτέ δεν ήμουν φαν των extreme sports. Ούτε είχα φαντασιώσεις με το Ναΐμ....
μηπως ειναι μια μικρη ρουμανα? παιζει να ειναι εκ βορράς πριν κανα μηνα-διμηνο απτο πρασινοσπιτο βαρδαριου
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ειναι μια μικρη ρουμανα? παιζει να ειναι εκ βορράς πριν κανα μηνα-διμηνο απτο πρασινοσπιτο βαρδαριου

Αν τη λένε Ροξάνα, είναι ένα μαύρο χάλι. Είναι απαράδεκτη. Έχω γράψει σχετικά. Μη δώσετε τα λεφτά σας εκεί. Θα τα κλέτε με μαύρο δάκρυ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
μηπως ειναι μια μικρη ρουμανα? παιζει να ειναι εκ βορράς πριν κανα μηνα-διμηνο απτο πρασινοσπιτο βαρδαριου
Και μικρή να είναι, μικρή δεν τη λες. Μπάζο τη λες. :cheesy:
 

Επισκέπτης
Έτσι πως έφευγα από κεί και ρίχνοντας μια φευγαλέα ματιά δεξιά στο μισοσκότεινο σαλονάκι που ήταν η τσατσά με την πουτάνα, μου ήρθε στο μυαλό ο παρακάτω πίνακας (Frida Kahlo):
Η τσατσά σε πρώτο πλάνο να με κοιτάζει όπως στον πίνακα, αλλά με βλέμμα πολύ πιο θολό και βλακώδες, δείγμα προφανές χαμηλότατης νοημοσύνης σε επίπεδο νοητικής στέρησης. Επίσης είχε πιο παχύ μουστάκι. Η πουτάνα πάλι ήταν λίγο πιο άσχημη απ' τη μαϊμού του πίνακα.
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
εισαι ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ποιητης..
 

Kapoios_

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τις προάλλες που είχα πάει από εκεί, με πλησιάσε ένας τυπάς γύρω στα 40, γκριζαρισμένος κάπως, με πολύ κοντό μαλλί, αξύριστος, με ένα μπλε μπουφάν. Άρχισε να μου λέει ότι χαιρόταν που έβλεπε έναν έλληνα, ότι έχουμε πήξει στους πακιστανούς, κτλ. Μου είπε για ένα αλβανάκι που έχει εδώ κοντά σε ένα διαμέρισμα. 200 ευρώ όλο το βράδυ, τα κάνει όλα (πίπα-κώλο-εμπλοκή που λένε). Να σου δώσω μου λέει το τηλεφωνο της και κανονίστε. Όταν του είπα να μου το δώσει, μου είπε ότι δεν το ήξερε και ότι θα έπρεπε να πάμε μαζί στο διαμέρισμά της να την δω κιόλας από κοντά. Φυσικά κάτι τέτοιο δεν θα έκανα και του είπα ότι άσε τότε πρέπει να φύγω, βιάζομαι.

Τώρα τι φάση ήταν αυτός... δεν ξέρω.  :think:

Τον έχετε συναντήσει?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Ναι, και σήμερα ήταν εκεί κατά τις 15:30. Ίδιος πρόλογος. Τον άκουσα από καθαρή περιέργεια αν και φαινόταν από χιλιόμετρα περί τίνος πρόκειται. Το "φαινόμενο" έχει αναλυθεί www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,1137.0]εδώ[/url]. ;)
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Με έχει σταματήσει 5-6 φορές τελευταία. Μ' αρέσει που στο παίζει "φιλαράκι" στην αρχή  :grin:

Φίλε, ΜΑΚΡΥΑ από αυτούς. Πρόκειται για έναν κλασσικό μαλάκα-απατεώνα της περιοχής.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Το γνωστο μουνοπανο με το γυαλινο ματι..
Την εχουν πατησει πολλοι συναγωνιστες με αυτον..
εγω την ειχα πατησει αντιστοιχα στη Θεσσαλονικη πριν απο 20 χρονια, και γενικα ολοι οι μπουρδελιαρηδες νομιζω οτι εχουμε να πουμε απο μια αναλογη ιστορια..το θεμα ειναι οτι οταν την "τρωγαμε" εμεις, δεν υπηρχαν τετοιου ειδους φορουμ για να ενημερωθουμε και να προστατευτουμε!
Αρα οποιος διαβαζει εδω, και πιαστει κοροιδο απο τον μονοφθαλμο, ειναι αξιος της μοιρας του..
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Το γνωστο μουνοπανο με το γυαλινο ματι..
Την εχουν πατησει πολλοι συναγωνιστες με αυτον..
εγω την ειχα πατησει αντιστοιχα στη Θεσσαλονικη πριν απο 20 χρονια, και γενικα ολοι οι μπουρδελιαρηδες νομιζω οτι εχουμε να πουμε απο μια αναλογη ιστορια..το θεμα ειναι οτι οταν την "τρωγαμε" εμεις, δεν υπηρχαν τετοιου ειδους φορουμ για να ενημερωθουμε και να προστατευτουμε!
Αρα οποιος διαβαζει εδω, και πιαστει κοροιδο απο τον μονοφθαλμο, ειναι αξιος της μοιρας του..

ναι πριν 17-18 χρόνια ...ήμουν 17 χρονών τότε και πήγα σε ένα κωλόμπαρο τότε φανταστίτε το 92 περίπου και άφησα 14.000 χιλιάρικα χωρίς να της ακουμπήσω κάν το χέρι.μου είχε κλείσει ραντεβού για το βράδυ για ποιο ησυχα.φυσικά δεν ήρθε ποτέ..να φανταστείτε ότι τότε με 2.500 χιλιαρικα γαμουσες αβέρτα....
διλαδι πληρωσα 5,5 γαμήσια χωρις αποτέλεσμα....
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Το γνωστο μουνοπανο με το γυαλινο ματι..

είναι ο ίδιος που την στείνει σωκρατους και πειραιώς γωνία έξω απο την τράπεζα;με το που σε δει να σηκώνεις χρήμα σου την πεφτει με αντιχτοιχο παραμύθι.
Μια φορά πιαστικα κοροιδο μου ειχε πει τοτε 5.000 εποχή που γαμούσες στην ομονοια με 2.500 αντε 3.000 και είπα αφου είναι 5.000 μαλλον ακριβα αλλα ας πάω να δω.τελικα παρηγειλλα ενα ποτό το οποίο είχα καταλάβει ότι ήταν μεσα στην τιμή και ήρθε και ενα δευτερο το οποίο δεν το ζητησα και  δεν το αγγιξα καν.Η λυπητερη 4.0000δρχ για διαμονή λιγότερη απο 10 λεπτά.αποτέλεσμα είχε βγάλει μια γροθιά και με κυνηγούσε να πληρωσω.πολλες φορές τον βλέπω στο σημείο που σας λεω και σκεφτομαι τι χουνερι να του κάνω....
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Τις προάλλες που είχα πάει από εκεί, με πλησιάσε ένας τυπάς γύρω στα 40, γκριζαρισμένος κάπως, με πολύ κοντό μαλλί, αξύριστος, με ένα μπλε μπουφάν. Άρχισε να μου λέει ότι χαιρόταν που έβλεπε έναν έλληνα, ότι έχουμε πήξει στους πακιστανούς, κτλ. Μου είπε για ένα αλβανάκι που έχει εδώ κοντά σε ένα διαμέρισμα. 200 ευρώ όλο το βράδυ, τα κάνει όλα (πίπα-κώλο-εμπλοκή που λένε). Να σου δώσω μου λέει το τηλεφωνο της και κανονίστε. Όταν του είπα να μου το δώσει, μου είπε ότι δεν το ήξερε και ότι θα έπρεπε να πάμε μαζί στο διαμέρισμά της να την δω κιόλας από κοντά. Φυσικά κάτι τέτοιο δεν θα έκανα και του είπα ότι άσε τότε πρέπει να φύγω, βιάζομαι.

Τώρα τι φάση ήταν αυτός... δεν ξέρω.  :think:

Τον έχετε συναντήσει?

αραγε υπαρχει κανεις που δεν τον εχει δει αυτον ;; χαχαχα
εμενα μου ειχε ερθει και μου ελεγε τις ιδιες μαλακιες και του λεω ωραια δωσμου το κινητο σου και να το κανονισουμε...και τα μασαγε... φυσικα και εφυγα,γιατι σε παει σε ενα κωλομπαρο εκει διπλα με κατι κωλογριες νεροφιδες , πληρωνεις τα κερατα σου (αν θες κανε πως δεν πληρωνεις....) και φυσικα δεν κανεις τιποτα, αντε αν εισαι καλο παιδι να πιασεις κανα μπουτακι :P


Aλλωστε εγω το μεταξουργειο το εχω στη μαυρη λιστα, πακιστανοι,πρεζακια,τελειωμενοι γενικα...και η αστυνομια θα σταματησει εσενα για ελεγχο.... εμενα μου εχουν σπασει το αμαξι εκει ...΄..
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
είναι ο ίδιος που την στείνει σωκρατους και πειραιώς γωνία έξω απο την τράπεζα;με το που σε δει να σηκώνεις χρήμα σου την πεφτει με αντιχτοιχο παραμύθι.
Μια φορά πιαστικα κοροιδο μου ειχε πει τοτε 5.000 εποχή που γαμούσες στην ομονοια με 2.500 αντε 3.000 και είπα αφου είναι 5.000 μαλλον ακριβα αλλα ας πάω να δω.τελικα παρηγειλλα ενα ποτό το οποίο είχα καταλάβει ότι ήταν μεσα στην τιμή και ήρθε και ενα δευτερο το οποίο δεν το ζητησα και  δεν το αγγιξα καν.Η λυπητερη 4.0000δρχ για διαμονή λιγότερη απο 10 λεπτά.αποτέλεσμα είχε βγάλει μια γροθιά και με κυνηγούσε να πληρωσω.πολλες φορές τον βλέπω στο σημείο που σας λεω και σκεφτομαι τι χουνερι να του κάνω....
Παντως φιλε μου αν το σκεφτεσαι σοβαρα, ειμαι μεσα να βοηθησω, γιατι το καλοκαιρι ειχα κι εγβ τρεχαματα με αυτον τον πουστη. Μπορυμε να το κανονισουμε :)
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παντως φιλε μου αν το σκεφτεσαι σοβαρα, ειμαι μεσα να βοηθησω, γιατι το καλοκαιρι ειχα κι εγβ τρεχαματα με αυτον τον πουστη. Μπορυμε να το κανονισουμε :)

το θέμα είναι να μην πάμε εμεις φυλακή για αυτό το ζώο...αλλα απο την άλλη να το θυμαται...απο την αστυνομία δεν νομιζω ότι έχουμε να περιμένουμε κάτι γιατι όλο και καποιους λαδώνουν...

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ναι τον εχω συναντησει και γω τον κυκλωπα , μου ελεγε οτι εχει ανοιξει ενα νεο μαγαζι με μασαζ κτλ κτλ και οτι εχουμε γεμισει αλβανους και πακιστανους ...απ'οτι βλεπω σε ολους τα ιδια λεει.
Μια αλλη φορα ,ενας αλλος περιεργος με σταματαει εξω απο το μπουρδελο ,για να με ρωτησει τι ειναι εκει μεσα , και ποσο κανει και αλλα τετοια κουλα...παντως στο μεταξι ολο και κατι παραξενο θα συναντησεις  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom