Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
75
Πόντοι
0
Έχει πουθενά Ασιατισες η μαυρουλες ;
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
15
Πόντοι
0
Μια ερωτηση βρε συναγωνιστε. Η Τζοάνα που δουλευε στο Ιασονος 27α με το μάτι το στραβό , εχει σταματησει να δουλευει? Την εχει δει κανεις καπου αλλου? Ευχαριστω πολυ
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.550
Like
7.194
Πόντοι
1.056
Ναι,γατοχεζμενες ζαρντινιερες:shit: με βελονια:zombie:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Μια ερωτηση βρε συναγωνιστε. Η Τζοάνα που δουλευε στο Ιασονος 27α με το μάτι το στραβό , εχει σταματησει να δουλευει? Την εχει δει κανεις καπου αλλου? Ευχαριστω πολυ
Μάγκα μου, 1,5 χρόνο που ασχολούμαι στο 27α δεν παίζει καμία τέτοια.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
767
Like
703
Πόντοι
86
Μάγκα μου, 1,5 χρόνο που ασχολούμαι στο 27α δεν παίζει καμία τέτοια.
Ισχύει. Δεν υπάρχει περίπτωση να έπαιζε τέτοια κοπέλα εκεί. Η "κυρία-διευθύντρια" του "μαγαζιού" δούλευε, συνήθως, με νεαρές λατίνες, γενικώς ανώτερες και πλέον περιζήτητες από τις υπάρχουσες στα πέριξ "καταστήματα".
Με την ευκαιρία, το 27Α και τα υπόλοιπα "κοινωφελή" του ιδίου κτιρίου έχουν εδώ και μερικούς μήνες κλείσει και οι πληροφορίες λένε ότι ΔΕΝ πρόκειται να ξανανοίξουν.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
767
Like
703
Πόντοι
86
Ισχύει. Δεν υπάρχει περίπτωση να έπαιζε τέτοια κοπέλα εκεί. Η "κυρία-διευθύντρια" του "μαγαζιού" δούλευε, συνήθως, με νεαρές λατίνες, γενικώς ανώτερες και πλέον περιζήτητες από τις υπάρχουσες στα πέριξ "καταστήματα".
Με την ευκαιρία, το 27Α και τα υπόλοιπα "κοινωφελή" του ιδίου κτιρίου έχουν εδώ και μερικούς μήνες κλείσει και οι πληροφορίες λένε ότι ΔΕΝ πρόκειται να ξανανοίξουν.
Διόρθωση: τα παραπάνω αφορούν το κατάστημα της Κολωνού 27Α. Υπάρχει και το 27 (χωρίς Α, νομίζω) στην Ιάσονος, εξ ου και το μπέρδεμα. Το εν λόγω λειτουργεί, φυσικά.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Δουλευε ενα χρόνο πριν σιγουρα. Νομιζω απο Ουκρανια και ειχε στραβισμό στο ενα ματι. Καρέ μαλλι.
Ναί, κατάλαβα ποια λές, την είχα πετύχει στην αρχή της πορνοκαριέρας μου, απλά έχεις λάθος το timing μάλλον, σίγουρα έχει φύγει πάνω από χρόνο, δεν την έχω δεί αλλού.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom