Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ρε αλάνια το μικρό με το δωράκι σε πιο από τα δυο στην Ιάσωνος 30 παίζει και τι ώρες?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
έχω περάσει 2-3 φορές για χαβαλέ , αλλά ρε παιδιά το επίπεδο είναι πολύ τραγικό, θέλει ψάξιμο για να βρεις κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις!
Μου έκανε εντύπωση οτι μαζε'υει απίστευτο κόσμο το μέρος.

έχει κατι περίεργους τύπους με σακουλάκια που γυρνάνε..προφανώς ναρκωτικά?

Καλές βόλτες παιδιά αλλά προσοχή!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Στο μεταξουργείο όποτε κατεβαίνω προτιμώ να παίρνω το μετρό. Αφήνω το αυτοκίνητο στο σταθμό του Φιξ στην Συγγρού (το κόστος είναι αμελητέο, 4 ευρώ για 3 ώρες) παίρνω το τρενάκι μου και κατεβαίνω στο μεταξουργείο χωρίς άγχος.
Η Ιάσωνος μου αρέσει γιατί είναι ένας δρόμος μόνο με μπουρδέλα. Δεν υπάρχουν γείτονες, κόσμος, περαστικοί που σε κοιτάνε με μισό μάτι (άλλους μπορεί να μην τους νοιάζει, αλλά εμένα με ενοχλεί αυτό) και ξέρεις ότι όποιος περπατάει εκεί έχει πάει για τον ίδιο λόγο που έχεις πάει κι εσύ.
Για τους αλλοδαπούς ξέρετε τις απόψεις μου, τις έχω γράψει και παλαιότερα. Όμως όσες φορές έχω πάει (συνήθως 6-8 το απόγευμα) δεν μου έχει δημιουργήσει κανένας πρόβλημα, ούτε έχω βρεθεί μάρτυρας σε τσαμπουκάδες. Και το παράδοξο (για μένα που είμαι και λίγο ρατσιστής...) είναι ότι μετά από 2-3 επισκέψεις σε μπουρδέλα, γινόμαστε όλοι μια παρέα και σχολιάζουμε τις πουτάνες κάνοντας χαβαλέ.
Τουλάχιστον την ώρα αυτή που λεω εγώ (6-8 το απόγευμα) δεν έχω πετύχει αλητόφατσες αλλοδαπών αλλά κακομοίρηδες μεροκαματιάρηδες ειρηνικούς τύπους και φιλήσυχους.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γενικα τα μπουρδελα στο μεταξουργειο ειναι αστα να πανε!!!πρεπει να εισαι σουρωμενος για να πας!!!!!!
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχουν γείτονες, κόσμος, περαστικοί που σε κοιτάνε με μισό μάτι (άλλους μπορεί να μην τους νοιάζει, αλλά εμένα με ενοχλεί αυτό) και ξέρεις ότι όποιος περπατάει εκεί έχει πάει για τον ίδιο λόγο που έχεις πάει κι εσύ.

Μου είχε μείνει αξέχαστη μια ματιά που μου είχε ρίξει Ελληνίδα Μπαναλογκόμενα έξω από μπουρδέλο. Εγώ έβγαινα από ένα μπουρδέλο σε κάθετο στην Αχαρνών (ένα ημιυπόγειο) και αυτή την ξεφόρτωνε ένας γκόμενος με παπί-χρέπι. Με βλέπει η μπαναλογκόμενα να βγαίνω από το μπουρδέλο και μου ρίχνει μια απίστευτα περιφρονητική ματιά λες και ήμουν ο τελευταίος αλήτης του κόσμου. Ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα φανατικός των μπουρδέλων. Εκείνη η φορά πρέπει να ήταν από τις τελευταίες της καριέρας μου. Πιστεύω ότι η πιο πλούσια αριστοκράτισσα του κόσμου δεν θα κοιτούσε έτσι τον τελευταίο άστεγο αλκοολικό!
 

Επισκέπτης
ρε αλάνια το μικρό με το δωράκι σε πιο από τα δυο στην Ιάσωνος 30 παίζει και τι ώρες?

στο 30 το πάνω μαγαζί. συνήθως είναι πρωί, αν και σήμερα πέρασα και δούλευε μία άλλη μικρούλα και αυτή σε κανονικά κυβικά. δεν πέρασα για να ξέρω σέρβις. αν κάποιος την πήρε ας μας πει.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Ξέρει κανείς αν στη Μ. Αλεξάνδρου 17 παίζει απόγευμα η Αντζυ η βυζαρού?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μου είχε μείνει αξέχαστη μια ματιά που μου είχε ρίξει Ελληνίδα Μπαναλογκόμενα έξω από μπουρδέλο. Εγώ έβγαινα από ένα μπουρδέλο σε κάθετο στην Αχαρνών (ένα ημιυπόγειο) και αυτή την ξεφόρτωνε ένας γκόμενος με παπί-χρέπι. Με βλέπει η μπαναλογκόμενα να βγαίνω από το μπουρδέλο και μου ρίχνει μια απίστευτα περιφρονητική ματιά λες και ήμουν ο τελευταίος αλήτης του κόσμου. Ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα φανατικός των μπουρδέλων. Εκείνη η φορά πρέπει να ήταν από τις τελευταίες της καριέρας μου. Πιστεύω ότι η πιο πλούσια αριστοκράτισσα του κόσμου δεν θα κοιτούσε έτσι τον τελευταίο άστεγο αλκοολικό!

Έπρεπε να της πεις "ωραίο γαμήσι έριξα".
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
ή να τον έβγαζες έξω και να κατούραγες δίπλα της ΑΧΑΧχαΑΧΑΧαχΑΧΑΧχαΧΑ
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και να συμπληρώσω ότι οι γυναίκες και ιδιαιτέρως οι μπαναλογκόμενες ποτέ δε χάνουν την ευκαιρία να επιδείξουν το ότι μόλις έριξαν ένα γαμήσι. Πολλές φορές το λένε κι έτσι για να το παίξουν μουνάρες και γαμηστερές. Όταν βλέπουν όμως ότι οι άντρες έχουν και άλλες διεξόδους για γαμήσι λυσσάνε.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Μου είχε μείνει αξέχαστη μια ματιά που μου είχε ρίξει Ελληνίδα Μπαναλογκόμενα έξω από μπουρδέλο. Εγώ έβγαινα από ένα μπουρδέλο σε κάθετο στην Αχαρνών (ένα ημιυπόγειο) και αυτή την ξεφόρτωνε ένας γκόμενος με παπί-χρέπι. Με βλέπει η μπαναλογκόμενα να βγαίνω από το μπουρδέλο και μου ρίχνει μια απίστευτα περιφρονητική ματιά λες και ήμουν ο τελευταίος αλήτης του κόσμου. Ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα φανατικός των μπουρδέλων. Εκείνη η φορά πρέπει να ήταν από τις τελευταίες της καριέρας μου. Πιστεύω ότι η πιο πλούσια αριστοκράτισσα του κόσμου δεν θα κοιτούσε έτσι τον τελευταίο άστεγο αλκοολικό!
Έπρεπε να της πεις, "Τί να κάνουμε? Ας δούλευες κι εσύ σε μπουρδέλο να γαμούσα κι εσένα..."
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Βιαστική επίσκεψη σήμερα κατά τες 15:00 προς αναζήτηση της Καρίνας στο Ιάσωνος 19α (upstairs). Δεν ήταν εκεί - η νταρντάνα η Ρωσίς στη θέση της. Είπα να δοκιμάσω από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον και μόνο. Πληρώνω και κάνω να μπω στο δωμάτιο... τέτοια μπόχα δεν είχε ξαναγίνει στα χρονικά των μπουρδέλων. Πως γλίτωσα τη λιποθυμία ένας θεός το ξέρει... πήρα πίσω το πενηντάρικο και την έκανα υπό τη μουρμούρα της κουτσής τσατσάς.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Καλά έκανες και τα πήρες πίσω και έφυγες....

Μήπως βάλουν λίγο μυαλό και σταματήσουν να μας περνάνε για ζώα.
 

Επισκέπτης
Βιαστική επίσκεψη σήμερα κατά τες 15:00 προς αναζήτηση της Καρίνας στο Ιάσωνος 19α (upstairs). Δεν ήταν εκεί - η νταρντάνα η Ρωσίς στη θέση της. Είπα να δοκιμάσω από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον και μόνο. Πληρώνω και κάνω να μπω στο δωμάτιο... τέτοια μπόχα δεν είχε ξαναγίνει στα χρονικά των μπουρδέλων. Πως γλίτωσα τη λιποθυμία ένας θεός το ξέρει... πήρα πίσω το πενηντάρικο και την έκανα υπό τη μουρμούρα της κουτσής τσατσάς.

πως μπορεις και πας εκει ρε συ?μονο και μονο στην ιδεα μου ερχεται να ξερασω την πιτσα που μολις εφαγα!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εκει πας μονο αν σε πληρωσουν
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ανταπόκριση Παρασκευή 5/1 προς Σάββατο μεταμεσονύχτια βάρδυα (μετά τη 1:00)

Κολωνού 27 Α  Μπάζο

Κολωνού 27 Β  Μπάζο

***Κολωνού 30Α (Γωνιακό) Η γνωστη κορμάρα-γκομενάρα ελαφρως αλοιθωρη Βαλεντινα με τις ανταυγιες. Τρελο μουνι, βιαστική (την ειχα πάρει πριν κανα χρονο, οταν ηταν μελαχροινη, καλη πιπα αλλα βιαστικη και τυπικη)

Κολωνού 30Β (παλιο στέκι Μάρθας κουλουρτζούς) Μετρια προς μπαζο

*** Κολωνου 32Β ΚΑΛΗ

Λεωνίδου 28 κάτω: Πανκιο με κοντο μαλι και στραβοχυμενο στηθος. Η τσατσα πολυ ανωτερη

Λεωνίδου 28 πάνω: Μαύρη

Αχιλλεως 40 ΠΟΛΥ ΜΠΑΖΟ ΧΟΝΤΡΗ

Ιασωνος 19 κατω: Μέτρια super βιαστικη, ο χωρος βρωμαει - ΜΑΚΡΥΑ

***Ιασωνος 19 πάνω: ΚΑΛΗ αλλά πολυ μεγάλη ουρά

***Ιάσωνος 20Α ΚΑΛΗ

Ιάσωνος 20Β Κοντοπουτανο μελαχροινη καριολα που ειχα κανει το λαθος να παρω το καλοκαιρι που ηταν στο σπιτι της Μαρθας στη Κολωνου και την εδιωξα πριν τελειώσω. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Ιάσωνος 20Γ Μπάζο

***Ιάσωνος 30: Γκομενάρα αλλά μαύρη

Ιάσωνος δίπλα στο 37 (με τις σκάλες) ΜΠΑΖΟ

Με *** σημειώνω όσες θα μπορούσε ενας λογικος ανθρωπος να πηδηξει. Οι άλλες ουτε τσάμπα
Παρατήρησα πολλά μπαζα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΑ. Εχει παραγίνει. Σε ένα που μπήκα βρώμαγε σκατα. ΗΜΑΡΤΟΝ

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Συμφωνώ... γύρισε το Καρινάκι μας παίδες (προχτές απ' ο,τι μου είπε) και την πήρα φυσικά. Σταθερή αξία... εξελίσσεται σε μία απ' τις αγαπημένες μου ever.  Αυτά στη μεσημεριανή βάρδια... τα υπόλοιπα μαγαζιά δεν τα επισκέφτηκα καν.
Το απόγευμα στο μαγαζί της Κατερίνας πήρα τη Χριστίνα. 20?. Ωραίο πρόσωπο και σώμα αν και δε βγάζει το σουτιέν και δεν αφήνει να τη γλείψεις. Πίπα καλή και ψιλοστενομούνα παρά την κρέμα που βάζει σε αρκετά μεγάλες ποσότητες. Από συμμετοχή όχι πολλά πράγματα, αλλά υπομονετική. Το μαγαζί βέβαια είναι απ' τα καλύτερα - αν όχι το καλύτερο - της περιοχής. Τα χαρτιά bourdela.com σε σαλόνι και δωμάτιο πολύ μ' αρέσουν.
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Συμφωνώ... γύρισε το Καρινάκι μας παίδες (προχτές απ' ο,τι μου είπε) και την πήρα φυσικά. Σταθερή αξία... εξελίσσεται σε μία απ' τις αγαπημένες μου ever.  Αυτά στη μεσημεριανή βάρδια... τα υπόλοιπα μαγαζιά δεν τα επισκέφτηκα καν.
Το απόγευμα στο μαγαζί της Κατερίνας πήρα τη Χριστίνα. 20?. Ωραίο πρόσωπο και σώμα αν και δε βγάζει το σουτιέν και δεν αφήνει να τη γλείψεις. Πίπα καλή και ψιλοστενομούνα παρά την κρέμα που βάζει σε αρκετά μεγάλες ποσότητες. Από συμμετοχή όχι πολλά πράγματα, αλλά υπομονετική. Το μαγαζί βέβαια είναι απ' τα καλύτερα - αν όχι το καλύτερο - της περιοχής. Τα χαρτιά bourdela.com σε σαλόνι και δωμάτιο πολύ μ' αρέσουν.
η μποχα και η βρωμια παντα υπαρχουν.αλλα ειδικα στο μεταξουργειο μεχρι και οι πετρες το ξερουν οτι ειναι δυσωδια.ασε που η περιοχη μετα της 10-11 ειναι απροσπελαστη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom