Νέα

Μεταξουργείο, προσοχή ληστές

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zuper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Προσοχή , στο Μεταξουργείο, και συγκεκριμένα στην Κεραμεικού (20 μέτρα από το 15),
την έπεσαν το περασμένο Σάββατο γυρω στις 2 το πρωι, 3 άτομα σε φίλο μου και τον λήστεψαν.
Ήταν γύρω στα 20-25, με πράσινα μπουφάν, και τον ακινητοποίησαν με καφαλοκλείδωμα.
Η αστυνομία είπε ότι είχαν ληστέψει και άλλον πριν από 1 ώρα.
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Οντως θελει πολυ προσοχη!Σημερα πληροφορηθηκα απο εναν φιλο μου,οτι τον περικυκλωσαν 4 ατομα χθες το βραδυ στον γνωστο πεζοδρομο του Μεταξουργειου,τον πλακωσαν στα χαστουκια και του πηραν το κινητο!Πρεπει να προσεχουμε συντροφοι....!
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ε, και εσεις τετοια ωρα στο Μεταξουργειο αναμενομενο ήταν. Κανει κακό στην υγεία η ενασχόληση με τον πληρωμενο έρωτα.. :headbang:
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Καυλες ειχαν ρε φιλε,επειδη κυκλοφουρουν αλητες στους δρομους πρεπει να κλεινομαστε στα σπιτια?Αλλα μετρα πρεπει να υπαρξουν γιατι την ασφαλεια μας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Skf

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Να πανε νωρίτερα υπάρχουν και ποιο ήσυχες περιοχες. Αυτες οι "κάβλες" είναι που μας βάζουν σε πολλα προβλήματα εμας τους ανδρες. Για να σοβαρευτουμε λιγο γιατι θα χτυπαμε το κεφαλι μας στον τοιχο..δες την δικη μου περιπτωση κάτι κολλησα απο ιερόδουλο.  :headbang:
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Απλα πραγματακια πρεπει να κανουμε

1)Δεν κουβαλαμε πολλα λεφτα μαζι μας.20 ευρω για την πουτανα και ενα 10ρικο μηπως χρειαστουμε κατι ειναι υπεραρκετα
2)Αν γνωριζουμε οτι πηγαινουμε σε περιοχη υψηλης εγκληματικοτητας,αφηνουμε σπιτι το 3ΤΖΙ κινητο και παιρνουμε την παντοφλα που ειχαμε 5 χρονια πριν.Και να μας την κλεψουν στον μπεο μας.Και φροντιζουμε να εχουμε αντιγραφα του τηλεφωνικου μας καταλογου εννοειται
3)ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.Δεν εχει νοημα να σε μαχαιρωσουν για λιγα ψωροευρω.Ας τα παρουν και στους γιατρους να τα φανε.Τα παλικαρια συνηθως την πεφτουν 4-5 και με μαχαιρια-κουμπουρια.Και ο σουγκλακος να σαι,ολο και καμια ξωφαλτση μαχαιρια θα φας.
4)Δεν παμε με αυτοκινητο,παιρνουμε ταξι.Η αφηνουμε το αμαξι μακρια απο την κακοφημη γειτονια.Αν μας κλεψουν το κλειδι,μην πατε στο αμαξι,παρτε ταξι και φυγετε.Μπορει να σας ακολουθησουν να δουν ποιο ειναι το αμαξι σας.

Αυτα τα λιγα και νομιζω αυτονοητα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ναι αλλα αν δεν μπορεις στο κεντρο της πρωτευουσας να κυκλοφορησεις τοτε σε καμια ερημια τιπρεπει να κανεις? να εχεις τα λεφτα σου στο χερι ετοιμα να τα δωσεις μολις στην πεσουν :huh:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
κολοκατασταση. τωρα που υπαρχουν κολοι και λεφτα φοβασαι να πας να γαμησεις :headbang:
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
Απλα πραγματακια πρεπει να κανουμε

1)Δεν κουβαλαμε πολλα λεφτα μαζι μας.20 ευρω για την πουτανα και ενα 10ρικο μηπως χρειαστουμε κατι ειναι υπεραρκετα
2)Αν γνωριζουμε οτι πηγαινουμε σε περιοχη υψηλης εγκληματικοτητας,αφηνουμε σπιτι το 3ΤΖΙ κινητο και παιρνουμε την παντοφλα που ειχαμε 5 χρονια πριν.Και να μας την κλεψουν στον μπεο μας.Και φροντιζουμε να εχουμε αντιγραφα του τηλεφωνικου μας καταλογου εννοειται
3)ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.Δεν εχει νοημα να σε μαχαιρωσουν για λιγα ψωροευρω.Ας τα παρουν και στους γιατρους να τα φανε.Τα παλικαρια συνηθως την πεφτουν 4-5 και με μαχαιρια-κουμπουρια.Και ο σουγκλακος να σαι,ολο και καμια ξωφαλτση μαχαιρια θα φας.
4)Δεν παμε με αυτοκινητο,παιρνουμε ταξι.Η αφηνουμε το αμαξι μακρια απο την κακοφημη γειτονια.Αν μας κλεψουν το κλειδι,μην πατε στο αμαξι,παρτε ταξι και φυγετε.Μπορει να σας ακολουθησουν να δουν ποιο ειναι το αμαξι σας.

Αυτα τα λιγα και νομιζω αυτονοητα
αν ομως τραβηξεις μαχαιρι η οπλο η να τους σπασεις στην μεση με οτιδηποτε θα φταις μετα και θα σε τρεχουνε ετσι; αρε ευρωπαικη ουγκαντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Skf

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Απλα πραγματακια πρεπει να κανουμε

1)Δεν κουβαλαμε πολλα λεφτα μαζι μας.20 ευρω για την πουτανα και ενα 10ρικο μηπως χρειαστουμε κατι ειναι υπεραρκετα
2)Αν γνωριζουμε οτι πηγαινουμε σε περιοχη υψηλης εγκληματικοτητας,αφηνουμε σπιτι το 3ΤΖΙ κινητο και παιρνουμε την παντοφλα που ειχαμε 5 χρονια πριν.Και να μας την κλεψουν στον μπεο μας.Και φροντιζουμε να εχουμε αντιγραφα του τηλεφωνικου μας καταλογου εννοειται
3)ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.Δεν εχει νοημα να σε μαχαιρωσουν για λιγα ψωροευρω.Ας τα παρουν και στους γιατρους να τα φανε.Τα παλικαρια συνηθως την πεφτουν 4-5 και με μαχαιρια-κουμπουρια.Και ο σουγκλακος να σαι,ολο και καμια ξωφαλτση μαχαιρια θα φας.
4)Δεν παμε με αυτοκινητο,παιρνουμε ταξι.Η αφηνουμε το αμαξι μακρια απο την κακοφημη γειτονια.Αν μας κλεψουν το κλειδι,μην πατε στο αμαξι,παρτε ταξι και φυγετε.Μπορει να σας ακολουθησουν να δουν ποιο ειναι το αμαξι σας.

Αυτα τα λιγα και νομιζω αυτονοητα
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Ρε που φτάσαμε. Εγώ λέω να καθιερώσουν τα ρδέλα πέριπόλους από νταβάδες στο μεταξουργείο, οι οποίοι αν θες να σε μεταφέρουν κι ολας με ασφάλεια στο ρδέλο της αρεσκείας σου...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Ορισμένες φορέ όταν κατεβαίνω στο μεταξουργείο νιώθω πολύ γραφικός. Βεβαια, μου έχουν βάλει το σουγια στο λαιμό και από τότε είμαι πολύ προσεκτικός.
Παρκάρω σχεδόν έξω από κάθε σπίτι κάθε φορά που πάω μεταξουργείο, δεν κουβαλάω ποτέ τίποτα αξίας μαζί μου, κόβω 2-3 αναγνωριστικές βολτες για ύποπτες φάτσες πριν σταματήσω και το αυτοκίνητο είναι εταιρικό οπότε δεν με νοιάζει ακόμα και να το κάψουν.
Ακούγεται χαζό, αλλά άμα έχει πάθει δύσκολα ξεχνάς.
Κράτος δεν υπάρχει να σε προστατέψει.
Μόνο μπελάδες μπορείς να βρείς.
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Θελει προσοχη, και εμενα μου την εχουν πεσει. Ευτυχως μου πηραν μονο κατι ψιλα.

Ρολογια, ακριβα κινητα, τραπεζικες καρτες τις αφηνετε σπιτι. Αν ζορισουν τα πραγματα  να εχετε 1-1.5 ευρω στην τσεπη να τα δωσετε στους κοπριτες και να φυγουν. Δεν αξιζει να παθετε εστω και μια γρατσουνια γι'αυτα τα σκατα.
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Κανει κακό στην υγεία η ενασχόληση με τον πληρωμενο έρωτα.. :headbang:

και τι ακριβως κανεις εσυ,ρε μαγκιτη σε ενα site που απο το ονομα και μονο καταλαβαινεις οτι δεν πραγματευεται...το πλεξιμο και το βελονακι, αλλα τον πληρωμενο ερωτα???? :huh: :huh: :huh:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Απλα πραγματακια πρεπει να κανουμε

1)Δεν κουβαλαμε πολλα λεφτα μαζι μας.20 ευρω για την πουτανα και ενα 10ρικο μηπως χρειαστουμε κατι ειναι υπεραρκετα
2)Αν γνωριζουμε οτι πηγαινουμε σε περιοχη υψηλης εγκληματικοτητας,αφηνουμε σπιτι το 3ΤΖΙ κινητο και παιρνουμε την παντοφλα που ειχαμε 5 χρονια πριν.Και να μας την κλεψουν στον μπεο μας.Και φροντιζουμε να εχουμε αντιγραφα του τηλεφωνικου μας καταλογου εννοειται
3)ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.Δεν εχει νοημα να σε μαχαιρωσουν για λιγα ψωροευρω.Ας τα παρουν και στους γιατρους να τα φανε.Τα παλικαρια συνηθως την πεφτουν 4-5 και με μαχαιρια-κουμπουρια.Και ο σουγκλακος να σαι,ολο και καμια ξωφαλτση μαχαιρια θα φας.
4)Δεν παμε με αυτοκινητο,παιρνουμε ταξι.Η αφηνουμε το αμαξι μακρια απο την κακοφημη γειτονια.Αν μας κλεψουν το κλειδι,μην πατε στο αμαξι,παρτε ταξι και φυγετε.Μπορει να σας ακολουθησουν να δουν ποιο ειναι το αμαξι σας.

Αυτα τα λιγα και νομιζω αυτονοητα

... και τσάρκα με παρέα ;)

 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
παντως εμενα μεχρις στιγμης οι μονοι που μου την εχουν πεσει στο μεταξουργειο ειναι μπατσοι,και ειναι πολυ χειροτεροι απ'ολους τους συμμοριτες
 

Επισκέπτης
Xμμμμ... δεν είχα ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο... Και μάλιστα είχε ξαναγίνει παρόμοια κουβέντα σε άλλο thread. Δεν φανταζόμουν ότι ένας απλός μπουρδελιάρης θα γινόταν στόχος. Τι να βρουν μωρέ οι μαλάκες οι ληστές? Σε μπουρδέλο πάει ο άνθρωπος, δεν βγαίνει από καμιά τράπεζα την 1η του μηνός (που θα έχει πάρει την σύνταξή του!), ούτε μοιάζει να είναι καμιά χρηματαποστολή!

Ερώτησις: Οι επιτιθέμενοι τι ήταν? Ξέρει κανείς? Έλληνες ή ξένοι?

Πάντως οπωσδήποτε θα είμαι πιο προσεκτικός. Μέχρι και σήμερα πίστευα και αισθανόμουν πολύ ασφαλής. Δεν είχα ποτέ καμιά ένδειξη ότι απειλούμαι ή ότι είναι "περίεργα" τα πράγματα...
 

Επισκέπτης
παντως εμενα μεχρις στιγμης οι μονοι που μου την εχουν πεσει στο μεταξουργειο ειναι μπατσοι,και ειναι πολυ χειροτεροι απ'ολους τους συμμοριτες

Χμμμμ... δεν ξέρω τι λες αλλά εγώ θα προτιμούσα να μου την πέσουν 2 μπάτσοι και να μου κάνουν έλεγχο παρά 2 αλβαναριά ή δυο πακιστάνια και να μου πάρουν φράγκα, πορτοφόλια, κτλ, κτλ... ΑΝ δεν με σαπίσουν κιόλας ή μου βγάλουν και κάνα "κέρατο"!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Xμμμμ... δεν είχα ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο... Και μάλιστα είχε ξαναγίνει παρόμοια κουβέντα σε άλλο thread. Δεν φανταζόμουν ότι ένας απλός μπουρδελιάρης θα γινόταν στόχος. Τι να βρουν μωρέ οι μαλάκες οι ληστές? Σε μπουρδέλο πάει ο άνθρωπος, δεν βγαίνει από καμιά τράπεζα την 1η του μηνός (που θα έχει πάρει την σύνταξή του!), ούτε μοιάζει να είναι καμιά χρηματαποστολή!

[size=20pt]Ερώτησις: Οι επιτιθέμενοι τι ήταν? Ξέρει κανείς? Έλληνες ή ξένοι?[/size]

Πάντως οπωσδήποτε θα είμαι πιο προσεκτικός. Μέχρι και σήμερα πίστευα και αισθανόμουν πολύ ασφαλής. Δεν είχα ποτέ καμιά ένδειξη ότι απειλούμαι ή ότι είναι "περίεργα" τα πράγματα...
ελληνες μιλουσαν σπαστα αλβανικα :2funny:
οτι και να ειναι το ιδιο παθαινεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom