Νέα

Μετάξι: πτώση τιμών, άνοδος ποιότητας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nwdas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 3K
  • Ετικέτες
    μεταξουργείο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
καλά μωρή... :s&m_1:
μπαίνεις και διαβάζεις σε θέμα για τα μπουρδέλα του μεταξουργείου και τις τιμές τους και πετάγεσαι κιόλας και συμφωνείς στο σχόλιο του αλλου επειδή είδες εκεί το αξιοπρεπής γκόμενα και νόμισες ότι είσαι και συ τέτοια?
ζώο ε ζώο :jerking:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Άσε μας ρε φίλε.Άμα έσυ έχεις φράγκα και γουστάρεις να σκάς 50αρια και 100αρια για κομοδίνα σε στούντιο για 15 λεπτά καντο...

εμάς μας ρώτησες αν τα χουμε? Για μερικούς ανθρώπους τα 10 ευρώ που λες έχουν αξία.Για μένα προσωπικά είναι το 1/4 του μεροκάματού μου που χω και πτυχίο Πανεπιστημίου. Τι δηλαδή λίγα είναι τα 10 ευρώ για 15 λεπτά πήδημα?Ήμαρτον δηλαδή...άς έπαιρνα και γω 10 ευρώ σε 10 και 15 λεπτά καλά θα ταν...

εσενα θα σου αρεσε να σε πηδανε για 10 ευρω?

οταν παιρνει καποιος την αποφαση να εκδιδει το σωμα του καλα θα κανει να το κοστολογει ακριβα

για να μεινει οσο το δυνατον λιγοτερο σε αυτη τη δουλεια.που φθειρει πολυ και το σωμα και την ψυχη.

ας μπουμε λιγο στην ψυχολογια αυτων των γυναικων.

κι ας βελτιωσουν λιγο οι ανδρες εδω την ευφυια τους. δεν

βλαπτει να μαθουν να γαμανε χρησιμοποιοντας την εξυπναδα και την γοητεια τους αν δεν εχουν χρημα οπως λες.

αυτο ειναι μαγκια.
 
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
εσενα θα σου αρεσε να σε πηδανε για 10 ευρω?

οταν παιρνει καποιος την αποφαση να εκδιδει το σωμα του καλα θα κανει να το κοστολογει ακριβα

για να μεινει οσο το δυνατον λιγοτερο σε αυτη τη δουλεια.που φθειρει πολυ και το σωμα και την ψυχη.

ας μπουμε λιγο στην ψυχολογια αυτων των γυναικων.

κι ας βελτιωσουν λιγο οι ανδρες εδω την ευφυια τους. δεν

βλαπτει να μαθουν να γαμανε χρησιμοποιοντας την εξυπναδα και την γοητεια τους αν δεν εχουν χρημα οπως λες.

αυτο ειναι μαγκια.
γεια σου ρε γάτε!
σα να τις βλέπω μπροστά μου τις στρατιές απ τις μουναρες που θα χεις γαμήσει με την εφυια σου!
μεγάάάάάάλε :jerking:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
οι τιμές έχουν πέσει 5 ευρώ κάτω...

οι υπηρεσίες τώρα.... αρκετές κοπέλες προσφέρουν, στο σαλόνι έτσι λέει η τσατσά τουλάχιστον, τα γνωστά + 69, σεξ σοόυ κλπ.... κυρίως στα σπίτια στην Ιάσωνος προ τα κάτω, Αχχιλέως!!!  Όπου εκει είναι μπάζα, γνώμη μου!

Τώρα ,με 10 ευρώ έχω πετύχει μαυρούλα, όπου δεν της έδινα ούτε 5!!

Φίλε 1antonioni, καλά κάνει και γαμιέται με 10 ευρώ!!
Αφού δεν αξίζει για παραπάνω ;) ;)
Μετά... και τα Πάκια ψυχή, και ψωλή έχουνε!!!!
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
δηλαδη με 10 ευρω ,δηλαδη σαν να παιρνεις μια καρτα cosmote γαμαει και ο τυφλος.και ο καθε μαλακας.


ε δεν θελει πολυ μυαλο για να καταλαβει γιατι οι περισσοτεροι ειναι γκαου και δεν μπορουν να

ριξουν μια πραγματικη γκομενα.. ;)
Εσυ που δεν εισαι τυφλος μαλακας και γκαου, τι ψαχνεις σε site για τον αγοραιο ερωτα?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
"Είμαι εδώ επειδή...: Δεν έχω σχέση με το πληρωμένο έρωτα
Μηνύματα: 3750"


αυτο διαβασα εγω στο προφιλ του.


ακριβως.

δεν εχω καμμια σχεση με τον πληρωμενο ερωτα.

μονο με τον αληθινο ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κάτσε μισό. Τι εννοείς επίπεδο; Δηλαδή κάνουν καλά προκαταρκτηκα, φιλάκια χαδάκια εξηνταεννέα κ.α.; Συγνώμη φίλε αλλα για Μεταξουργείο μιλάμε. Εκεί πάνε οι περισσότεροι αλλοδαποί και δεν μιλάω για Αλβανούς και Ρώσσους αλλα για Πακιστανούς, Ιρανούς, Κινέζους και Αφρικανούς. Δηλαδή υποτίθεται οτι το 10ρικο είναι καλό;
ναι τυπε ενω στην φυλης και την λιοσιων πανε παριζιανοι :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ακριβως.

δεν εχω καμμια σχεση με τον πληρωμενο ερωτα.

μονο με τον αληθινο ;)
τι σχεση ναχεις ρε τυπε εσυ,ασε εσενα ξερουμε το προβλημα σου ποιο ειναι,ο αμυντικος
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
το μεταξι ειναι θεσμος τυποι μου
ειναι η μεκκα του καθε μπουρδελιαρη
το στηριζουμε μεχρι τελικης πτωσης  :rockon:
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
ακριβως.

δεν εχω καμμια σχεση με τον πληρωμενο ερωτα.

μονο με τον αληθινο ;)
Η απαντηση σου ειναι εκτος θεματος. Η ερωτηση μου δεν ειναι φιλοσοφικη, ειναι ρεαλιστικη. Αν εισαι κατω των δεκαπεντε ετων να βαλεις καποιον να σου την εξηγησει. Αν εισαι ανω λυπουμαι...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Η απαντηση σου ειναι εκτος θεματος. Η ερωτηση μου δεν ειναι φιλοσοφικη, ειναι ρεαλιστικη. Αν εισαι κατω των δεκαπεντε ετων να βαλεις καποιον να σου την εξηγησει. Αν εισαι ανω λυπουμαι...


ουστ ρε πουστονεο.. :2funny: :2funny:

αντε παρε το χαρτζηλικι του μπαμπα για να γαμησεις.. :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
και στα στούντιο με τα 50aria και τα 100aria εκμετάλλευση ανθρώπου γίνεται...μονο που εμείς είμαστε οι εκμεταλλευόμενοι...
για να μην απαντήσω σοβαρά σ αυτό που λες...
που ειναι η εκμεταλαυση?μηπως εσυ εισαι αυτος που για 50 ευρω επιτρεπεις σε εναν μαλακα να κανει οτι γουσταρει στο σωμα σου?
 
OP
OP
nwdas

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
που ειναι η εκμεταλαυση?μηπως εσυ εισαι αυτος που για 50 ευρω επιτρεπεις σε εναν μαλακα να κανει οτι γουσταρει στο σωμα σου?
να σου πω ρε νίντζα
το jcvd είναι jean claude van damme?
χάχάχάχάχάχάχάχά
ασχολήσου με muscles from brussels εσύ και άσε τις ιδεολογίεσ και τα περί ηθικής
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
εχει γινει τοσο ευκολο πλεον να γαμας που οι περισσοτεροι ανδρες δεν αναπτυσσουν νοημοσυνη για να μπορεσουν

να ριξουν αξιοπρεπη γκομενα. γι αυτο εχουν προβλημα μετα στις σχεσεις τους.

οποιος εχει φραγκα να γαμαει.

οι υπολοιποι να αναπτυξουν νοημοσυνη και ευφυια που θα κανει την διαφορα.να ναι μαγκες.οπως παλια.
Tι νοημοσύνη κι ευφυία πρέπει να έχεις για να ρίξεις γκόμενα;
Τι μαλακίες λες πάλι;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
δηλαδη με 10 ευρω ,δηλαδη σαν να παιρνεις μια καρτα cosmote γαμαει και ο τυφλος.και ο καθε μαλακας.
Τυφλό και μαλάκα υποθέτω ότι λες τον Πακιστανό και τον x μετανάστη με προφανές οικονομικό πρόβλημα.
Είσαι και ΚΚΕ τρομάρα σου
 

Anal-yst

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Τυφλό και μαλάκα υποθέτω ότι λες τον Πακιστανό και τον x μετανάστη με προφανές οικονομικό πρόβλημα.
Είσαι και ΚΚΕ τρομάρα σου

α ειναι και ΚΚΕ 'ς ...... τι εγινε ρε...τωρα που φτηνηνε το μουνι και μπορει να γαμιση κι ο φτωχος...ενοχλεισται ???? τι φοβαστε...μην χασετε ψηφαλακια ???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom