Νέα

Metal videos!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19K
  • Εμφανίσεις 488K
  • Ετικέτες
    heavy metal
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.744
Like
3.878
Πόντοι
506
εγω ειμαι πιο λαιτ...Μεταλικα...ΡΑΤΜ...Νιρβανα... ο μπατζανακης μου ακουει ολα αυτα που ποσταρετε εδω...ερχεται σπιτι καμια φορα και προσπαθει να με μυησει αλλα δεν μπορω να τα ακουσω...εκεινος ειναι πορωμενος,εχει ενα σωρο κασσετες με ζωγραφισμενο επανω στην θηκη το ονομα της μπαντας...(κλασικα)...ξερει και ιστοριες απο τις μπαντες που ακουει... η ταδε μπαντα εκανε αυτο.... που ο τραγουδιστης των Mayhem ηθελε να σκοτωσει τον μπασιστα....(ή ο μπασιστας τον τραγουδιστη).....τεσπα... μου μιλαει για καποιους Pestilence...Destruction...Mayhem.... μιλαει-μιλαει ουτε που τον ακουω...
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Αυτούς εδώ κανένας δεν θα τους πίστευε αν του έλεγαν ότι είναι Έλληνες:

 
Τελευταία τροποποίηση:

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
εγω ειμαι πιο λαιτ...Μεταλικα...ΡΑΤΜ...Νιρβανα...
ok, αν είναι να τους ακούσεις, άκουσε τουλάχιστον και την εκδοχή τους που οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν:


και μάντεψε ποιός είναι ο μπασίστας στο video
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.400
Πόντοι
3.506
έλα ρε φίλε, αυτό δεν το είχα δει ποτέ, κοίτα τί διαμάντι ανέβηκε στο youtube

Απ τους κορυφαιους μπασιστες/συνθετες που εβγαλε ποτε η μουσικαρα μας φιλε μου...Μουσικη ιδιοφυια και μορφαρα...Εφυγε πολυ νεος δυστυχως,ειχε να δωσει πολλα ακομα...Αν και δεν ειμαι παρελθοντολαγνος,οι Metallica χωρις αυτον δυστυχως δεν ειχαν ποτε την ιδια ποιοτητα...
Cliff'em all!!
:rockon: :rockon: :rockon: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.744
Like
3.878
Πόντοι
506
ok, αν είναι να τους ακούσεις, άκουσε τουλάχιστον και την εκδοχή τους που οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν:


και μάντεψε ποιός είναι ο μπασίστας στο video
ok, αν είναι να τους ακούσεις, άκουσε τουλάχιστον και την εκδοχή τους που οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν:


και μάντεψε ποιός είναι ο μπασίστας στο video
o Κλιφ παιζει..... αν δεν πεθαινε,θα ηθελα να ακουσω το Black Album με αυτον μεσα...
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Αν και δεν ειμαι παρελθοντολαγνος,οι Metallica χωρις αυτον δυστυχως δεν ειχαν ποτε την ιδια ποιοτητα...
Ούτε εγώ είμαι παρελθοντολάγνος. Απλά η γνώμη μου είναι ότι κάποια γκρουπ που υπάρχουν από αρκετά παλιά, έχουν πεθάνει μουσικά ήδη και δεν το ξέρουν.

Προσωπικά πιστεύω ότι οι Metallica έπαψαν να υπάρχουν μετά το 1991. Κανονικά θα έπρεπε να αλλάξουν όνομα μετά το 1991, αλλά μάλλον δεν ήταν και προς το καλύτερο συμφέρον τους (λολ)
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.400
Πόντοι
3.506
Ξερω το χω ξαναποσταρει αλλα εχω φαει αγριο κολλημα με την νεα κομματαρα των υπερτατων...Τ ακουω 20 φορες την μερα στο στερεοφωνικο,στο αυτοκινητο,στο spotify,παντου...Στο repeat ξανα και ξανα,δωσεεεεε...
ARCH ENEMY FUCKING RULEEEEEEEZZZZ!
:rockon: :rockon: :rockon: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom