Νέα

Μερικοί ταξιτζήδες είναι ρεμάλια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Δημητρηςς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 571
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το καλαθακι λειπει μονο.....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τι ειναι αυτο και τι εχεις παθει αν επιτρεπεται ?

ρε κουφε καθυστερημενε συ της ελεγες να βγαλει καρκινο και τωρα ρωτας τι εχει το χερακι γουτσου γουτσου? τι θα γινει με κεινη την αυτοκτονια και λιπασμα που λεγαμε  :uglystupid:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
bicycle_two_1886.jpg

αχαχαχαχαχα
αχαχαχαχαχαχα τρελο γυμνασμα θα κανω με αυτο :2funny:

 
OP
OP
Δημητρηςς

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
τπτ καλε, απλα δε θελω μαουντεν που σκυβεις πολυ κ πεφτει το βαρος στους καρπους γτ σε μακρινες βολτες στην παραλιακη μου γαμαει τα χερια. θελω ενα που εχεις ορθια σταση, κι εχει φαρδια σελα κ ελαφρυ σκελετο. ενα λαχανι με καλαθακι μπροστα :smitten:
Οκ ...

Οπως το ειπες υπεθεσα οτι κατι επαθες ......

Τεσπα ολα καλα λοιπον...

Μπορεις να παρεις με δοσεις ενα τετοιο για ενα χρονο ...
Αντε να σου βγει στα 450 με τους τοκους......
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν  έχουμε  βρει 4 που κορνάρουνε .

Επίσης  έχουμε  βρει  και  μερικούς  οι οποίοι  δικαιολογούν  το  να  σπάμε  την περιουσία  του  άλλου  χωρίς  λόγους .

Θα ήθελα  να  δω  αντιδράσεις
1. Στην περίπτωσει  που  στο μηχανάκια  δεν  κόρναρε  ταρίφας , αλλά  τσιγγάνος,  κινέζος , αλβανός , μαύρος , πακιστανός , ρώσος  κ.λπ.
2. Στην  περίπτωση  που  το  ταξί  το  κλωτσούσε τσιγγάνος,  κινέζος , αλβανός , μαύρος , πακιστανός , ρώσος  κ.λπ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.418
Πόντοι
8.006
ρε κουφε καθυστερημενε συ της ελεγες να βγαλει καρκινο και τωρα ρωτας τι εχει το χερακι γουτσου γουτσου? τι θα γινει με κεινη την αυτοκτονια και λιπασμα που λεγαμε  :uglystupid:

Ε, με τις γυναικες εχουμε σχεσεις αγαπης και μισους...
Ειδικα με καποια σαν την συγκεκριμενη που σε εξωθει απο το ενα ακρο στο αλλο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.418
Πόντοι
8.006
Λοιπόν  έχουμε  βρει 4 που κορνάρουνε .

Επίσης  έχουμε  βρει  και  μερικούς  οι οποίοι  δικαιολογούν  το  να  σπάμε  την περιουσία  του  άλλου  χωρίς  λόγους .

Θα ήθελα  να  δω  αντιδράσεις
1. Στην περίπτωσει  που  στο μηχανάκια  δεν  κόρναρε  ταρίφας , αλλά  τσιγγάνος,  κινέζος , αλβανός , μαύρος , πακιστανός , ρώσος  κ.λπ.
2. Στην  περίπτωση  που  το  ταξί  το  κλωτσούσε σιγγάνος,  κινέζος , αλβανός , μαύρος , πακιστανός , ρώσος  κ.λπ.

Εισαι πολυ ωραιος... :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Δημητρηςς

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
ρε κουφε καθυστερημενε συ της ελεγες να βγαλει καρκινο και τωρα ρωτας τι εχει το χερακι γουτσου γουτσου? τι θα γινει με κεινη την αυτοκτονια και λιπασμα που λεγαμε  :uglystupid:
Αι στο καλο ηλιθιε...... τραβα στην ροζ γραμμη σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:






Που της ειπα εγω να βγαλει τον καρκινο βρε ανισοροπε ?  :uglystupid: :idiot:
 

Συνημμένα

  • gay-called-its-for-you.jpg
    gay-called-its-for-you.jpg
    85 KB · Εμφανίσεις: 32

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ε, με τις γυναικες εχουμε σχεσεις αγαπης και μισους...
Ειδικα με καποια σαν την συγκεκριμενη που σε εξωθει απο το ενα ακρο στο αλλο...

πες μου οτι ξυπνω κ παθη
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:2funny:

αααααναλλλλλλλ :cheesy:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Μερικοί ταξιτζίδες είναι πολύ πούστικη φάρα..

Εμένα ένας μαλάκας μου χρέωσε τα κέρατά του και από Μπουρνάζι στον Ηλεκτρικό Κάτω Πατήσια διπλη ταρίφα μου χρέωσε 15 ευρώ.Φυσικά του κανα φασαρία και κεινος μου πε νε βγω και με αιφνιδίασε χτυπώντας με στο πρόσωπο μπουνιά.Πάει να φύγει και είχα μια φωτογραφική μαζί μου και τραβάω την πινακίδα του να τον αναφέρω.Ξανακατέβηκε και άρχισε Χριστοπαναγίες και έβρισε τη μάνα μου ώσπου δεν ξέρω τι ξύπνησε μέσα μου και του ριξα το ξύλο του Κούρκουλου.Τι σφαλιάρες,τι μπουνιές τι κλωτσιές.Αφού απόρησα με τον εαυτό μου αφού δεν είχα πολλές ευκαιρίες να το κάνω..

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.418
Πόντοι
8.006
Μερικοί ταξιτζίδες είναι πολύ πούστικη φάρα..

Εμένα ένας μαλάκας μου χρέωσε τα κέρατά του και από Μπουρνάζι στον Ηλεκτρικό Κάτω Πατήσια διπλη ταρίφα μου χρέωσε 15 ευρώ.Φυσικά του κανα φασαρία και κεινος μου πε νε βγω και με αιφνιδίασε χτυπώντας με στο πρόσωπο μπουνιά.Πάει να φύγει και είχα μια φωτογραφική μαζί μου και τραβάω την πινακίδα του να τον αναφέρω.Ξανακατέβηκε και άρχισε Χριστοπαναγίες και έβρισε τη μάνα μου ώσπου δεν ξέρω τι ξύπνησε μέσα μου και του ριξα το ξύλο του Κούρκουλου.Τι σφαλιάρες,τι μπουνιές τι κλωτσιές.Αφού απόρησα με τον εαυτό μου αφού δεν είχα πολλές ευκαιρίες να το κάνω..

Εν προκειμενω κανενας δεν μπορει να σου δωσει αδικο. Αμυνθηκες.
 
OP
OP
Δημητρηςς

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Μερικοί ταξιτζίδες είναι πολύ πούστικη φάρα..

Εμένα ένας μαλάκας μου χρέωσε τα κέρατά του και από Μπουρνάζι στον Ηλεκτρικό Κάτω Πατήσια διπλη ταρίφα μου χρέωσε 15 ευρώ.Φυσικά του κανα φασαρία και κεινος μου πε νε βγω και με αιφνιδίασε χτυπώντας με στο πρόσωπο μπουνιά.Πάει να φύγει και είχα μια φωτογραφική μαζί μου και τραβάω την πινακίδα του να τον αναφέρω.Ξανακατέβηκε και άρχισε Χριστοπαναγίες και έβρισε τη μάνα μου ώσπου δεν ξέρω τι ξύπνησε μέσα μου και του ριξα το ξύλο του Κούρκουλου.Τι σφαλιάρες,τι μπουνιές τι κλωτσιές.Αφού απόρησα με τον εαυτό μου αφού δεν είχα πολλές ευκαιρίες να το κάνω..
Καλα του εκανες.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom