Νέα

Μερικα προιοντα που μπορει να σας ενδιαφερουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manxxxxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
απλά τυγχάνει να ψονιζω από διάφορα online shop και μετά αφού μου περάσει η κάβλα να τα πουλάω...
το laser το πουλάω 110 ευρώ

ναι και τυγχανει να αγοραζεις απο ενα συγκεκριμενο καταστημα....

να δω τι θα τα κανεις τα

400MW ΠΡΑΣΙΝΟ LASER ΤΡΥΠΑΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΠΑΕΙ ΜΠΑΛΟΝΙΑ - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Περισσότερα
ΈΚΠΤΩΣΗ!
129,00 €
Ποσότητα:

Διαθεσιμότητα:

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]87 τεμάχια σε στόκ[/size][/size][/size][/size][/size]



ρε δεν ειναι ντροπη ....διαφημησε το μαγαζακι σου ......
 
OP
OP
M

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
ναι και τυγχανει να αγοραζεις απο ενα συγκεκριμενο καταστημα....

να δω τι θα τα κανεις τα

400MW ΠΡΑΣΙΝΟ LASER ΤΡΥΠΑΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΠΑΕΙ ΜΠΑΛΟΝΙΑ - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Περισσότερα
ΈΚΠΤΩΣΗ!
129,00 €
Ποσότητα:

Διαθεσιμότητα:

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]87 τεμάχια σε στόκ[/size][/size][/size][/size][/size]



ρε δεν ειναι ντροπη ....διαφημησε το μαγαζακι σου ......
βενζίνα βάζουμε απο ενα βενζινάδικο, τσιγάρα παιρνουμε πάλι από ενα μαγαζί μαζί με καπότες, το αυτοκίνητο το πάμε σε ενα συγκεκριμέονο συνεργείο, μόνο τις πουτάνες αλάζουμε όταν παραμεγαλώσει το μουνί τους
 

lolos666

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
325
Like
36
Πόντοι
1
A!!!αφού δεν πιάνει στα 51km δεν μου κάνει
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
βενζίνα βάζουμε απο ενα βενζινάδικο, τσιγάρα παιρνουμε πάλι από ενα μαγαζί μαζί με καπότες, το αυτοκίνητο το πάμε σε ενα συγκεκριμέονο συνεργείο, μόνο τις πουτάνες αλάζουμε όταν παραμεγαλώσει το μουνί τους

ρεεεε σε σακια με αλευρι ακουμπησαμε
 
OP
OP
M

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • babies_flour.jpg
    babies_flour.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 47

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
μπραβο το πετυχες, αντε να αλευρωσεις καμμια καποτα τωρα εμπορακο
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66




γιατί ρε μάγκα ξηγιέσαι έτσι και προσπαθείς να κοροϊδέψεις κοσμάκη; γιατί δεν λες πως τα 200 χλμ και τα 50 θα τα πιάσει (αν η ισχύς εκπομπής είναι σωστή και δεν είναι μούφα) μόνο αν έχει ελεύθερο πεδίο και χωρίς να μεσολαβούν εμπόδια δηλαδή από βουνοκορφή του Πηλίου θα πιάσεις βουνοκορφή της Λήμνου (βουνά που θα λειτουργούν σαν αναμεταδότες) γιατί δεν λες τι γίνεται σε αστικό περιβάλλον που θα υπάρχουν ασύρματα δίκτυα, ότι θα καλύπτει την απόσταση όση είναι ανάμεσα σε κτίρια; γιατί δεν λες ότι και ο ρούτερ που θα προσπαθήσεις να μπεις πρέπει να κάνει ανάλογη εκπομπή για να καλύψει την απόσταση, διαφορετικά πάπαλα; ξέρουν πως ένα ασύρματο τηλέφωνο ψήνει τον εγκέφαλο, γιατί δεν τους λες ότι με αυτό το πράμα που κάνει εκπομπή 3W με ελεύθερη κεραία συνδεμένο με USB σε laptop δεν καταστρέφουν όχι μόνο τη δική τους υγεία αλλά και όσων άλλων ζουν μαζί τους;
έλεος πια, πες έχω αυτό το e-shop και πουλάω με μιά έκπτωση πχ 5% στα μέλη του μπουρδελοσάιτ, θα είχες πιθανότητες να πουλήσεις, τώρα που φέρεσαι σαν να ψάχνεις θύματα τσάμπα κουράζεσαι.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Ο καθένας με τον τρόπο του.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
γιατί ρε μάγκα ξηγιέσαι έτσι και προσπαθείς να κοροϊδέψεις κοσμάκη; γιατί δεν λες πως τα 200 χλμ και τα 50 θα τα πιάσει (αν η ισχύς εκπομπής είναι σωστή και δεν είναι μούφα) μόνο αν έχει ελεύθερο πεδίο και χωρίς να μεσολαβούν εμπόδια δηλαδή από βουνοκορφή του Πηλίου θα πιάσεις βουνοκορφή της Λήμνου (βουνά που θα λειτουργούν σαν αναμεταδότες) γιατί δεν λες τι γίνεται σε αστικό περιβάλλον που θα υπάρχουν ασύρματα δίκτυα, ότι θα καλύπτει την απόσταση όση είναι ανάμεσα σε κτίρια; γιατί δεν λες ότι και ο ρούτερ που θα προσπαθήσεις να μπεις πρέπει να κάνει ανάλογη εκπομπή για να καλύψει την απόσταση, διαφορετικά πάπαλα; ξέρουν πως ένα ασύρματο τηλέφωνο ψήνει τον εγκέφαλο, γιατί δεν τους λες ότι με αυτό το πράμα που κάνει εκπομπή 3W με ελεύθερη κεραία συνδεμένο με USB σε laptop δεν καταστρέφουν όχι μόνο τη δική τους υγεία αλλά και όσων άλλων ζουν μαζί τους;
έλεος πια, πες έχω αυτό το e-shop και πουλάω με μιά έκπτωση πχ 5% στα μέλη του μπουρδελοσάιτ, θα είχες πιθανότητες να πουλήσεις, τώρα που φέρεσαι σαν να ψάχνεις θύματα τσάμπα κουράζεσαι.

καλα τα λες....εχει μαλλιασει η γλωσα μου , ο τυπος εχει 3 θρεντ αλλα στο ρολο του....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
edit: ξέχασα και την ιονίζουσα ατμόσφαιρα, ήλιο, βροχές, αστραπές και άλλα φυσικά φαινόμενα που δυσχεραίνουν την μετάδοση των σημάτων. νύχτα με καθαρό ουρανό είναι η καλύτερη περίπτωση πάντως.

Many 73's & 88's! ;)
 

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλε πουλας μεταχειρισμενο λειζερ 110Ε ενω καινουριο στο site που εδωσες εχει 79???
 
OP
OP
M

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ναι φένεται ότι τα δίνει πιο φτηνά τώρα

Εγώ όμως έχω το 2 Χ 400mw με διπλό laser μέσα 800mw >> 
Ναι αλλα εσυ κρατας το 800mw γιατι πηρες καινουριο σκαφος κ δεν θες να σε ενοχλουν οταν εισαι με τις γκομενες κ πουλας το 400mw 110Ε οταν στο site το δινει 79. Τα εχεις κανει ελαφρως πουτανα.
 
OP
OP
M

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αλλα εσυ κρατας το 800mw γιατι πηρες καινουριο σκαφος κ δεν θες να σε ενοχλουν οταν εισαι με τις γκομενες κ πουλας το 400mw 110Ε οταν στο site το δινει 79. Τα εχεις κανει ελαφρως πουτανα.
ε τι φτέω εγώ πριν ήταν πιο ακριβό, τώρα το έβαλε προσφορά
 
OP
OP
M

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αλλα εσυ κρατας το 800mw γιατι πηρες καινουριο σκαφος κ δεν θες να σε ενοχλουν οταν εισαι με τις γκομενες κ πουλας το 400mw 110Ε οταν στο site το δινει 79. Τα εχεις κανει ελαφρως πουτανα.
καβλιαρι αυτό έχω εγώ >>  κάνει τρύπα και στο σκάφος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom